PDA

View Full Version : Сълзи в очите



UnaBletoLoVeU
10-04-2007, 14:33
...

sandalki_ot_mola
10-04-2007, 14:45
Аз го прочетох...браво,добро е,но е много тъжно :?

sh3_1s_7h3_0n3
10-04-2007, 14:55
...а пък аз не вярвам, че събитията ще се развият точно така...
...най-малкото поне т'ва за 2057год :roll: ще срещнеш тепърва още много момчета... кое от кое по-специално... жалко е наистина, че нищо от миналото не можеш да върнеш или да изживееш отново, но може би е и за добро... ще оценяваш всеки красив момент случил ти се... а няма да го подминеш просто ей така...
светът не се свършва с едно момче...
...или поне не още...

xXxScreamxXx
10-04-2007, 14:57
ohh razrevax se takiva ne6ta ne sa za men tv1rde s1m 4yvstvitelna

My_Dear
10-04-2007, 15:06
Представя един твърде жесток персонаж. Чак ми се иска да вярвам, че никога не е съществувал такъв мъж, няма и да съществува.

Героинята прави една основна грешка. Всъщност, грешката на живота си.
Живее в миналото. Живее с хубавите спомени. Живее със страха да не ги изгуби.

За да продължиш напред, трябва да загърбиш лошото, да го забравиш. Но заедно с него и всичко добро - за да нямаш причина да се връщаш назад.

Ако си в подобна ситуация като тази на героинята си, няма да е зле да се замислиш...

sh3_1s_7h3_0n3
10-04-2007, 15:15
Представя един твърде жесток персонаж. Чак ми се иска да вярвам, че никога не е съществувал такъв мъж, няма и да съществува.


...пък те не малко са такива... (: и не само мъже ест!

bqsna_teenagerka
10-04-2007, 15:18
красиво,тъжно...... :smt010 :smt010 ...много е хубаво откъде го взе?

My_Dear
10-04-2007, 15:20
Представя един твърде жесток персонаж. Чак ми се иска да вярвам, че никога не е съществувал такъв мъж, няма и да съществува.


...пък те не малко са такива... (: и не само мъже ест!
Но пак... За да си играеш с чувствата на друг човек по такъв долен и безскрупулен начин - та ти значи нямаш и капка съвест, никакво чувство, останало в теб! Един камък от жива плът и нищо повече...

MayKyTy
10-04-2007, 15:20
Миличка, аз съм съгласна с предните мнения - не живей с миналото! Живей и се радвай на всеки красив миг от своя тепърва започващ живот ... Не си мисли че той е единственият - той е един от многото, най-маловажният ... Покажи колко силна може да бъде една жена дори когато болката я разкъсва до непоносимост! Бъди щастлива и се радвай на живота, защото едва след такива тежки дни идва истинското щастие :) успех !!!

UnaBletoLoVeU
10-04-2007, 15:42
красиво,тъжно...... :smt010 :smt010 ...много е хубаво откъде го взе?
Аз го написах :) :oops:
Мерси за всички коментари

suantito
10-04-2007, 15:47
Ех да имаше някой да ише така и за мене.....

DivoTo_KoTe
10-04-2007, 15:48
Миличка, аз съм съгласна с предните мнения - не живей с миналото! Живей и се радвай на всеки красив миг от своя тепърва започващ живот ... Не си мисли че той е единственият - той е един от многото, най-маловажният ... Покажи колко силна може да бъде една жена дори когато болката я разкъсва до непоносимост! Бъди щастлива и се радвай на живота, защото едва след такива тежки дни идва истинското щастие :) успех !!!

Всичко,което исках да кажа,бъди силна и не страдай за човек който не го заслужава,живота продължава ще срешнеш човек,който найстина ще те цени,не като вещ,а като човек.

Успех

RaLkb
10-04-2007, 15:54
Наистина много тъжно :smt010 :smt010 :smt010

kobrichka
10-04-2007, 16:09
Лично на мен мн ми харесва,доста е тъжно и получително.Героинята прави грешка,съгласява се да живее с това че той я смята за"една от всички...най-маловажната".Тя не осъзнава,че такъв човек не я заслужава и че с такъв човек никога няма да се почувства специална и никога няма да бъде обичана,така както тя обича.Е, разбира го,но едва след 50 години "Нищо не оставих след себе си. Просто съществувах и дните ми ставаха все по-монотонни. Аз бях една от всички...най-маловажната през целия си живот!" ,затова смятам,че всеки трябва да живее пълноценно и да не позволява да го смятат като един от всички,защото всеки човек е различен и необикновен.Героинята на UnaBle_to_LoVe_U го осъзнава след 50 години,а тогава е твърде късно...Затова трябва да живеем за всеки следващ миг и да оценяваме всичко каквото имаме и никога да не се връщаме назад,защото докато гледаме назад може да пропуснем щастието си,което е напред бъдещето.
Още веднаж поздравявам авторката =D>

koalka
10-04-2007, 17:09
Хубаво е, но както казаха преди мен-такъв развой на събитията е малко вероятен.

no_more_pain
10-04-2007, 17:18
tvurde tujno....:(

sexy_for_you
10-04-2007, 17:31
Прекрасно е.Нямам какво да кажа.

mechtaq_za_teb
10-04-2007, 17:46
Това е едно от най-тъжните неща,които съм чела :smt010

desi_bonbona
10-04-2007, 18:36
mn mi haresa razkaza. az sam na mnenie, 4e v sarceto na 4ovek vinagi ostava edna (istinskata) lubov. no ako ne e spodelena e po-dobre 4uvstvoto da se podtisne, za da ne strada 4oveka cql jivot i da potarsi kasmeta si drugade

VeSna
10-04-2007, 19:58
Лично на мен мн ми харесва,доста е тъжно и получително.Героинята прави грешка,съгласява се да живее с това че той я смята за"една от всички...най-маловажната".Тя не осъзнава,че такъв човек не я заслужава и че с такъв човек никога няма да се почувства специална и никога няма да бъде обичана,така както тя обича.Е, разбира го,но едва след 50 години "Нищо не оставих след себе си. Просто съществувах и дните ми ставаха все по-монотонни. Аз бях една от всички...най-маловажната през целия си живот!" ,затова смятам,че всеки трябва да живее пълноценно и да не позволява да го смятат като един от всички,защото всеки човек е различен и необикновен.Героинята на UnaBle_to_LoVe_U го осъзнава след 50 години,а тогава е твърде късно...Затова трябва да живеем за всеки следващ миг и да оценяваме всичко каквото имаме и никога да не се връщаме назад,защото докато гледаме назад може да пропуснем щастието си,което е напред бъдещето.
Още веднаж поздравявам авторката =D>



1-во да кажа на авторката едно огромно БРАВО! Страхотно е и мно го поучително!
и 2-ро съгласна напълно с _krisito_sladuranata_ ... Осъзнала се е, но след много време... Може би, ако и на мен не ми бяха отворили очите щях да свърша така...

и отново - БРАВО !!! =D> =D> =D>

gLoRiOuS_aNGeL
10-04-2007, 22:10
Много ми харесва...Разчуства ме и ми припомни някои тъжни спомени... :smt010 :smt010 :smt010

MiMcHeToOo
10-04-2007, 22:54
прекрасно е..

BWald0rf
10-11-2007, 23:00
Харесва ми ..
Само накрая ми се струва малко невероятно .. Не вярвам 50 години да не е срещнала никой друг :roll:

0riginalSin
10-13-2007, 14:47
страхотно написаноо и мн истинскоо защото и в живота се срещат такива личности. тъжничко е, но не вс в живота е розово и има една мисъл "никой не може да те унижи без твое позволение" нещо такова беше.една от грешките на героинята в стиха е точно тази-допуснала е да я унижават и нараняват. =D> на авторката

Rock & Roll Queen
10-13-2007, 16:48
[02 Септември, 2057 година]
Мило дневниче,
Аз съм тъпа п*тка, подчинена на плиткостта на емоцията, която е толкова слаба, че не може да превъзмогне животинските си инстинкти, че да успее да си изживее живота... Лошо, лошо... Също така се питам и кой идиот си води дневник 50 години?
Отвратително груб си!! :x
Добре е, само че едва ли нещата ще се развият така след 50 години. :)

UnaBletoLoVeU
10-14-2007, 06:05
[02 Септември, 2057 година]
Мило дневниче,
Аз съм тъпа п*тка, подчинена на плиткостта на емоцията, която е толкова слаба, че не може да превъзмогне животинските си инстинкти, че да успее да си изживее живота... Лошо, лошо... Също така се питам и кой идиот си води дневник 50 години?
Виж какво..като не ти се нрави написаното може да не го показваш по такъв натрапчив и изключително груб начин. Още повече, че изглеждаш толкова "кух", че надали разбираш нещо от литература и единственото нещо, книгоподобно, което си разгръщал е било някое списани от сорта на Playboy или PC Mania. :smt011 Повръща ми се от теб....
А кой идиот си води дневник 50 години ли? Ми има и такива, но явно не емоциите ми, а мозъка ти е плитък! :smt019

И да добавя не виждам себе си в тази история или поне не до край! Просто развих нещо, което ми се е случило до някъде и избрах по-трагичен край. НЯМА в реалността да свърши така, но това все пак е литература-не съществуват невъзможни неща!

Мерси за другите мнения. O:)

sexa_na_kompleksa
10-14-2007, 15:40
Много е хубаво.Браво !