PDA

View Full Version : Нужда от съвет и идеи ...



Garett
10-04-2007, 14:42
Историята е малко дълга, така че на който му се чете да чете ...

Всичко започна на 29 Септември ( Събота ) на една вила в Колена...
Една моя приятелка беше довела момиче от нейния клас .. предварително знаех че това същото е прекарало 1 вечер в целувки с един мой много добър приятел, но след това не го е потърсила, т.е нищо...

На вилата отидах без никакви мисли за започване на връзки и каквото и да било, просто отидах да разпусна.
Всичко беше добре до 1 момент, в който това момиче дойде да ме прибира от вънка ( бях излезъл малко, поради мои си причини ), не съм се запознавал с нея официално преди тва, макар да беше в моята кола като отивахме...
И така потърси ме вън .. и в 1 момент осъзнах че прегръдките които получавах от нея отново и отново не са случайни ... преди тва поради някаква причина не мислех така .. даже изобщо не мислех
Единствения въпрос в мене беше, кво прай тя при мене? Продължи да настоява да се върна вътре, при което аз отказвах многократно..
В крайна сметка след много такива сцени и прегръдки ( час и 30 .. )
отидахме да се разходим само двамата, защото усетих че нещо ще става ... и както се разхождахме .. се появи и тя - Целувката ...
Незнам защо го направих като по принцип не предавам приятелите си ..и за тва ми беше и криво тия дни ( но за щастие оправих този проблем бързо )
Бях чувал за нея че е несериозна, и не иска връзка .. просто всичко за 1 вечер или няколко часа
Понеже нямаше място за спане във вилата вече .. спахме двамата в колата ми, при което думата СПАХМЕ е доста силна .. цяла вечер целувки и разговори, през които часове при мене единствения въпрос беше - Кога ще свърши всичко? С една дума, знаех че след няколко си часа ще си тръгнем оттам и всичко ще приключи МОЖЕ БИ до тук..

Както и да е тръгнахме към Стара Загора да се прибираме, като я оставях до тях имаше пак целувки и т.н.
+каза че ще ме потърси в скайп ...

Приятелката която доведе това момиче я познава много добре .. и точно ми каза че тя не иска нищо сериозно.. но аз виждах нещо друго в нея
В неделя се върнахме, понеделник тя нямаше нет .. вторник го плати и говорехме по скайп ест... [-X
От всичко което тя ми писа.. и след срещата в Сряда, разбрах че съм това което тя иска ... като характер .. като човек .. общо взето ВСИЧКО..
Казва че незнае какво съм и направил и неможе да се познае ..
По принцип каза че не иска да са обвързва .. не иска някой да и е бреме и да има каквито и да било задължения.. но от друга страна ми показва нещо което няма нищо общо с това ..
Днес ( Четвъртък ) излезахме пак ... рядко прави подобно нещо - 2 пъти 1 след друг..
Мисленето ми е разбъркано и немога да измисля нищо което да направя.. тя се надяваше и аз да не съм сериозен, но уви ..

Не искам да ми казвате какво да правя .. а просто съвет за разговор - постъпка .. с която да я накарам или поне да опитам да я накарам да бъде сериозна.. и по точно с мене ..
Знам че това е свързано с доверието, идеи как да го спечеля ?
Мерси на всички .. знам че е дълго, и пак повтарям .. на който му се чете - ЧЕТЕ .. :wink:

My_Dear
10-04-2007, 15:01
Да я накараш да бъде сериозна с тебе? Че тя не е ли вече? Самият начин, по който се държи с теб, индикира промяна в предишното й отношение. И ако преди то се е характеризирало с думичката несериозност, то сега очевидно е различно.
Доверие не се печели просто така. То се гради с времето. Ти за да се довериш на някого трябва първо да видиш, че можеш да му разчиташ, нали така? Просто обърни процеса.
Пък и не виждам нищо страшно в тази работа. Просто момиче, просто една вечер, просто няколко разговора. Тези неща ще придобият по-особен смисъл, когато тя започне да означава нещо за теб.
Go...

sentient_
10-04-2007, 15:09
Хмм.. ми кажи и (но не директно), чрез примери може би, ако няма такива измисли ги! Кажи и абе аз имах една приятелка, тя така и така живееше за флирта не се отнасяше сериозно към никой и сега и е мн тежко, защото остана самича не я вземат на сериозно тя вече иска сериозна връска ама никой не и вярва, кофти ми е за нея така така.... Тя ще се замисли! Бъди сигурен :)

MiMcHeToOo
10-04-2007, 20:26
според мене пък не прави нищо - само наблюдавай.. и се пази, защото може да те прецака...

kael
10-04-2007, 20:28
универсалното решение - излезте "по на една бананова мелба"

gLoRiOuS_aNGeL
10-04-2007, 21:24
Това,че ти е казала всичките тези неща и факта,че е излязла пак с тебе,значи че е сериозна и може би иска да бъдете заедно! Според мен ще е най-добре,ако поговорите и я попиташ дали иска да имате сериозна връзка! Успех!

tuzaro
10-04-2007, 21:24
не съм го чел ама като за начало режи вените ся така е модерно...

gLoRiOuS_aNGeL
10-04-2007, 22:19
Споко! Девойчето само пита какво да подари на гаджето! :-D

oziato
10-05-2007, 07:13
deistvitelno pone otna4alo gledai da ne se privarzvash mnoo 4e moe verno da te varze.
ina4e ti stiskam palci

freedom
10-05-2007, 07:20
Това,че ти е казала всичките тези неща и факта,че е излязла пак с тебе,значи че е сериозна и може би иска да бъдете заедно! Според мен ще е най-добре,ако поговорите и я попиташ дали иска да имате сериозна връзка! Успех!

Напълно съм съгласна!

Garett
10-06-2007, 15:16
Мерси на всички, но тя реши че няма смисъл ;-)

vikipf
10-06-2007, 17:55
Мерси на всички, но тя реши че няма смисъл ;-)
Да сте заедно... Баси овцата.... Само разиграва момчетата.... ](*,)

Garett
10-06-2007, 18:12
А мислите ли, че ако направя нещо което никой не е правил до сега за нея .. ще измисли нещо друго?

Имам предвид.. да кажа на едно момиче да я извика на кафе .. а всъщност да отида аз, и оттам да я взема .. да отидем на някое романтично място ( естествено всичко ще е уредено преди тва ) .. там вече ще чакат .. примерно шампанско и роза .. може и още нещо да измисля :-k

prah
10-06-2007, 18:21
А мислите ли, че ако направя нещо което никой не е правил до сега за нея .. ще измисли нещо друго?

Имам предвид.. да кажа на едно момиче да я извика на кафе .. а всъщност да отида аз, и оттам да я взема .. да отидем на някое романтично място ( естествено всичко ще е уредено преди тва ) .. там вече ще чакат .. примерно шампанско и роза .. може и още нещо да измисля :-k

остави я, тя е играч. бях същата преди и нито едно момче не можа да ме промени, докато сама не реших, че не ис струва...мислъта ми е, че няма да можеш да я промениш. по-добр ене се тормози и пробвай с някое по-подходящо момиче.

vikipf
10-06-2007, 18:21
Но тя вече те е зачеркнала от списъка.. :?