PDA

View Full Version : Ниско кръво?



killa
10-04-2007, 14:59
Какви са проявите на ниското кръвно?

alex
10-04-2007, 15:07
Ниското кръвно не е диагноза за да има симптоми :) Но все пак когато ти падне кръвното ще се чувстваш отпаднал, блед, като цяло ще ти е зле, все едно си болен, или ти се повръща. При всеки човек варират проявите. Може да започне и да ти се вие свят. Когато се почувстваш така пийни един айрян със повечко сол. Изгълтай го бързо като лекарство и това е . До 15-20 мин трябва да имаш подобрение. Но когато ниското кръвно е перманентно състояние - иди на лекар.

foreverr
10-04-2007, 15:59
Ниското кръвно не е диагноза за да има симптоми :) Но все пак когато ти падне кръвното ще се чувстваш отпаднал, блед, като цяло ще ти е зле, все едно си болен, или ти се повръща. При всеки човек варират проявите. Може да започне и да ти се вие свят. Когато се почувстваш така пийни един айрян със повечко сол. Изгълтай го бързо като лекарство и това е . До 15-20 мин трябва да имаш подобрение. Но когато ниското кръвно е перманентно състояние - иди на лекар.А и като ти е ниско кръвното най-чето срештаните симптоми са-при рязко стажане ти причернява и ти се вие свят :roll: Случвало ми се е-много е гадно-на мен по принцип кръжното си ми е ниско :roll: Е, но не много 8-[