PDA

View Full Version : Мнение за сайт



chipi_kaoo
10-04-2007, 17:56
Здравейте. Бихте ли гласували за този сайт www.frok.hit.bg . Ако Ви харесва моля кликнете тук и оставете мнение http://bgtop.net/in.php/1191572384
А в темата тук пишете кусурите, за да мога да ги отстраня веднага:)Благодаря от сърце:)

bawarec
10-04-2007, 18:07
Един добър сайт ,който заслужава похвала за ентусиазма :-D

Xanibal
10-04-2007, 18:12
Ами не е зле сайтчето.Но аз ти предлагам да сложиш някакъв друг цвят като цяло.Часовника и ЕГНто да ги направиш някаде отстрани или долу.Тая кака от началото я замени по добре с някоя кола или реклама или там нещо друго.И си направи най-добре под раздели на разделите защото така както я караш ще направиш 50 главни менюта.Това е :-)

bawarec
10-04-2007, 19:17
Ами не е зле сайтчето.Но аз ти предлагам да сложиш някакъв друг цвят като цяло.Часовника и ЕГНто да ги направиш някаде отстрани или долу.Тая кака от началото я замени по добре с някоя кола или реклама или там нещо друго.И си направи най-добре под раздели на разделите защото така както я караш ще направиш 50 главни менюта.Това е :-)

Съгласен съм,но като за начало мисля,че е добре!Доста тръд е пложил =D>

chipi_kaoo
10-04-2007, 19:18
Наистина доста се постарах и се радвам че Ви харесва. За цвета: Той беше по-ярък, но много дразнеше и го направих по-блед, но държа да е зелен, а за каката:ми готина е, ако някой има движеща се жаба или обикновенна картинка (но хубава жаба ) нека да прати по маила:)