PDA

View Full Version : Ах.любоов!



kPuCkA
10-04-2007, 18:40
Нека в тази тема всеки да сподели дали е влюбен и да разкаже повече за човека, в който е влюбен...вие сте :) :)

milata^kuklichka
10-04-2007, 18:45
Da - az sm mnogo vliubena. haha - Razbira se v moqt priqtel. Zatrudnqvam se da razkaja za nego , za6toto prosto nz otkude da zapo4na. Mogada kaja samo 4e toi e mom4e , za koeto vsqko edno momi4e si me4tae , makar i na nqkoi ot vas da im se struva iztyrkano ili banalno .
Tova e toi - vsi4ko za men , vsi4ko koeto nqkoga sm tyrsila ili o4akvala ot nqkoe mom4e , bilo to kato harakter ili vyn6nost. :smt008 Obi4kam si go mnogo :smt007


pozdravleniq za temata mnogo e qka :smt006

MaRiNkA_16
10-04-2007, 18:48
interesna tema :-) ami vsi4ko stana mn neo4akvano bqhme si priqteli ot skype ot dulgo vreme i edin den (nqkude polovin godina ve4e si pi6ehme)my kazah 4e maika mi pravi ekskyrziq do atina(kudeto jivee toi)i my predlojih da idem na kafe i ot tam sa zapo4na purva sre6ta,vtora sre6ta i na tretata i ottogava sme zaedno i si prekavame mn qko,ponqkoga romanti4no,no v pove4eto sly4ai byrno i strastno...

kPuCkA
10-04-2007, 18:51
радвам се че темата ви хареса,а на kolinzo му пожелавам успех и да го събере по-бързо тоя кураж и да й каже и да има :smt008
:smt005 :smt005

naMy4Ho_KoTe
10-04-2007, 18:52
Е, па и на мен ми се случи май :roll: Най-щастлива съм, когато му готвя, чистя, масажирам го или го задоволявам орално. Когато не се справям изяждам по някой шамар, но зная, че си го заслужавам.


П.П. Тва не е ебавка 8-[

vvs_go
10-04-2007, 18:53
ne sym vluben i naposledyk mislq 4e ne moga da izpitvam takyv vid 4uvstva

kPuCkA
10-04-2007, 18:55
ne sym vluben i naposledyk mislq 4e ne moga da izpitvam takyv vid 4uvstva и защо така мислиш? :shock:

kael
10-04-2007, 18:58
мммммм какво небесно същество имам аз в моето училище ......... :smt007 :smt007 :smt007

stealthyGirl
10-04-2007, 19:02
Твърде самовлюбена съм за да обичам някой друг :shock:
:smt005
Базик!
Не съм влюбена :P

flora23
10-04-2007, 19:05
Когато не се справям изяждам по някой шамар, но зная, че си го заслужавам.
Ти не си добре [-(

stealthyGirl
10-04-2007, 19:07
Когато не се справям изяждам по някой шамар, но зная, че си го заслужавам.
Ти не си добре [-(
Ми я се представи, че го е ухапала при орален :shock:
:smt005

flora23
10-04-2007, 19:14
Когато не се справям изяждам по някой шамар, но зная, че си го заслужавам.
Ти не си добре [-(
Ми я се представи, че го е ухапала при орален :shock:
:smt005
:lol: като го е ухапала и той да я ухапе :twisted: шамаритe се смятат за насилие и не мога да разбера как може да търпи такова отношение.ха че то аз като чета тя сякаш му е слугиня :smt012

vodolei4e_m
10-04-2007, 19:22
Твърде самовлюбена съм за да обичам някой друг :shock:
:smt005
Базик!
Не съм влюбена :P
i az taka :)))

naMy4Ho_KoTe
10-04-2007, 19:26
Когато не се справям изяждам по някой шамар, но зная, че си го заслужавам.
Ти не си добре [-(
Ми я се представи, че го е ухапала при орален :shock:
:smt005
:lol: като го е ухапала и той да я ухапе :twisted: шамаритe се смятат за насилие и не мога да разбера как може да търпи такова отношение.ха че то аз като чета тя сякаш му е слугиня :smt012

Не съм го ухапвала. Ако посмея да направя такова нещо няма да ме щади с шамари - направо с крошетата. Инак, флора, близо си до истината. Само че термина дето е на върха на езика ти не е слугиня, а робиня ;) :-D

flora23
10-04-2007, 19:50
е добре де,не че е моя работа да се меся,ама как може да го търпиш :| не мисиш ли, че заслужаваш нещо по-добро,някой който да се отнася с теб като с човек...? :-s

gLoRiOuS_aNGeL
10-04-2007, 19:51
Влюбена съм,разбира се! В едно много сладко момче...

_BoSSy_
10-04-2007, 19:53
Ами..всичко започна от бившия ми приятел(всъщност съм му мн благодарна :smt042 ), тои ми изневеряваше постоянно,налиташе ме на бои..и така в рамките на година и половина.Накрая и аз си показах рогата :twisted: Започнах да излизам с едно момче,(уж скришно) и ми беше страшно хубаво с него,говорехме си за всичко...никога няма да забравя първия път когато тои ме целуна..щях да пукна от кеф :smt055 И така скъсах с ония, а днес направихме 5 месеца откакто сме заедно с приятеля ми(момчето с което съм лъгала).През тези 5 месеца няма нито един ден в които да не сме се видяли.Караме се от време на време-това е нормално,имали сме и хубави и лоши моменти,но мн се обичаме и не ме е страх да го кажа,защото знам,че е така.. :wink: :wink: :smt055

BuBi008
10-05-2007, 03:32
Emi vliubena sym do ushi :) i daje ponqkoga se chuvstvam stranno zashtoto si mislq kolko vreme sme bili zaedno i vsushnost e dosta no kato go pogledna realno izglejda savsem malko. Mnogo obujavam kato trqbva da se grija za nego da mu opravqm legloto da mu nagotvq neshto ili da mu izpera drehite haresva mi kakvo tolkova :) I vsushnost beshe mnogo stranno kak trugnahme i blagodarq na bivshiqt si priqtel che poiska da se razdelim po tochnoto vreme che sega sreshtnah moito bubu. Inache edin obsht poznat ni zapozna i takam az bqh gadnata vv vryzkata otnachaloto no mnogo neshta se promeniha i takam. Mnogo se radvam che si pomagame vziamno koi s kakvoto moje i obujavam kato hodi na vakancii samo dvamkata ili s poznati super si prekarvame a pyk i poprincip sled tova si se razmechtavam kato malkite dechica kak shte se ojenim i shte jiveem shtastlivo i zaedno zavinagi xexexe :) :smt007

KisskilleRcHe
10-05-2007, 05:09
Не съм влюбен !

freedom
10-05-2007, 07:24
Влюбена съм - да... В човека,в който не трябва... В бившия си приятел...Макар,че аз сложих край на връзката ни..Още си го обичам.Може би този край беше начинът да прекратя болката която изпитвах...Но историята е твърде дълга,за да я разказвам...Форумът ще се превърне в Сапунена Сага... Но въпреки всичко искам да кажа,че съм щастлива..Защото имам приятелите си,които пък ме обичат тоооолкова много...И аз тях също!!! :)

sentient_
10-05-2007, 07:35
Влюбена съм. Момчето е добро, мило и ме кара да се чувствам щастлива :)

AliceSw
10-05-2007, 08:24
в процес на обмисляне и изчакване да видя как ще се развие ситуацията съм...май съм влюбена де, но все пак се опитвам да контролирам чувствата си :-s

Blab
10-05-2007, 08:51
Да, в Том Круз :lol:
Е, да де, шегувам се..., но наполовина...пак е актьор, адски талантлив, супер сладък и чаровен....Брад Пит? :lol: ....Евгени се казва(ей го на аватара :roll: )...влюбена съм във всеки един от образите му..., но не искам да го опознавам, всъщност искам..., но като видях и се убедих с очите си какви боклуци и пробадняци са колегите му... :-#

Котарана
10-05-2007, 08:51
Е влюбена вече не, но го обичам ужасно много.Чувствам го мн мн близък и имам чувството, че го познавам от както се помня.

`Death`Whore``
10-05-2007, 08:56
Мда...днес ще го видя даже след работа...ще се запозная с някаква негова приятелка. Какво да кажа за него...той отрича, но е як пич, много е интелигентен и е много нежен през повечето време.

naMy4Ho_KoTe
10-05-2007, 09:01
е добре де,не че е моя работа да се меся,ама как може да го търпиш :| не мисиш ли, че заслужаваш нещо по-добро,някой който да се отнася с теб като с човек...? :-s

О, не, не заслужавам нещо толкова гадно :) Аз съм голяма команджийка и за пръв път съм щастлива, защото намерих мъж, който не ми дава да му се качвам на главта (освен на долната де). Ако се събера с нормален мъж - мачкам и манипулирам. Лошу коте съм :-D

slun4evo
10-05-2007, 09:10
Ами влюбена съм да, но за съжаление в най-неподходящия човек.Той е много сладак и готин, но не ме харесва. :( Но нищо все някога ще срещна споделената любов.

sasha_90
10-05-2007, 09:13
Да.Харесвам един приятел.Разбира ме се,но не можем да сме повече от приятели,заради голямата ни разлика от 9 години.Аз съм на 17 а той на 26,сами разбирате...

VeSna
10-05-2007, 09:15
Или не мога или не искам да обичам (и аз незнам), но резултата е един и същ НЕ ОБИЧАМ!

suantito
10-05-2007, 09:15
Ам какво да ви кажа бил съм влюбен един път но така и не намерих смелост да и кажа цели 10 години, ми това е за мен :)

Blab
10-05-2007, 09:18
Да.Харесвам един приятел.Разбира ме се,но не можем да сме повече от приятели,заради голямата ни разлика от 9 години.Аз съм на 17 а той на 26,сами разбирате...
аааа....не разбираме :-D тази разлика не е особено фрапираща(вярвам сии :lol: )

gLoRiOuS_aNGeL
10-05-2007, 09:20
е добре де,не че е моя работа да се меся,ама как може да го търпиш :| не мисиш ли, че заслужаваш нещо по-добро,някой който да се отнася с теб като с човек...? :-s

О, не, не заслужавам нещо толкова гадно :) Аз съм голяма команджийка и за пръв път съм щастлива, защото намерих мъж, който не ми дава да му се качвам на главта (освен на долната де). Ако се събера с нормален мъж - мачкам и манипулирам. Лошу коте съм :-D
Сорри.ама не мога да те разбера! :-k

sasha_90
10-05-2007, 09:21
Да.Харесвам един приятел.Разбира ме се,но не можем да сме повече от приятели,заради голямата ни разлика от 9 години.Аз съм на 17 а той на 26,сами разбирате...
аааа....не разбираме :-D тази разлика не е особено фрапираща(вярвам сии :lol: )
И за мен не е,но... :?

teardrop
10-05-2007, 09:27
Влюбена съм, влюбена съм :-D Иии много щастлива (: От 2 месеца някъде. За пръв път срещам толкова мило и внимателно момче. Абе баш като за мене си е :-D Познавам един негов приятел и той ни запозна, после излязохме в голяма компания, а след няколко дни се видяхме сами. И...оттогава не мога да спра да се усмихвам (:

1921
10-05-2007, 10:39
ситулацията не е розова, шото ги оплесках :-k

FiRe_LaDy
10-05-2007, 11:05
Въх ми незнам!Объркана съм,ама все пак мисля,че съм влюбена.Само,че не сме заедно.Той ме обича,но аз му казах,че него - НЕ!И той реши,че никога няма да го обичам,щом обичта ми не се е появила отначало.Сега имам силни чувства към него,ама не съм му казвала.Не мисля и да го правя,защото нямаме бъдеще....имаме 7 години разлика,а и той май няма да живее дълго още в този град... но ми е хубаво като съм с него.Кара ме да се усмихвам(което правя изключително рядко) и да се чувствам щастлива.

MoHuTo
10-05-2007, 11:50
Ами влюбена съм, да!Той е много по различен от всички други, с които съм била...обича ме..и аз него...това е общо взето, което ме интересува..да се обичаме..другото си идва от само себе си :wink: :smt007

w0sh
10-05-2007, 12:11
Не съм бил, Не съм и няма да бъда.
И деца не бъркайте физическо привличане с любов. 1-вото е за предпочитане.

talisman4e_
10-05-2007, 12:36
В моя случай е ... Влюбена,ама любовтта ми не е споделена ](*,) ](*,) ](*,) Макар че в началото бяхме заедно... но имаше прекалено много пречки.. прекалено много болка , и много рани нанесени върху психиката ми от негова страна... един ден неиздържах, сложих края и вече 3 месеца страдам по това момче :cry: :cry: :smt010 :smt013 Наистина много съжелявам,че сложих края ... ИСКАМ СИ ГО ОБРАТНООО :cry: ](*,)

Mooo6no
10-07-2007, 12:34
Не съм бил влюбен от 2 години и половина.

FairyNymph
10-07-2007, 12:44
Е, па и на мен ми се случи май :roll: Най-щастлива съм, когато му готвя, чистя, масажирам го или го задоволявам орално. Когато не се справям изяждам по някой шамар, но зная, че си го заслужавам.


П.П. Тва не е ебавка 8-[

като не му хареса оралната любов ти удря шамар, така ли?
Боже Господи.......

ами и аз съм влюбена...ами запознахме се по нета и започнахме да се привързваме един към друг и на първата ни среща вместо да си кажем здрасти.. :smt008

love_me93
10-07-2007, 12:55
е добре де,не че е моя работа да се меся,ама как може да го търпиш :| не мисиш ли, че заслужаваш нещо по-добро,някой който да се отнася с теб като с човек...? :-s

О, не, не заслужавам нещо толкова гадно :) Аз съм голяма команджийка и за пръв път съм щастлива, защото намерих мъж, който не ми дава да му се качвам на главта (освен на долната де). Ако се събера с нормален мъж - мачкам и манипулирам. Лошу коте съм :-D
а на коко си години ? :?

Bourgas_bilder
10-07-2007, 13:47
Една толкова ми е взела акъла,че няма повече на къде.Добре,че и двамата ще имаме време след лекции да се видим вечерта-чувствам се най щастливия човек на света.Тя е обладала чувствата,сърцето,делника, ънищата.Цяла вечер си говорим по телефоните,не ме интересува нищо друго освен нея.

Belfegor
10-07-2007, 14:00
ОК, имам си и аз една любов... Тя е най-невероятното момиче и я познавам от година и половина... от моят клас е, и вскичко у нея ме привлича и обсебва... не спирам да мисля за нея.... но нищо перфектно няма нали... и в тази картинка има нещо ... това съм аз :( аз съм изолиран от социалният живот затворен човек и нямам никакъв шанс да ме хареса пък камоли да станем по-сериозни :-({|= Това е моята история :smt010 :smt010 ... За жалост пробвал съм да се променя но малко по малко постигнатия напредък бива заличен и все едно започвам наново!!!

*Never_Again*
10-07-2007, 15:13
поне така си мисля че съм влюбена в един страхотен човек,но гадното е че сме от един малък град а аз уча в друг а той в софия и въобще нз кога и как ще се виждаме :( но знам че в момента мн ама мн ми липсва

sladi4ka_sam
10-07-2007, 15:21
mdaaa vlubena sam :smt007