PDA

View Full Version : важен въпрос за цикъла



luda_paranoi4ka
10-04-2007, 19:22
момичета нормално ли е да взимам противозачатъчни хапчета и като съм в цикъл да имам съсиреци

т.1 от Правилника!

Модерирано от sh3_1s_7h3_0n3

naMy4Ho_KoTe
10-04-2007, 19:23
1. Toва не са съсиреци, а лигавицата на матката ти.
2. Нормално е, независимо дали взимаш или не.

zvezdi4ka_su
10-04-2007, 19:26
+1 !!

foreverr
10-04-2007, 19:32
1. Toва не са съсиреци, а лигавицата на матката ти.
2. Нормално е, независимо дали взимаш или не.+1,a нормално ли е почти хиш да нямаш съсиреци, защото аз имам по 1 точица на цикъл :-k

luda_paranoi4ka
10-04-2007, 19:37
момичета благодаря успокоихте ме явно всичко е нормално аз се тревожех понеже преди да почна хапчетата нямах такива неща но явно е промяна от хапчетата както е нормално и почти да нямаш цикъл

ubuntu
10-04-2007, 19:53
Абе момичета я се спрете с тези противозъчатъчни от тях ви растат мустаци и после се чудите кво става и пак пишете по форумите нормално ли е да имам мустаци и подобни глупости ползвайте кондоми . . . Особено пък като сте малки и пиете разни буклуци си съсипвате здравето и хормоните като станете по на 40 ще имате повече брата от съпрузите ви !!!! ;)

flora23
10-04-2007, 20:01
Абе момичета я се спрете с тези противозъчатъчни от тях ви растат мустаци и после се чудите кво става и пак пишете по форумите нормално ли е да имам мустаци и подобни глупости ползвайте кондоми . . . Особено пък като сте малки и пиете разни буклуци си съсипвате здравето и хормоните като станете по на 40 ще имате повече брата от съпрузите ви !!!! ;)
абе незнам момче ли си или момиче ама яво си нямаш хал хабер от противозачатъчни =; за твое сведение те съдържят т.н." женски хормон"-прогестерон който точно обратно намалява окосмяването,прави кожата по-мека и нежна,и намалява опасността от кисти и всякакви болестни състояния на матката,яйчниците и т.н.

foreverr
10-05-2007, 06:45
1. Toва не са съсиреци, а лигавицата на матката ти.
2. Нормално е, независимо дали взимаш или не.+1,a нормално ли е почти хиш да нямаш съсиреци, защото аз имам по 1 точица на цикъл :-kео нормално ли е това при мен?

fiama
10-05-2007, 07:13
Нормално е, Пепи, нормално е. И към момичето писало темата- няма значение, че приемаш противозачатъчни- съсиреци пак може да има.

foreverr
10-05-2007, 07:30
Нормално е, Пепи, нормално е. И към момичето писало темата- няма значение, че приемаш противозачатъчни- съсиреци пак може да има.А нормално ли е да има супер много съсиреци-1 моя приятелка каза, че нейните са прекалено много-не искам да ви огнусявам, но тя кажа, че били по половин шепа на превръзка :smt009 :smt078

`Death`Whore``
10-05-2007, 08:50
Абе момичета я се спрете с тези противозъчатъчни от тях ви растат мустаци и после се чудите кво става и пак пишете по форумите нормално ли е да имам мустаци и подобни глупости ползвайте кондоми . . . Особено пък като сте малки и пиете разни буклуци си съсипвате здравето и хормоните като станете по на 40 ще имате повече брата от съпрузите ви !!!! ;)
1. От противозачатъчните жената не се окосмява.
2. Презервативите също са вредни.

BebSsSs
10-05-2007, 09:07
Нормално е, Пепи, нормално е. И към момичето писало темата- няма значение, че приемаш противозачатъчни- съсиреци пак може да има.А нормално ли е да има супер много съсиреци-1 моя приятелка каза, че нейните са прекалено много-не искам да ви огнусявам, но тя кажа, че били по половин шепа на превръзка :smt009 :smt078

Normalno e mislq.Az po princip nqmah mnogo v smisal normalno pone spored men ama poslednite 2 pati...ela da vidi6 ko stava imah 4uvstvoto 4e sa razpadam :roll: osven 4e mnogo ama i golemi amaa vsi4ko e nared taka 4e spokoino:)

`Death`Whore``
10-05-2007, 09:08
Тялото се изчиства, спокойно.

foreverr
10-05-2007, 09:16
Тялото се изчиства, спокойно.Оки мерси за успокоението-поне ако на мен също ми станат много няма да се притеснявам :wink:

biskvitche
10-05-2007, 11:49
2. Презервативите също са вредни.

А в какво се изразява вредата? :roll:

По темата- нормално е да има съсиреци понякога.

foreverr
10-05-2007, 12:11
2. Презервативите също са вредни.

А в какво се изразява вредата? :roll:

По темата- нормално е да има съсиреци понякога.И аз това се питам-мисля, че нищо не може да стане от презервативите! :-k [-(

luda_paranoi4ka
10-05-2007, 18:21
от презервативите само може да се получи алергия доколкото знам,но това са редки случаи,то на кутиите си е написано че е възможно...за други вреди не се сещам. :) мерси пак за успокоениетомн се бях панирала

`Death`Whore``
10-05-2007, 18:23
Те нараняват вагината. Като че ли да си ръгате желязо в устата - все ще станат рани, нали? Неслучайно пенисът не е от латекс.

Wrathchild
10-05-2007, 21:17
Хах абе аз още рани по вагината нямам, пък и майка ми дето жената цял живот с презервативи се е предпазвала също не е имала рани...
Обаче не са съвсем безвредни, тъй като може да се развие алергия към тях.
И да, ВЕЧЕ не се окосмява жената от противозачатъчни. Но преди години са имали такъв ефект.