PDA

View Full Version : Боже..как боли:(



praskovka91
10-04-2007, 21:14
Nikoga ne bqh predpolagala..che moga da se vliubq tolkova mnogo..makar che taino si me4taeh i moeto syrce da tupti za nqkoi..e slu4i mi se:(
Prekratih 1 godi6na vryska..koqto be6e neprekysnato pridrujavana ot boi..skandali..narkotici..intrigi..(dori i roditelite mi ne uspqha da me spryt da zatyna)slava bogu otyrvah se bez telesni naranqvaniq..no s mnogo psihi4eski rani:(Tolkova mnogo mi teje6e tazi 1 godina..kak q prejivqh nz.no o6te me boli za onova vreme..i 4e ostavqh taka da se gavrqt s men:(
Obe6tah si pove4e da ne vqrvam na nikoe mom4e..da jiveq kato normalna teenagerka..da izlzaim s priqtelki i da syzdam novi priqtelstva..no da ne vkiu4vam nikakva liubov..v otnosheniqta mi s kogoto i da e bilo!:(
I togava se poqvi toi!..Tolkova mil..dobyr zemen:(Ne bqh sre6tala takyv 4ovek..tolkova liubvoobilen..govore6e mi nejno..spokoino..bez krqsyci..toi me obojava6e..zaedno bqhme 2 sedmici..vsi4ki negovi priqtelki sa hodeli s nego..samo zaradi materialnite vyzmojnosti s koito razpolaga..no men tova volb6te ne me vylnuva6e..makar 4e toi prave6e vsi4ko za men..tezi 2 sedmici bqha pridrujeni s izkiu4itelni no6ti s mnogo rozi..vani sve6ti..prosto bqha nai-6tastlivite dni v jivota mi..a toi me bogotvore6e..zashtoto iskah nego..a ne parite mu!No estestveno tolkova hubavo ne e za hubavo..toi zamina da u4i v drug grad..kaza 4e 6te se 4uvame..pi6ehme si mnogo 4uvstveni i tyjni sms..prosto naistina syrceto mi tupte6e samo za nego..postoqnno mislq za nego..se6tam se postoqnno za na6te momenti..za milite mu dumi..za 2 sedmici toi zali4i 1 godina ot jivota mi..!Napravi me po dobra..no osven sms-ite se 4uvahme postoqnno..kylnqhme se vyv ve4na liubof..no izvednyj toi sprq da mi diga..vse spe6e vse be6e na lekcii..vse ne moje6e da govori..i sega 2 dni mu e izkliu4en tela..:(a az postoqnno mislq za nego..qvno go e hvanal studenskiq jivot..i sega divee nqkyde..dokato az treperq ot tyga:(qvno e nameril druga..sigurno e zabravil dori imeto mi..koeto taka obojava6e..:(Boje hora kak me boli..prosto dori ve4e ne moga da pla4a..za6toto ne mi ostanaha sylzi..a si obe6tah 4e nqma da izpitvam pove4e nikoga liubov..molq vi..posyvetvaite me ne6to..ili kajete va6eto mnenie..shte vi byda mnogo blagodarna:(

zmey
10-04-2007, 21:35
Nikoga ne bqh predpolagala..che moga da se vliubq tolkova mnogo..makar che taino si me4taeh i moeto syrce da tupti za nqkoi..e slu4i mi se:(
Prekratih 1 godi6na vryska..koqto be6e neprekysnato pridrujavana ot boi..skandali..narkotici..intrigi..(dori i roditelite mi ne uspqha da me spryt da zatyna)slava bogu otyrvah se bez telesni naranqvaniq..no s mnogo psihi4eski rani:(Tolkova mnogo mi teje6e tazi 1 godina..kak q prejivqh nz.no o6te me boli za onova vreme..i 4e ostavqh taka da se gavrqt s men:(
Obe6tah si pove4e da ne vqrvam na nikoe mom4e..da jiveq kato normalna teenagerka..da izlzaim s priqtelki i da syzdam novi priqtelstva..no da ne vkiu4vam nikakva liubov..v otnosheniqta mi s kogoto i da e bilo!:(
I togava se poqvi toi!..Tolkova mil..dobyr zemen:(Ne bqh sre6tala takyv 4ovek..tolkova liubvoobilen..govore6e mi nejno..spokoino..bez krqsyci..toi me obojava6e..zaedno bqhme 2 sedmici..vsi4ki negovi priqtelki sa hodeli s nego..samo zaradi materialnite vyzmojnosti s koito razpolaga..no men tova volb6te ne me vylnuva6e..makar 4e toi prave6e vsi4ko za men..tezi 2 sedmici bqha pridrujeni s izkiu4itelni no6ti s mnogo rozi..vani sve6ti..prosto bqha nai-6tastlivite dni v jivota mi..a toi me bogotvore6e..zashtoto iskah nego..a ne parite mu!No estestveno tolkova hubavo ne e za hubavo..toi zamina da u4i v drug grad..kaza 4e 6te se 4uvame..pi6ehme si mnogo 4uvstveni i tyjni sms..prosto naistina syrceto mi tupte6e samo za nego..postoqnno mislq za nego..se6tam se postoqnno za na6te momenti..za milite mu dumi..za 2 sedmici toi zali4i 1 godina ot jivota mi..!Napravi me po dobra..no osven sms-ite se 4uvahme postoqnno..kylnqhme se vyv ve4na liubof..no izvednyj toi sprq da mi diga..vse spe6e vse be6e na lekcii..vse ne moje6e da govori..i sega 2 dni mu e izkliu4en tela..:(a az postoqnno mislq za nego..qvno go e hvanal studenskiq jivot..i sega divee nqkyde..dokato az treperq ot tyga:(qvno e nameril druga..sigurno e zabravil dori imeto mi..koeto taka obojava6e..:(Boje hora kak me boli..prosto dori ve4e ne moga da pla4a..za6toto ne mi ostanaha sylzi..a si obe6tah 4e nqma da izpitvam pove4e nikoga liubov..molq vi..posyvetvaite me ne6to..ili kajete va6eto mnenie..shte vi byda mnogo blagodarna:(

:twisted: > И какво точно трябва да на правим ?
:evil: > Ъъ ?

kael
10-04-2007, 21:37
да и помогнем някак

Борат
10-04-2007, 21:39
пусни си:
Азис - как боли.mp3
:twisted:

zmey
10-04-2007, 21:40
пусни си:
Азис - как боли.mp3
:twisted:

:evil: > Нормално е за мутант като азис да го боли !
:twisted: > Хях Хях Хях Хях Хях

gLoRiOuS_aNGeL
10-04-2007, 21:54
Абе,стига сте се бъзикали с момичето! Тя иска помощ,а вие...
1 вариянт : Той не иска да те наранява и не иска да наранява себе си,защото сте далеч,а връзките от разстояние са трудни за хората!
2 вариянт : Намерил си е друга,която обича и понеже те цени не иска да говори с теб за това,за да не те нарани!

praskovka91
10-04-2007, 21:55
kato gledam ne ste zainteresovani da mi dadete syvet..a da govorite za azis..!a za narkoticite..az sym edna ot malkoto koito sa probvali vsi4ko po mnogo i sa spreli na vreme..i blagodarenie na sobstveniq si razum..koito si mislqh 4e e iz4eznal..ae ob6to vzete ne se zabyrkvaite..trudno se izlzia!

kael
10-04-2007, 21:56
решението е кажи 5 молитви на великия бог на банановата мелба

talisman4e_
10-05-2007, 00:04
уФф миЛатаА.... и аз имам подобен проблем.... 2-3 месеца минаха и аз все още не съм пдбравила един бивш... опитах да го забравя като си намеря друг... опитах да залича всичко свързано с него... опитах да се отдам изцяло на приятелите си... е да ама нищо не свърши работа...Явно ще трябва да чакам да мине време,за да излекувам раните си и да го забравя... :cry: ама въпроса е,че не искам да го забравяя ... Офф милаа... просто си в много кофти положение :| дори не знам с какво да те посъветвам :-s

drfatt
10-05-2007, 00:05
Мда, явно наистина боли. Затова ето и един поздрав от мен, да разбереш, че наистина те разбирам.:)
Massive Attack - live with me (http://youtube.com/watch?v=kT5_nLK54QU)[/url]

DqVoLsKI_ChaRoVnA
10-05-2007, 00:14
praskovka91 mmm i az imah to4no su6tiq jivot predi vreme samo 4e bez boq de :-D samo 4e az ne vlagam ve4e nikfi 4uvstva sled tozi slu4ai a za narkoticite hmm i az zimah dosta seriozni ne6ta sega samo amfetki 4at pat aa emi macka mom4eto nai veroqtno si e nameril druga ili ot postoqnnoto mu zvunete si go nervirala i samo si mu dosajdala az mn mraza taka nekoi samo da mi zvuni taka 4e ostavi toi da te potursi ako ne hmm na4i si4ko e svur6ilo :P

Krom
10-05-2007, 01:10
интересно ... но нищо особенно ... ще ти мине ... ако не ... абе времето лекува

suantito
10-05-2007, 09:39
решението е кажи 5 молитви на великия бог на банановата мелба Не богохулствай.... :lol:

teardrop
10-05-2007, 09:50
Опитай се да спреш да мислиш за него или поне не постоянно. Ангажирай си вниманието с нещо друго, излизай, прави неща, които харесваш. И пак няма да спреш да мислиш за него, обаче постепенно ще свикнеш и болката ще премине лека полека. А и още нищо не е ясно, току виж ти се обадил след малко :-)

FiRe_LaDy
10-05-2007, 10:11
И аз бях като теб и единственото нещо което ми помогна беше времето!Не мога да ти кажа защо прави така ... вариантите са няколко(които се сещам аз) :
1.Намерил е друга и не иска да ти каже
2.Иска да е сам
3.Трудно му е като сте далчеко един от друг и не иска да страдате
Но може и да е съвсем друга причината!Така,че не се отчайвай!

Seniorita
10-05-2007, 10:20
1.Намерил е друга и не иска да ти каже
2.Иска да е сам
3.Трудно му е като сте далчеко един от друг и не иска да страдате


И аз така мисля. :-s

ражур
10-05-2007, 10:21
Сигурно наистина го е ударил на студентски живот :evil:
Как така ще си тръгва от теб без дори едно чао да ти каже,след като преди се държал така с теб и сте изживяли такива мигове.Предполагам,че за него си била просто поредната бройка,колкото и гадно да звучи за теб, според мен е така.
Спри да му звъниш,а когато той се опита да те потърси просто потърси не му вдигай и си направи сметка,че няма смисъл да плачеш за такъв човек.И се опитай да го забравиш,сигурно ще ти е много трудно,но трябва да го направиш за твое добро.

HePeAJIeH
10-05-2007, 19:29
Слушай Еминем-Ким Края е особено вълнуващ BLEED BITCH BLEED :-D

ZaHaRcHe
10-05-2007, 19:47
Виж миличка знам че те боли много .Найстена това емн кофти ситуация но нали зн че любовта е болка и сълзи.Не можеш да кажеш на сърцето си да спе да обича.Това не е възможно....Просто се опитай да преодолееш всичко това.Опитай се да не мислиш толкова за него.Знам че е трудно и че ще мине време.Но явно наистена може студенсткия живот да го е променил.да ходи по купони ит.н. Но ти не бива да се отчайваш.Скоро ще разбере какво е изпуснал и отново ще те потърси след като му омръзне всичко това.Просто му дай време а ти през това време помисли и размисли над чувствата си и дали найстена го обичаш защото 2 сед са доста малко за голяма любов.Просто се забавляваи и ти както той. Покажи му че можеш и без него.Нали зн има една приказка.''Ако обичаш някой пусни го да си иде а ако се върне значи завинаги е твой ако ли не значи не е бил твой никога''

cassy
10-05-2007, 22:25
povqrvai mi mn dobre znam kak se 4uvstva6 za6toto i na men sega mi e mn tejko(nqma da ti obqsnqvam moqta istoriq) samo moga da te pos1vetvam da ne ostava6 sama nikoga za6toto az taka se psihirvam.vinagi trqbva da si s mn hora okolo tebe i da ne misli6 pone malko.priqteli semeistvo vinagi trqbva da ima podkrepa do teb.uspeh

ceco_meco
10-06-2007, 00:02
bqh to4no ot drugata strana (mom4eto koeto zamina) i moga da ti kaja 4e 100% ne te e zabravil i nikoga nqma da te zabravi...
prosto kogato ne si spomnq6 e po-lesno da premine6 natataka no kakvoto i da stava nqma da q zabravi6....
a i se pak v moq slu4ai nas ni deli dyrjavna granica a vas nai-mnogo 2oo KM... idi go vij i tolkova...
az sled kato uspqh da se vyrna i razbrah 4e vsi4ko e bilo mn hubavo n oe svyr6ilo i natataka si ostavat samo priiqtni spomeni...

ta ... saveta e ... poseti go kadeto i da e v BG e blizo se pak 11 000 kv.km. nikak ne sa mnogo

gabrielka@a
10-06-2007, 08:52
интересно ... но нищо особенно ... ще ти мине ... ако не ... абе времето лекува

DevilWish
10-06-2007, 08:58
Ox мииии.... :| какво да ти кажа ... аз заминах за чужбина чувах се с бившия ,кълняхме се във вечна любов ,бях му оредила работа и всичко тук ,всеки ден плаках за него..и накрая се появи едно момче ,в което се влюбих и естествено разстоянието ми попречи да мисля за бившия и се хванах с това момче...не мога да си представя колко го боли бившия ми ,но... :-s кофти е ,но връзка от разстояние си е трудно работа и малко хора успяват да я задържат.

vikipf
10-06-2007, 09:48
Явно, той не вярва във връзките от разстояние.. Защото наистина е непосилно да си далеч от човека, за когото купнееш... Но ако наистина те обич, скоро ще разбере, че това не е вариант...

em000
10-06-2007, 12:22
интересно ... но нищо особенно ... ще ти мине ... ако не ... абе времето лекува

"Времето лекува" .... хорски приказки !!! Единствено действието ни помага, бездействието не променя нищо ....

Горкото момиче .. !!! Явно не ти върви в любовта ! Много лошо , но изчакай малко. Не му звани няколко дена и след това му прати SMS, че искаш да поговорите !! Според мен така е правилно ! (Като говорите ти знаеш какво да му кажеш и какво искаш да го попиташ ) :)

CMbPTTA
10-06-2007, 13:48
Tova ne e liubov, tova e samo mukata 4e sa te razporili kato kon i seg amnoo te boli guza !!!!