PDA

View Full Version : !!!Бяло Течение !!!



~bloody^romance~
10-04-2007, 23:02
Хора, аз съм на 13 нямам цикъл, а вече от близо 2 години имама бяло течение което много ме притеснява, защото в някоя от темите бях чела, че количеството бяло течение на ден трябвало да е около 2 чаени лъжички, а моето е доста повече и след всеки път когато отида до WC-тo изтича доста. Адски дискомфортно е постоянно ме цапа и се чуствам мокра.Мога да кажа, че пазя лична хигиена.

Мерси Предварително за отговорите !!! :smt008



П.П: Смятам че няма други такива теми, а ако има се извинявам много !!!

foreverr
10-05-2007, 06:37
Ами щом кажваш, че имаш бяло течение близо 2 години значи като станат 2 години би трябвало да ти дойде-ако не ти дойде кажи на майка си да те заведе на гинеколог-а ти на колко си години?И имаш ли признаци на побертета-ако имаш признаци значи ще ти дойде :wink:

BebSsSs
10-05-2007, 08:59
Podobni temi ima mnogo no..Moje bi se e zasililo te4enieto ti za6toto skoro 6te ti idva-normalno e!Ako vse pak prodalji o6te dalgo bez da ti e do6lo otidi na ginekolog da se posavetva6 s nego.

mara89
10-07-2007, 17:03
izvinqvai ama ti da ne broi6 kolko laji4ki bqlo te4enie palni6 na den xaxax :lol: sega seriozno-tva moje da e ako ima6 problemi s qi4nicite da sa vazpaleni bolni i tn,moje sa6to i da ima6 problem s babrecite,namene mi se e slu4valo kato nastina da mi te4e mn,i pravq taka:v edin legen sipvam okolko 2 supeni lajici soda bikarbonat i edna med sled tova go zalivam s topla vodi4ka za da se raztvori dobre i sqdam vatre,izmivam se i si stoq taka okolo 5 min i stavam ne se izplakvam s dr voda samo se podsu6avam i taka 2-3 pati i mi minava daje hi4 ne mi te4e i se 4uvstvam mn dobre,ti moje6 da go pravi6 pove4ko dni zasvisi,ti 6te zabeleji6 efekta,ne se pritesnqvai nito boli nito 6tipe daje e priqtno 4ao0o0

didivid
10-07-2007, 17:50
Ами щом кажваш, че имаш бяло течение близо 2 години значи като станат 2 години би трябвало да ти дойде-ако не ти дойде кажи на майка си да те заведе на гинеколог-а ти на колко си години?И имаш ли признаци на побертета-ако имаш признаци значи ще ти дойде :wink:

То момичето е казало, че е на 13! И се научи да пишеш!
По темата: Иди на гинеколог! :wink:

pitan4icata
10-08-2007, 07:09
e normalno i na men taka mi be6e predi da doide tva e normalno.. sq ve4e 4e epo silno.. moje i da si nastinal ane6to(taka sam 4uvala) ina4e polzvai ejednevni prevrazki za da se 4ustva6 konfortno,az taka pravih i vse o6te prodaljavam kogato ne sam neraspolojena,za6tot vinagi si imame edno takova beleznikavo te4enie koeto da ovlajnqva polovite ni organi. kvo da se prai takava ni e prirodata
spokoino ,iz4akai ,puk v kraen slu4ai otidi na ginekolog dori i prosto za profilakti4en pregled;)

miss_fatty
10-08-2007, 07:54
Ходила сам при гинеколожката ми за този въпрос и тя каза че било нормално за младите момичета да имат по-обилно бяло течение!Каза че почти всяко 2-ро момиче има същия проблем.Трябва да спазваш по-голяма хигиена(т.е. поне по 2-3 на ден да се подмиваш и тва е)!И не очаквай че като ти дойде цикъла бялото ти течение ще спре пък ти най-добре ходи на гинеколког да си се консултираш лично! :P :wink:

_butterfly_
10-08-2007, 08:05
Едва ли имаш някакъв проблем. Използвай ежедневни превръзки, за да не се чувстваш мокра, а за хигиената е достатъчно и веднъж на ден да си взимаш душ. Все пак знак за инфекция са следните симптоми:
*секретът мирише неприятно;
*прекалено е гъст;
*е жълтеникав или по-тъмен;
*причинява сърбеж или парене;

`Death`Whore``
10-08-2007, 08:06
Прекалено обилното течение също е признак на инфекция.

Diva4e
10-08-2007, 08:14
Отиди на лекър,консултирай се с него кое е най-дброто нещо което можеш да направиш за себе си и ето ти най ама най хубавото решение на проблема ти !!!! Успех

sexy_sladuranka___
10-08-2007, 09:36
ако течението ти мирише неприятно отиди на гинеколог а ако не използвай ежедневни превръзки :roll:

miss_fatty
10-08-2007, 10:05
купуваш си "Смрадлика" и се подмиваш!Може и да има резултат