PDA

View Full Version : Ефективни диети



donatelo
10-05-2007, 06:52
дайте някоя моля ви ](*,) ](*,) ](*,)

Madness
10-05-2007, 08:10
Карай на минерална вода :mrgreen:

Iria
10-05-2007, 08:55
Не яж хлаб, сладко, пържено и най вече мазно и ще отслабнеш. :roll: 8)

KaTinCeTy
10-05-2007, 08:59
Опитай с разделно хранене. :wink:

caRamelO_cHicA
10-05-2007, 13:06
Първо храни се по три пъти на ден-сутрин обед и вечер-яж плодове пилешко месо и риба(тези неща най-вече).Ограничи се от мазното и сладкото и много спорт

naMy4Ho_KoTe
10-05-2007, 15:25
При положение, че половинката ми е бил фитнес инструктор и диетолог на жени, мога да дам що-годе компетентно мнение.


Яж главно месо и зеленчуци. По-често, на по-малки порции. Месото е най-добре да е варено пилешко бяло месо. Ако ядеш много плодове ще отслабнеш откъм мускули, не откъм тлъстини. Поемай много течности. Тичай. Ако ти се прияде сладко, не стискай до последно. Хапни една зелена салатка и после шоколад или каквото ти се яде. Те се смесват в стомаха и захарите биват разградени по-бавно.

gothic_angel
10-05-2007, 18:13
Разделно хранене :)

glupacheE
10-05-2007, 18:44
kakwwo mislite za dietat svetlane ot rozali toka kom molq vi kajete imam 2 i polovina da otslabnaaa molq vi pomognete znam 4e ima takiva koito shte help i se nadqvam, da vleznat v tazi tema

bawarec
10-05-2007, 19:12
mam 2 i polovina da otslabnaaa

2 кг ли искаш да свалиш?Ако да само със спорт избягваш сладкишите и газираните напитки както и мазночи като баници,пици и дюнери !И бегаш 2-3 пъти в седмицата по половин час и за 2-3 седмици не само,че ще си ги свалила,но ще бъдеш по-секси и ще бъдеш по-стегната :-D

glupacheE
10-05-2007, 19:51
daite i na men reshenie az imam ne dva a deset :( za sajalenie

bawarec
10-05-2007, 19:59
Същото като в по-горният ми пост!Но се консултирай с диетолог или фнтнес инструктур ,защото тук няма такива спецове :-)

monityY
10-06-2007, 07:28
http://www.tialoto.bg/?cat=17&page=1

HouseSoul
10-06-2007, 08:06
НВД и тренировки!!!!!!!! Нито стоиш гладен, нито с нещо е вредно за здравето ти ! Милиони хора по света това правят !

prah
10-06-2007, 17:55
преди време ми бяха препоръчали Warrior Diet, доста е добра и има достатъчно инфо за нея в Гугъл. Напомня на НВД, само че се яде вечер и на мен ми беше по-удобна, защото през деня няма откъде да си намерясвястна храна и ми е по-лесно да не ям, отколкото да мъкна храна с мен.

bawarec
10-06-2007, 18:15
Тия диети дето са с 1-2 хранения на ден са ........измислици.
Нужно е да не се ядат баници,тестени мазночи ,дюнери,сладкиши и много солено.
Ядене по 3-4 пъти на ден като на закуската може едни мюсли с мед и кисело млекце.НА обяд нещо от рода на хубава супичка със салатка.За вечеря нещо лекинко +спор 2-3 в седмицата и ще има резултат от личен опит го знам :!:

prah
10-07-2007, 13:38
Тия диети дето са с 1-2 хранения на ден са ........измислици.
Нужно е да не се ядат баници,тестени мазночи ,дюнери,сладкиши и много солено.
Ядене по 3-4 пъти на ден като на закуската може едни мюсли с мед и кисело млекце.НА обяд нещо от рода на хубава супичка със салатка.За вечеря нещо лекинко +спор 2-3 в седмицата и ще има резултат от личен опит го знам :!:

що да са измислици? за мен е ного по-голяма глупост да се храня през целия ден и постоянно да съм сънена и без енергия...баси идиотията.
супичка и салатка? хаха и ако бачкаш цял ден откъде ще я изкопаеш тази супичка? :-k

maroon
10-07-2007, 16:10
има търсачка!
по темата- карай колело сутрин и вечер по 4-5 часа на ден пий много вода и 1 салатка на ден на обяд можеш и месо да ядеш пиле и риба ябълки сутрин и сутрин на гладно по 1 чаша сварена гореща вода пий аз в момента я правя тая диета.

e, macka, izbi ribata! otkyde namira6 5 4asa dnevno za kolelo/veloergometyr??? evala, zavijdam ti... moq bike ryjda 6te hvane, 4e ne go karam, pyk ergometyra moga da go karam samo weekenda kat sym si vky6ti...
bravo, bravo! ima6 volq :wink: :P :P :P :P
PS: Ima li effect dietkata?

:P :P :P :P :wink: :P :P :P :P

bawarec
10-07-2007, 19:33
Тия диети дето са с 1-2 хранения на ден са ........измислици.
Нужно е да не се ядат баници,тестени мазночи ,дюнери,сладкиши и много солено.
Ядене по 3-4 пъти на ден като на закуската може едни мюсли с мед и кисело млекце.НА обяд нещо от рода на хубава супичка със салатка.За вечеря нещо лекинко +спор 2-3 в седмицата и ще има резултат от личен опит го знам :!:

що да са измислици? за мен е ного по-голяма глупост да се храня през целия ден и постоянно да съм сънена и без енергия...баси идиотията.
супичка и салатка? хаха и ако бачкаш цял ден откъде ще я изкопаеш тази супичка? :-k

Моето момиче имам много голям опит с фитнеса и от личен опит знам.С хранене по 3-4 пъти на ден на месец съм свалял по 10-15 килограма тренирал съм толкова много,че ми е писвало.Колкото до супичката и салатка еми какво да ти кажа ако неможе да намериш 10-20 минути за едно хапване на къде си тръгнала да сваляш???
Работата става с ПРАВИЛНО И РЕДОВНО ХРАНЕНЕ!АКо искаш ми вярваш ,па ти ако искаш се храни по 1 път на ден и нека ти е добре,после само да не почнеш да се уплакваш 8)

bawarec
10-07-2007, 19:39
има търсачка!
по темата- карай колело сутрин и вечер по 4-5 часа на ден пий много вода и 1 салатка на ден на обяд можеш и месо да ядеш пиле и риба ябълки сутрин и сутрин на гладно по 1 чаша сварена гореща вода пий аз в момента я правя тая диета.


Малиййййй къде караш по толкова ?ЩЕ споделиш ли колко километра навърташ за 1 час?Иначе карането на велосипед или в частност MTB е хем приатно изживяване хем и полезно,само внимавайте като карате да не карате с много ниска седалка,че ще си развалите колената и после ще ви болят =D> БРАВО devil_girls_ УСПЕХ!