PDA

View Full Version : Сешоар за изправяне на коса



LuCiFersAngeL
10-05-2007, 08:26
Искам да си взема сешоар за изправяне от онези, които са като кръгла четка. Искам да ви попитам някой използва ли такова нещо, добър ли е резултата и ако може да ми препоръчате някоя марка и модел. Не ми препоръчвайте преси, защото аз преса си имам, но иска да си взема сешоар.
П.С. Ходих в Технополис и там ми препоръчаха един на Уфеса с някакъв си йонизатор, да ставала косата по-гладка и блестяща.. та ако някой е ползвал точно този също може да ми разясни за него.
Благодаря ви предварително! :-)

hungry_vampire_f
10-05-2007, 08:33
Хубави са, дам. Зависи колко ти е чуплива косата. Много добре оформят прическата. На мен ми се къдри само в краищата, понеже там ми е по-тънка, но като се изсуша става съвсем права. Харесва ми :)

LuCiFersAngeL
10-05-2007, 08:46
Ами моята косица си е на доста големи букли, но на мен сешоара ще ми трябва предимно за страничното ми бретонче, защото стои много гадно като се накъдри :( Апък иначе за изправяне на цялата коса не вярвам да помогне, но като си взема мога да пробвам да видим какво ще се получи.

hungry_vampire_f
10-05-2007, 08:50
Ами моята косица си е на доста големи букли, но на мен сешоара ще ми трябва предимно за страничното ми бретонче, защото стои много гадно като се накъдри :( Апък иначе за изправяне на цялата коса не вярвам да помогне, но като си взема мога да пробвам да видим какво ще се получи.
Ше стане, ше стане ;)

caRamelO_cHicA
10-05-2007, 13:08
За такива незнам моя е общ смисъл има и за къдрене и за изправяне.Но иди в Технополис ъъ в Метро но незнам дали там има.Иначе тези сешури за хубави и имат ефект а за марката която ти е предложена немога да кажа нищо

bebitooo___
10-06-2007, 16:57
Значи за тази марка не мога да ти кажа нищо.. но попринцип аз имам такъв и преди редовно го използвах.. Бих казала, че добре се получава и оформя косата! Не мисля, че ако си вземеш ще сгрешиш!

MaCeTo_
10-06-2007, 17:01
Не пипааааааййй! Никога не си изправяй буклите, обожавам букли!!! Моята коса е естествено права и гъста, така че като се накъдря с ролки става като порцелановите кукли O:) Но само за час.... :lol: А ти си я имаш естествена! Не пипай! :-D

bunnypux
08-08-2010, 05:50
ами темата е страхотна и аз много се интересувах от това :)
ами моят въпрос е всички сешоари на UFfesa са хубави и за изправяне? или има определена цифричка?

teddyx33
08-08-2010, 06:15
да не правя нова тема,според вас това добро ли е?
http://www.bellissima.bg/?8,bellissima-g4-1000
тъйкато и аз искам с кръгла четка за изправяне ,но и искам дифузер.. :D
или ще е по-добре по-отделно да си ги взема ;d

PepElqShKaAa
08-08-2010, 15:00
ами каква е долу горе цената на такъв сешоар за изправяне защото и аз обмислям да си взема, че с моя не се изправя нищо :)

Claymore
08-08-2010, 15:17
Не пипааааааййй! Никога не си изправяй буклите, обожавам букли!!! Моята коса е естествено права и гъста, така че като се накъдря с ролки става като порцелановите кукли O:) Но само за час.... :lol: А ти си я имаш естествена! Не пипай! :-D

Тя май няма предвид къдрици като на кукли, а едни гадни и големи, неравномерни къдрици. Хора с такава коса имат ужасни падащи бретони. Моя е такъв...накъдря се грозно и трябва да го изправиш иначе седи... грозно 8-)