PDA

View Full Version : Разликата между Durex hot и cold



naMy4Ho_KoTe
10-05-2007, 09:07
Днес приятелят ми даде задачка - да намеря каква е разликата между лубрикантите Durex hot и cold. Търсих в нета, ама не намерих нищо.

Ако някой е пробвал или случайно знае - моля да пише. :roll:

`Death`Whore``
10-05-2007, 09:09
ЪЪмм...ако "колд" е за изстудяване...не ми се мисли какво може да направи там, долу...

naMy4Ho_KoTe
10-05-2007, 09:10
ЪЪмм...ако "колд" е за изстудяване...не ми се мисли какво може да направи там, долу...

И аз това се помислих.. Ама не ми се вярва едното да те запарва, а другото изстудява.. Пък знае ли човек. Аз за пръв път го чух това от него. Дано някой компетентен се произнесе. След час трябва да му кажа какво съм намерила :|

WwanAdoO
10-05-2007, 09:42
ami ne znam za razlikata, no az i moq 4ovek si vzehme edno ot teq trite, koito se prodavat tuk i be6e nqkvo s "izpepelqva6t efekt" i nqkvo ti pari oba4e edno super qko i dvamata takiva si vikame "o, super" xaxaxa oba4e na sledva6tiq den surbe6e, bole6e i be6e ujasno... i taka edna sedmica nikuv seks

naMy4Ho_KoTe
10-05-2007, 10:59
ami ne znam za razlikata, no az i moq 4ovek si vzehme edno ot teq trite, koito se prodavat tuk i be6e nqkvo s "izpepelqva6t efekt" i nqkvo ti pari oba4e edno super qko i dvamata takiva si vikame "o, super" xaxaxa oba4e na sledva6tiq den surbe6e, bole6e i be6e ujasno... i taka edna sedmica nikuv seks

:shock: :shock: :shock:

На мен така ми се получи след като реших да използвам хидратиращ крем Dоve вместо лубрикант :)

_crazy_baby_
10-05-2007, 11:17
:shock: :shock: :shock: hidratirasht krem dove??? ti luda li si ???? OMGGGGGGG :shock: :shock: :shock:

SuN4o_F
10-05-2007, 11:24
:shock: :shock: :shock: hidratirasht krem dove??? ti luda li si ???? OMGGGGGGG :shock: :shock: :shock:
hahha aide stiga we ..

CuteBaby
10-05-2007, 12:55
Ние не сме ползвали лубриканти,но все пак си мисля че cold охлаждат,а hot загряват..незнам можеш да питаш в аптеката ;) Като разбереш отговора може да ни кажеш..ако искаш де :roll: :P

hahavteen
10-05-2007, 13:42
Nikoga ne sum 4yvala za Durex hot i cold :-k .Lybrikantite na Durex koito az znam sa 4erven,sin i zelen.4ervenia se zatoplia kato dyhne6 i ima sladuk vkys,sinia e nai-obiknoven a zelenia(ne sum go probvala) ima su6tia efekt kato prezervativite tingle i e s vkys na menta(pone taka pi6e)

ChRiSTiaNo_07
10-05-2007, 13:47
Cold е за през лятото,Hot за през зимата :-D

naMy4Ho_KoTe
10-05-2007, 15:02
Nikoga ne sum 4yvala za Durex hot i cold :-k .Lybrikantite na Durex koito az znam sa 4erven,sin i zelen.4ervenia se zatoplia kato dyhne6 i ima sladuk vkys,sinia e nai-obiknoven a zelenia(ne sum go probvala) ima su6tia efekt kato prezervativite tingle i e s vkys na menta(pone taka pi6e)

Може би е имал това предвид. Ами, ако се случи мензиса ми да позакъснее с 1 ден ще ви кажа разликата ;)

pitan4icata
10-05-2007, 19:20
em 6tom 4ereniq HOT (kakto razbrah,6tot nikvi ne sma polzvala) se zatoplq, bi sledvalo siniq COLD da si ostava studen... :wink:

`Death`Whore``
10-05-2007, 21:32
em 6tom 4ereniq HOT (kakto razbrah,6tot nikvi ne sma polzvala) se zatoplq, bi sledvalo siniq COLD da si ostava studen... :wink:
А знаеш ли защо вагината е топла? И защо момиченцата задължително трябва да си обличат кръста? Или защо жените генетично са предразположени към натрупване на сланини в областта на корема? ЖЕНСКИТЕ ПОЛОВИ ОРГАНИ НЕ ТРЯБВА ДА СА НА СТУДЕНО!

naMy4Ho_KoTe
10-06-2007, 05:59
em 6tom 4ereniq HOT (kakto razbrah,6tot nikvi ne sma polzvala) se zatoplq, bi sledvalo siniq COLD da si ostava studen... :wink:
А знаеш ли защо вагината е топла? И защо момиченцата задължително трябва да си обличат кръста? Или защо жените генетично са предразположени към натрупване на сланини в областта на корема? ЖЕНСКИТЕ ПОЛОВИ ОРГАНИ НЕ ТРЯБВА ДА СА НА СТУДЕНО!

Може би става въпрос за онзи тип затопляне, леко парене (като от спирт), когато имаш чувството, че те изстудява... Бе де да зная. Май няма да ме огрее през уикенда, та скоро няма да разбера :|

`Death`Whore``
10-06-2007, 07:17
Ама вие наистина си играете игрички :-D

Абе, затопляния, изстудявания...презеревати и с релеф, вибриращи пръстени...какво стана с истинския секс?

krem4et0
10-06-2007, 09:06
Защо вече не си пишем писма, а е-mail-и? Просто хората са ненаситни същества. Искат повече за по-кратко време.........

Wrathchild
10-06-2007, 11:28
Има само Durex Warm.
Хот и Колд няма :P
А истинският секс... го няма още със навлизането на самите презервативи (:

dunapren
10-06-2007, 11:31
Ама вие наистина си играете игрички :-D

Абе, затопляния, изстудявания...презеревати и с релеф, вибриращи пръстени...какво стана с истинския секс?
Така ми какви са тея боклуци дето ги изнамислиха.Те миришат лошо бе.....

pitan4icata
10-06-2007, 16:35
eto info
4erveniq: http://www.beatalei.com/product.php?productid=16210&cat=0&page=1

siniq: http://www.beatalei.com/product.php?productid=16209&cat=0&page=1

zeleniq: http://www.beatalei.com/product.php?productid=16211&cat=0&page=1

taka kato 4eta 4erveniq e po qk O:) (trq gi probvam)

minava6t 4i4ko :)
10-06-2007, 22:59
:roll: едната гама сигурно ги продават целогодишно на ескимосите, а другата на зулусите...при нашите географски ширини сигурно зависи от сезона #-o :---) , но и при двете има поне милион "причини" за да се използват... ::: ::: ](*,)