PDA

View Full Version : Любими сцени от филми и оценки



Neo-Communist Power
10-05-2007, 09:39
Тук всеки ще качва любима сцена от филм и ще оценява предходната по десетобалната система :) Мисля, че ще се получи нещо интересно 8)
Ето я моята
http://free-zona.net/forum/images/avatars/5a9a925846c2e5b90c686.gif
8)

Neo-Communist Power
10-05-2007, 09:50
един он любимите ми моменти www.zeithistorische-forschungen.de/_ZF/images с участието на Монке само този можах да намеряТи май не разбра условията, а? Прочети горе какво съм писал. Без фотошоп няма да стане :wink: Направи го като хората :wink:

gLoRiOuS_aNGeL
10-05-2007, 09:59
Не е свързано с темата,ама това е тийн чат и на политиката не й е тука мястото!Така де,става въпрос за това,че си пишете на профилите : демократ,комунист и така нататък! Е,това си е ваше мнение,но според не е тук мястото да си изразявате "любовта" към начините на управление! :smt011

Mooo6no
10-05-2007, 10:05
Какъв е тоя Гиф файл 4 мегабайта. Ти да не си вкарал целия филм там? :shock:

Neo-Communist Power
10-05-2007, 10:13
Стига сте ми цапали темата! Или покажете някаква интересна сцена, или пишете другаде!

10-05-2007, 12:24
един он любимите ми моменти www.zeithistorische-forschungen.de/_ZF/images с участието на Монке само този можах да намеряТи май не разбра условията, а? Прочети горе какво съм писал. Без фотошоп няма да стане :wink: Направи го като хората :wink:
pic, nali znaesh 4e ako ti i az razbirame ot photoshop , ima hora koito ne razbirat ?

Neo-Communist Power
10-05-2007, 13:50
един он любимите ми моменти www.zeithistorische-forschungen.de/_ZF/images с участието на Монке само този можах да намеряТи май не разбра условията, а? Прочети горе какво съм писал. Без фотошоп няма да стане :wink: Направи го като хората :wink:
pic, nali znaesh 4e ako ti i az razbirame ot photoshop , ima hora koito ne razbirat ?Тогава който знае

Ще помоля модераторите да изчистят темата и да започваме след първия ми пост :)