PDA

View Full Version : Проблем с окото



_Toi_
10-05-2007, 10:33
така неска се събуждам и усещам как окото ми малко ме боли. Влизам да се къпя и виждам че клепача е подут на лявото око.Възможно ли е това да е от много стоене пред компютъра или ако то кога би могло да се махне :-k :cry:

ThePowerOfLove
10-05-2007, 10:38
Може да е ечемик :-k Ако има нещо като пъпка значи е ечемик и би трябвало скоро да ти мине...но ако не е такова ако няма промяна до 1-2дена отиди при личния лекар :-k

nasi141
10-05-2007, 11:19
най-добре си отиди веднага на очен лекар,защото личния с нищо неможе да ти помогне в тази област.

gLoRiOuS_aNGeL
10-05-2007, 11:21
Според мен не е възможно да е от прекалено много стоене пред компа! Ами,почакай малко! Ако не се махне и аз ще те посъветвам да отидеш на лекар!

biskvitche
10-05-2007, 11:31
Може да е ечемик или да е замърсено нещо окото и затова да се е подуло. Ако не се оправи до няколко часа, по-добре иди да те прегледат.

Diva4e
10-05-2007, 11:36
:)Аз редовно се събуждам с такива очи...не е мн приятно да!Казаха ми,че очите ми са мн чувствителни....отиди на очен лекър!Аз ходя често и ми изписва капки и мехлем.....последните които имам са Ophthalmo-Septonex (те не са ми предписани от лекър те са само за прочистване и съм много доволна от тях дори смея да кажа,че ми действат по-добре от предписаните от лекъря ми !).Най-добре си вземи направление от личния лекър и иди на очен лекър !!!

foreverr
10-05-2007, 12:46
Според мен е ечемик*и аз преди 1 седмица имах и той сам се махна!Ако е ечемик не е нужно да се притесняваш или да ходиш на лекар

Fluffy^;pp
10-05-2007, 13:34
и на мен ми се е получавало такова нещо-адски неприятно е..изглеждах като пребита..мазах се с някво кремче,което ми предписаха..но не си спомням как се казваше..може нещо да ти е влязло в окото или просто да си го раздразнил..все пак нека те види лекар

fiama
10-05-2007, 17:16
Случвало ми се да ми се подуе точно клепача и изглежда много зле, но при мен не е придружено с болка, а по-скоро със сърбеж. Не знам как, но ми мина само.

PaRty'GirL
10-05-2007, 23:33
oo tfa e mn shit da ti e poduto okoto vednaj kato bqh zaspala na divana v hola i maika zela edin guber(ot valna e za ne znae6tite) i me pokrila oba4e na6te vsqka godina go nosqt na peralnq ama kakto i da e ta ot tiiq preparati okoto mi se be6e podulo se edno sam se bila ahhahah i hodih v uchilishte s cherni ochila

ako ti mine do nqkolko chasa e ot chuvstvitelni ochi inache moje i echemik da e no po dobre idi na lekar ako se sluchva chesto

DeVoi4eTo
10-06-2007, 07:19
Не мсиля че е от стоене пред компютъра иначе и другото щеше да е подуто..по скоро или си се одарил някъде или е някаква инфекция.. иди на очен лекар но не изчакваи може да е нещо сериозно