PDA

View Full Version : Вярвяте ли в принца на бял кон?



so^sweet
10-05-2007, 11:07
Според вас съществува ли идеалното момче?Аз лично не съм го срещала. А и не се сещам за момиче което го е срещнала.
Струва ли си да вярваме в него.
А дали истинската любов не е в това да обичаме някой въпреки недостатъците му и той да ни позволи да го променим?

gLoRiOuS_aNGeL
10-05-2007, 11:09
Когато си влюбен,този когото обичаш ти се струва идеален!

MayKyTy
10-05-2007, 11:09
Нем, а дори да ти се струва че някой е такъв - занчи не го познаваш достатъчно добре :smt005 Та отговорът ми е твърдо НЕ!!!

JiMiTo
10-05-2007, 11:12
принца на бял кон е излязал от приказките според мен, но вярвам ,че за всеки един от нас съществува човек, който може би е перфектен, не не всеки го намира или дори да го намери нещата може да не се развивият по начина, който сме ги планирали...
И да човек се променя с времето, влияние оказват винаги хората около него, неизбежно е.. но това не е любпв според мен... немога да опиша любовта съжалявам...

MaRiNkA_16
10-05-2007, 11:13
ami da su6testvyva 6toto poznavam hora koito sa to4no edin za dryg i moqta vruzka v momenta bih kazala 4e vsi4ko i e idealno osven 4e sme razdeleni ama vruzkata ni e mnogo stabilna,a kato maluk komentar bih kazala 4e v jivota vinagi ima ne6ty koeto ne e nared i kolkoto i da e hubavo vsi4ko vinagi ima 1 no.
taka 4e vseki trqbva da se primiri s 1 -2 nedostatuka na polovinkata si ako naistina iska da e s neq...

MoOnLiGhT_ShAdOw
10-05-2007, 11:14
1. Идеални хора НЯМА, не е имало и няма и да има. Но все пак всеки си има идеал за това как би изглеждал перфектният любим и предполагам, рано или късно всеки си намира някой, който да се доближава до там. Аз лично съм наистина много щастлива с приятеля си, за мен той е най-добрият, но това не значи, че няма кусури. [-X Въпреки всичко, ние сме заедно, всеки приема другия такъв, какъвто е, заедно с недостатъците му.
2. Относно това за промяната, не би трябвало, щом си се влюби в даден човек, да го променяш, така дефакто изчезва човекът, който те е запленил. :? Но в крайна сметка, любовта променя всички и промяната си е неизбежна... Вече си зависи дали ще е към добро или към лошо :) :smt060

IKisseDAGirL
10-05-2007, 11:17
"Идеалното момче" :shock:
Ако бях на 13 можеше и да ми потрябва подобен индивид, но не съм.

MaRiNkA_16
10-05-2007, 11:18
1. Идеални хора НЯМА, не е имало и няма и да има. Но все пак всеки си има идеал за това как би изглеждал перфектният любим и предполагам, рано или късно всеки си намира някой, който да се доближава до там. Аз лично съм наистина много щастлива с приятеля си, за мен той е най-добрият, но това не значи, че няма кусури. [-X Въпреки всичко, ние сме заедно, всеки приема другия такъв, какъвто е, заедно с недостатъците му.
2. Относно това за промяната, не би трябвало, щом си се влюби в даден човек, да го променяш, така дефакто изчезва човекът, който те е запленил. :? Но в крайна сметка, любовта променя всички и промяната си е неизбежна... Вече си зависи дали ще е към добро или към лошо :) :smt060
ami i az iskah da kaja ne6ty takova,ama akto gledam ti si sa izrazila po to4no moeto mnenie e dosta oburkva6to :oops:

koalka
10-05-2007, 11:20
Идеални хора по принцип няма. :wink:

bengi
10-05-2007, 11:32
nikoi ne e idealen da!no koi kazva ,4e princa na beliq kon trqbva da e idealen?ako be6e 6te6e da e sku4en :-D

Fagile
10-05-2007, 11:47
Според вас съществува ли идеалното момче?Аз лично не съм го срещала. А и не се сещам за момиче което го е срещнала.
Струва ли си да вярваме в него.
А дали истинската любов не е в това да обичаме някой въпреки недостатъците му и той да ни позволи да го променим?

to4no taka, da obi4a6, zna4i da obogava6 nedostatucite na nqkoi drug! nqma idealni i suvur6eni i slava bogu! ima svetsni mom4eta :-) zaradi koito si struva da vqrvame i da 4akame no mila edin den vs svur6va i mom4eto si ostava samo edno svqsno mom4e no ne tvoeto...

suantito
10-05-2007, 11:50
Няма идеални неща...

BeBsItO
10-05-2007, 14:25
:smt005 :smt005 :smt005 moq moje da ne e princ na bql kon... a magare ama go obi4am pove4e ot jivota si :smt005 :smt005 :smt005 a sq seriozno, nikoi ne eidealen,a da obi4a6 zna4i da haresva6 1 4ovek s nedostatacite mu ;) az ne sam idqlna, ne ste i vie.... nikoi ne e

GregoryHouse
10-05-2007, 14:27
Идеални хора няма...всеки си има недостатъци...които преглущаме заради добрите му страни...принц на бял кон...мдада само по филмите...свестни хора има ама чак толкова само във книгите на рафта с фантастика...

S1L3nCe
10-05-2007, 14:35
Значи идеални хора няма и няма и да има :!: Аз обичам моето момче такъв, какъвто е :!: O:)

kobrichka
10-05-2007, 14:41
Идеални хора няма.Когато обичаш някого ти го приемаш такъв какъвто е.А ако вярваш в принца на бял кон и ако го чакаш да доиде,ем.... ще те разочаровам но мисля,че ще си останеш стара мома.

naMy4Ho_KoTe
10-05-2007, 15:17
Идеални хора няма.Когато обичаш някого ти го приемаш такъв какъвто е.А ако вярваш в принца на бял кон и ако го чакаш да доиде,ем.... ще те разочаровам но мисля,че ще си останеш стара мома.

Съгласна съм. Както беше казал Кембъла (лека му пръст), когато обичаш някой, ти обичаш недостатъците му. ”Достатъците” всички ги обичат.

В крайна сметка - принц на бял кон съществува. Но реално не е принц и даже няма кон (ако случиш на магаре - пак си късметлийка). Същестува човек, с който ще си щастлива и той с теб, но не е такъв какъвто си го представяш. Ти няма да можеш да си го представиш докато не го срещнеш. Това е положението. Има и принцове и змейове, и замъци и принцеси - но не са като в приказките, малко по-различно е ;)

MiMcHeToOo
10-05-2007, 15:56
НЕ, няма.......

LuXuRy
10-05-2007, 16:01
Когато си влюбен,този когото обичаш ти се струва идеален!

Мхм.. :) +1

hahavteen
10-05-2007, 16:14
Az viarvam 4e su6testvyva perfektnia za men.Moiata polovinka,4oveka koito 6te me dopulva i 6te me obi4a bezkraino.Opredeleno viarvam! :)

nice_bunny
10-05-2007, 16:22
Вярвам в принца на белия кон.Обичам момче,обичам и недостатъците му.Всичко в него обичам.Винаги съм вярвала,че го има и съм сигурна,че и затова го открих.Рано или късно всичко се случва.. търпението е важно :roll:

beyond_transience
10-05-2007, 16:24
Не - това си е приказка и такава ще остане :wink:

Tempestjuji
10-05-2007, 16:41
идеални хора няма, но за това пък любовта е сляпа ;)
а моя принц на бял кон вече ме спаси ;)

sweet_unhappy
10-05-2007, 18:15
Дам,аз вярвам!!!! :) :smt049 :smt049 :smt049

Deskata_90
10-05-2007, 18:51
Чак пък принц на бял кон не, но както прочетох по-нагоре за мене тва е да обичаш някой заедно с лошите му черти.Аз си намерих моя такъв принц и доста време не можех да видя какви са му недостатъците просто не ги намирах та за тва казват "Любовта е сляпа".Сега вече ги виждам ясно и не ми пречат изобщо, но се оказа че явно аз не съм неговата принцеса :?

SINDEL
10-05-2007, 19:42
Вярвах. Оказа се, 4е моят принц на бял кон е лъжливо копеле. Ве4е не знам дали вярвам и в какво вярвам. Вярвам, 4е има 4овек, за когото си създаден, но и вярвам, 4е това не озна4ава непременно, 4е нещата с него ще се полу4ат

bungle
10-05-2007, 19:49
Няма такова нещо като "принц на бял кон" , нито на бяло пони..

Научих се да обичам. Не само приятеля си, като цяло хората. И мисля, че истинската любов е точно това - да обичаш, въпреки недостатъците. Няма идеални хора, никога и няма да има. Обичам, прощавам, не искам да променям. Гледам да изглаждам своите чепати нрави..

sh3_1s_7h3_0n3
10-05-2007, 20:19
Според вас съществува ли идеалното момче?Аз лично не съм го срещала. А и не се сещам за момиче което го е срещнала.
Струва ли си да вярваме в него.
А дали истинската любов не е в това да обичаме някой въпреки недостатъците му и той да ни позволи да го променим?

А какъв е смисълът на живота? Има ли живот след смъртта? Вярвате ли в Господ? Кое е първо - яйцето или кокошката?
К'ви са тез' изтъркани екзистенциални въпроси.. дето сами по себе си звучат глупаво като че имате нужда да си 'чешАте' езиците по проблеми от няк'ви 'вълшебни' приказки за 2рокласници...

Идеалното момче - утопия
Ти като ще обичаш, ще обичаш човека с положителните и отрицателните му черти... освен ако не обичаш 'половинчато', но т'ва пак не е 'истинска любов' за каквато явно са всички тия високопарни приказки...
И кой за Бога ще позволи някой др да го променя?!
Защо си мислите, че хората имат нужда от промяна, понеже вие искате някой да се нагажда спрямо вас... Все другите да се съобразяват, другите да се променят, другите да са идеални... А вие правите ли го? Идеални ли сте?...

cassy
10-06-2007, 07:57
kogato obi4a6 nqkoi tolkova mn 4e ne vijda6 nedostat1cite mu ili ne ti puka za tqh zna4i tova e istinskata liubov.tova e moeto mnenie.az imah takava liubov no q zagubih.toi be6e idealniq za men i o6te e no ni6to ne moje da se v1rne za koeto mn s1jalqvam

alkobalko
10-06-2007, 08:00
Дааа, открих своя принц, само че нещо кон няма, ама не ми е проблем.

VerryBerry
10-06-2007, 13:16
nagledala sam se na vsqkakvi princove,no ne i na beli kone... [-X

YgaBHuk
10-06-2007, 13:19
е аз съм момче и не вярвам в Принцове на бели коне...ама в Рапунцел лилииии ще я опънем така че две нема да види......оооо и ще си бърша гъзеца след акане с косите й :smt004

Krem4eto
10-06-2007, 14:06
Според вас съществува ли идеалното момче?Аз лично не съм го срещала. А и не се сещам за момиче което го е срещнала.
Струва ли си да вярваме в него.
А дали истинската любов не е в това да обичаме някой въпреки недостатъците му и той да ни позволи да го променим?

Може би има,може би не...Вярата си струва,надеждата си струва,мечтите си струват,но преди всичко ти трябва да си реалист.Надявам да се да ме разберете какво имам в предвид и както казват хората "Обикни някой обикновен човек и го направи необикновен"!

vikipf
10-06-2007, 17:39
Всяко момче, докато си влюбена в него, е принцът.. Чак после виждаш, че бялата му броня е леко ръждясъла, а конят му е кобилка....

izmislenata
10-06-2007, 17:42
Не. Просто не мисля,че има идеални хора,ама като си влюбен,ти е все тая.

prah
10-06-2007, 18:26
приказките с техните перфкетни принцове и принцеси и щастлив живот са навредили повече на момичетата от всичките безумни норми за красота взети заедно. съвършени хора няма, щастието определено НЕ е неизбежно, любовта или привличането съответно имат и своите грозни страни и това е живота.

white_chik
10-06-2007, 18:27
Не вярвам в принца на бял кон.Не знам в кой филм беше,май че Али Макбийл,някой беше казал,че човек трябва да се влюбва всяка година.Е,всяка може би е доста често,но си мисля,че е загуба на време да перкараш целия си живот с някого дори и той да е перфектен.Всеки човек си има своя чар,не чакам идеалното момче,пробва с различни типове и засега съм щастлива.

gothic_angel
10-06-2007, 18:27
мм не

10-06-2007, 18:30
В крайна сметка - принц на бял кон съществува. Но реално не е принц и даже няма кон (ако случиш на магаре - пак си късметлийка). Същестува човек, с който ще си щастлива и той с теб, но не е такъв какъвто си го представяш. Ти няма да можеш да си го представиш докато не го срещнеш. Това е положението. Има и принцове и змейове, и замъци и принцеси - но не са като в приказките, малко по-различно е ;)
ЕВАЛА! :wink: Няма какво повече да добавя. :)

BebSsSs
10-06-2007, 18:32
1. Идеални хора НЯМА, не е имало и няма и да има. Но все пак всеки си има идеал за това как би изглеждал перфектният любим и предполагам, рано или късно всеки си намира някой, който да се доближава до там. Аз лично съм наистина много щастлива с приятеля си, за мен той е най-добрият, но това не значи, че няма кусури. [-X Въпреки всичко, ние сме заедно, всеки приема другия такъв, какъвто е, заедно с недостатъците му.
2. Относно това за промяната, не би трябвало, щом си се влюби в даден човек, да го променяш, така дефакто изчезва човекът, който те е запленил. :? Но в крайна сметка, любовта променя всички и промяната си е неизбежна... Вече си зависи дали ще е към добро или към лошо :) :smt060

+1

erotica
10-06-2007, 19:56
ami spored men nqma princ na bql kon!no nqma da otkaja da go sre6tna nqkoi den :smt007 no az i ne sym se vlubvala o6te istinski v nqkoi myj ama ima vreme ... jivota me 4aka :smt016 :smt016 :smt016

krem4et0
10-07-2007, 09:03
Идеални хора няма. Но имаш някъде по света половинка. Аз лично вярвам в това. И мисля и се надявам аз да съм открила моята. Докато не ти се случи нещо подобно, няма да разберешц. Тов не е просто любов, желание и страст към 1 човек. Това е да го чувстваш като част от себе си, да дишаш от дъха му, да живеш, само защото и тй живее.

lilit_666
10-07-2007, 09:09
Когато си влюбен,този когото обичаш ти се струва идеален!
Да,май подкрепям това мнение,ама когато вс свърши падаш от розовия облак ииииии осъзнаваш,4е такова нещо не съществува.

tuka6na
10-07-2007, 09:28
Разбира се че съществува.
Важното е за теб да е такъв,какво повече...
Дали защото съм открила отдавна моя 'принц на бял кон' или просто защото съм като излязла от розовКа приказка,нз но вярвам.: )И никога не съм се съмнявала.
по-скоро към диагноза клони мойто...

love_enrique
10-07-2007, 11:27
Не тва са глупости...Може да има идеална любов(въпреки,че е голяма рядкост),но е и идеални хора!Всъщност те за нас стават идеални,защото ги обичаме,но това вече е друг въпрос!Не може да се каже еднозначно...

CrIsTiaNo_
10-07-2007, 13:31
принц на бял кон -няма!а ина4е всеки в които си влубена е идеален

Krom
10-09-2007, 09:49
Омг ... как да няма принц на бял кон бе? ей ... де ми е белия кон ....

....след 30 мин търсенд насам натам ....

ААА белия ми кон избягал .... карай ще си намеря нов и еи ме пак :smt016

?love_haTe!
10-09-2007, 10:08
Не,вярвам в принца на обувки на токчета от 2 лева :lol:

Ми не знам,едва ли има перфектното момче,с което ще си на 100% едно мнение.Не знам,но ми се струва скучно,когато във връзката всичко е наред,няма емоции,приключения :P

Krom
10-09-2007, 11:30
Абе ако няма принц на бял кон, знацхи няма и принцеси :smt017 :smt017 :smt017

А аз много ги обичам тях, принцесите де. Много ги обичам, няма значение дали са с кайма, кашкавал, яйца и сирене или квото им сложите, така де, много го обичам принцесите.

А щом има принцеси, значи има и принцове, пък били те с бял кон или без кон въобще.

NightSky
10-09-2007, 11:58
Не, идеални хора няма :wink:

UnaBletoLoVeU
10-09-2007, 12:12
Онзи ден докато се ровех из стари тефтерчета намерих един списък, който съм правила на около 10 години. Тогава винаги преди лягане си мислех за сватбата ми и за човека, за когото ще се омъжа. Та в това тефтерче намерих списък от 20 качества, които искам да притежава ТОЙ. А момчето, което наистина мога да кажа, че обичам покрива само 6 от тях. И все пак той е идеален за мен. На скоро претърпя злополука и имаше много рани главно по лицето, но в моите очи пак е същия..и вече е само мой(то туй е друга история за която даже имаше и тема..да не се отплесвам). Та мисълта ми беше, че няма идеално момче, а има идеален начин, по който може да обичаш обикновен човек. Разбрах, че наистина няма идеални и никога няма да среща такива, но има момчета, които с всичките си недостатъци могат да те накарат да се влюбиш в тях и да обичаш както никога до сега. :)

UnaBletoLoVeU
10-09-2007, 12:24
ami da su6testvyva 6toto poznavam hora koito sa to4no edin za dryg i moqta vruzka v momenta bih kazala 4e vsi4ko i e idealno osven 4e sme razdeleni ama vruzkata ni e mnogo stabilna,a kato maluk komentar bih kazala 4e v jivota vinagi ima ne6ty koeto ne e nared i kolkoto i da e hubavo vsi4ko vinagi ima 1 no.
taka 4e vseki trqbva da se primiri s 1 -2 nedostatuka na polovinkata si ako naistina iska da e s neq...
Разделени?! Защо това така много ми прилича на он-лайн връзка... :smt017