PDA

View Full Version : Последствия от тревата ?



s0niC
10-05-2007, 12:40
Zdraweite.Zna4i da pitam kakvi sa posledstwiqta kato pafka6 koz ( za parvi pat ) est. 4e e nai dobriq no ne e i nai lo6iq koz ne6to sreda raota.. i kolko vreme te darji .. :?:

HouseSoul
10-05-2007, 15:52
Ефекта е все едно правиш текове с перверзна руса курва :lol: :smt033 Незабравим ! мухахахаха А сега по темата : ...................... без коментар.................... :lol:

etnies
10-07-2007, 09:27
Ебах ти тъпата тема?! Безмислена! :roll: :roll: :roll:

klowna
10-08-2007, 01:09
става ти ако козат е с мн семки и пушиш редовно оставаш без поколение :evil: :evil: :evil:

IdiOtKa
10-08-2007, 07:42
става ти ако козат е с мн семки и пушиш редовно оставаш без поколение :evil: :evil: :evil:
пак някакви глупости маина лафите !!!
ае ефекта е супер як ! ...

sexy_sladuranka___
10-08-2007, 11:06
Samo uvreden drob , ne dai si boje pristrastqvane i t.n

Wrathchild
10-08-2007, 12:45
Умираш ебати... :shock:
И пристрастяване към трева няма, сладуранке.

IdiOtKa
10-08-2007, 20:26
ае кво пристратение кви 5 лева ?!
супер яко си е .... 100 пъти по-яко от алкохола .....!

HouseSoul
10-08-2007, 21:18
ае кво пристратение кви 5 лева ?!
супер яко си е .... 100 пъти по-яко от алкохола .....!
+1 :wink:

junk
10-08-2007, 22:35
последствията са брутално яки,
билет към твоя рай,
ест ако коза е здраф :lol:

Insatiable
10-19-2007, 15:03
Ае обяснете де :) Кво чувстваш? Как се държиш? И на мен ми е много интересно хахах :)

teenkopele
10-20-2007, 03:00
От първия път едва ли ще ти станало нещо, освен ако не си с ниско кръвно и не си ял скоро. :wink:

mr0b1
10-20-2007, 03:06
соник кво става бе марио съм :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 ХАХАХАХАХАХХАА кога пак че прайм купон :smt006

Magic`LSD
10-20-2007, 15:39
Zdraweite.Zna4i da pitam kakvi sa posledstwiqta kato pafka6 koz ( za parvi pat ) est. 4e e nai dobriq no ne e i nai lo6iq koz ne6to sreda raota.. i kolko vreme te darji .. :?:
Ами... последствия.. зацикляне (времето тече доста по бавно и ти осещаш това).Осещане на всичко.... емм.. немоа ти обясня трябва да пафкаш.Ама... по добре недей щото ще си поредния лайнар дето после ще си мисли че се друса а в същото време незнае въобще ама въобще за какво става на дума в наркотиците.

stefko89
10-20-2007, 17:35
6te ti bade stranno kato ti e za parvi pat no za vsqko ne6to si ima parvi pat :arrow: ot koza ne se pristrastqva6 spoko :wink:

SeX| g|R|_™
10-20-2007, 20:14
Еми хваща те(поне при мене) след около 10 мин и вс после ми е като картинка мн яко чуство!!Ама от първи път нищо не може да ти стане!

SeX| g|R|_™
10-20-2007, 20:15
Еми хваща те(поне при мене) след около 10 мин и вс после ми е като картинка мн яко чуство!!Ама от първи път нищо не може да ти стане!

teenkopele
10-20-2007, 21:02
Еми хваща те(поне при мене) след около 10 мин и вс после ми е като картинка мн яко чуство!!Ама от първи път нищо не може да ти стане!

Абре това е общоприето, ама ако изпушиш някакво промишлено количество...

StAkE
10-21-2007, 01:21
mi 1-viq pyt moje ni6to da ne stane nai mnogo da se po4uistva6 kato ot nqkolko biri...
vij posle 2-riq 3-q e drugo.....
prosto trqbva da probva6 (nema ti stane ni6to na zdraveto ako osven ako ne pu6i6 po 1 kg na den) :smt033

SeX| g|R|_™
10-21-2007, 09:17
От промишлено количество нз какво може да ти стане аз съм пробвала веднъж и се почуствах така!! :-D :-D

bai_brother
10-21-2007, 20:41
ае кво пристратение кви 5 лева ?!
супер яко си е .... 100 пъти по-яко от алкохола .....!

Хехехехехехехехехехех ти луда ли си ма?
коза да е по як от алкохола?
хахахахахахахахахахахахах ахахахаах ебати глупоста.

Ходи се прегледай.

Единственото по яко в коза е че те кара на смях (В повечето случаи) иначе алкохола си номер 1.

Special K
10-21-2007, 20:47
Ходи ти се прегледай.........няма нещо с по отвратителни странични ефекти от алкохола.....ама изооообщо не може да стъпи на малкото пръстче на конопа.....

bai_brother
10-21-2007, 20:57
Ходи ти се прегледай.........няма нещо с по отвратителни странични ефекти от алкохола.....ама изооообщо не може да стъпи на малкото пръстче на конопа.....

Ей аман от пикльовци дето не знаят какво говорят.
Да съгласен съм че алкохола има много неприятни странични ефекти (В повечето случаи) но това не значи че е не е по безвреден от тревата нито че тревата е по яка от него.

Пушил съм трева(качествена а не разни боклуци от по 5-6 лева за грам) и личнио според мен е много по тъпо да се напушиш от колкото да се напиеш.

Special K
10-21-2007, 21:07
Това говори ясно за умствения ти капацитет......по принцип не е добре да се изказваш неподготвен, само че тогава повечето хора ще мълчат.....затова ще ти поясня че етиловия алкохол е много много по вреден от THC.......попрочети нещичко и после пак се изказвай...тогава има шанс да не предизвикваш смях с махленските си твърдения.....
Още малко пояснение за теб - момиче съм и мисля че отдавна съм минала възрастта за да съм пикла.....и все пак никога човек не знае кога ще му се допикае......

bai_brother
10-21-2007, 21:13
Това говори ясно за умствения ти капацитет......по принцип не е добре да се изказваш неподготвен, само че тогава повечето хора ще мълчат.....затова ще ти поясня че етиловия алкохол е много много по вреден от THC.......попрочети нещичко и после пак се изказвай...тогава има шанс да не предизвикваш смях с махленските си твърдения.....
Още малко пояснение за теб - момиче съм и мисля че отдавна съм минала възрастта за да съм пикла.....и все пак никога човек не знае кога ще му се допикае......

Да наистина човек никога незнае кога ще му се допикае , що се отнася до тревата тя наистина е полезна в някои случаи но в определени количества .
Повечето хора като теб явно мислят че колкото и да пушиш то все си е полезно , е да ама не.
Иначе да наистина не знам всичко ама това поне го знам.

Special K
10-21-2007, 21:18
С последното ти мнение съм вече изцяло съгласна......пушенето на каквото и да било е изключително вредно.......така че погледнато от тази гледна точка алкохола е по безвреден......естествено всичко зависи от количествата......
Но пък съпоставяйки алкохол със орален прием на канабис всичко натежава в полза на конопа........

bai_brother
10-21-2007, 21:49
С последното ти мнение съм вече изцяло съгласна......пушенето на каквото и да било е изключително вредно.......така че погледнато от тази гледна точка алкохола е по безвреден......естествено всичко зависи от количествата......
Но пък съпоставяйки алкохол със орален прием на канабис всичко натежава в полза на конопа........

Е да след няколкото пъти които съм пушил трева трябва да призная че след като се връщах в "час" се чувствах така сякаш не съм бил напушен и всепак количеството е много важно.

иначе предпочитам чувството на пияния пред напушения (Това си е мое мнемние). :D :-D

korabokroshenec
10-21-2007, 21:51
хах кфо спориш с тоя селтак.. ясно ми е колко е пушил по тфа което пише :smt019

Special K
10-21-2007, 21:58
Останах приятно изненадана от последващите му отговори.....не не мисля че трябва да бъде обиждан.....напротив мисля че се изказа доста разумно във следващите си мнения, освен това ценя и уважавам чуждата гледна точка.....след като му е по добре пиян и не пречи на никого(не налага мнението си) мисля че всичко е наред.......

Batko_gesh
10-24-2007, 11:23
Еми незнам несам пробвал и нема да пробвам :P

10-24-2007, 23:54
Първо тревата не е наркотик. Това дето ти го казват вашише и класната ти са пълни путки майни, различните психотропни вещества имат различни ефекти, спец. при тревата, абе кво се занимавам, от къф кур питаш такива глупости, пушиш трева и толкова, ако питаш дали е яко.. малей! Тва е рая на земята, и е много по ефтино от алкохола, един блек-рам за 9 кинта, или един грам - което не е малко, за 4. Смятай една петичка ако сам я изпушиш, мене ме държа около 6 часа, много яко напушване беше...

<black_soul>
10-25-2007, 13:32
еми от първият път... става ти весело... а пък една приятелка разправяше че се почувствала се едно я мачкат с бетонобъркачка :lol: и после ... нищо... само дето я цепеше главата половин час...
а пък последствията от по-дълга употреба - затъпяване, изпростяване, изтрещяване и т.н. Имам познати които както един ден си пафкаха трева, на другия вече нямаха приятели щото ... абе е*еш ли му майката... то с такива тъпаци не може да се говори! :smt017 сега сфана ли? ...

IdiOtKa
10-25-2007, 13:56
еми от първият път... става ти весело... а пък една приятелка разправяше че се почувствала се едно я мачкат с бетонобъркачка :lol: и после ... нищо... само дето я цепеше главата половин час...
а пък последствията от по-дълга употреба - затъпяване, изпростяване, изтрещяване и т.н. Имам познати които както един ден си пафкаха трева, на другия вече нямаха приятели щото ... абе е*еш ли му майката... то с такива тъпаци не може да се говори! :smt017 сега сфана ли? ...
Не, не схванах ...я пробвай пак дам и го обясниш ...и първо можеш да започнеш от там, че си доста тъпа !

:-D :-D :-D

linkin_park_fenka
10-27-2007, 09:17
а пък последствията от по-дълга употреба - затъпяване, изпростяване, изтрещяване и т.н. Имам познати които както един ден си пафкаха трева, на другия вече нямаха приятели щото ... абе е*еш ли му майката... то с такива тъпаци не може да се говори! :smt017 сега сфана ли? ...

Вие луди ли сте,кфи сте? :-o Аз като се напуша ми идва супер мнол музата да съм привързана към хората които харесвам и да съм като кобра с тези които не харесвам.Последния път(вчера) насмотах набързо една от класа ми дет си вири гъзо :---) \:D/

marakuq_baby
10-30-2007, 11:18
ми аз лично не съм много фенка на чадела.....гони ме параноя :x но последния път се разбих само със семки смесени с обикновен тютюн 8-) :razz: направо фърчах... :-s :razz: :razz: :razz: 8-) беше много яко-бяхме се понапили доста с една френдка цяла нощ водки у а и на сутринта семки...ТРАНС :shock:

XceSS
10-30-2007, 13:03
От първия път много хореа не ги хваща,но вторият третия и т.н. си е супер яко времето ти върви страшно бавно или губиш всякаква представа за времето,смееш се на всичко и ти е супер яко след това огладнявашАДСКИ много ядеш вече усещаш че повече не можеш и след 30 мин пак си гладен супер яко е пробвай нищо няма да ти стане.

П.С. Алкохола е много по голяма простотия от колкото марихуаната !!!!