PDA

View Full Version : Начин на снимане



Loshotia
10-05-2007, 14:04
Абе днеска понеже съм болна заразглеждах снимки в нета. Я ми обяснете, щото гледам и тука е практика- защо сички се снимате отгоре и гледате настрани- имам предвид най-често с някакъв плътен бретон, който закрива или цялото ви лице, или половината, а ако се вижда око, то то положително гледа настрани. Или пък същото нещо само че със слънчеви очила?

~BoRn^InLoVe~
10-05-2007, 14:10
абе и мене ма дразнят тея глупости ама кои сте вие че ша има търсите сметка :?: :-k ааа спрете са бе :smt013 така искат така са снимат,вас какво ви интересува :-s пууу нямате си работа или какво?вас какво ви пречи идиотщината на хората :smt011 :smt011 :smt011

Loshotia
10-05-2007, 14:14
абе и мене ма дразнят тея глупости ама кои сте вие че ша има търсите сметка :?: :-k ааа спрете са бе :smt013 така искат така са снимат,вас какво ви интересува :-s пууу нямате си работа или какво?вас какво ви пречи идиотщината на хората :smt011 :smt011 :smt011
1. много мило, че ми говориш на Вие, нямаше нужда.
2. според теб търся ли им сметка? прочети пък горния ми пост и помисли маааалко.

MostHated
10-05-2007, 14:17
я сложете някоя снимка да видя за какво става дума че нещо не ми стана ясно какво точно искаш?

~BoRn^InLoVe~
10-05-2007, 14:18
я ми обяснете що са снимате тъй и тъй....така си написала ако не се лъжа :-s хмм и що трябва да ти обясняват?да не си им майка

^Sam90^
10-05-2007, 14:22
Защото сега е модерно да се правят на нещо подобно на ИМО. Това, което прави масата от пуберчета далеч не е ИМО, ама ходи им обяснявай... и повечето вече даже не знаят защо се правят на такива, ама все пак видели, че другите лейки по флиртче и сладур гледат така, значи всички трябва.... хах

~BoRn^InLoVe~
10-05-2007, 14:22
я сложете някоя снимка да видя за какво става дума че нещо не ми стана ясно какво точно искаш? http://img513.imageshack.us/img513/2195/7e1785c2549091a8mb9.jpg

Loshotia
10-05-2007, 14:27
я ми обяснете що са снимате тъй и тъй....така си написала ако не се лъжа :-s хмм и що трябва да ти обясняват?да не си им майка
Еми дай тогава да не пускаме теми изобщо...що пък да питаме колко е часа примерно...някой длъжен ли е да ни казва. Или пък ако искаш съвет...що пък някой трябва да ти го дава?!? Темата ми не беше, за да се заяждам, с когото и да е било, а за да разбера нещо, което не зная. Примерно!

MostHated , за такива снимки става въпрос
http://www.emo-corner.com/gallery/albums/userpics/10001/normal_emo-girl-18.jpg

~BoRn^InLoVe~
10-05-2007, 14:29
айде отговорете на момичето че да спи спокойно

Fluffy^;pp
10-05-2007, 15:13
Тва е като секса на 12 години-безмислено..ама го считат за гъзария..а пък ако имаш очила големи колкото главата ти ,си СУПЕР!Хубаво е да се снимаш с различни фибки от Лъки бой и да викаш,че си имо ^_^ бее модата в днешно време е страшна работа.Не мога да си го обясня вече..защо всички са като някви клонинги.. във всяко едно отношение са еднакви-начин на обличане,маниери,СНИМКИ в разни сайтове и пр. >_<

Jamalska
10-05-2007, 18:21
Тва е като секса на 12 години-безмислено..ама го считат за гъзария..а пък ако имаш очила големи колкото главата ти ,си СУПЕР!Хубаво е да се снимаш с различни фибки от Лъки бой и да викаш,че си имо ^_^ бее модата в днешно време е страшна работа.Не мога да си го обясня вече..защо всички са като някви клонинги.. във всяко едно отношение са еднакви-начин на обличане,маниери,СНИМКИ в разни сайтове и пр. >_<

в лъки бой има колички..фибите са в Лъки гърл ;)
ей на тоя пич снимките обесняват всичко ;)изруд еее
http://www.flirt4e.com/picgallery.php?u=453060

ЕPu
10-05-2007, 18:30
^тоя супер много прилича на един от мойто даскало, ама чак сега видях, че е от Варна и няма как да е той :wink:

мен тия даже не ме трогват вече.. :roll: свикнала съм да не им гледам снимките

littlemermaid
10-05-2007, 18:42
Тва е като секса на 12 години-безмислено..ама го считат за гъзария..а пък ако имаш очила големи колкото главата ти ,си СУПЕР!Хубаво е да се снимаш с различни фибки от Лъки бой и да викаш,че си имо ^_^ бее модата в днешно време е страшна работа.Не мога да си го обясня вече..защо всички са като някви клонинги.. във всяко едно отношение са еднакви-начин на обличане,маниери,СНИМКИ в разни сайтове и пр. >_<

в лъки бой има колички..фибите са в Лъки гърл ;)
ей на тоя пич снимките обесняват всичко ;)изруд еее
http://www.flirt4e.com/picgallery.php?u=453060


ХаХа Да абсолютен изрод :lol: Само не ми е ясно каква му е идеята :-s

Mimka_sweet
10-05-2007, 18:58
Ооооф #-o

Momchence
10-06-2007, 12:53
Да наистина е много дразнещо. Като видя някой да се е снимал така ми излиза пришка :smt005 Не знам кфа е тая мания..явно смятат че така изглеждат по готини..невинни... ба ли го..е са ше се поразрова в темата със снимките и ще ви покажа какво точно имам предвид...
Еми сори bungle ама първо на теб попаднах и за тфа ще те дам за модел...иначе си много яка :Р горе долу за това говоря...http://img403.imageshack.us/img403/1522/picture017ue9.jpg
По назад в темата имаше некфи брутални ама не ми се търси..некой хора са я насрали с личността си :wink:

bulgarche
10-06-2007, 12:59
Да наистина е много дразнещо. Като видя някой да се е снимал така ми излиза пришка :smt005
На дясната ръка? Или си левичар :-D

Momchence
10-06-2007, 13:12
Да наистина е много дразнещо. Като видя някой да се е снимал така ми излиза пришка :smt005
На дясната ръка? Или си левичар :-D ..на ташака

malka_sladuranka
10-06-2007, 14:50
:smt005 Еми и аз имам снимки отгоре....
Защо се снимам така ли..? Ами защото съм нарцис и си се гледам после....


Само, че разликата при мен е, че нямам регове в сайтове за запознанства... 8-[

punkrock
10-06-2007, 14:57
По назад в темата имаше некфи брутални ама не ми се търси..некой хора са я насрали с личността си :wink:
да нямаш предвид оная дет се беше снимала по сутиен и с биберон в устата? ужасс :-# :smt017

dunapren
10-06-2007, 19:29
щото са намерили някакъв странен ъгъл под който мусурта им не изглежда толкова зле.

blahblahblah
10-06-2007, 19:45
Тва е като секса на 12 години-безмислено..ама го считат за гъзария..а пък ако имаш очила големи колкото главата ти ,си СУПЕР!Хубаво е да се снимаш с различни фибки от Лъки бой и да викаш,че си имо ^_^ бее модата в днешно време е страшна работа.Не мога да си го обясня вече..защо всички са като някви клонинги.. във всяко едно отношение са еднакви-начин на обличане,маниери,СНИМКИ в разни сайтове и пр. >_<Ти си адски прав/а!!!

bungle
10-06-2007, 20:25
Тука нек'ва моя снимка има. Е, ужасна е. Признавам си. Единствената такава ми е. Ууууу , не ви е срам. Подронихте авторитета ми.

Momchence
10-06-2007, 21:25
Тука нек'ва моя снимка има. Е, ужасна е. Признавам си. Единствената такава ми е. Ууууу , не ви е срам. Подронихте авторитета ми.Е сори, че точно теб те цвъкнах...ти си си супер сладураната..просто имаш някфа таква снимка и аз нея намерих първо :Р Нема се плашиш..безплатна реклама :lol:



По назад в темата имаше некфи брутални ама не ми се търси..некой хора са я насрали с личността си :wink:
да нямаш предвид оная дет се беше снимала по сутиен и с биберон в устата? ужасс :-# :smt017
Мдаа тя беше една от бруталистките...как да не ти се изприщят топките :smt017

10-06-2007, 21:49
По назад в темата имаше некфи брутални ама не ми се търси..некой хора са я насрали с личността си :wink:
да нямаш предвид оная дет се беше снимала по сутиен и с биберон в устата? ужасс :-# :smt017Такива снимки ми бъркат в мозъка :smt013 най мноо се дразня от подобни 12-годишни които показали гащи , надраскали едни никове БеБинЦеТуУуУуууУууУУууУуу у
и айде, Айм дъ бест :smt019
Просто ми се драйфа от тая "бебенцитууууууу"-мания.

izmislenata
10-06-2007, 21:59
Тва е като секса на 12 години-безмислено..ама го считат за гъзария..а пък ако имаш очила големи колкото главата ти ,си СУПЕР!Хубаво е да се снимаш с различни фибки от Лъки бой и да викаш,че си имо ^_^ бее модата в днешно време е страшна работа.Не мога да си го обясня вече..защо всички са като някви клонинги.. във всяко едно отношение са еднакви-начин на обличане,маниери,СНИМКИ в разни сайтове и пр. >_<

в лъки бой има колички..фибите са в Лъки гърл ;)
ей на тоя пич снимките обесняват всичко ;)изруд еее
http://www.flirt4e.com/picgallery.php?u=453060
Хах,този е един мой познат,мнооо е луд,верно и предната година завърши,беше от мойто даскало..ама мн добре си го е направил профила:))
Защо се снимат така ли? Така правят всички,ето за това,а тия,дето не могат да измислят нищо,ест. ,че ще се снимат по тоя начин,нали е лесно,открито е вече,няма нужда да се мисли :)

Forslor
10-06-2007, 22:28
Направо като видя момиче снимало се отблизо присвило и "изпъчело" джуки, устни.... :smt005

...или номера с разсеяния поглед тип " Ще се правя все едно ,че не се снимам и ще гледам на другата страна ... по -възможност ще свия пак устнички да съм по- секси " :lol:

Очилата пък още като навлезнаха в стрийт пазара и всички давай ....коя/кой като мухата цеце ... някои тип заварчик (този е най-разпространен) снимат се и 90% от лицето е в джамове(прозорци) със затъмнени стъкла ... ,а да джуките изпъчени задължително и по възможност ,но само ако обстоятелствата го позволяват очилата леко надолу придружени с описания разсеян поглед или комбиниран с по-долу описания.

Секси погледи тип "евтина ку*ва" са бум и така.
Колко разнороден и прекрасен е светът нали :smt005

hungry_vampire_f
10-07-2007, 08:11
я сложете някоя снимка да видя за какво става дума че нещо не ми стана ясно какво точно искаш? http://img513.imageshack.us/img513/2195/7e1785c2549091a8mb9.jpg
Е кво лошо има да се снимат така :-s На мен пък ми харесва :)

merilin1
10-07-2007, 08:45
по-добре така... поне има разнообразие, има кво да гледаш... ако се снимахме (и аз се включвам към позьорите) като за паспорт пак щяхте да пискате...аз лично хващам апарата снимам снимам цял ден...и то накрая вече се чудиш как да се снимаш по-различно...после квот ми хареса слагам, дреме ми че е позьорско...а относно очилата...така им харесва - така се снимат...дай ся да напраим 100 теми кой как се снимал и закво така... въпреки очилата и джуките пак ги харесват момчетата, а и много рядко се случва да видя женски (мъжки по-често) профил, в който всички снимки да са с очила...има и нормални... мн се бях издразнила на един приятел, който има уникалните сини очи и напльоскал някви снимки всичките с цайси...глупак :-D ма е на...тогава незнаех за форума иначе веднага щях да направя тема за това !

Decu
10-07-2007, 10:52
я сложете някоя снимка да видя за какво става дума че нещо не ми стана ясно какво точно искаш? http://img513.imageshack.us/img513/2195/7e1785c2549091a8mb9.jpg
Е кво лошо има да се снимат така :-s На мен пък ми харесва :)

Е има и някои сполучливи :lol:

shadow4e
10-07-2007, 11:27
ей на тоя пич снимките обесняват всичко ;)изруд еее
http://www.flirt4e.com/picgallery.php?u=453060

Хахаххахах много готино го е направил всичкото. Браво, постарал се е :P

Loshotia
10-07-2007, 11:44
ей на тоя пич снимките обесняват всичко ;)изруд еее
http://www.flirt4e.com/picgallery.php?u=453060

Хахаххахах много готино го е направил всичкото. Браво, постарал се е :P
Мда, постарал се е, жалко че нямам профил във флиртчето да го адна тоя...най ми харесва това с птичия поглед :-D

shivacheva
10-07-2007, 15:24
ей на тоя пич снимките обесняват всичко ;)изруд еее
http://www.flirt4e.com/picgallery.php?u=453060

Хахаххахах много готино го е направил всичкото. Браво, постарал се е :P
Мда, постарал се е, жалко че нямам профил във флиртчето да го адна тоя...най ми харесва това с птичия поглед :-D
Абсолютно....и аз тая си харесах... :lol: :lol:


ХаХа Да абсолютен изрод :lol: Само не ми е ясно каква му е идеята :-s ?
Ами...много просто...идеята му е да се е***а с тези,които се снимат така...и го прави много добре,между другото... :lol: :-D

icetrax
10-22-2007, 12:09
ХаХа Да абсолютен изрод :lol: Само не ми е ясно каква му е идеята :-s

Идеята ми е за хора с кръвна група "IQ положителна". :roll:

Iria
10-22-2007, 13:53
И мен ме дразнят тези "бебинца" с телефончета,силен грим,гледане на другата страна и др.Та кой не го дразнят? :roll:

FelisDirus
10-22-2007, 14:57
Тва е като секса на 12 години-безмислено..ама го считат за гъзария..а пък ако имаш очила големи колкото главата ти ,си СУПЕР!Хубаво е да се снимаш с различни фибки от Лъки бой и да викаш,че си имо ^_^ бее модата в днешно време е страшна работа.Не мога да си го обясня вече..защо всички са като някви клонинги.. във всяко едно отношение са еднакви-начин на обличане,маниери,СНИМКИ в разни сайтове и пр. >_<

в лъки бой има колички..фибите са в Лъки гърл ;)
ей на тоя пич снимките обесняват всичко ;)изруд еее
http://www.flirt4e.com/picgallery.php?u=453060


ХаХа Да абсолютен изрод :lol: Само не ми е ясно каква му е идеята :-s


Хората му викат "ирония" на това. :lol:

Евала на пича, има оригинална мисъл и чувство за хумор. =D>

find_m3
10-22-2007, 15:02
ей на тоя пич снимките обесняват всичко ;)изруд еее
http://www.flirt4e.com/picgallery.php?u=453060

Хахаххахах много готино го е направил всичкото. Браво, постарал се е :P

да и мен ме изкефи ще си сложа в скайп да се разпространява :lol:

tItEufFf
10-22-2007, 15:05
Евала на този от флиртчето :P
:arrow: Аз най-много се дразня от начупени устни...Толкова е смешно, а и на много малко хора им отива да правят така...На мен ми изглеждат сякаш пред тях има х*й, който ще лапат... :roll:

OtherDimension
10-22-2007, 15:05
ХаХа Да абсолютен изрод :lol: Само не ми е ясно каква му е идеята :-s

е хем е изрод, хем не знаеш каква му е идеята?
:-s

malka_sladuranka
10-22-2007, 15:23
Тоз от флиртче кърти. :smt005

Само не разбирам какво толкова ви пречат хората които пускат такива снимки. :-s

OtherDimension
10-22-2007, 15:28
не ни пречат
просто са смешни ;)

icetrax
10-22-2007, 15:29
Не ме дразнят дори, профила го направих за забавление \:D/

malka_sladuranka
10-22-2007, 15:31
не ни пречат
просто са смешни ;) Ух.. Преди малко гледах сайтчето на една мацка. Много красиво момиче, ама на мен ми се схвана устата да я гледам. Бтв сериозно за 1ви път виждам 50снимки на момиче на 48 е с нацупени устни. 8-[

Loshotia
10-22-2007, 15:40
не ни пречат
просто са смешни ;) Ух.. Преди малко гледах сайтчето на една мацка. Много красиво момиче, ама на мен ми се схвана устата да я гледам. Бтв сериозно за 1ви път виждам 50снимки на момиче на 48 е с нацупени устни. 8-[
Линк?

icetrax
10-22-2007, 17:48
Тва трябва да се види :D

find_m3
10-22-2007, 18:08
мнооого ме дразнят тия лелееее направо ми бъркат в здравето.а да не говориме като го правят момчета #-o .в стария ми клас имаше един дет още от 5 клас го беше научил тва и само се пулеше и си оправяше прическата...сетете се защо му викаха Азис :-&

Spork
10-22-2007, 18:27
ахахааха пича от флирта разцепи :-({|= :lol:

icetrax
10-23-2007, 12:17
мнооого ме дразнят тия лелееее направо ми бъркат в здравето.а да не говориме като го правят момчета #-o .в стария ми клас имаше един дет още от 5 клас го беше научил тва и само се пулеше и си оправяше прическата...сетете се защо му викаха Азис :-&

Cute :smt007

FelisDirus
10-23-2007, 15:07
Мен пък винаги ми е било чудно защо хората по форумите отдават такова голямо значение на снимките... И един вид си правят заключение за хората по снимките им... Това е супер тъпо :shock:
Още повече пък във форум,където е интересно да се види гледната точка на човека и мисленето му,а не външния му вид... Външният вид е за кафето и дискотеката...


някои девойки си търсят "признание" тук и след всяка реплика "ой, кво си сладкуУУуУУууу" получават множествен душевен оргазъм :lol:

FelisDirus
10-23-2007, 16:07
Мен пък винаги ми е било чудно защо хората по форумите отдават такова голямо значение на снимките... И един вид си правят заключение за хората по снимките им... Това е супер тъпо :shock:
Още повече пък във форум,където е интересно да се види гледната точка на човека и мисленето му,а не външния му вид... Външният вид е за кафето и дискотеката...


някои девойки си търсят "признание" тук и след всяка реплика "ой, кво си сладкуУУуУУууу" получават множествен душевен оргазъм :lol:

Е,точно де... И отговарят някво такова срамежливо "Мерси" все едно не са очаквали,а то всъщност точно с такава цел са си пуснали снимките :wink:
А в темите за мислене постовете им рядко са по-дълги от половин ред и обикновено съдържат съгласяване с някой,който е писал преди тях в темата... :?


или пък редовното +1,2,3 и т.н. :lol:
няма мисловна дейност... ц.. :D

но, виж, опитат ли малко да поразсъждават - тогава ми е най-весело

айде, стига съм се обяснявала, изчезвам на урок, че далчев ме зове..

find_m3
10-23-2007, 16:13
мнооого ме дразнят тия лелееее направо ми бъркат в здравето.а да не говориме като го правят момчета #-o .в стария ми клас имаше един дет още от 5 клас го беше научил тва и само се пулеше и си оправяше прическата...сетете се защо му викаха Азис :-&

Cute :smt007

:-s

tItEufFf
10-23-2007, 16:54
мнооого ме дразнят тия лелееее направо ми бъркат в здравето.а да не говориме като го правят момчета #-o .в стария ми клас имаше един дет още от 5 клас го беше научил тва и само се пулеше и си оправяше прическата...сетете се защо му викаха Азис :-&

Cute :smt007

:-s

:shock: Супер са смешно...Как може толкова много позьори да се навъдят за по-малко от година. Преди като че ли не беше така....а може и аз да се лъжа :?

icetrax
10-23-2007, 17:31
Ема как, не беше модерно.. :wink: