PDA

View Full Version : Правите ли подаръци на гаджето си?



goddes
10-05-2007, 14:58
pravite li podaraci na gadjeto si kogato navar6vate nqkolko meseca ot kakto ste zaedno naprrimer?podaracite zadaljitelni li sa v edna vrazka? :?:za da prosa6testvuva dalgo tq

Модерирано по т.7 от Правилника!
коалка

MiMcHeToOo
10-05-2007, 15:07
когато имаш връзка нищо не е задължително.. откъде ти хрумна, че, за да си някой се задължаваш да му подаряваш нещо?

suantito
10-05-2007, 15:08
Само когато слушат.

naMy4Ho_KoTe
10-05-2007, 15:12
Не са задължителни. Рядко правя подаръци на месечини и годишнини. По принцип просто благодаря на човека за приятното време, прекарано с него.

Подарявам без повод - когато ми дойде идея за нещо, което зная, че ще зарадва половинката ми.

koalka
10-05-2007, 15:16
Подаръците не са задължителни за една връзка, подаръка е от сърце и го подаряваш, когато искаш, когато искаш да зарадваш човека до теб.Иначе да, подарявам, но на една година.Всеки месец не го правя.

hahavteen
10-05-2007, 16:19
O az podariavah i s povod i bez povod :lol: . Ne sa zaduljitelni podarucite v edna vruzka. Te ne sa edinstvenia na4in za da pokaje6 4ystvata si.Az prosto obi4am da pravia podaruci i vseki put kato videh ne6to koeto moje da my haresa my go podariavah.Osven tova mi be6e zabavno da izmisliam i pravia podaruci za godi6ninite,rojdennite dni,imennite dni,koleda,Sv.Valentin.... Vsi4ko e do tova kak go 4ystva6. :wink: