PDA

View Full Version : Кажете наистина страшен филм



M!M!T()
10-05-2007, 16:11
Kajete mi nqkoi strashen film deto da e naistina strashen!!!!PLS mn mi trqqq a ako moje i linka ot koito da si go izteglq!!!10x predvaritelno!! [-o< [-o< [-o< :wink:
P.S Sorry ma nqmam drug ezik v momrnta!!!!!!!!1

Редактирано от ^npocTo^a3^f^
7 точка от правилника!

lorena
10-05-2007, 16:20
"Убийствен пъзел" или "Черната коледа"

KoTeNcEto0o
10-05-2007, 16:27
"The hill have eyes", SAW 1,2,3,The ring, see no evil i teksasko klane 8-[ 8-[ 8-[ 8-[

Outlawz
10-05-2007, 16:34
The Hills Have eyes go vijdam ve4e 4e e sloje no Wromg Turn 1 i 2 e dobar

ramaiana
10-05-2007, 16:39
"последен изход"(final destination)...има 3 части вече,ако не е лъжа и е наистина страхотен интереснен,тийнейджърски филм.
Най-вече съвременен. :-$

http://img.zamunda.net/bitbucket/finale2destinationpost.JPG
Пристегнете коланите за „Последен изход 3” – най-страховитата надпревара със съдбата, която сте виждали! След като Уенди и приятелите й оцеляват в смъртоносно спускане с влакчето на ужасите, Смъртта ги застига един по един по още по-ужасни начини.Уенди разбира, че кошмарът не е свършил... и Смъртта се е върнала, за да довърши задачата си. Но ще успее ли момичето да убеди приятелите си преди да е станало твърде късно?

http://img.zamunda.net/bitbucket/Final_Destination-front.jpg
Заминаващ клас колежани за Лондон са на летището чакащи полета си.Едно от момчетата получава ужасно видение в самолета преди да излети,как самолета тръгва и се взривява във въздуха веднага щом излети, след което всички умират по брутален начин в самолета.Сабуждайки се и вярвайки на своето видение, момчето слиза от самолета и повлича със себе си още 6 съученици.Вдигнали скандал на летището, приятелите се разправят един с друг,докато в един момент самолета набира височина и се взривява във въздуха над летището, както във видението на хлапето......Изпаднали в паника и смаяни как е възможно всичко това да е истина,слезлите от самолета се радват и са щастливи че са живи,но щастието им няма да трае дълго.Скоро останалите живи от полет 180 ще разберат какво е страх и смърттa да е по петите им.Загадачна сила ги избива един по един по брутални и кървави начини.Изплъзнали се от плана на смъртта,като са слезли от самолета където им е било писано да умрат,сега смъртта е по петите им, убивайки ги по най-брутални начини...

http://img.zamunda.net/bitbucket/Final_Destination_2_-front.jpg
На път през уикенда със своите приятели, Кимбърли Корман наблюдава безпомощно как камион с трупи се преобръща на пътя и причинява ужасяваща верижна катастрофа, след която остават изкривен метал и мъртви тела -- включително и нейното собствено. Това се оказва само видение – но дали не е и предупреждение?Шокирана, Кимбърли спира колата си насред движението. Пътуващите започват да негодуват, някои от тях излизат от колите си… докато видението на Кимбърли трагично не се случва на живо пред очите им.Смъртта вилнее на магистралата, а Кимбърли е сред малцината, успели да се измъкнат… този път. Кимбърли знае, че нищо не е свършило. Смъртта не може да бъде излъгана толкова лесно. Сега, тази случайна група непознати, които според видението на Кимбърли би трябвало да са мъртви, ще започнат смъртоносно надбягване с времето и парализиращия страх, за да направят това, което само един от пътниците на полет 180 е успял – да останат живи...



http://www.zamunda.net/details.php?id=74569

sunny_flower
10-05-2007, 16:43
Тези които са изброени досега съм ги гледала и наистина са страшни ,но и ''House of wax'' - ''Къщата на восъка'' също е страшен :-D

10-05-2007, 17:03
Ну Погоди!

Къщата на восъка рулЗз

Qnchety
10-05-2007, 17:12
Предизвестена смърт/The ring/. А Спускането е наистина СУПЕР страшен/The descent/

GeorgiaLove
10-05-2007, 18:07
От тея дето сте ги изброили само Спускането ме стресна малко, то от тия новите дето ги пускат всички са един дол дренки, подобни режисьорски идеи, подобна музика, глупости ефекти и прочие. Ако искаш да се психираш, гледай Кейп фиър, Нос страх се превежда, правен е по книгата на Джон Макдоналд, и не е колене кървища и прочие, а е психария, трилър и е добър.

eclipseee
10-06-2007, 13:53
Казаните до сега Saw1,2,3, Wrong turn, The hills have eyes1,2, The descent+ Evil dead, House of 1000 corpses, Venom, Halloween(2007)

M!M!T()
10-06-2007, 19:32
Ot vsi4ki filmi gledah samo HOUSE OF WAX i ne be6e strashen a po skoro dramati4en.Be6e mi interesno kakvo she stane po natam.A teksasko klane sam go gledala ma i toi ne mi e strashen i za tva pusnah temata !!!Mnogo obi4am strashnite filmi ma nemoga da namerq nekoi koito naistina da me uplashi!!!



P.S V momenta nqmam dr ezik

tItEufFf
10-07-2007, 16:25
"Кошмарите на улица Елм" Препоръчвам ти само първата част, щото другите са безинтересни. Този филм е много стар с Джони Деп (тогава е бил на 21) но е много страшен

iMmOrAl`GiRl
10-07-2007, 20:07
The grudge май беше... O:)