PDA

View Full Version : раздвоена..



glupacheE
10-05-2007, 17:20
хорраа плис помагайте темата не е много за тук но съм свикнала тук да пиша значи от скоро живия в сф и искам да спортувам нещо и тук иииииииии принципно искам танци и но 1 че незнам мн мн клубовете и 2 че ми излиза в съзнанието товая тае-бо //////въпроса е там че искам да отслабвам и спазвам разни режими и за тва си мислех 1 вариант е да ходя месец и половина на тае-бо тоест 12 пъти и струва 50 лв там където ми казаха за да ми даде начален тласъл при отслбването да ми помогне един вид а другите са само на танци или само на тае-бо
кажете ми ако знаете нещо повече за тае-бото къде кога защо и т.н. или пък за танците
п.п.а може би пук темата си е за тук

HouseSoul
10-05-2007, 18:09
Аз танцувам в танцов състав "черевички", много е приятно :lol: ](*,) :lol: ](*,) :lol: ](*,) :-({|= :smt005

bawarec
10-05-2007, 19:17
Предполагам си малка като възраст.ТАЕ-БО е хубав спорт ,но може да започнеш с Каланетика или така наречения "Женски боди-билдинг" ако искаш да отслабнеш.Чрез съответния хранителен режим до лятото ще си свалила всичко и ще изглеждаш много добре,САМО ПРИ ПОЛОЖЕНИЕ,че си упорита и спазваш решима =D>

glupacheE
10-05-2007, 19:46
eee kakav hranitelen rejim kakvo shte kajete za tozi na svetlane v rozali pls proverete i mi kajete ili pak vie mi prepora4aite