PDA

View Full Version : какво мъкенете с вас винаги?(girls)



Yoh_
10-05-2007, 21:06
:smt006 Е,момичета кажете какво носите във чантите си всеки път като излезнете от вас?аз забелязвам ,че нося малко неща и не е зле да сложа нещо нужно :-D може от вас да ми дойде някоя идея! :smt006

Rock & Roll Queen
10-05-2007, 21:09
Не нося чанти. Взимам си най-необходимото - ключове, пари и телефон.

brain_stew
10-05-2007, 21:11
Миии...аз нося CD-плейъра, несесерче с най-нужните гримове, нокторезачка и лак за нокти (щото много държа ноктите ми да са в изряден вид!Мразя, ама много мразя неподдържани нокти без форма гадно лакирани..бляк!), блок за рисуване, друго несесерче с моливи и флумастери/маркери, тетрадка и химикал, гребен, телефоните, портмонето и ключовете!Бее все най-нужните раути!

MostHated
10-05-2007, 21:11
аз съм момче нося си пари лична карта кондом и бокс... това ми стига

Deskata_90
10-05-2007, 21:13
Подобна тема вече има!"Без какво не излизате от вас" а иначе телефона,кърпички,ключовет е и портмонето.Зависи къде съм тръгнала обикновенно добавям и по някоя друга глупост ластик или шнолка задължително за мойта перушина `щото е дълга и понякога пречи

ZaHaRcHe
10-05-2007, 21:14
Еми слагам най- вече:телефон ключове цигари и пари

gLoRiOuS_aNGeL
10-05-2007, 21:20
Парите,телефона,молив за очи,мокри кърпички,балсам и гланц за устни,дезодорант или парфюм,четка и гребен,химикалка,дъвки...

CenCe
10-05-2007, 21:21
ключове, телефон, портмоне, огледало, балсам за устни, влажни кърпички и дъвки :D е понякога забравам по нещо :lol:

Boot
10-05-2007, 21:22
Аз ходя с раница и там много неща побирам, всичките важни:
ключове
портмоне
папка с листчета за писане
книжка
слушалки за телефона
несесерче с женски глупости (гримове, пинсети и т.н.)
химикалки, маркери, батерии
салфетки
мокри кърпички

горе долу това е. Останалото е по джобовете.

baby_girl_f
10-05-2007, 21:24
ем аз си нося протмоне,ключове,цигари,гл нц за устни,огледало,черен молив за очи,спирала,гребен и ластик за коса! до скоро не носих чанта а ма вече не си събирам боклуците в джобовете :D

CaSsIe
10-05-2007, 21:26
ключове,портмонето(което между другото е в ужасен вид :-D ),телефон,цигари,mp3,черен молив за очи,спирала,пудра,някъф балсам за устни,кутийката ми за лещите(ако съм на кеф и с по-голяма чанта и разтвор мъкна) и химикалка..те тфа е :-D

woshata
10-05-2007, 21:27
Еми слагам най- вече:телефон ключове цигари и парии аз тъй :roll: ама понякога и един гланц...за респект :smt005

bungle
10-05-2007, 21:31
Документи.
Пари ( ако има..)
Евентуално носни кърпички ( ако знам, че ше ми потече носа)
Ключове.

Ако знам, че ще ходя някъде и няма да се прибирам ден-два, си взимам гримове. Ако нямам място в малката чантичка - само фон дьо тен и пудра. Ако съм с по-голямата - слагам повече гримове. ( които в последствие не използвам..баси, за кво изобщо ги мъкна?)


И дааа, напоследък нося и фотоапарата с мен.
Но като цяло - ключове, пари, документи :)

Rock & Roll Queen
10-05-2007, 21:40
Аз си нося картите югио
Prepare to duel xD :lol:
Ти кой харесваш от Югио? Аз пък съм за Сето Кайба.
:lol:

fuckface
10-05-2007, 21:40
Аз си нося картите югио
Prepare to duel xD :lol:
I belive in the heart of the cards! :-D
Иначе некоя тетрадка да си драскам, блуза, другите глупости кат телефон, портфейл, ключове ги слагам некъде по панталона. :)

_BoSSy_
10-05-2007, 21:46
Не нося чанта със себеси,всичко ми е из джобовете- телефона(без него не може) и пари,а и гланц за устни Nivea :)

^Sam90^
10-05-2007, 21:46
Темата е за момичета бе, пичове :lol:

merilin1
10-05-2007, 21:46
ох ся си отворих чантата да видя кво има :) най-важното цигари, запалка, протмоне, ключове, дъвки, клечки за уши (оправям си черния молив с тях :) ) , мп3, телефон, парфюм, батерии, огледалце и несесерчето с гримовете, което пак съдържа най-жизнено важни неща - 2-3 гланца, черен молив, спирала, пинсета, гребен и сенки... това е само аз липсвам :-D

bungle
10-05-2007, 21:48
Хей, от гърлите само аз ли нося най-мъжките неща : пари, ключове и документи ? :smt005 Ебати.. :smt005 :smt005

rakiQ
10-05-2007, 22:06
пари,телефон

Blab
10-05-2007, 22:16
Аз си нося картите югио
Prepare to duel xD :lol:
Ти кой харесваш от Югио? Аз пък съм за Сето Кайба.
:lol:
аз пък сестра му :D (да, знам, ама наистина мяза на дУвойче:))
не, не...Тристън е най-як :lol:

по темата: огледалце, пари, кърпички, балсами и гланц за устни, пинсета, нокторезачка, химикалки/моливи, тефтерче с лепящи се листчета, тетрадка(ако съм с по-голяма чанта), билети за театър(винаги имам, не знам как се получава 8-[ ), картички от различни постановки..., аналгин, дъвки(понякога и бонбонки), лични и други карти.....

KaTinCeTy
10-05-2007, 22:19
Сега нали са актуални малките чантички и напоследък все такива нося, но в тях за жалост едва си побирам нещата и за да не изглеждат много надути слагам най-необходимите неща в общи линии. Това са портмонето ми с пари, слънчевите ми очила, огледалце, гланц, носни и мокри кърпи и телефона ми.

chaos_
10-05-2007, 22:21
И ключовете си да не забравя е напредък^,обикновено раници/чантички/мешки/торбички/портмонета не ползвам ,защото каквото и да направя те се изгубват в пространството

Seducti0n
10-05-2007, 22:32
Зависи какъв е повод.Ако съм с дамска чанта си позволявам да нося повечко неща-мобилен телефон,пари,дъвки,цигари,з апалка,огледао,гланц и гребен може би,също така и мокри кърпички,и това е .В други случаи ръгам всичко по джобовоте.... :-D

`Death`Whore``
10-05-2007, 22:37
ООо, аз нося голяма чанта. Задължително вземам очилата си, ключ, портмонето и телефона. Отделно в 90% от случаите нося книга и/или мп3-то.

AtMosFera
10-05-2007, 22:59
телефон ест.,ключове,огледало,черви ло и хапчета за корем

Swinkenhoffer
10-05-2007, 23:00
Ем, портмоне, мп3, мокри кърпички, балсам за уста, ключове и телефон. Понякога и тънка книжка. :-)

sladka_niki
10-05-2007, 23:13
telefon pari i kliu4ove sa ne6tata bez koito ne izlizam nikoga a vzema li i 4anta... pak te + parfium(4e) mp3.. xaxa mdam.. cigari +zapalka ii.. mi tva sa osnovnite :wink:

`Death`Whore``
10-05-2007, 23:13
Аз превръзки не нося до предполагаемото начало на менструацията. А тампоните ми седят при клечките за уши...които вече не нося всъщност...пфу, от 2 седмици се каня да си купя физиологичен разтвор 8-[

shadow4e
10-05-2007, 23:22
не видях тампони/превръзки в тази тема...
срам ли ви е от тях, че не ги споменавате? :)
Аз си нося тампони с мен :P Та освен тях си нося лична карта, пари, телефон, ключове, кърпички често и мокри, химикалка, лепенки, четка, кутийка с очила, понякога и малко дезодорантче, когато вали+още 20 дена и чадър. Тези неща ги нося в малка дамска чанта :lol: Има нещо вярно, че в дамските чанти са бездънни :lol:

Кърпичките са много важни, всеки ден поне по веднъж пишкам и извън нас и си ми трябват, а пък и все някой ми иска :)

FelisDirus
10-06-2007, 01:20
олелееее, в моята дамска чанта е ужас :lol:

*къдли рови и наднича, за да не пропусне нещо*

такааа... портмоне, парфюмче, спирала, червило, телефон, химикалка, сухи кърпички, мокри кърпички, цигари, ключове, мп3, кутийка durex, дъвки, черни фибки, ластик за коса иии да, експлойтед ми напомни - понякога тампончета, ако случаят го изисква :mrgreen:

Sarabi
10-06-2007, 07:03
Хах, аз съм с мешка, ако знаех какво има вътре по всяко време щеше да е добре :lol: ...


Ноо сигурните неща в нея са ключове, портфейл с пари, документи и разни споменчета, тетрадка, химикалка, понякога някой суичър и книга. :-D

naMy4Ho_KoTe
10-06-2007, 07:23
Diskman, много запалки, тетрадка, химикалче (като ми доскучее си драскам или пиша), книга (почти винаги), гримове, минерална вода. Все едно ще ходя на екскурзия в Тимбукту :-D

Violenza
10-06-2007, 08:10
Телефон, дъвки, мп3-то..но то ми е в джоба, карта за път, фиби(шноли, ластичета...) гребен, портмоне, някоя гривна... химикал, листчета някакви.. понякога малко гримове... и доста пъти мноого ненужни неща мъкна с мен..

prah
10-06-2007, 08:30
портфейл, ключове, телефон и пакетче ментови дъвки или бонбонки

`Death`Whore``
10-06-2007, 08:34
мп3-то..но то ми е в джоба
Впрочем новата ми чанта има джобче точно като за мо3 плейъра ми и 3метровия кабел на слушалките :smt005

Decu
10-06-2007, 08:50
Аз чантичката рядко си я взимам :lol: а по джобовете си държа гсм-а, пари, ключа ми :lol: ии..може би и черен молив...често си взимам и лукчета, не дъвки :D Ако съм с чантичка....си пъхам и една диадемка, една счупена компактна четка за коса, фибичка :lol: , ии дезодорант :-D

brain_stew
10-06-2007, 08:58
не видях тампони/превръзки в тази тема...
срам ли ви е от тях, че не ги споменавате? :)

Хахахаха,и аз тва се зачудих :lol:


Ама вие кво си мислите?!Че ги ядем тия тампони/превръзки?!
Както каза `Death`Whore``, тампони и превръзки се слагат когато дойде деня с предполагаемото начало на менструацията!И най-много да ти се наложи да смениш една превръзка или два тампона!
Едва ли някое момиче тук си носи пакета с превръзки или кутийката с тампони!

(Къдли...кутийка презервативи?!О.о На тебе един не ти ли стига? :lol: )

koalka
10-06-2007, 09:10
Слагам най-нужното, не мъкна ненужни работи, само да тежат. [-X
Телефон, ключове, мп3, кърпички, карти :lol: и такива работи.

10-06-2007, 09:12
Чанта ли?!?
Тфа ше е достойно за Гинес да ме видите с чанта...
Всичко мъкна по джобовете-кинти, джиесем, ключове/въпреки че имам навика да ги забравям навсякъде/

sh3_1s_7h3_0n3
10-06-2007, 09:15
Аз пък мъкна всевъзможни глупости.. всичко най-НЕнужно...
и като ми се наложи да си издиря ключовете, започвам да вадя разни химикали, фуркети, ластици, бележки, касови бончета, разни щибички, пак химикали (защо изобщо са ми всичките 20 химикала не знам...но ги нося... щот ми е толкова акъла), лукчета от Годзила, дъвки и опаковки на дъвки (щот все не мога да намеря кошче да си ги хвърля :roll: ), даже сламки имам в чантата :lol: а! и линийката ми от УНСС от изпитите + няк'во непотребно (отдавна свършило) червило... и билетчета си имам, и ако изкарам всичко дето не ми трябва ще остана само с балсам за устни, телефон, портмоне и ключове... :roll:

Decu
10-06-2007, 09:19
Аз пък мъкна всевъзможни глупости.. всичко най-НЕнужно...
и като ми се наложи да си издиря ключовете, започвам да вадя разни химикали, фуркети, ластици, бележки, касови бончета, разни щибички, пак химикали (защо изобщо са ми всичките 20 химикала не знам...но ги нося... щот ми е толкова акъла), лукчета от Годзила, дъвки и опаковки на дъвки (щот все не мога да намеря кошче да си ги хвърля :roll: ), даже сламки имам в чантата :lol: а! и линийката ми от УНСС от изпитите + няк'во непотребно (отдавна свършило) червило... и билетчета си имам, и ако изкарам всичко дето не ми трябва ще остана само с балсам за устни, телефон, портмоне и ключове... :roll:

Ейй...всеки път като отидем с наш'те във Варна и винаги ходим в Годзилата :lol: Любимата ми пицария.. :-D

sexa_na_kompleksa
10-06-2007, 09:46
Не излизам много често с чанта,предпочитам всичко да ми е по дожобовете.Но иначе задължително си взимам ключовете,пари и телефона.

IKisseDAGirL
10-06-2007, 09:51
В моята чанта само мен дето ме няма вътре.
Нося си личната карта, запалка, лепенки, гримове (гланцове, моливи, спирали, фон-дьо-тен и всичко, за което се сетиш), парфюм, огледало, пинсета, коректор, мокри кърпички, училищната ми програма, пила за нокти, лак, острилка за молив за очи, разни фибички за косата, ключове, телефон, малко тефтерче, дъвки... доста неща станаха... :shock:

tItEufFf
10-06-2007, 10:07
Не нося чанти. Взимам си най-необходимото - ключове, пари и телефон.

i'm so excited!
10-06-2007, 10:08
ключ, пари и телефон.
понякога само ключ и телефон :-D но без тва не излизам

lilit_666
10-06-2007, 10:58
Нося портмоне с пари и документи,клю4,мини огледалце с гребен4е,балсам за устни и пистолет/бокс(зависи с каква чанта съм излязла или само с широки панталони с още по-широки джобове)
А,и връхна дреха(зиморни4ева съм)
Все ми се карат,че забравям телефона :smt017

HopeLesss
10-06-2007, 11:05
Портмоне, документи, пари, телефон, ключове и карта на София (от скоро) :lol:

find_m3
10-06-2007, 11:54
ми мъкна си необходимите неща....нищо спецяяялно за момичета

find_m3
10-06-2007, 11:54
ми мъкна си необходимите неща (телефон,ключове,пари) ....нищо спецяяялно за момичета :-s

malka_sladuranka
10-06-2007, 12:18
Ами аз нося малки чантички. Иначе съдърванието им винаги е едно и също:
Ключ, портмоне, телефоните, фотоапарат, мокри и сухи кърпички, огледаце, червило и гланц, 1 тампон, бонбонки, химикалка...и май е това.

AliceSw
10-06-2007, 12:49
ако не съм с чанта - пари, телефон...но се случва рядко значи:

портмоне - включва документи, снимки, боклучета, презерватив; телефон, мп3, кърпички сухи, кърпички мокри, химикалка, моливче за писане, гумичка, тефтерче Дидъл, огледало, балсам, дъвки и опаковки, цигари, запалка, черни фиби, ластик, гребен, тампон, 20-тина билета Ловеч-Плевен, понякога и блуза :smt005 :smt005 :smt005

alkobalko
10-06-2007, 13:20
Документите, ключовете, протмонето, телефоните, несесер с гримове, кърпички, пиличка, гребен, огледало, парфюм, фотоапарат, тефтерче, химикалка, една иконка и това е, за което се сещам в момента.

Exothermic
10-06-2007, 13:29
Мъкна раница(по-удобно е).Нося скицник или тетрадка,
несесер с химикалки,моливи,гуми и тн.,ключове,салфетки,кинти,
МР4,GSM и какво ли още не.... :roll:

ЕPu
10-06-2007, 13:37
ключове, плеър, пари, бокс, телефон (с удоволствие бих ходила без него, ама приятелите ми мрънкат, че не съм си го дигала :lol: ) цигари, кибрит/запалки

LannyBarbie
10-06-2007, 14:10
носни кърпички,мокри кърпички, гримове(черен молив,спирали,гланц,балсам е,фдт) лак, парфиум, рексонка,пинсетка,пари,gsm иии нз вече не се сещам май тва:)

Wrathchild
10-06-2007, 14:46
Ъх, на мене всичко ми е по джобовете...
Телефон, документи, пари и ключове.
Понякога и запалка, балсам за устни и носни кърпички.

ouT-oF(coNtr0L)
10-06-2007, 15:59
Мми пари, телефон, ключове , мп3 и баласам за устни :wink:

^FaiNt^F
10-06-2007, 17:09
мъкна раница и набутвам вътре адски много неща-чантичка с гримове, тампон, гривни, химикалка, портмонето ми, телефона, ключовете, нож, батерия за мп3-то, плюшено магаре и плюшено куче, огледала, значките ми от Макдоналдс...ъъ :smt017 шноли за коса, диадема се моташе някаква преди време...парфюм и дезодорант, дъвки, кърпички...абе мазало е вътре...

OtherDimension
10-06-2007, 17:19
за какво го мъкнете тоя бокс
бахти генгстърите

OtherDimension
10-06-2007, 17:23
за какво го мъкнете тоя бокс
бахти генгстърите

самозащита ;)
добре, айде
всеки го гонят ненормалници, с вериги, бутилки и боксове в ръка
най-вече моуст хейтед, дето слуша рап и се вживява яко
ако някой ти има зъб, или е станал на криво - идва и те бие
ще почнете вече и пистолети да носите..
разбирам да си някой, дето наистина има достатъчно врагове, ама да го правиш, щото си рапър, или пък пънкар .. хуайх

bulgarche
10-06-2007, 17:24
за какво го мъкнете тоя бокс
бахти генгстърите
Има за какво :) Преди 4 години и аз си носех, ама го затрих някъде. Яд ме е че не мога да си намеря като за мен. Пръстите ми трябва да са кебапчета, за да ми станат :lol:

sunny_flower
10-06-2007, 17:27
Телефон,ключове и пари а понякога и други джунджорийки :-D

OtherDimension
10-06-2007, 17:29
присмивах се на позите .. дето по цял ден гледат клипове и се вкарват във филми

иначе аз нося : ключове за вкъщи, за колата, пари, телефон, документи

RAWRRR
10-06-2007, 17:29
хаха
Когато излизам вечер:
бокс
спрей за самозащита
пари
телефон
лична карта

Когато ходя в университета:
студентски книжки (имам две 8) )
тетрадка,химикали
магнетофон (за записване на интервюта,още не сме почнали да взимаме,но ни казаха,че когато имаме упражнения по журналистика,ще ни карат)
фотоапарат (за компроментиращи снимки)
бокс (специално си го взимам за един неприятен обект-футболистче от Локо Пловдив ) :lol:


Ще ми се да кажа,че си взимам и презервативи,ако нещо стане инцидентно и неочаквано,но уви,опита показва,че на мене не ми се случват такива неща. :lol:




за какво го мъкнете тоя бокс
бахти генгстърите

самозащита ;)
добре, айде
всеки го гонят ненормалници, с вериги, бутилки и боксове в ръка
най-вече моуст хейтед, дето слуша рап и се вживява яко
ако някой ти има зъб, или е станал на криво - идва и те бие
ще почнете вече и пистолети да носите..
разбирам да си някой, дето наистина има достатъчно врагове, ама да го правиш, щото си рапър, или пък пънкар .. хуайх

И да яко се вживявам,все пак са ме били 2 пъти без причина.Няма да споменавам какви хора-то се подразбира.А на най-добрия ми приятел му предстои операция на окото,защото с верига са му счупили очилата и му е влезнало стъкло в окото.
Трябва да съм егати Дон Кихота да се размотавам сама по улиците през нощта.

loyal_88
10-06-2007, 17:40
Баси... Няма да си играя с вас. Сигурно ако нещо ви погледна на криво ще ме застреляте/заколите/обгазите/пребиете :lol:

ЕPu
10-06-2007, 17:45
мене лично неведнъж са се опитвали да ме бият...нося го да, наистина за самозащита и просто като е в мене си знам, че мога да се защитя. Е, ако ми налетят повечко хора вече е различно.. :? веднъж някакъв извратеняк ме видя като се прибирах и тръгна след мене...бях в квартала, късно беше и бях сама. Отначало си помислих, че е в мойта посока, ама след като разбрах, че следи мен си приготвих бокса, и след като педофила нахален си позволи да ме ОБАРА :evil: :evil: ....един прав десен в лицето и на бегом към нас....за тва го нося със себе си...

OtherDimension
10-06-2007, 17:47
мене лично неведнъж са се опитвали да ме бият...нося го да, наистина за самозащита и просто като е в мене си знам, че мога да се защитя.
хич не разчитай на това..... най-много да си навлечеш още толкова бой

ЕPu
10-06-2007, 17:50
все пак внимавам кой е насреща :roll:
за да ударя някого с бокс, наистина трябва да сме имали доста търкания и да имам пълни основания...не удрям ей така за щяло и нещяло :roll:

OtherDimension
10-06-2007, 17:52
а да, пък и ти беше госпожица
жена с бокс .. най-много да ги възбудиш :lol:
по-добре разчитай на нокти и писъци :lol:

ЕPu
10-06-2007, 17:53
нямам нокти :lol:
а пък писъците..съмнявам се някой да ме чуе, пък още по-малко да дойде на помощ :wink:

OtherDimension
10-06-2007, 17:57
предният ми пост, естествено беше с голяма доза шега..
но при един бой всичко става за секунди .. едва ли човек има време да го изкара, пък да го сложи (:lol:)
особено ако е в някоя раница най-отдолу забутан

bulgarche
10-06-2007, 18:25
носенето на капути е като магия, да не ти се случва нищо...

все едно да излезеш с чадър- никога няма да завали ;)
Практиката от части доказва това
Ама айде на бас че не си си оставял презервативите вкъщи, за да можеш да кажеш "нямам презерватив :arrow: няма да правим секс"

Карабинера също го свалям веднага. На приятелката ми много съм й се чудел тоя спрей за колко време ще го изкара от страничното джобче. Аз пък без карабинер мисля че съм загубен, заради последното си чупене на ръката. От тогава без карабинер не съм удрял и не знам к'во ще е

fake
10-06-2007, 18:35
Ама айде на бас че не си си оставял презервативите вкъщи, за да можеш да кажеш "нямам презерватив :arrow: няма да правим секс"

ти затва ли не си носиш?!


На приятелката ми много съм й се чудел тоя спрей за колко време ще го изкара от страничното джобче.
спрея...като има нужда от него, го вадя(т.е. ако ще бия някой)
или като мисля, че евентуално може да потрябва, т.е. като се прибирам или изобщо вървя някъде сама, и го слагам в джоба.

та, мъкна със себе си раница с ...всякакви боклуци
тефтера ми
портмоне
пари
ключове
телефон
цигари
2-3 запалки/напоследък нямам, щото все ми ги крадат ](*,) )
химикалка няква
парфюм
нокторезачка
нож/ножче малко де...тва за по-екстрийм случаи, примерно като пътувам на стоп/
кука за плетене/да оправям расти/
салфетки/мокри кърпички понякога
и май тва е...

ЕPu
10-06-2007, 18:37
фейк, в твойта раница кво ли не има :shock:
ама куката за плетене ме разби, честно :wink: :lol:

fake
10-06-2007, 18:39
ем..просто е такава раница, в която ...към края на лятото намирах още някви неща от 15ти септември миналата година...
пък бележника цяло лято го влачих
влезе ли нещо там..си остава завинаги

gothic_angel
10-06-2007, 19:34
Телефон,ключове,червило\гл нц :P

rebel_kid
10-06-2007, 19:52
Фотоапарат.
И обикновените глупости от рода на ключове, пари, кърпички...

_butterfly_
10-06-2007, 20:32
телефон, цигари, портмоне, ключове, дъвки и гланц. Това са задължителните неща8)

bulgarche
10-06-2007, 21:30
Ама айде на бас че не си си оставял презервативите вкъщи, за да можеш да кажеш "нямам презерватив :arrow: няма да правим секс"

ти затва ли не си носиш?![/b]
Ъъъ...моля?





На приятелката ми много съм й се чудел тоя спрей за колко време ще го изкара от страничното джобче.
спрея...като има нужда от него, го вадя(т.е. ако ще бия някой)
или като мисля, че евентуално може да потрябва, т.е. като се прибирам или изобщо вървя някъде сама, и го слагам в джоба.
И както Вили спомена, когато ти трябва нямаш време да го извадиш ;)



2-3 запалки/напоследък нямам, щото все ми ги крадат ](*,) )[/b]
Кой ще ти краде пък запалките :smt017 :::


нож/ножче малко де...тва за по-екстрийм случаи, примерно като пътувам на стоп/
салфетки/мокри кърпички понякога[/b]
Тоя нож можеш да ме убиеш от смях, докато ме гъделичкаш!
Салфетки не си носиш никога, използваш всички мои! После си купуваш и си ги вземаш за себе си. Последно си купи като бяхме в Пловдив, пак на гарата и пак като се разделяхме и естествено пак си ги прибра. Забрави да излъжеш че си носиш и лепенки.

RAWRRR
10-06-2007, 21:35
добре,че мен никой не може да ме хване в лъжа и мога да се правя на велика по форумите. :lol: :lol: :lol:

bulgarche
10-06-2007, 21:37
Така си мислиш :wink:

fake
10-06-2007, 21:41
сашо, тва са единични случаи за които говориш.
спрея когато ми е трябвал, все ми е бил в ръката. ако не вярваш, питай на сандо "оная"
запалките ми ги крадеш и ти, и всички пушачи покрай мен
а с ножа спокойно мога да вкарам някви повреди на отсрещния, поне да го разсея колкото да избягам ;)

bulgarche
10-06-2007, 21:49
Аз запалки не крада, защото не съм пушач ;) Не ми лепвай етикет на лошо момче. Оназ зелената запалка ми е любима, още ли те е яд за нея? Ееехееее...от морето :)
А твоя нож е по-зле и от един култов нож на Боян :) Носеше го на път за Поморие преди 3 години. Тогава ми беше и първото ходене. НЯкога трябва да ти покажа снимки от там. Та...оня нож го губи на няколко пъти, ама все го намираше. Единия аз му го върнах, ама защо ли...

Аз твоя го бях...ааее..да бе, ся се сетих защо го харесвах..леле..аз чак сега се замислих къф кирлив нож имаш. Жалко че си го съсипала, много готин е бил навремето

Mimka_sweet
10-07-2007, 11:10
Портмоне( с пари :lol: и лична карта) , телефон,ключове.
Това задължително!
и чат-пат огледало,гребен,пудра,кърп чки,дамски превръзки хахах :-D

blacksheep
10-07-2007, 11:32
ключове ,портмоне,телефон,живко(тов а е едно копче за късмет,тефтерчето, химикал,и
нож.

hahavteen
10-07-2007, 11:53
Az puk mrazia 4anti i nikoga ne nosia sus sebe si.Ako otivam na diskoteka si slagam ogledalceto,4ernia moliv i kurpi4kite v 4antata na sestra mi ili na niakoia priatelka.Ina4e po princip si nosia samo telefona,kliy4ovete i portmoneto(v koeto mi e li4nata karta,kartata ot bankata,parite,lepenki a poniakoga si slagam i kliy4ovete vutre :lol: )

GossipGirl89
10-07-2007, 12:28
Ключ от вкъщи,пари,телефон,слушалк за него и гланц за устни :roll: Това със сигурност всеки път е с мене.

LuCiFersAngeL
10-07-2007, 12:46
Както повечето - телефон, ключове, пари и в повечето случаи мп3-плейъра (накъде без него) :wink:

zloto
10-07-2007, 13:01
Ако пътувам за по-дълго в маршрутката - книга или мп3 плейър...
иначе задължително взимам телефон (който обаче си седи излючен :lol: ), също и балсам за устни... а ако отивам някъде за 1-2 дни или повече задължително си взимам моливи, листа, тетрадка и химикалка...

aP0kAlIpSiS
10-07-2007, 16:21
Пари, телефон, GSM-a и понякога mp3-то.
Нищо друго не ми трябва да мъкна.

MaCeTo_
10-07-2007, 16:50
В мойта чанта понякога има толкова неща, че чак само мен ме няма :-D

А иначе - портмоне, телефон, мокри кърпички, сухи кърпички, превръзка (за спешни ситуации :-D ), гланц за устни и огледалце, лепенки :-D

Fluffy^;pp
10-07-2007, 17:04
Ъм портмоне,което прилича на тухла малко..така де..доста е голямо..вътре има пари(понякога..не се задържат мн там),картичка от най-добрата ми приятелка със смешно човече отпред,иконка,снимките на тъпЪните от моя клас и списък с имената им,щот събирам пари за транспортни карти :Д транспортна карта,лична карта,ученическа карта,,"късметлийски" билетчета,касови бележки от мак'донълдс,лепенки,малка,е жедневна превръзка(мн мн малка всъщност)..а в самата чанта...телефон,гланц за устни,ключове,ключодържате л-нокторезачка-пила :Д доста веселка и практична.огледало,черен молив,ластик и фиба.тва е май >_<

nencuHka
10-07-2007, 17:59
Винаги нося портмонето си ,в което имам какво ли не..
А напоследък ми стана навик да си нося навсякъде червило и гланц... 8) [/quote]

Duffer
10-07-2007, 21:24
ключове,портмоне,парфюм,гл нц,спирала,черен молив,мокри кърпички, обикновенни кърпички,превръзки,някоя друга джунджурийка,рексона стик,огледалце,понякога и минерална вода шишенце,МП3-ка,Мобилен телефон,разни жълти стотинки!
Има и още доста неща но няма да ги споменавам =P~

Уга БуГА РЛЗ :smt035

Практична си, практична си. :D
А куфар носиш ли със себе си?

freedom
10-08-2007, 07:11
Ами винаги нося чантата си,в която по принцип има : портомоне,ключове,сенки,сп рала,черен молив,фон дьо тен,кърпички,разни гривнички и такива простотийки... парфюм(когато е останало нещо в него) ... Имаше период,в който си носех всякакви хапчета в чантата... Лепенки.. Ластички за коса..Фибички... Гланц за устни... Офф не ми се изброява повече... :)

`Death`Whore``
10-08-2007, 07:14
exploitedteen, това с меда беше добро. :)

Paiper
10-08-2007, 08:06
Винаги нося със себе си гланц,молив за очи,спирала,слушалки за телефона,мокри и сухи кърпички,ключ и телефон...но май има и още неща :-s

DisciplineAndOrder
10-08-2007, 09:00
Винаги си нося ключа от вкъщи и телефона.Такива простотии като спирала и гланц не си нося :?

midnight...
10-08-2007, 09:35
винаги присъстващите предмети са телефона, ключове, пари,
документи, мп4, дъвка, тампони, ластик, балсамче за устни кърпичкии тефтер с химикал
в други случаи често нося книга която чета за момента,
рол-он, зарядното за тела и фотоапарата
а изключенията са храна :-D

tanqkoteto
10-08-2007, 09:42
презерватив :wink:

`Death`Whore``
10-08-2007, 09:56
:smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005

Каменица ТТТТъмно :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005

Къци е култ!

WitcH_oF_DooM
10-08-2007, 09:56
Винаги си нося ключа от вкъщи и телефона.Такива простотии като спирала и гланц не си нося :?

+1

ninsy
10-08-2007, 17:44
ами едвам си побирам глупостите в малката чантичка..
мъкна сигурно 3-4 различни гланца, молив за очи,спирала,1-2 червила,телефон,пари документи,едно парфюмче (30мл.) тампони :-D (да не ме изненадат червени гости ) ключове и цигари..
а чантата ми е ТОЛКОва дребничка.. ](*,)

ЕPu
10-08-2007, 17:57
добре де, само аз ли не мъкна гримове, червила, мазила и тем подобни? :shock:

ЕPu
10-08-2007, 18:04
:lol: :lol:

MimityYy
10-08-2007, 19:39
klu4ove,pari,telefon,grimove,obici (vinagi si nosq rezerven 4ift)

MimityYy
10-08-2007, 19:40
klu4ove,pari,telefon,grimove,obici (vinagi si nosq rezerven 4ift)

MimityYy
10-08-2007, 19:41
klu4ove,pari,telefon,grimove,obici (vinagi si nosq rezerven 4ift)

Madness
10-08-2007, 19:56
Телефон винаги.Пари когато има...иии ключ обикновено...салфетки като съм хремава...
А като съм с раница....нося...ВСИЧКО :lol:

DevilWish
10-08-2007, 20:25
По джобовете задължително имам ключ ,телефон и пари :) Ама най-вече не мога без телефон ;)

niki__f
10-08-2007, 20:44
Sega 6te proverq...Az si nosq dve spirali, pudra, ruj, glanc, senki, 5 grivni, prysten, pari, telefon. Ami sega kato gledam ne sa malko ne6tata ama i 4antata ne e malka i nz kak q zatvarqm :D

niki__f
10-08-2007, 20:45
Sega 6te proverq...Az si nosq dve spirali, pudra, ruj, glanc, senki, 5 grivni, prysten, pari, telefon. Ami sega kato gledam ne sa malko ne6tata ama i 4antata ne e malka i nz kak q zatvarqm :D aaa i da ne zabravq tekst na edna pesen - mn qka :lol: :D :lol: :D

niki__f
10-08-2007, 20:46
Sega 6te proverq...Az si nosq dve spirali, pudra, ruj, glanc, senki, 5 grivni, prysten, pari, telefon. Ami sega kato gledam ne sa malko ne6tata ama i 4antata ne e malka i nz kak q zatvarqm :D aaa i da ne zabravq tekst na edna pesen - mn qka :lol: :D :lol: :D i 4eren moliv sa6to

chaos_
10-08-2007, 22:04
Телефона ми е редовно забравен в къщи,а сега и не ми трябва,защото ми спряха изходящите обаждания :roll: .Ключове взимам понякога за разнообразие и винаги подрънква по някоя стотинка в джоба,а мазотий от рода на спирали ,червила и подобни не нося ,защото и не ги ползвам особено

cappy123
10-10-2007, 10:52
NikOга не си нося протмонето с мен...Не знам защо... :| Но не излизам без пари,гсм,ключове :D

Kras4eto_lp
10-10-2007, 10:54
Мии аз напоследък каквото сложа в чантата не го махам :smt005 :smt005 Иначе..телефон,портмоне,клю чове,химикалка и mp3 :P

paraline
10-10-2007, 15:16
ami protmone, klu4ove, telefon, d1vki, spirala, ogledalce, moliv za o4i, senki, glanc, k1rpi4ki, fibi4ki, handsfree iii mai e t0va :-D

136179
10-10-2007, 15:21
телефона си :Р

sexy_devil4e
10-10-2007, 15:32
не излизам без,телефон,пари,ключове,гл анц за устни,хидратиращ крем,мокри кърпички и спирала!също нося в едн несесерче пила за нокти ,лак и едно да бутане на кожички :)

liesse
10-10-2007, 19:50
Нямам нито една чанта...всичко тъпча по джобовете си...нося ключове,пари и телефона си...
по едно време като излизах вечер си носех и бокс,но после осъзнах,че няма смисъл от него...ако се паникьосаш изобщо няма да ти бъде необходим този бокс...

FaRaOnA
10-10-2007, 21:35
Аз винаги си нося пари, телефон, карта, ключове, гланц за устни и носни кърпички (само когато знам че ще ми потрябват) :)

Iviqna
10-10-2007, 21:53
cigari zapalka glanc moliv za o4i telefon pari

Forest_girl
10-10-2007, 22:54
Не нося чанти. Взимам си най-необходимото - ключове, пари и телефон.

hforce
10-11-2007, 01:07
аз съм момче нося си пари лична карта кондом и бокс... това ми стига
i az sum su6tata rabota :) klui4ove (na debela veriga :twisted: ) telefon, portmone (pari i dokumenti) cigari, zapalka, boks

priqtelkata mi nosi kvi li ne ne6ta v me6kata - moliv za o4i i ogledalo, portmone, kliu4ove, telefon, 4eren lak i o6te ne znam kvo ima vutre

?love_haTe!
10-11-2007, 09:27
Аз си ходя с една раничка и в нея си нося всичко,защото имам навика понякога да не се поприбирам у нас за по 2-3 дена,а трябва да имам всичко :wink: Нося си:телефон,ключове,портмон ,сухи и мокри кърпички,ментови бонбонки,дъвки,гланц за устни,спирала,молив за очи,огледало,тефтерче,хими ал,парфюм,mp4,четка,ластици.. .нося си и спрей за самозащита :P

fiama
10-11-2007, 15:55
Телефон, пари, носни кърпички, гланц за устни... чантата ми обикновено е един малък хаос! :)

молец
10-11-2007, 16:46
Раница!
Абсолютно нявсякъде я мъкна
Вътре има всичко и винаги там си стои :lol:
През...някъде 2 месеца се сещам да я преподредя
иначе нося и неща,които изобщо не ми тряат

sladko_dete
10-11-2007, 22:58
Ммм, зависи с колко голяма чанта съм. Иначе обикновенно: пари, ключове, телефон, сухи и мокри кърпички, огледалце, гланц, коректор за пъпки, тук- там някое червило, джобно тефтерче, химикал, шнолка, фибка, дъвки, лепенки, хапчета...

talisman4e_
10-12-2007, 00:31
Портмоне,ключове,парфюм,2-3 гланца :lol: ,телефон , гребен, огледало .. обаче нещото без което не мога да изляза.. това са дъвки ахахаха.. винаги имам дъвки в чантата си , защото не мога дори да си представя да изляза някъде и примерно да си купя да ям.. след това да нямам дъвки .. апфф #-o

.PonY.
10-12-2007, 11:18
хм.. ми азз стига да имам място си помъквам цялата козметика :smt005
иначе портмоне, две връзки с ключове (щоту мога да реша да отида при баща ми) карта за градския транспорт (не излизам без нея [-X ) париии кредитна карта за всеки случай... и най-разновидни гримове и боклуци (до оня ден носих пъзел :smt005 ) кърпички сухи и мокри, дъвки и телефоните... абе всичкуу :-D :-D :-D

Ela Tancyvai S Men
10-12-2007, 19:36
О..ами винаги нося ключове,пари,телефон,гланц, молиж за очи,спирала,химикал,салфет и...тампони...и май това,а и понякога си вземам парфюма..май това :smt017

bqsna_teenagerka
10-12-2007, 19:43
не нося простотийки от рода на гримове червилца и тем подобни...винаги нося телефон,ключове пари...и това което ми трябва з аямстото където отивам

otherworldly
10-12-2007, 19:53
ам пари само :-D :-D

Veno0m
10-12-2007, 19:58
Не нося чанти...нося си най-важното-телефона,пари,ключове(рядк ).И това е...няма смисъл да изнасям цялата покъщина нали? :mrgreen:

Iria
10-13-2007, 07:06
Нося си парите,телефона,ключовете и балсама за устни в чантата.Понякога тетрадка и химикал.

miminia
10-13-2007, 09:26
Мн неща мога да помъкна все пак ходя с раница - книга имам,телефона,портмоне,лис чета и графит..... огледало,мп4,разни дребни нещица :))

Presley
10-13-2007, 12:58
Мраэя да нося чанта,не го и правя :-D !Винаги си пъхам всичко по джобовете :-D !Нося джиесема,ключове и естествено парички :-D

prettyIdeath
10-13-2007, 20:08
По принцип не нося чанта,но в редките случаи когато я взема си слагам гребен,парфюм,тефтерче,МП3-ката,телефона и огледалце...

miloto_girl_4e
10-13-2007, 20:13
Нося си молив за очи, гребен, огледало, носни и мокри кърпички, гланц за устни, дъвки, портомоне, ключовете за вкъщи, 1-2 тампона за всеки случай, фотоапарат от време на време.. и май е това :-D

^dishdogz^
10-15-2007, 15:13
не нося 4анта а раница :-D в нея нося тетрадка,химикал,любимата ми шапка,дискмена,слушалки,ди кове,резервни батерий,блуза,спрей за рисуване,телефон,пари,ли4на карта,клю4ове,ножица и пергел (не питайте за кво са ми :lol: ) И май 4е е т'ва :-D

zagada4no_sladka
10-15-2007, 15:19
emi pari,telefon-i dvata ponqkoga :lol: glanc za ustni, himikalka,lastik za kosa,klu4,kurpi4ki,lenta za kosa i kvoto o6te se setq slagam :lol: :lol: :lol:

bobka
10-15-2007, 15:25
телефон пари ключове мп4 кърпички и гланц за усни

FairyNymph
10-15-2007, 16:36
Не нося чанта като излизам..може само раничка, ама нея я взимам когато трябва да ида някъде и имам какво да нося, така че според случая, а иначе сичко блъскам по джобовете-телефон, ключове, дъвки, пари,гланц друго не ми трябва :)

SuNsEt
10-16-2007, 12:51
избягвам да нося 4анти и тем подобни глупости :wink: ...Ако си купувам нещо,го слагам във плик4е :smt005 ...Ина4е пари,телефон и гланц за устни :-)

caRamelO_cHicA
10-18-2007, 08:54
ами в чантата си тя е от ония малките дамските знаете ги.Охх там нося козметика ама н цялата два гланца цветен и безцветен да си ги мажа по устните .Една кутийка сенки с две четцици спирала молив за очи и устни .Пудра и фонтъоден много рядко и разбирасе парфъом или дезондорант и мокри кърпички.Освен тия щурийтики си нося протмонето задължително личната карта и карта за пътуване клъочове телефона дъвки и евентуално тампони.А за даскало си имам по голяма чанта от тия тип пазарските и там мъкна учебници тетрадки телефона пари клъочове и гланц.

Eli&gt;&gt;&gt;
10-18-2007, 10:22
Чанти не нося :? иначе никъде не отивам без цигарите си и телефона.Пъхам ги в джобовете си :roll:

Shane92
10-18-2007, 10:55
ами тъпча всичко което може :lol: слагам телефона и МР3-ката задължително , ключовете , портмонето , цигарите , запалката , черния молив и огледалото , кърпички , химикалка и едно бележниче в което си драскам :wink: това е май за обикновено излизане :wink: а иначе ако съм без чанта взимам само телефона , пари , ключове и МР3-ка , а ако е ме мързи и черния молив :roll:

CVETELLINA
10-18-2007, 11:34
Ако не си нося чантичка все едно нещо ми липсва. :roll:

По темата-телефон,гланц за устни,молив за очи,ключове,пари ии май е това

Toffifee
10-18-2007, 18:38
И аз само телефончето , пари и ключове , а понякога и мп3-то :)

UtkaCHeNa_BaBy_
10-19-2007, 20:30
pari klu4ove cheren moliv 4ervilo(glanc) mokri karpi4ki lastika za kosa ponqkoga parfum do skoro nosih i cagari ama gi otkazah i ve4e ne nosq :-D

Damn_Hot
10-19-2007, 21:08
Не нося "чантички" всичко необходимо слагам в джобовете си ,а именно GSM,пари и ключове :) на ръката си винаги имам някоя ластичка за коса и това е

cute_emo_girl
10-22-2007, 18:35
аз нося черен молив ,спирала ,най малко 3 гланца(нз как става така :-D ) телефона, пари ,ключове, olips, тетрадка (да си драскам някфи мой откачени мисли) маркер ,картата за рейса :lol: ,гребен,понякога и лак за коса(ако ми е по голяма чантата),парфюм...абе въобще мъкна цялата къща :lol: :lol: :lol:

gangstata
10-22-2007, 19:18
mm gsm,pari i lastik na rukata

mirelinda
10-22-2007, 23:57
Nosq si lastika,gsmite,neseser4e s grimove(moliv,spirala,glanc,4ervilo,ogledalce,grim i korektor),nqkoe tefter4e da draskam ako mi e sku4no,o4ilata mi ako ima clunce,himikal,kurpi4ki,portmoneto,klu4ove,mp3-to,baterii,handsfree,disc sus hubava muzika vinagi e s men :-D i mai tova e si4ko

SlAdKoTo`KoTe
10-23-2007, 10:48
az o6te ne nosq 4anti vzimam telefon,duvki,pari

Punisherrr
10-23-2007, 12:16
Не нося чанти. Взимам си най-необходимото - ключове, пари и телефон.
;-) тъй тъй

rihannka
10-23-2007, 13:51
аз си нося малко грим4ета ,обикновенните неща-спирала,пудра,о4на линия и парфюм.нося и клю4ове,пари,телефон и цигари

JustGirl
12-20-2007, 16:26
mi i az ne nosq fon dio ten i dr takiva idiot6tini samo nai vajnoto telefon pari mp3 kliu4ove cigari i zapalka i tuk tame nekoi tampon :-P

Blacklisted
12-20-2007, 16:32
Гланц за устни. :-)

rakiQ
12-20-2007, 16:41
балсам
дъвки
телефон
ностни кърпички
пари

TellMeYourName
12-20-2007, 18:56
Чувствам се дискриминиран :-#

voodoodoll1
12-20-2007, 19:32
пари,гланц,черен молив,спирала,сенки,дъвки,к лючове,телефон,мп3,морки кърпички,огледало,понякога и две,други гримове понякога ъ тва е за което се сещам

e_21.11
12-22-2007, 14:13
Страшно много неща за съжаление. :(

Qnchety
12-22-2007, 17:14
Не нося чанти. Взимам си най-необходимото - ключове, пари и телефон.

+ гланц за устни 8)

PaSs1on
12-22-2007, 17:32
tela zaduljitelno bez nego ne moga,klu4ovete,pari i mp3kata :)

DiTko
12-22-2007, 17:53
Телефон, пари, документи, ключове.

smile_and_shine
12-22-2007, 18:52
задължително си взимам ключове ;-)
а пък останалото.... зависи накъде излизам :)

aia_iv
12-22-2007, 19:34
ключове,телефон,mp3,пари (ако имам) иии тва е. Не нося чанти-пъхам по джобовете или ако съм с някоя фр в нейната чанта 8-)

Ice_Queen_
12-22-2007, 19:48
Винаги ходя с големички чанти..не мога с малки просто.
Вътре има всичко почти : документи,дезодорант,пари, ърпички,огледало,гримове,п арф.,тетрадка, лак,четка,шноли и други ... както един фр казва - " тва ти е малкият апартамент"

twix_91
12-22-2007, 20:47
Ми винаги си нося документи,пари,ключове,няк е гримче, телефона задалжително,МР3-то и май някой DVD са намира понякога :D

RAWRRR
12-22-2007, 21:02
аз нося черен молив ,спирала ,най малко 3 гланца(нз как става така :-D ) телефона, пари ,ключове, olips, тетрадка (да си драскам някфи мой откачени мисли) маркер ,картата за рейса :lol: ,гребен,понякога и лак за коса(ако ми е по голяма чантата),парфюм...абе въобще мъкна цялата къща :lol: :lol: :lol:


Забравяш нещо много важно за всяко уважаващо се емо момиче..

Не нося гримове и огледалца,само пари,телефон,лична карта,карта за градски транспорт,карта за БДЖ,цигари.

Искаше ми се да кажа,че ми се налага да нося презервативи,ама нейси... :-k

nestle
12-23-2007, 08:49
еми несисер с гримове ( молив за очи, спирала, пудра, фон дьо тен, и няколко гланца ) , телефона + слушалките, протмонето ми вътре сас снимки на всичките ми наи близки хора и пари разбира се :-D , ключове, парфюм или дезедорант и май само тва :P

Val4etoO
12-23-2007, 10:40
pari,gsm,klu4ove,box,tetradka,himikal,portmone,4er vilo,cigari :grin:

Jeuelle
12-23-2007, 11:07
Задължително си нося портмонето , телефона , заздравител за устни , парфюм , носни и мокри кърпички и Рексона или Лейди спийд....

DeviL_AsS
12-23-2007, 14:31
Не нося чанти щото няма с кво да ги пълня,па и не са удобни.Нося само телефон,пари и ключове,може и дъвки,ама всичко ръгам в джобовете.

Insatiable
12-23-2007, 15:49
Портмонето (парите и личната ми карта са там), телефона, ключовете и някакъв гланц :)

PrionBreak
07-26-2008, 06:19
kinti, cigari, zapalka, telefon ii nqkoi glanc i cheren moliv :)

Seducti0n
07-26-2008, 09:14
Обичам да ходя с малки чантички, тъй като имам навика да нося малко неща със себе си когато излизам.Общо взето всеки път има:
-пари
-мобилният
-ключове-не винаги
-огледалце
-гланц :)
-цигари и запалка

Romance
07-26-2008, 10:35
В чантата си никога не нося нещо което да ми потрябва..слагам по някоя тениска или гащи,за да изглежда само,че има нещо в нея.
Иначе телефона и ако имам пари - джоба и някой път (ама много рядко) ключове..

SeXyL[!]Nk@
07-26-2008, 11:58
Нося:
Мобилният
ключовете
пари
оглеалце
черен молив за очи
черна спирала
гланц
дъвки
.....и това е горе долу.

hellwoman
07-26-2008, 12:38
Нося си телефон, пари, ключове, цифровия, портмоне и дъвки.Понякога, ако се сетя взимам и гланц за устни...

preichetoy
07-26-2008, 12:53
Ключовете, телефоните, пари, дъвки, понякога портмоне, защото е хипер огромно, ако съм с чанта нося и тефтер, химикалка, гланц, огледало, рол-он и каталог на Ейвън.

SiNiStEr
07-26-2008, 13:07
Телефон,ключове и пари,слагам ги в някой джоб и готово.Мразя чанти и портомонета.

Kaos_Urbano
07-26-2008, 13:12
Телефон,ключове,цигари и пари(ако имам).

surrender_
07-26-2008, 13:27
Портфейл, ключове, gsm, слушалките за телефона, някоя фибичка и малка шноличка (преди и ластик, но вече съм с къса коса ии..) задължително някакъв гланц-а може би два :-D , гребенче, молив за очи, кърпички (сухи и мокри) и дъвки .. май това е най-често попадащото в чантата ми, разбира се, има и други неща които слагам обаче само когато съм извън България.. като например малка минерална вода (като разглеждам се изморявам бе 8-) да не говорим когато е така през лятото..не се отделям от шишето с вода :D ) и цифров фотоапарат :) ..тфа е

[B]a[N]D[i]T[k]a
07-26-2008, 15:32
мм фотоапарата ми дъфките и протмонето а и ключовете ... (: грим не нося в чантичката освен ако не излизам за повече от 5 6 часа .. / научих се да ползвам само неща които са траини и не се разтичат или размазват :)/

kykyto
07-26-2008, 16:21
Жените може бе си мъкнат гаджетата, а аз си мъкна "ковчега" наречен ум, съзнанието, егото и естествено тялото ми :)

RottenFlesh
07-26-2008, 17:17
^^ 8-)
Аз чанти не нося :D Гсм-а и ключовете си ги слагам в джобовете 8)

Iowa
07-26-2008, 17:19
ключове, лични карти, пари, дъвки, крем за ръце, капки за очи (!),
празни пакетчета от дъвки =D, zig zags, запалка,
цигари, вода, чадър, нещо сладко, връхна дреха,
advils, wake ups,
биберон : ) в случай,че си намеря Е докато съм навън,
очила, някъф парфюм, понякога грим, огледалце, презервативи,
маркери, за да драскам в автобусите като ми е тъпо,
ipod и фотоапарат

мисля, че тва е..
и после чаната ми тежи един тон, ма както и да е,

:oops:

Dreammy
07-26-2008, 19:18
Pari,telefon,kliychove,tetradkata mi,himikali,glanc,balsam za ystni,dva cvetni moliva za ochi,spirala,mokri i syhi kurpichki,damski prevruzki(vsqkakvi),ponqkoga tamponi,aparat,ako imam mqsto kniga,otdelno vsqkakvi listcheta i nqkakvi takiva santimentalnosti,ikonki,flash pamet,lekarstva...Chak se chydq kude subiram vsichko... :-o

bulgarche
07-26-2008, 19:32
Искаше ми се да кажа,че ми се налага да нося презервативи,ама нейси... :-k
А защо не носиш?

Аз не излизам без: нож, карабинер, портмоне (най-важни са ми книжката, талона и пари), телефон, ключове. Други неща рядко нося. Лятото рядко излизам и без очила.

DjBaloon
07-26-2008, 19:34
Искаше ми се да кажа,че ми се налага да нося презервативи,ама нейси... :-k
А защо не носиш?

Аз не излизам без: нож, карабинер, портмоне (най-важни са ми книжката, талона и пари), телефон, ключове. Други неща рядко нося. Лятото рядко излизам и без очила.

От странните "girls" си 8-)

little_elf
07-26-2008, 19:51
Ключове,телефон,портмоне,г ебен,огледало,балсам за устни,гланц,рол-он,мокри и носни кърпички,дъвки и понякога тефтерче и химикал :) .

hottie
07-26-2008, 20:26
телефон, портмоне, ключове и бутилка вода

Riot
07-26-2008, 20:34
бутилка водка

FucKtheSyStem
07-26-2008, 20:38
Ключ
GSM (без него НИКЪДЕ)
Гланц
Дъвки
Пари
Маркери
ииии....може би запалка макар че не пуша :D

mArMaLaDkA
07-26-2008, 20:51
И аз не нося дамска чанта.Някак си досадно ми е.Тикам по джобовете. 8-) Винаги си вземам ключовете,телефона,пари и гланц.Дъвките после ги купувам. 8-)

RiseGirl
07-26-2008, 21:47
Телефон и пари

moonbeam
07-26-2008, 22:15
ако съм с малка чанта -> пари, GSM'a, мокри кърпички или носни, балсам'а за устни, огледало и МР3'ката, иначе в голямата чанта....само мен ме няма :-D вс. изброено горе + парфюм/дезодорант, гримове разни, дъвки, дамски принадлежности, лекарства, разни листове се подмятат, химикали и какво ли още не :D

mulgore
07-26-2008, 22:45
Чанти рядко нося.
Иначе винаги със мене са:
телефона
слушалките
парите
дъвки :D

RiseGirl
07-26-2008, 22:51
леле забравих мр3-то и цифровия

blueangel11
07-27-2008, 00:16
klu4ove telefon portmone moliv za o4i glanc za ustni parfum

gluhar4e
07-27-2008, 01:25
не обичам да мъкна чанти,за тва само най-необходимото телефон,пари,ключове и кърпички...понякога и музиката *mp3 player* си взимам ако е останало свободно място в някой джоб

IdiOtKa
07-27-2008, 16:17
цигари, пари, ключове, портмоне и напоследак листчета ...

sladka__droga
09-03-2008, 21:16
И аз като повечето рядко мъкна чанта със себе си.Най-важното за мен е ~> телефон ,, ключ ,, пари ии дъфкии 8) 8) ...

rakiQ
09-03-2008, 21:18
ми телефон и кинти

Pedigree
09-03-2008, 21:25
Аз съм с мешка, нося:
телефон, кинти, ключове, плеър, апарат, ментови бонбони, кърпички, гримове, огледало, тетрадка, химикал, връхна дреха. Тези основно, но винаги има и други ненужни работи.

prettu
09-03-2008, 22:48
Джоб-телефон и ключ за вкъщи.
И винаги,винаги из джобовете ми се търкалят някакви стотинки-може да са 2 стотинки,но ги има. 8-)

TheNewReligion
09-03-2008, 23:02
Без гащи на четирибуквието никъде не отивам. 8-)

hahavteen
09-04-2008, 07:19
Напоследък съм почнала да нося една големичка чанта която ми е доста удобна. В нея има
чадър,
портмоне,
ключове,
телефон,
инхалатор,
кърпички,
хапчета за глава,
химикалки,
гримове (черен молив за очи, гланц, балсам за устни, спирала)
огледалце... сега не се сещам за друго но май има разни ненужни дреболийки.. :-o :oops:

Lysit0
09-04-2008, 07:25
В чантата си винаги имам: портмонето ми с личната карта и парите ,ключове,ключа от колата,телефони,мокри и сухи кърпички,огледалце,химикал ка,тефтерче,IPOD,портмоненце с гримове,ластик за коса,зарядното за телефоните ми и IPODA и за всеки случай,кутийка тампони OB.

_LacrymoSa_
09-04-2008, 07:42
Телефон, кинти и ключове.

Ag
09-04-2008, 07:59
Не нося чанти. Взимам си най-необходимото - ключове, пари и телефон.

DeepWithin
09-09-2008, 11:35
Аз нося телефон, пари, ключове, дъвки, нокторезачка, пила, черен лак, iPod, сухи и влажни салфетки, снимка на гаджето, червило на NIVEA с череша, черен молив, парфюм и май е това.

TheCookie
09-09-2008, 12:30
Ами доста такива теми :?

sherry
09-09-2008, 13:22
Двата телефона и ключ :D

pOiSoN_kIsS_94
09-09-2008, 18:54
Клъч,портмоне,телефон,кърп чки,гланцове,някоя друга гривна,огледало 8-) Заради това,че постоянно се гледам в огледалото една фр ми лепна прякора "Нарцис" :lol:

aDoRaBLe
09-09-2008, 23:25
Cigari, zapalka, telefon, pari, kliu4ove, nosni kurpi4ki. :) Ako e po golqma 4antata slagam i grimovete.

porno_balerina
09-12-2008, 10:07
Ми зависи с какво съм облечена.Ако съм в спортно елегантен вид нося чанта в която има:2 телефона,влажни кърпички,дъфки,портмоне,ма ко парфюмче,презерватив,ласти к,фибичка,сгъваема четка за коса,несесерче с гримове/фдт,пудра,спирала,сенки,бал сам,блясък,черен молив/.Ако съм се изтупала официално нося малка чантичка в която има телефон,портмоне,пудра,чер н молив и блясък за устни.
Май доста неща си нося ама чантата за мен е част от човешкото тяло :grin:

gangstata
09-12-2008, 11:34
Телефон,пари и личната карта(рядко,но се случва..)

Madness
09-12-2008, 11:39
Телефон и ключ.Понякога и пари :lol:

Ivs Jonas
09-12-2008, 11:43
еми ключове, телефон, пари, черен молив, книга, химикал, айпода, дъфки и хапчета.

bybit0o0
09-14-2008, 03:52
портмонето телефон ключове и дъвки

mistake
09-14-2008, 05:39
GSM
Ключове
Пари

GbSy
09-14-2008, 10:34
Пoпринцип не нося чанти, но напоследък и това започнах да правя...

--Телефон
--Ключове
--Портмоне с визитки, пари, снимки
--Балсам за устни/Гланц
--Мокри и сухи кърпички
--Мп4-ката
--Хималайка :D и тефтерче
--Чадър евентуално
--Понякога парфюм
--Четка от време на време
И така... 8-)

music_soul
09-14-2008, 11:10
Не нося чанти. Взимам си най-необходимото - ключове, пари и телефон. +1 :-D

SuSamka
09-14-2008, 11:38
Ами аз си взимам само ключоветв, телефона и пари... не си нося чантичка или нещо такова, преди да изляза се гримирам и не си взимам гримовете...и така :)

gothic_angel
09-14-2008, 13:26
Пари и телефон 8-)

imagine_f
09-14-2008, 13:35
телефон,портмоне,кърпички, ефтер,гланц,химикал,ключов е...

HatebeeD
09-14-2008, 14:59
Pedigree, винаги я мъкна с себе си 8-) Освен нея... нося ключ, телефон, пари... гланц.. и т.н

yuyuto
09-14-2008, 16:15
Телефон, мп4, ключове, портмоне и некви Уинтърфреш бонбони, че напоследък като наркотик ми действат, мисля, че се пристрастих към тях... :D

еxtrеmе_
09-14-2008, 16:31
Телефон,пари,гланц евентуално и така