PDA

View Full Version : Какво да му кажа?



koli_nikoli
10-05-2007, 21:14
Имам въпроц, казах на едно мом4е 4е го оби4ам и наистина е така харесвам абсолютно си4ко в него! И като му го казах той ме попита защо го оби4ам...какво да му отговора, не искам да изброявам вси4ко искам да ми дадете някакъф як отговор, такъв 4е той да го запомни и да ми повярва, да е интересен :wink:

S1L3nCe
10-05-2007, 21:20
Ам ако наистина го обичаше не мислиш ли, че сама щеше да знаеш какво да му отговориш, а не да питаш нас .. :?: :? Иначе можеш да му кажеш, че те прави щастлива .. Че е най-хубавото нещо което ти се е случвало .. Че е всичко за теб .. Когато един човек обича истински знае как да отговаря на такива въпроси ;) :smt006

x-PeRiMenT
10-05-2007, 21:24
Еми кажи му 'Заради начина по-който ме гледаш, заради начина по който се държиш с мен и най вече заради теб самия.' Би било много хубаво признание спред мен.

sh3_1s_7h3_0n3
10-05-2007, 21:30
:shock: До там ли я докарахте?
- Обичам те!
- Защо?
- Не знам. Чакай да се консултирам с другите...

:shock:

Осъзнаваш ли колко е глупаво т'ва, дето го питаш?


П.П. Той като те пита защо го обичаш ти какво му отговори все пак?

My_Dear
10-05-2007, 21:31
Аз не знам защо обичам. Не мога да дам конкретна причина "Обичам те защото си такъв, такъв, такъв и такъв." Та нали ако един ден престанеш да си, аз пак ще те обичам! Не знам защо обичам. И в това е силата на моята любов.

...макар че малко хора възприемат тази позиция...

Boynce
10-05-2007, 21:35
Аз не знам защо обичам. Не мога да дам конкретна причина "Обичам те защото си такъв, такъв, такъв и такъв." Та нали ако един ден престанеш да си, аз пак ще те обичам! Не знам защо обичам. И в това е силата на моята любов.

...макар че малко хора възприемат тази позиция...
Напълно подкрепям!

gLoRiOuS_aNGeL
10-05-2007, 21:43
Ами,измисли нещо по-романтично!

MiMcHeToOo
10-05-2007, 21:53
Аз не знам защо обичам. Не мога да дам конкретна причина "Обичам те защото си такъв, такъв, такъв и такъв." Та нали ако един ден престанеш да си, аз пак ще те обичам! Не знам защо обичам. И в това е силата на моята любов.

...макар че малко хора възприемат тази позиция...
Напълно подкрепям!

И аз :!:

xpucuto
10-05-2007, 21:56
:shock: До там ли я докарахте?
- Обичам те!
- Защо?
- Не знам. Чакай да се консултирам с другите...

:shock:

Осъзнаваш ли колко е глупаво т'ва, дето го питаш?


П.П. Той като те пита защо го обичаш ти какво му отговори все пак?
:smt005 :smt005 :smt005
абе ти ако го обичаш истински щеше да знаеш какво да кажеш

tuzaro
10-05-2007, 22:06
казваш му писах в един форум и те неможаха да ми кажат що те обичам начи няма отговор на въпроса :-D :-D

10-05-2007, 23:42
ами ... например защото е по различен от вскички останали, защото се държи естествено, защото в неговата компания се чувстваш добре ... щастлива си с него .... и мн мн мн др такива ... който сама би измислила ако го обичаше наистина

PaRty'GirL
10-06-2007, 00:23
tfa mislq 4e vaob6te nqma smisal da ti se dava otgovor na toz vapros ako ISTINSKI go obichashe na san da te butnat shteshe da izredish prichinite ( v ukvalenb smisal na san)

yonchev
10-06-2007, 00:52
Ам ако наистина го обичаше не мислиш ли, че сама щеше да знаеш какво да му отговориш, а не да питаш нас .. :?: :? Иначе можеш да му кажеш, че те прави щастлива .. Че е най-хубавото нещо което ти се е случвало .. Че е всичко за теб .. Когато един човек обича истински знае как да отговаря на такива въпроси ;) :smt006
+ 1

Wrathchild
10-06-2007, 00:54
Да и ние от къде да знаем какъв човек е, че да ти кажем ти какво би могла да харесваш в него? Не е толкова трудно да обобщиш нещата, които харесваш в него.
Ебати утре ще поискаш някой да ражда вместо тебе...

CMbPTTA
10-06-2007, 14:41
Svobodno moje6 da mu kaje6 4e VONI !!! =D>

vikipf
10-06-2007, 18:16
Уж го обичаш, пък не знаеш какво обичаш в него... :? Излиза като мойто гадже като го попитах кво обича в мен... И единственото, което успя да изтърси е: "Това, че обичаш овце..." ](*,) На него му беше смешно... Ама на мене... :evil: Както и да е...
Кажи му кои части от характра йму обичаш най-много... Кои качества... Това, че е разговорлив или затворен... Някои спецжифични само за него качества... неща, които прави...
Успех... :-)