PDA

View Full Version : На купон?



LilKittie
10-05-2007, 21:21
Искам да ви питам как да постъпя. На 14 съм и по купони има момчета, които се свалят с мен. Някои определено не стават [-( но просто може да се позабавлявам за момента, така или иначе нямам гадже. Днес така и реших да направя и всички започнаха да ме гледат странно #-o Е толкова ли е лошо?

w0sh
10-05-2007, 21:22
Да/
Кат им се слагаш не го прави пред техни приятели ии пред свой също. Прави го после като всеки зрял тийнейджър,

GregoryHouse
10-05-2007, 21:23
ъъъ сваляй им се и ти ама не евтината...и по дискретно. Под евтината имам предвид курвенската...стил "Do you wanna f*ck me ?!"

LilKittie
10-05-2007, 21:24
Да/
Кат им се слагаш не го прави пред техни приятели ии пред свой също. Прави го после като всеки зрял тийнейджър, Аз не говоря за секс =; просто прегръдки, флирт, някоя целувка [-( А няма къде да се отделим просто.

gLoRiOuS_aNGeL
10-05-2007, 21:24
Зависи от хората на купона...Иначе няма нищо лошо да пофлиртуваш,но всичко си има граници! Не прекалявай,защото така ще изглеждаш лесна!

w0sh
10-05-2007, 21:29
Да/
Кат им се слагаш не го прави пред техни приятели ии пред свой също. Прави го после като всеки зрял тийнейджър, Аз не говоря за секс =; просто прегръдки, флирт, някоя целувка [-( А няма къде да се отделим просто.
Койе е говорил за секс. То ми е ясно,че не прави.
Коментара ми е ,че не на всичкии им понася. Има бая загоряли дет завиждат има и такива дет може да се набъркаааш в некъф триъгълник с тях. Затова не е оферта.

LilKittie
10-05-2007, 21:29
ъъъ сваляй им се и ти ама не евтината...и по дискретно. Под евтината имам предвид курвенската...стил "Do you wanna f*ck me ?!"
Да, но въобще ако стане някаква зарибявка се започват едни погледи, едно шушукане :-# Бтв, радвам се, че доктор Хаус ми дава съвети.

GregoryHouse
10-05-2007, 21:31
ъъъ сваляй им се и ти ама не евтината...и по дискретно. Под евтината имам предвид курвенската...стил "Do you wanna f*ck me ?!"
Така е...ама ние с Хаус се знайме....нали бе Техно фен ;]

хем че мноу ясно ;) само техно и хаус а това че не правиш секс с тях не значи че другите не си го мислят...а флирта не значи да се натискаш с някой...имате много изкривени представи за нещата...

thefreak
10-05-2007, 21:34
Искам да ви питам как да постъпя. На 14 съм и по купони има момчета, които се свалят с мен. Някои определено не стават [-( но просто може да се позабавлявам за момента, така или иначе нямам гадже. Днес така и реших да направя и всички започнаха да ме гледат странно #-o Е толкова ли е лошо?
Колко лошо е толковата?

ZaHaRcHe
10-05-2007, 22:07
Ми ако почнеш на секи купон да са сваляш с половината момчета си ставаш пълно малко курве..как няя та гледат страано..... [-X ](*,) :smt078

10-05-2007, 22:36
извинявай ама ти какво разбираш под флиртуване .... флирт не ознаяава да се целуваш с всеки, който ти е обърнал внимание .. и не значи да се прегръщаш с всеки такъв..... олеее то ако беше така щеше да е е.а си лудницата..... и мила приеми един савет ако не искаш до 1 година да започнат всички да те мислят за парцал не си позволявай да се целуваш и прегращаш безразборнос всеки ....защото ше дойде момента в който горчиво ще съжаляваш

PaRty'GirL
10-05-2007, 23:18
podkrepqm dr-te tova opredeleno ne e flirt i ne ne se usamotqvai 6oto naistina moje da se stigne i po dale4 ot nekfa si celuvka ama tova koeto go pravi6 e kurvensko kato ne iska6 gadje hvani si priqtel za seks(oba4e ti sig ne pravi6 ... nz de) oba4e ili da se natiskate tam kolkoto iskate i kogato iskate no ne pred vsi4ki i govorq samo za vnimani 1 4ovek a ne 10 !!!

CrazY_DiVva
10-06-2007, 00:53
Ми постапи така както на теб ти е добре...ама това ,че си нямаш гадже незначи ,че на купони триа да си лягаш непременно с някой. :-D

freedom
10-06-2007, 01:18
mnoo sym piqna.. za da dam obektiven otgovor xhahxa... no az bih [postypila po sushtiq na4n... t.e. bih se zaribqvala s vsi4ki..kakto pravq vseki put kogato izlqza xhauyxauhxauy

RaLkb
10-06-2007, 13:39
извинявай ама ти какво разбираш под флиртуване .... флирт не ознаяава да се целуваш с всеки, който ти е обърнал внимание .. и не значи да се прегръщаш с всеки такъв..... олеее то ако беше така щеше да е е.а си лудницата..... и мила приеми един савет ако не искаш до 1 година да започнат всички да те мислят за парцал не си позволявай да се целуваш и прегращаш безразборнос всеки ....защото ше дойде момента в който горчиво ще съжаляваш


+1 Napalno sam saglasna. :-D