PDA

View Full Version : БЪРЗО МИ ТРЯБВА СЪВЕТ



sweet_f_14
10-05-2007, 23:25
добре значи бях на козметик
оправя ми жената триъгълника
и като се върнах видях че между срамните ми устни(в долния край) има кръв...прекалено много за да е от рана...а и прекалено малко за да е от цикъл ,а и цикъла ми свърши преди седмица.
според вас какво е станало?
какво да правя освен да отида на гинеколог и да кажа на майка ми...2те неща които никога няма да направя...моля ви кажете
според вас това нормално ли е?

PaRty'GirL
10-05-2007, 23:30
sigurno e rana obache ako tolkova se pritesnqvash idi na lekar no idi bez maika ti sama si idi

DeVoi4eTo
10-06-2007, 07:04
И според мен е била някаква малка раничка..и се е раздразнила от колата маска.. все пак това е страшно нежно и чувтсвително място..дано не е нищо сериозно Успех!

PaSs1on
10-06-2007, 16:20
И според мен е била някаква малка раничка..и се е раздразнила от колата маска.. все пак това е страшно нежно и чувтсвително място..дано не е нищо сериозно Успех!
+1

NightSky
10-06-2007, 18:11
Някаква раничка... и аз скоро имах подобен проблем. Иди на лекар.

_butterfly_
10-06-2007, 18:25
И според мен е била някаква малка раничка..и се е раздразнила от колата маска.. все пак това е страшно нежно и чувтсвително място..дано не е нищо сериозно Успех!

Точно така,според мен няма нужда да ходиш на лекар.

fiama
10-06-2007, 21:13
Огледа ли се, дори и с огледало ако трябва? Има ли някъде следи от рана? Ако е текло кръв от рана, би трябвало да се вижда раната. Ако не е нещо разранено, не знам какво може да е, щом не е и цикъл.