PDA

View Full Version : Раничка



klpo
10-06-2007, 07:22
predi nqkolko sedmici hodih na ginekolog.imah ne6to i az ne znam kvo dade mi da piq hap4eta mai se opravi,no mi kaza 4e imam rani4ka snima mi q daje xaxaxa moga da si q sloja v ramka :lol: sega trqq hoda da lekuvam i neq.ta vuprosa mi e kva e taq rani4ka kvo predstavlqva

Редактирано от ^npocTo^a3^f^
Заглавието на темата трябва да е написано на кирилица!

DeVoi4eTo
10-06-2007, 07:23
О Боже...ние ли да знаем?!?!? Ходила си на гинеколог да беше питала там :roll:

klpo
10-06-2007, 07:24
da dae zabraih da spomena 4e sum momi4e :roll:

klpo
10-06-2007, 07:26
mi zabraih.az ako znaeh nqma6e da vi pitam .moje na nqkoi da mu se e slu4valo ne6to podobno

an4eto-if
10-06-2007, 08:15
О Боже...ние ли да знаем?!?!? Ходила си на гинеколог да беше питала там :roll:

Права е!!!

fiama
10-06-2007, 21:09
Майка ми имаше по едно време, ако е същото, де. Май се води раничка на маточната стена, или нещо подобно. Само си спомням, че с подходящи лекарства се оправи. Цитонамазка взеха ли ти?

BebSsSs
10-07-2007, 12:10
Abe hodila si na genekolog ne znae6 ko ti e imalo,ne znae6 ko ti e predpisal , ne znae6 dali sa e opravilo i pita6 nas ko ti ima?!Ti...ne si dobre ne6to.. ](*,)

DeVoi4eTo
10-07-2007, 17:09
Може да се окаже тумор,затова е и сниката..
ПС:Дано не е!

Като се замисля...май си е точно така :-k

klpo
10-07-2007, 19:37
ae vii dobre li ste e tumor.ako be6e tumor tq 6te6e da mi kaje.i az si mislq 4e e takava rani4ka na mato4nata stena

teoto
10-09-2007, 20:29
Ами аз преди време имах такава раничка,както я описваш ти.Но гинеколога ми я намаза няколко пъти (мисля че 3 пъти) и после сичко беше ОК.Ти имала ли си леко кръвотечение и болка,когато си правила секс?Заштото на мен тва ми бяха симптомите

biskvitche
10-10-2007, 08:09
Ако става въпрос за раничка на шийката на матката, това не е тумор. Но трябва да се лекува, защото иначе след години може да стане злокачествено. Доколкото знам има няколко начина за лечение, като всички те имат за цел да се изгори раничката. Не е болезнено. Твоят гинеколог ще ти обясни по-подробно. :wink:

hungry_vampire_f
10-10-2007, 08:28
Чак "ae vii dobre li ste e" :evil: Хората се опитват да ти помогнат, МА! Тъпа овца ](*,) И за кво си ходила на гинеколог!? Да ти снима раничката?! Колко тъпа тр да си да не се сетиш да попиташ какво е #-o

klpo
10-10-2007, 13:52
izvinqvaite naistina se oburnah malko grubo :cry: prosto mi e malko pritesneno :? znam 4e naistina trqbva6e da pitam no az taka se bqh panirala togava 6toto mi be6e za purvi put 4e.... ](*,)
ne nqmala sum takiva simptomi kato bolka ili kruvote4enie sled sex

Patetu
10-15-2007, 13:55
Спокойно, аз ходих също и горе-долу лекаря ми каза същото, че имам раничка. Принципно, като имаш такова нещо се прави специфично изследване, за да се разбере дали имаш ракови клетки-цитонамазка. Моето беше нормално :) Причината за поява на раничката е триенето на видовете тъкани в матката-или по точното намалено триене. И на места, където няма триене се появява раничка. Това е неизбежно, на всеки се появява- да не говорим след раждане. :roll:
Сега ще ходя да ми я горят другия месец, лекаря каза, че не боляло, но ще видим ..

foreverr
10-15-2007, 14:10
predi nqkolko sedmici hodih na ginekolog.imah ne6to i az ne znam kvo dade mi da piq hap4eta mai se opravi,no mi kaza 4e imam rani4ka snima mi q daje xaxaxa moga da si q sloja v ramka :lol: sega trqq hoda da lekuvam i neq.ta vuprosa mi e kva e taq rani4ka kvo predstavlqva

Редактирано от ^npocTo^a3^f^
Заглавието на темата трябва да е написано на кирилица!aми ние не можем да знаем раничката каква е-не сме гинеколози-иди като идеш пак на гинеколог ще питай и ще ти кажат-а искам да те питам как мина прегледа-какво точно ти правиха-питам, защото ще хода след 1 седмица и аз ](*,)