PDA

View Full Version : Най-оригинално място където да заведем гаджето



N1ki
10-06-2007, 10:09
споделете кои са най-оригиналните места, на които сте водили гаджето
:-({|=

bawarec
10-06-2007, 10:11
На състезанията в Божурищеhttp://bmwpower-bg.net/forums/images/smiles/mhihi.gif

BebSsSs
10-06-2007, 10:11
Abe men na koi znai kolko originalni mesta ne sa ma vodili ,no edin priqtel mi e razkazval za negovata priqtelka 4e q e vodel na hotel 4erno more(nie sme ot Varna)gore na kafeneto otk1deto ima prekrasna gledka,sa6to taka na nqkakvo zavedenie koeto e na qhta vav samoto more ili p1k sme hodeli primerno nqkade na razhodka izvan grada i razni takiva nz:)

sh3_1s_7h3_0n3
10-06-2007, 10:26
Abe men na koi znai kolko originalni mesta ne sa ma vodili ,no edin priqtel mi e razkazval za negovata priqtelka 4e q e vodel na hotel 4erno more(nie sme ot Varna)gore na kafeneto otk1deto ima prekrasna gledka,sa6to taka na nqkakvo zavedenie koeto e na qhta vav samoto more ili p1k sme hodeli primerno nqkade na razhodka izvan grada i razni takiva nz:)

това далеч не е оригинално на Черно море отгоре, а е почти обичайно и се изпълнява като 'ритуал' от повечето 'влюбени' двойки...
Там не е единственото място да видиш Варна от високо, има много др места, от които можеш да гледаш целия град кои от кои по-хубави...

Заведението в морето, предполагам, че е онова корабче на 1ва буна - да, там е яко, но и то не е оригинално... по-скоро комерсиално..
всъщност, може да се стори 'оригинално' за някой, който не е от тук, но едва ли и за някоя 'влюбена' двойка от Варна...

оригинално място - хм, вечеря в някой асансьор и да се дундуркате нагоре-надолу :lol: или пък в/у покрива на някой блок... да опънете едно одеало и да си направите 'среднощен пикник' :roll:

MiMcHeToOo
10-06-2007, 10:30
у градинката на пейката най яко :-D

prah
10-06-2007, 10:30
Може да отидете някъде следобяд или привечер, примерно в някой парк, където да гледате небето и звездите, или пък да хванете влака за един ден и да се разходите до някой близък град.

sentient_
10-06-2007, 10:38
Моя приятел, обича да ме води на такива места, според мен повече странни от колкото оригинални :-k Качвали сме се на покрива на тяхната къща да ядем пици, разходки из гробището нощно време.. , питници в гората, на плажа, а другите места вече са нормални - дискотеки, кафенета, ресторанти...

MiMcHeToOo
10-06-2007, 11:48
Моя приятел, обича да ме води на такива места, според мен повече странни от колкото оригинални :-k Качвали сме се на покрива на тяхната къща да ядем пици, разходки из гробището нощно време.. , питници в гората, на плажа, а другите места вече са нормални - дискотеки, кафенета, ресторанти...

wow!

MaRiNkA_16
10-06-2007, 11:57
moita posledna sre6ta s priqtelq mi be6e na sistezaniq s bugita be6e mn qko ,a ina4e za originalna sre6ta na plaja mislq 4e e dobre...pone na men mi e haresvalo... 8-[

Samotno_Angel4e
10-06-2007, 15:34
Za men nai-originalnoto mqsno e na brega na Dunava ili na teketo(Ot Ruse sam)... :smt007 Tam pone bix oti6la az,vapreki 4e si nqmam gadje... :smt010

Rensing
10-06-2007, 15:50
На кой му трябва гадже - пишете в тийнпроблем и да не ви пука за такива глупости :shock: :shock:

gothic_angel
10-06-2007, 17:49
На моста на Влюбените :smt008

BeBsItO
10-06-2007, 17:56
ami za malko raznoobrazie re6ihme edin den da pokarame koleletata 4e tva mn redko se slu4va pri men,i az mu vikam nali ka6e 6e hodime dnes, a toi kkaza samo da karam sled nego i 6e vidq :P ta zavere me malko izvan grada na spokoistvie .ima6e edna pei4ica do edna kato 4e6ma i ne minavat hora ot tam ;) li4no na men mi haresa mn mqstoto mn spokoino be6e , no ne e koi zn kolko romanti4no de a znam :) vajnoto e 4e sma go zapomnila i ocenila ;)

bawarec
10-06-2007, 18:12
В лятна и ясна безоблачна нощ на "Копитото" на най-краната скала от която се открива невероятна гледка към цяла нощна София с бутилка шампанско и любимата дама .......... :smt008

gPa3HuTeJl
10-06-2007, 18:12
Ми...в старата ми к1ща... горе покрива от едната страна е с нещо като прозорец и нощем(вечер) се виждат звездите... и като се качим на тавана и като легнем на леглото и погледнем на горе се виждат звездите...това място беше в1рха..

N1ki
10-07-2007, 05:39
bawarec къде се намира "копитото"? обясни ако желаеш
иначе аз моята девойка мисля сега да заведа някъде извун софия (с кола съм) в някое др градче да си прекараме страхотно само 2-та :)

Christian
10-07-2007, 06:10
Във вас.. като преди това от входната врата си наредил цвят от рози и се чува тихо нещо на Lenny Kravitz... Много е романтично, не съм го правил само защото живея на квартира, но съм го замислил. Имай въображение.

N1ki
10-07-2007, 07:36
Christian това вече съм го правил също така към това бях добавил 7 розички по стъпалата пред нас (ама се бях уговорил тя да дойде в нас защото от розите нямаше да остане и следа) на първата розичка бях лепнал лист с надпис "Вдигни ме! Моля те!" и така проследи всичките 7 розички последната беше във ваза на масата между вечеря за 2-ма ( лазаня болонезе приготвяна от мен :) и за десерт класическа шоколадова торта също homemade - имам рецепта :) ) но искам сега нещо различно например това с "копитото" не го знам къде е и бих пробвал :)

lilit_666
10-07-2007, 09:47
В 3 клас с гаджето се качихме на покрива на блока ми,ама дойде злата вещица-комшийката и ми наби шамарите пред целия вход,крещейки.Ест,ако беше сега щях да си го върна двойно,ама тогас лапета...
Кефи ме идеята за паладка в парка :smt005 -сериозно,или питник на покрива(без съседи)-някой чужд покрив :-k ,или да ни заключат някъде(в даскало примерно) :-({|= Много щр се радвам да ме заведе в стриптиз клуб,ама смесен-нали и аз трябва да изплакна окото :twisted: Гробище....
Падам си по щуротийките

lilit_666
10-07-2007, 09:50
Christian това вече съм го правил също така към това бях добавил 7 розички по стъпалата пред нас (ама се бях уговорил тя да дойде в нас защото от розите нямаше да остане и следа) на първата розичка бях лепнал лист с надпис "Вдигни ме! Моля те!" и така проследи всичките 7 розички последната беше във ваза на масата между вечеря за 2-ма ( лазаня болонезе приготвяна от мен :) и за десерт класическа шоколадова торта също homemade - имам рецепта :) ) но искам сега нещо различно например това с "копитото" не го знам къде е и бих пробвал :)
О,готвач,харесва ми...

Summer_23
10-16-2007, 09:08
Mall of Sofia :P много яко място 8)

monityY
10-16-2007, 09:34
у контейнера.. прекарахме незабравима вечер под открито небе,гледахме звездите,назлаждавахме им се,правихме див секс...кофата беше пълна с презервативи(имаше в излишък)и просто си прекарахме перфектно...той беше мил,нежен романтичен,намери едно изгнило цвете и ми го подари.. беше толкова мил.че чак се просълзих... намерихме си нови дрехи,нямаше смисъл да даваме излишни пари за "боклуците от магазина"хапнахме пийнахме едни остатъци от едно шише евтина водка.. разделихме си една бананова кора.. изядохме цяла диня(леко сплескана и с вкус на пръч)намерихме си даже и хлебец,за десерт... по едно време дойде един мангал... завря се на топло при нас и ни прави компанийка.. донесе още "вкусотийки"и преядохме даже.. беше супер вкусно и секса беше невероятен.... бтв това се случи вчера,а се чудя що ли тая нощ не можах да запся и ставах 5-6 пъти до кенефа да драифам?вие как мислите.... само дано на милото ми да му няма нищо,ще се хвърля от някой мост ако разбера че има проблеми с корема... а ако има и с хуя.. оо просто не ми се говори... охх отклоних се от темата.. та ОБИчАМ ГО,той е всичко за мен!онази нощ беше най-незабравимата в живота ми! :smt007

lLady_MooN_RaiN
10-16-2007, 10:31
Романтичен нощен пикник в някоя близка гора с палака или с одеала. Без спане, а само среднощни разговори под звездите. Със сандвичи, плодове, вино и шоколад....

P.S Това си го измислих, но ми харесва много...

galina_3
10-16-2007, 11:57
mi naprimer nqkoe udobno mqsto otkadeto moe da se nabludava zaleza-mn qko :lol: no vse pak ako si s 4oveka koito bi4a6 kvo ti puka kade 6te e :-)

boyan92
02-03-2012, 16:16
Здравейте! На първата среща с приятелката ми я заведох на стрелбището до метростанция Г. М. Димитров, за да стреляме с пистолети. На нея много и хареса и се забавлявахме много. След това може да си вземете мишената и да си закупите снимка как стреляте, много е яко. Тя много се впечатли и каза, че това е последното място, за което би се сетила, понеже и казах, че ще е изненада и няма да и казвам къде ще ходим. Опитайте, може и на вашето момиче да му хареса. :)

DesireToFire
02-04-2012, 10:40
Здравейте! На първата среща с приятелката ми я заведох на стрелбището до метростанция Г. М. Димитров, за да стреляме с пистолети. На нея много и хареса и се забавлявахме много. След това може да си вземете мишената и да си закупите снимка как стреляте, много е яко. Тя много се впечатли и каза, че това е последното място, за което би се сетила, понеже и казах, че ще е изненада и няма да и казвам къде ще ходим. Опитайте, може и на вашето момиче да му хареса. :) Това супер много ми хареса. Поздравления за избора. Много тъпо ми става като чуя "Айде на кафе" или нещо от сорта. Има къде къде по-интересни места.

ccdesigns
02-04-2012, 11:14
у клозето!