PDA

View Full Version : два филма



milata^kuklichka
10-06-2007, 14:32
''Кажи здравей на татко'' и ''Шивачки'' daite link4eta ili kajete ot kude mogada si gi izteglq ili da gi gledam online (bylgarski filmi sa i dvata)


Заглавието на темата трябва да бъде написано на кирилица!

Модерирано от sh3_1s_7h3_0n3

bawarec
10-06-2007, 14:50
'Кажи здравей на татко'' и ''Шивачки
Другата седмица в кината демек ходи ги изгледай в киното,стимулирай родното производсто на филми
http://bmwpower-bg.net/forums/images/smiles/mhihi.gif

Blab
10-06-2007, 14:54
"Шивачки" излиза другата седмица(12-ти в кината), за дебютния нищо не знам, а май и не искам, НикиТО( :lol: ) не струва...и като актьор, предполагам и като режисьор :roll:

леле, да имам и аз мама и тати да ме вкарат в пиески и тв-та 8-[

едит:хахахха, неееееее......лелеее, току що видях кой е сценарист на филма за таткото :smt005 :smt005 :smt005 хорааааа...тати не само му направи пиеска да се изяви, а и филмче му спретна......не бе, сериозно, т'ва момче ме дразни адски много.....виж, "Шивачки" очаквам да е добро, само като гледам актьорския състав(е, с малки примирения:)) и усещам как следващия петък ще ходя на кино:))Сашка е страхотна...'що тя не се възползва от известността на родителите си, а....'щото е талантливо дете, зат'ва:))

DoomShadow
10-06-2007, 16:51
nqma li gi v arena ? data.bg ? zamunda.net ?

Blab
10-06-2007, 16:56
nqma li gi v arena ? data.bg ? zamunda.net ?
а "Мисията невъзможна" 4? :-s

milata^kuklichka
10-06-2007, 21:20
'Кажи здравей на татко'' e izlqzal predi nqkolko meseca v kinata , daite nekvi link4ea za nego ili kajete ot kude moga da s go drypna

Blab
10-06-2007, 21:35
'Кажи здравей на татко'' e izlqzal predi nqkolko meseca v kinata , daite nekvi link4ea za nego ili kajete ot kude moga da s go drypna
хах, бълнуваш :lol:
На "Аполония"(през септември) му е била (пред)премиерата...
Линкчета - няма, 'щото бате Део, "свръх-таланта" не участва...
И аз съм си харесала "Маймуни през зимата"(правен е 2006, при нас го пуснаха 2007 - февруари-март), ама го няма по тракерите...пусни request в замундата, иначе не знам - ще чакаш...има ли го в програмите на кината?Ако не - значи ще почакаш повече :wink: