PDA

View Full Version : Харесвам друго момче, а имам гадже.Как да му кажа?



denicee
10-06-2007, 16:12
zdr predi 2 dena tragnah s edno mom4e koeto predi postoqnno me laje6eno az prodaljavah da go haresvam(predi kogato hodihme) no sega sam sigorna 4e e iskren i 4e me haresva oba4e ot nqkolko meseca az ne izpitvam ni6to kam nego.dosta vreme hodihme predi, no sega haresvam drugo mom4e i to men, i nz kak da skasam s gajeto! otna4alo iskah da si otmastq deto me laga tolkova vreme no sega mi e gadno 4e postapvam taka kato mu kaja 4e iskam da skasame i kato iska obesnenie kakvo da mu kaja? :( :cry:

Модерирано по т.7 от Правилника!
коалка

bqsna_teenagerka
10-06-2007, 16:16
обясни му това което каза на нас!
кажи му 4е си искала да му отмъстиш,но после си видяла 4е няма смисъл..! кажи му 4е съжеляваш много и ако по4не да те обижда му кажи "а на мен добре ли ми беше като ме лъга"?
та недей пове4е така действай по бързо!

FieRy_GirL
10-06-2007, 16:22
Napylno sym syglasna s "bqsna_teenagerka".nqma smisyl da 4aka6 sled katy mom4eto kyeto sega haresva6 otgovarq na 4uvstvata ti.obqsni mu si4ko.ako naistina te haresva ne moje da ne mu stane gadno,no se pak i toi te e naranil.

gLoRiOuS_aNGeL
10-06-2007, 16:53
обясни му това което каза на нас!
кажи му 4е си искала да му отмъстиш,но после си видяла 4е няма смисъл..! кажи му 4е съжеляваш много и ако по4не да те обижда му кажи "а на мен добре ли ми беше като ме лъга"?
та недей пове4е така действай по бързо!

+1

monityY
10-06-2007, 16:54
qko ste se razminali..kaji mu "milo (ili kakto tam mu vika6) nai dobre da se razdelim" ... i TO4KA...!!! :roll:

gothic_angel
10-06-2007, 18:00
Разкажи му всичко като на нас :)

NightSky
10-06-2007, 18:01
Кажи му, че си осъзнала, че чувствата ти към него са се променили и вече няма смисъл да сте заедно.

koalka
10-06-2007, 18:24
Кажи му истината, няма какво да направиш друго.Гадно е, може би ще го заболи, но това е положението.

BebSsSs
10-06-2007, 18:30
Istinata ponqkoga boli!No po-dobre da kaje6 istinata i da boli otkolkoto da laje6 i posle kato razbere da go boli dvoino pove4e!

AntistaR
10-06-2007, 18:49
казваш му,че не го обичаш/харесваш вече и че обичаш/харесваш друг и тва е.все пак той няма право да ти държи сметка сега,след като те е лъгал.

Duffer
10-06-2007, 18:54
Тъпа тиква, да не кажа курва. Стига си си играла с момчето тогава !

My_Dear
10-06-2007, 21:19
Офффф... Ми като нямаш чувства към него защо си с него, бе??
Казваш късаме, нещата между нас много се промениха, но за съжаление никога не са били такива, каквито аз искам. Точка. И си тръгваш.

love_me93
10-06-2007, 23:08
Тъпа тиква, да не кажа курва. Стига си си играла с момчето тогава !
много любезно, няма що! Ами той как я е лъгал а ? :smt014 :smt018 :smt017

Duffer
10-06-2007, 23:31
Тъпа тиква, да не кажа курва. Стига си си играла с момчето тогава !
много любезно, няма що! Ами той как я е лъгал а ? :smt014 :smt018 :smt017
Той е момче, а какво е нейното извинение ? :)

love_me93
10-07-2007, 12:42
Тъпа тиква, да не кажа курва. Стига си си играла с момчето тогава !
много любезно, няма що! Ами той как я е лъгал а ? :smt014 :smt018 :smt017
Той е момче, а какво е нейното извинение ? :)
:lol: :lol: :lol: :lol: че е руса.. :-D не, шегувам се, и аз съм руса :wink: ами по тая логика всички момчета ли тряа да правят едно и също? аз съм с моя повече от година и нямаме никакви проблеми [-X

Iv4eTy
10-07-2007, 13:32
Ами какво трябва да му се обясняваш пък ти. Като те попита казваш "Просто не изпитвам нищо към теб и няма смисъл да сме заедно!" и това е няма какво да му обясняваш.

talisman4e_
10-07-2007, 16:35
Аве луда ли си?! Толкова ли нямаш смелост да му кажеш така и така...Вече нямам чувства към теб... а към друго момче!Когато аз те обичах ти се подигра с мен , сега те забравих ти реши да се върнеш, но вече е прекалено късно ! Бъди щастлив и не ме занимавай повече :smt005 Ще му стане много яко след тези изречения така че... давай, недей да умуваш повече :wink:

GregoryHouse
10-07-2007, 17:43
обясни му това което каза на нас!
кажи му 4е си искала да му отмъстиш,но после си видяла 4е няма смисъл..! кажи му 4е съжеляваш много и ако по4не да те обижда му кажи "а на мен добре ли ми беше като ме лъга"?
та недей пове4е така действай по бързо!

А ако почне да я налага какво?! Куца ти стратегията...просто не споменавай че е боли за отмъщение щото ако не бой те чака по голяма вендета...повярвай това е повече в мъжката природа отколкото в женската...просто му кажи сори че трябва да ти го кажа но трябва да се разделим на въпроса жзащо ами има друг това е ставаш и си тръгваш от живота му форевър

MoHuTo
10-07-2007, 19:09
Кажи му истината!

DevilWish
10-07-2007, 19:12
обясни му това което каза на нас!
кажи му 4е си искала да му отмъстиш,но после си видяла 4е няма смисъл..! кажи му 4е съжеляваш много и ако по4не да те обижда му кажи "а на мен добре ли ми беше като ме лъга"?
та недей пове4е така действай по бързо!
+1
I az tai mislq....kofti si postypila ,no i az sym go prafila tfa 1 pyt ;) ....

shaka_kan
10-07-2007, 19:15
Vsi4ki ti kazaha i az g0 kazvam... Istinata predi vsi4ki!

SpoileR
10-07-2007, 22:16
Бе много ви е лесно на всички май? :?

Като са били толкова заедно да не мислиш че е така става...край и точка...
[-X

Е...така де....щом тя не изпитва нищо вече или и е все тая, би следвало без проблеми да му каже...

Но щом се колебае, значи все пак мисли за чуВВВССССТвата му... :---)


ПП. КАЖИ МУ ИСТИНАТА...ОТИДИ ПРИ НЕГО ПЪК К'ВО ТОЧНО ЩЕ МУ КАЖЕШ НЕ ГО МИСЛИ...КАКТО ДОЙДЕ така. ;)

Хептем гадно ще е ако той ИЗОБЩО дори не го и подозира но...едва ли не е забелязъл промяна в характера ти напоследък...така че едва ли ще е гръм от ясно небе....ако не е забелязъл значи просто е зле... без да искам да обиждам когото и да било.

FeelTheBeat
10-07-2007, 22:20
Ами кажи всичко, което чувстваш. Просто зарежи приятеля си. След като вече нямаш чувства, защо ще мъчиш и себе си и него (след като ти не изпитваш нищо към него, той ще го е усетил)?...

freedom
10-08-2007, 03:58
че кой е той да ти иска обяснение? И ти (извинявай) тъпа ли си,че да му даваш такова... просто му казваш,че не искаш повече да си с него и толкова,ако все пак толкова държиш да му дадеш обяснение... му кажи,че си безразлична и нараняваш и себе си и него по този начин...Айде със здраве :)