PDA

View Full Version : карирани панталони в Пловдив?!?!



AntistaR
10-06-2007, 17:11
Здр!Виждали ли сте някъде в Пловдив да продават карирани панталони,по-широчки,някви като в "На Тъмно"?
Някой ако знае къде има да свирка :mrgreen:

ЕPu
10-06-2007, 17:13
е тия в На Тъмно не ти ли вършат работа?

AntistaR
10-06-2007, 17:14
ми в Пловдив няма "На тъмно",пък не ми се блъска по влаковете да ходя примерно до София

Forslor
10-06-2007, 17:18
Виж в гардероба на дядо си ....

bulgarche
10-06-2007, 17:18
Ми ела в Стара Загора тогава бе.
Баси, дай като нещо не можем да си го намерим, да не ходим до най-блиското известно място. Кат сте в Пловдив си мислите че си имате всичко ли? Май само едни тепета, на които не знам какво им харесвате

AntistaR
10-06-2007, 17:23
е не ми се карайте де.
ако никой не знае дали има в Плд,ш се закарам до Стара Загора,просто питам дали няма някъде по-наблизичко.все пак наще няма да се въодушевят като им искам пари за влак до Стз :roll:

^Sam90^
10-06-2007, 17:29
Е, би трябвало да има и в Пловдивд - голям град е все пак... ако не, иди на шивач да ти скрои един ;)


Ся ако ми кажеш, че и шивачки нямате... :lol:

ЕPu
10-06-2007, 17:34
е билетите за влакове не са 1000 лева все пак... :roll: не е чак такъв голям разход.

иначе и тва с шивачката е идея, ама аз им нямам доверие много-много, не знам аз ли съм попадала на некадърни, ама веднъж ми уши една пола, дето изобщо не беше моя номер, хем ми взе мерки
та за това избягвам.. :roll:

bulgarche
10-06-2007, 17:34
То там и магазини за платове няма :smt005

А защо за влак? Ходи на стоп, пък може и с пътник де...1,75 ти е билета в едната посока. Двупосочен 3 лева...ти ще даваш камара пари за исмислени гащи, 3 лева за път нямаш

RAWRRR
10-06-2007, 17:53
То там и магазини за платове няма :smt005

А защо за влак? Ходи на стоп, пък може и с пътник де...1,75 ти е билета в едната посока. Двупосочен 3 лева...ти ще даваш камара пари за исмислени гащи, 3 лева за път нямаш

къде няма магазини за платове?
в Пловдив????
На Иван Вазов (улицата,която свързва централна гара с центъра) всеки втори магазин е или за платове,или за обувки.

А иначе по темата,няма да кажа къде има карирани панталони,въпреки че знам,напук.

АА писна ми да гледам някакви 14 годишни с блузки на рамщайн и карирани панталони..

П.С Анти стар е супер малоумен магазин.

bulgarche
10-06-2007, 17:55
Е не знам на "Иван Вазов" дали има много...аз само за 2 се сещам ;)
И всъщност и аз съм виждал карирани панталони, знам къде ще има и къде да се провери.
А я кажи за ленсдейлищата и адидасищата :smt005

AntistaR
10-06-2007, 18:00
Рамщайн не ме кефят :roll:
а Антистар го напрайха прекалено емовски в скоро време(е не в толкова скоро де),ма тва не пречи да си се кефя на фланелките отпреди..
както и да е..видяло се е,че до някой друг град ш се ходи,направо лок..

п.с.мен ми писна да гледам някви 12 годишни с кариолка + бритон настрани и черно-бели раирани чорапи,не че е за тва темата,ама да се оплача все пак :-D

RAWRRR
10-06-2007, 18:11
Е не знам на "Иван Вазов" дали има много...аз само за 2 се сещам ;)
И всъщност и аз съм виждал карирани панталони, знам къде ще има и къде да се провери.
А я кажи за ленсдейлищата и адидасищата :smt005

Хахах,точно мене ли намери да попиташ откъде да си вземеш Лонсдейл и Адидас?На футболна хулиганка ли ти приличам :lol: ?
Ако имаш ориентировачно място,може да кажеш,аз ще ида да проверя.

Адидас,има на центъра..от страната на мак доналдс,един огромен,луксозем магазин,на ветрините отпред има големи реклами на адидас,няма как да не го видиш.

@AntistaR-аз съм с бретон и нося каре,както и квадратчета,ама никой не смее да ми каже,емо..е почти де.Кой както си го направи. :-D
Добре де..има карирани панталони във всеки магазин за 2ра употреба.

bulgarche
10-06-2007, 18:30
Аз за Lа Fiesta на сточна говорех ;)

А беше споменала нещо че всеки втори ги носи, във връзка с едно момиче пуснала си снимка с "анчужи" Adidas.

Инъче к'во общо имаше това с футболното хулиганство?

И разбрах защо само на едно място съм виждал Lonsdale - защото фешанлиите си ги купуват тез ментаци от фешънските магазини, а аз работа там нямам :mrgreen:

RAWRRR
10-06-2007, 18:39
Аз за Lа Fiesta на сточна говорех ;)

А беше споменала нещо че всеки втори ги носи, във връзка с едно момиче пуснала си снимка с "анчужи" Adidas.

Инъче к'во общо имаше това с футболното хулиганство?

И разбрах защо само на едно място съм виждал Lonsdale - защото фешанлиите си ги купуват тез ментаци от фешънските магазини, а аз работа там нямам :mrgreen:

Ами..до колкото съм запозната (а аз не претендирам за това,просто имах интимен приятел,който беше футболен хулиган и винаги когато почваше да ми говори за знамена,кежуълс,мачове го карах да правим секс-за да спре с тази тема,понеже не ми се слушаше),но все пак съм запомнила че Бен Шърман,Адидас,Лонсдейл са емблематични марки за футболните хулигани (Лонсдейл и за фашистите,заради съкращението ,което се съдържа в самото име)..

Затова ми е много странно като видя хора с блузки на лонсдейл,дето изобщо нямат нищо общо с нацизма.Ама те са супер много.На ден мога да видя поне по 5 човека с такива блузки.Затова го коментирах,онова девойче,в темата за снимки,защото тя си беше пълнокръвна чалгарка,а беше облечена с Адидас. :lol:

La Fiesta e моят рай-колкото и банално да звучи. :)

AntistaR
10-06-2007, 19:23
кхх..последният ми път в секънд хенд магазин беше травмиращ-ОПЕРА + лекета и кръпки на почти всички дрехи..затва ся избягвам такива магазини,ама явно ш се прежаля заради панталона :roll:

fake
10-06-2007, 19:31
ЛОНСДЕЙЛ НЕ Е ФАШИСТКА МАРКА

bulgarche
10-06-2007, 19:44
ЛОНСДЕЙЛ НЕ Е ФАШИСТКА МАРКА
И Пери, нали? Забрави Шърман, Консдейпъл, Лакоста, Ъмбро, Стон Айлънд, Хулиган, Тробълмейкър, Адисас, Найк...са просто марки, които ги носят някви си там и им петнят името. Ей това е моето мнение! Трябва повече кампании да се правят. И да заменят оня пичага в магазина на пери с някоя чернилка

fake
10-06-2007, 20:23
за consdaple можем да поспорим...питай гуугъл, като не знаеш.
мисля, че иронията ти не е много уместна.
http://www.hoolywood.de/catalog/images/lons1.jpg

bulgarche
10-06-2007, 20:38
Ама аз говорих сериозно мааа оооуууу ланколооууууууу :lol:

Forslor
10-06-2007, 22:17
:-k и всичките тези приказки за няколко процента памук, вискоза, еластан...и т.н + щампа по- избор на производителя (или имитатора) .
Мда заслужава да отделя част от времето си в размисли коя марка е фашистка, коя комунистическа, коя пролиберална ...мхм ... :-k

midnight...
10-07-2007, 07:56
по темата----> карирани панталони има в магазина до студио "мопс", както и в сума ти магазини след джумаята!
иии в Пловдив нямаме само тепета моля моля!
поне веднъж пишете по темата :idea: