PDA

View Full Version : не точно проблем,но ми е интересно що така напрай



mrysnika
10-06-2007, 17:57
Хлътнал съм по нея,пЪк се чудя какво значеше това днешното и дали въОбще значи нешо. Понякога прекалено се замислям,ама...
Видях я и тя беше с няколко приятелки и я прегърнах. Прегръдката ни беше малко по-дълга,в смисъл не беше само формална,само че аз бях с един приятел също. И той си лафеше с другите момичета,а аз си размених само няколко приказки с нея. Накрая понечих пак да я прегърна,ама тя не го направи точно,както като се видяхме,смисъл,попрегрърна ме доста леко и само ме закачи нещо,потупа ме или подобно. Ми чудя се дали тва е щото не е искала 2ри път да ме прегръща или й се е сторило достатъчно веднъж,ама първата прегръдка си беше яка,де,интересно ми е що втората беше такава ена никва.! :( :|
Кво мислите вие...

MostHated
10-06-2007, 18:01
Теб ако идва няква и те прегръща през 2 минути приятно ли щи е.. все пак като ти е само приятелка с прегръдката показваш нещо по така... поне по умния ще схване... просто се ръкуваи,, или направо казваи кво чустваш

напълно съм съгласен!

mrysnika
10-06-2007, 18:03
Тя мисля,че е наясно,то е очевидно. Не съм й го казвал,но сЪм й го показвал многократно,така че...а защо не сме заедно все още,явно не съм й чаак толкова симпатичен,но с времето може и да й стана. Искате да кажете,че сЪм постъпил като досадник,че сЪм я прегърнал 2 пъти!? Просто така ми дойде отвътре.

monityY
10-06-2007, 18:07
mislq 4e trqq da q pita6.. de da i znam na4inite na pregru6tane =P~

BebSsSs
10-06-2007, 18:07
Moje prosto da se e pritesnila ot parvata pregradka i zatova da e napravila taka 2riq pat.I vse pak ne mislq 4e nai-uda4niq na4in da si razkriva6 4uvstvata e 4rez pregradka b1di otkrit pred neq i spodeli kakvo 4uvstva6 moje p1k da se polu4i!Uspeh!!

tuzaro
10-06-2007, 18:10
ти помислили че може да няма никви чувства към тебе?

koalka
10-06-2007, 18:15
Прегръдката може да е просто приятелка...

MayKyTy
10-06-2007, 20:00
апф 1 прегръдка нищо не значи ... аз ако имах чувства към всички дет ги прегръщам ....

MiMcHeToOo
10-06-2007, 21:25
Теб ако идва няква и те прегръща през 2 минути приятно ли щи е.. все пак като ти е само приятелка с прегръдката показваш нещо по така... поне по умния ще схване... просто се ръкуваи,, или направо казваи кво чустваш

напълно съм съгласен!

и аз :wink:

suantito
10-06-2007, 21:27
ти помислили че може да няма никви чувства към тебе?
То мисленето е за умните хора... :lol: