PDA

View Full Version : Един гей може ли стане добра приятелка?(за момичета)



DarkKisss
10-06-2007, 18:05
ПИшете коментари :lol:

bawarec
10-06-2007, 18:08
Пробвай и после ни кажи да знаемhttp://bmwpower-bg.net/forums/images/smiles/mhihi.gif

Revenge
10-06-2007, 18:08
По скоро добра боксова круша :wink:

swords1010
10-06-2007, 18:10
Не съм момиче, но ще отговоря! Да естествено, че може, може да бъде добър приятел, дори и ако не е гей! Ако не е тайна, защо използваш "приятелка"? Да не би сексуалната му ориентация да сменя пола му? :wink:

Maimunche_f
10-06-2007, 18:14
Сексуалната ориентация или самия човек като характер и личност е от по-голямо значение за вас? При мен човека е важен (а не ориентация, религия,материално състояние или каквото и да било друго) :roll:

DarkKisss
10-06-2007, 18:24
Не съм момиче, но ще отговоря! Да естествено, че може, може да бъде добър приятел, дори и ако не е гей! Ако не е тайна, защо използваш "приятелка"? Да не би сексуалната му ориентация да сменя пола му?

--------------------------------------------------------------------------------------

Еми нз :lol: щот ...отвътре може би е такъв или такава..е вече се обърках !!! :lol: :?

DarkKisss
10-06-2007, 18:27
Що пък да не е добра приятелка (приятел)!!!един път влязох в един магазин за дрехи и так работеше гей и като влязох много добре мирешеше на парфюм :-D пък и даваше добри съвети кое стои добре а кое зле а нет като жените само и само да го купиш и колкото по-скъпо толкова по-добре [-(

swords1010
10-06-2007, 18:27
Не съм момиче, но ще отговоря! Да естествено, че може, може да бъде добър приятел, дори и ако не е гей! Ако не е тайна, защо използваш "приятелка"? Да не би сексуалната му ориентация да сменя пола му?

--------------------------------------------------------------------------------------

Еми нз :lol: щот ...отвътре може би е такъв или такава..е вече се обърках !!! :lol: :?
Всеки един човек може да бъде добър приятел! Сексуалната ориентация, обаче не е решаваща за това дали го можеш, следователно са възможни всякакви приятелства (мъж-мъж, жена-жена, жена-мъж)!

DarkKisss
10-06-2007, 18:35
Е да ама при жените има и завист :smt012

^Sam90^
10-06-2007, 18:39
Оф... не е нужно едно момче да е гей, за да бъде добър приятел. Значи хетеросексуалните момчета не могат да бъдат приятели ли?Да не би да са по-слабо развити или какво?! Това са глупости... всичко зависи от това до колко 2ма човека си допадат......

Blab
10-06-2007, 19:00
Оф... не е нужно едно момче да е гей, за да бъде добър приятел. Значи хетеросексуалните момчета не могат да бъдат приятели ли?Да не би да са по-слабо развити или какво?! Това са глупости... всичко зависи от това до колко 2ма човека си допадат......
indeed :!:
Какво е "гей"?Човек ли е?Тогава може да изпитва чувства и привързаност, нали....следователно може да бъде приятеЛ!Clear?

cherinka
10-06-2007, 19:48
Сега не ми се разтягат локуми относно това какво е приятелството, но лично аз имам такъв приятел. На 37 години е и за времето, през което съм с него се чувствам така, както не бих могла да се чувствам иначе в комапнията на 37 годишен мъж... Пича говори като за 50 бабички след "Дързост и красота", но нямам предвид, че говори простотии, а има какво да каже относно живота и разни си там житейски неща.. забавно ми е с него, весело ми е и се чувствам добре.. все едно разговарям с майка ми, с най-добрата ми приятелка.. или нещо от сорта :)

`Death`Whore``
10-07-2007, 05:16
Не съм момиче, но ще отговоря! Да естествено, че може, може да бъде добър приятел, дори и ако не е гей! Ако не е тайна, защо използваш "приятелка"? Да не би сексуалната му ориентация да сменя пола му?

--------------------------------------------------------------------------------------

Еми нз :lol: щот ...отвътре може би е такъв или такава..е вече се обърках !!! :lol: :?
Не мога да разбера защо хората бъркат хомосексуалността с транссексуалност. Сам90 да ви прилича на жена? Съвсем не. Започнете да мислите. Лесбийките също не изглеждат и не мислят като мъже. Някои - да, но не е задължително да е така и това надали е свързано със сексуалната им ориентация.

Иначе хората биха могли да бъдат приятели. Зависи единствено от двамата души дали ще бъдат.


Ахааа, при жените имало завист. Интересно. Как хората, с които общувам, не са такива? Може би защото аз не съм? Ако ти си кучка, първо се замисли какво трябва да промениш...а после съди другите.

MaRiNkA_16
10-07-2007, 11:41
ami da opredeleno 6toto az pove4e se razbiram s kujete/mom4etata otkolkoto s jenite a geiovete s si napravo syper moje6 kakto da govori6 za muje s tqh taka i za dre6ki-razbirate ma...

lilit_666
10-07-2007, 12:05
Да,би бил,особенно за моми4е.Ще си говорят По ЖенСКи,ще ходят по магазините...,а същевременно тя ще опознае 4аст от мъжката психика.
Бих се радвала да имам приятел гей,колкото и да са обиждани такива хора.

~Teardrop~
10-07-2007, 12:33
ми аз съм на мнение че независимо от ориентацията си едно момче може да е най-добра приятел/Ка просто мисля че женските приятелстша не са толкова солидни поради налична "женска конкуренция или завист"

slun4evo
10-07-2007, 12:48
Може естесвено.Но понякога гейовете взимат най-лошото и от жените и от мъжете.Но в повечето случаи са супер верни.Имам такъв приятел(приятелка) И той / те е страхотен човек.

shmatka_s_patka
10-07-2007, 12:48
awe vie jenkite ste mnoo stranni
za6to si msilite 4e nqma majka "konkurenciq i zavist"
tc tc
vsi4ki sme hora ne zabravqite... samo 4e s razli4ni po koli4estvo i vid hormoni

ideot
10-07-2007, 15:51
Ami moq spytnik v legovi6tnite pyte6estviq e nai-dobra priqtelka na edno momi4e(spoks,ne prikrivam 4e sym gei :wink: )

_GreEn-GiRl_
10-07-2007, 18:21
Един от най-добрите ми приятели е гей и съученик и сме много близки,ходим заедно по магазини,споделям му тайни,и и така.По-принцип той се влачи с мойта компанийка момичета защото момчетата много го обиждат и нараняват което е много гадно,всеки има право на избар вси пак :( :( :(

Dark_Angel_F
10-07-2007, 20:09
Момчетат могат да бъдат добри приятели без значение дали са хомосексуални или хетеросексуални.