PDA

View Full Version : Problem!!!



aninceto
10-06-2007, 19:52
Imam edin pr0bem! :smt013 :smt010 :smt011 Ne m0ga da si tegq kipcheta 0t data.bg i 0t drugi sait0ve.Можете iи да п0мг0нете? 8-[ :-k :-s [-o< #-o

Редактирано от ^npocTo^a3^f^
7 точка от правилника!

BluE_s
10-06-2007, 20:06
Как пък така само клипчета?!? Аз преди не можех да тегля нищу от дата.бг но после зацепих че не трябва да иам Quicktime player и сега сичко е ОК

Forslor
10-06-2007, 21:57
Как пък така само клипчета?!? Аз преди не можех да тегля нищу от дата.бг но после зацепих че не трябва да иам Quicktime player и сега сичко е ОК
Защо изобщо намесваш Quicktime player-а ...изобщо няма връзка с проблема. [-X :wink:

Anf3tamin4o
10-07-2007, 07:36
Да теглиш или да гледаш защото и аз не мога да тегля клипчета но тези от директорийте ги тегля ;-)

aninceto
10-07-2007, 17:20
Да теглиш или да гледаш защото и аз не мога да тегля клипчета но тези от директорийте ги тегля ;-)
da teglq!Iskam da si teglq klipove i filmi,no ne mi pozvolqva i nz zashto.Mojete li da pomognete?

aninceto
10-08-2007, 11:22
сваляш си flashet инсталираш си го и горе ти излиза едно малко зелено като искаш да сваляш нещо фащаш го и дърпаш на зеленото после та пита къде да го сеифаш избираш си нали кадето ти е кеф цъкаш OK и почва да сваля ако и така не става значи проблема е в теб :mrgreen:
mersi!!!!! :smt005 \:D/ :::

`Death`Whore``
10-09-2007, 05:37
Пускаш десен бутон на мишката, там даваш "Сейв таргет ас" или "Сейв линк локейшън ас" - само сменяш разширението и се тегли.

ProstoAz
10-09-2007, 07:53
сваляш си flashet инсталираш си го и горе ти излиза едно малко зелено като искаш да сваляш нещо фащаш го и дърпаш на зеленото после та пита къде да го сеифаш избираш си нали кадето ти е кеф цъкаш OK и почва да сваля ако и така не става значи проблема е в теб :mrgreen:
mersi!!!!! :smt005 \:D/ :::
С това считам темата за приключена и следващия път или си напиши свястно заглавие сама, или не ми пипай модерацията! Запознай се с правилата на форума - със сигурност ще ти е от полза занапред, ако решиш да продължаваш да пишеш тук.