PDA

View Full Version : Какъв стил на обличане ви кефи най-много?



s0niC
10-06-2007, 20:05
:?: A i q kajete nqkfi ideiki za breakerski stil po razdvijen (sk8terski :D) za mom4e 8)

MostHated
10-06-2007, 20:06
по чевръсто :D :lol: :lol: :lol: :lol:

cord
10-06-2007, 20:12
ne6ty m/y hip-hop i metal :smt016 :smt016 :smt016

blacksheep
10-06-2007, 20:17
емо :-D :mrgreen: :-D :-D

bulgarche
10-06-2007, 20:21
Емо, метъл, пънк...най- ми харесват пънкарите и емотата обаче. Металите имат много яки коси. Ама да си фешънлия е най-якото брато..а..грешка..това беше...рапарско...белите рапари виат тъй...така знам де...

Shadow_Walker
10-06-2007, 20:22
хмм, какъв стил ме кефи?Еми не знам.От всичко по малко :lol:

Последно се харесах в черни дънки, черна блуза с бели ръкави все едно си надянал черна тениска върху бяла блуза..., кожени ръкавици без пръсти йеа! айм ъ рокъъ, само мотора липсва... ;DDD и черна шапка с козирка, леко закривена настрани-пападаща над окото и скриваща част от лицето просто не ме кефи нито напред, нито настрани, нито назад...а това изглежда някак нестандартно =]
:lol: :lol: - мене пък си ме радва :twisted:
Коментарите бяха "мазяш на рапър, сбъркал стила си" или "не мязаш на метъл :-s "
Е, в крайна сметка, важно е какво слушаш...пък и аз уж за нищо не се имам =]
:lol:

Защо казвам това ли...ми нали за дрехи си говорим уж :lol: Пък и аз обчам да се обяснявам...

gLoRiOuS_aNGeL
10-06-2007, 20:47
:?: A i q kajete nqkfi ideiki za breakerski stil po razdvijen (sk8terski :D) za mom4e 8)
Sk8er без кецове не може...Иначе по-размъкнати дънки,шапки,дълги тениски и фланелки...За друго не се сещам!
А за това ма мен какъв стил ми харесва...
Аммм,нямам някакъв определен стил...Нормални неща...Дънки,маратонки,кецо е,полички,потничета...

AliceSw
10-06-2007, 20:53
мдааааааа, скейтър с пола...куул...как ли ще кара е интересно :smt005 :smt005 :smt005

Jamalska
10-06-2007, 20:55
би-бой=/ на скейтър...
къде си видял "брейкър" със скейтърски дрехи...къде си видял истински би-бой със скейтърски кецове или прибрани дънки и тн...
лелее

woshata
10-06-2007, 20:55
къв стил ме кефи :-s нееее аз ходя гола :-D

loyal_88
10-06-2007, 20:58
Ми аз винаги съм си се обличал с разни маратончици (предимно бели), най-обикновени сини дънки и разни суичъри или фанелки с якички :)

10-06-2007, 22:50
HIP HOP RULEZ

Mutha Fuckars! :D

^Sam90^
10-07-2007, 05:14
Моят.

brain_stew
10-07-2007, 08:35
ЕМО,ПъНк, Дрешките на ТераНова са върхът, На Манго също, На Дика са доста официални,в ботици не влизам,но аз сам нещо средно м/у пънк и емо...Скейта също не е за изхвърляне!


:shock: :shock: :shock:
И кво слушаш?!Симпъл План или Аврил?!


Иначе...как се обличам...тъмни дънки, черни тениски, кубинки....
или дънки, няква по-официална обувка, шлифер....

bEbsI
10-07-2007, 08:45
Кефи ме моят си стил..омръзна ми да гледам тоя "фешън" стил...дето половината момичета кат варвя по центъра са ми еднакви и емото не ме кефи струва ми се измислено...и незнам няма стил,който да ме описва,за т'ва си се обличам както си искам и не се съобразявам с никакъв стил... :-D

sladka_niki
10-07-2007, 09:20
az se nosq taka kakto mi e udobno nai-4esto me oprili4avat na rave ili urban :D no se slu4va da se obli4am i po-... sexy :smt016

IlLuSi0nS`
10-07-2007, 12:10
смъкнато естествено.. нали съм рапърче хаха :mrgreen: :smt033

Disrespect
10-07-2007, 12:18
ЕМО,ПъНк, Дрешките на ТераНова са върхът, На Манго също, На Дика са доста официални,в ботици не влизам,но аз сам нещо средно м/у пънк и емо...Скейта също не е за изхвърляне!

бхадхдфбхбауъхбаухбаухабу хабйкайдайхбжайхбжахудхау ьхайахфа
еахефахефуъавеугхдхфайегх аъхдаъхъабхаъбхаъбхабхаба хбабхаххахх
ахахахахаххаХАХАХА!

въобразявай си..

ЕPu
10-07-2007, 12:39
stefsi, ти виждала ли си пънк някога? Е, освен на картинка..
не, нали?? :lol: ма си пънк/емо.. :smt005
а дрехите в теранова са тооооолкова пънкарски, ето от къде ще си купувам дрехи следващия път :wink:

blacksheep
10-07-2007, 12:44
а какво значи пънк/емо ? или си емо или си пънк

RAWRRR
10-07-2007, 13:56
stefsi, ти виждала ли си пънк някога? Е, освен на картинка..
не, нали?? :lol: ма си пънк/емо.. :smt005
а дрехите в теранова са тооооолкова пънкарски, ето от къде ще си купувам дрехи следващия път :wink:

Веднъж си бях харесала едно горнище от Теранова и акто го мерих видях етикета и пишеше "ПЪНК ФЕШЪН" :Д и за фон,разбира се ,английското знаме.
Е,не си го взех.

Иначе аз се обличам предимно в олдскуул дрехи..обичам карирани поли,пуловерчета с ризки отдолу,блузи с весели надписи от сорта на " I dont discreminate,I hate everyone" :twisted: .. ,изчистени дънки или джински,тиранти.

Рядко нося кубинки,по-често гуменки или кецове.
Всичко си го шия сама,или рядко преправям дрехи втора ръка.

:-)

RAWRRR
10-07-2007, 14:01
ooooооооо,стефси
дарлин
продължавай
ГОВОРИ МИ,ГОВОРИ МИИИИИИИИИИИ!

^Sam90^
10-07-2007, 14:01
леле, колко неориентирани деца :shock:

RAWRRR
10-07-2007, 14:25
а какво значи пънк/емо ? или си емо или си пънк

ЗНачи че не сам нито едно от двете.. Взела сам най различни акценти и от двата стила..

Гривнички,значки,чанта с черепчета ( На ТерраНова),гуменки с различни връзки,диадемка с панделка,Калци,кърпа за глава...
Абе общо взето понякога сам доста шарена, а понягога сам си обикновенна с дънки и блузка...
Преди няколко дни например с три 4-ти дънки, с значки по тях,гуменки с шарени връзки,кърпа на главата (мнол яка), имах два чифта калци-един на розови раета а другия беше на сякфи раета и беше по къс...Сложих единия на ената рака другия на другата,сложих доста гривнички-стана доста ефектно, а другите калци ги сложих под дънките ис тана като клинче ...Мн яко е така.. :D

и кое от всички тези избрени е "пънк" акцентът ти,не разбрах???

Shadow_Walker
10-07-2007, 14:30
ooooооооо,стефси
дарлин
продължавай
ГОВОРИ МИ,ГОВОРИ МИИИИИИИИИИИ!

шшшш, тва че не е чувала нищо друго освен miss murder не значи, че олд скуул афи не рулз! :lol:

хауса не знам къде го намесихте ама карай :lol:

btw , darling, много ме изкефи като каза за карираните поли и пуловерчетата с ризки <3 смисъл адски яко звучи :)

RAWRRR
10-07-2007, 14:34
после може да пусна снимки :twisted:
един бивш,ме караше да слушаме само кокоша глава и афи като бяхме у тях и ми говореше за Сатанаил и как някаква негова приятелка си говорила с вампир..същия човек беше с гребен,и ходеше с кубинки..,смятай :lol: .
аз днеска слушах мис мърдър в негова чест,ужас. :twisted:

Shadow_Walker
10-07-2007, 14:40
после може да пусна снимки :twisted:
един бивш,ме караше да слушаме само кокоша глава и афи като бяхме у тях и ми говореше за Сатанаил и как някаква негова приятелка си говорила с вампир..същия човек беше с гребен,и ходеше с кубинки..,смятай :lol: .
аз днеска слушах мис мърдър в негова чест,ужас. :twisted: :lol: хаха... Сатанаил? добрее :lol:
Вампирите рулз бе.. =]
чуй нещо по-старо...the days of the phoenix примерно :]
btw,Аз ти имам снимка няква из компа ама там си със потник на сърчица :-D

иначе мен много ме кефи да си нося черната риза разкопчана върху, естесвено, черна блуза отдолу :lol:
Много черен станах бе... :]
Иначе обличам и зелени блузки :lol:

RAWRRR
10-07-2007, 15:24
после може да пусна снимки :twisted:
един бивш,ме караше да слушаме само кокоша глава и афи като бяхме у тях и ми говореше за Сатанаил и как някаква негова приятелка си говорила с вампир..същия човек беше с гребен,и ходеше с кубинки..,смятай :lol: .
аз днеска слушах мис мърдър в негова чест,ужас. :twisted: :lol: хаха... Сатанаил? добрее :lol:
Вампирите рулз бе.. =]
чуй нещо по-старо...the days of the phoenix примерно :]
btw,Аз ти имам снимка няква из компа ама там си със потник на сърчица :-D

иначе мен много ме кефи да си нося черната риза разкопчана върху, естесвено, черна блуза отдолу :lol:
Много черен станах бе... :]
Иначе обличам и зелени блузки :lol:
шшттт не говори за тази блузка на сърчица,че е много емо :Д
на нея получиш коментар в май спейс "cute,but not emo enough" :lol:

http://i22.tinypic.com/2rrxs06.jpg

Това са част от блузките с ризки,и карираните поли,има и един слуичът,който сама си ших..от плюш е,и на качуклата има заешки
ушички,само че черни и бели,а не розови и бели,мнгоо е сладък,жалко че не се вижда ясно...ама не ми се занимаваше с оправяне и декориране на дрехите,пък и батерията ми падна :(

brain_stew
10-07-2007, 19:17
ЕМО,ПъНк, Дрешките на ТераНова са върхът, На Манго също, На Дика са доста официални,в ботици не влизам,но аз сам нещо средно м/у пънк и емо...Скейта също не е за изхвърляне!


:shock: :shock: :shock:
И кво слушаш?!Симпъл План или Аврил?!


Иначе...как се обличам...тъмни дънки, черни тениски, кубинки....
или дънки, няква по-официална обувка, шлифер....

Ем слушкам си хаус и АФИ ...Афи е супер яка хардкоре група :-({|=

ХУАХАУАХААУАХАУАХАУАХААХХ АХААХАХХАХАХАХАХАХА!

и сигурно ходиш с наци, който обаче слуша Аврил и сега яко те зарибява! :smt005 :smt005 :smt005

скъпа моя...хауса...няма ни общо с емото ни общо с пунка....АФИ.....последният им албум смърди....и те нямат нищо общо с емото, с пунка или с хауса...

а ти си просто фешънка, която си е наумила, че се носи като пънк/емо!

Mooo6no
10-07-2007, 19:21
Кефи ме почти всякакъв стил на обличане стига момичето , което е облечено в него да ми пусне.


Ъ, нещо всичко го обръщам на това. :lol:

Disrespect
10-07-2007, 19:25
ЕМО,ПъНк, Дрешките на ТераНова са върхът, На Манго също, На Дика са доста официални,в ботици не влизам,но аз сам нещо средно м/у пънк и емо...Скейта също не е за изхвърляне!


:shock: :shock: :shock:
И кво слушаш?!Симпъл План или Аврил?!


Иначе...как се обличам...тъмни дънки, черни тениски, кубинки....
или дънки, няква по-официална обувка, шлифер....

Ем слушкам си хаус и АФИ ...Афи е супер яка хардкоре група :-({|=

аз...останах без думи

Shadow_Walker
10-07-2007, 19:57
е, сега - това не е ли яко ^^
http://youtube.com/watch?v=VY8VzXt7lZg&mode=related&search=
от един стар албум е... вземете ей така да видите какво са правили преди да почнат да ги дават по мтв...
какъв е стила - все тая.

а както каза брейн_стрю, момичето е просто фешън...


оф, кажете нещо за дрехите де :)

fake
10-07-2007, 20:33
ЕМО,ПъНк, Дрешките на ТераНова са върхът, На Манго също, На Дика са доста официални,в ботици не влизам,но аз сам нещо средно м/у пънк и емо...Скейта също не е за изхвърляне!


:shock: :shock: :shock:
И кво слушаш?!Симпъл План или Аврил?!


Иначе...как се обличам...тъмни дънки, черни тениски, кубинки....
или дънки, няква по-официална обувка, шлифер....

Ем слушкам си хаус и АФИ ...Афи е супер яка хардкоре група :-({|=

аз...останах без думи
ае вие не разбирате от хардкор бееееее ](*,) ми новите метъл-титани Jimmy eat world?!?

oTPoBHa
10-07-2007, 22:28
смъкнато естествено.. нали съм рапърче хаха :mrgreen: :smt033

бре, имало рапер у тоя форум :lol:
хухау относно темата - обличам се . . . . . ъъ ами , не знам. може би точната дума е Различно? Мразя значки, тъпите емофски значки, и шибания емо стил, аххх, да еба, негофта майка тъпа, да еба :x мразя глупави шапки и аксесоари с цветовете на ямайското знаме. мразя коланите с лъскавите тоги, ако ще и UCON да е колана, кат е кич , пак няя го сложа ! обичам розовия цвят, особено крещящо розово-лилаво.. просто не мога да живея без моята розова риза :-) откъде тази страст към този цвят.. не знам. обичам вталени блузки и размъкнати изсулени панталони.. или съответно обратното о.О обувки - сякакви, важното е да са удобни и да не са последна мода.. не обичам да нося неща, които носи някой друг :evil: обичам очилата, яркия грим, разрошена коса, фибичките и такива разни аксесоари.. кво още да кажа - а, не съм нито скейт, нито пънк, нито метъл, нито реге, нито каквото и да било друго, защото теърде бързо сменям вкусовете си.. секи да се оправя :-) ае със здраве

teenkopele
10-08-2007, 05:06
Моя. 8) :-D

freedom
10-08-2007, 05:45
! fashion style !

Нищо друго не признавам! :)

ражур
10-08-2007, 05:54
Преобладават джинсите в различни цветове,много ги обичам тоя тип панталони и кецовете тях ги нося,защото са ми по-удобни а и някакси ме кефят,но не съм пънкарче де :-D .А и моята запазена марка,всеки нокът ми е лакиран в различен цвят ](*,)

Spork
10-08-2007, 06:07
:?: A i q kajete nqkfi ideiki za breakerski stil po razdvijen (sk8terski :D) za mom4e 8)


пхахАХхахх...пак ли ти,с твоите идейски....все някви такива теми пускаш..."идейки за ЯКИ съкращения "(или кво беше),ся тука пак "идейки".... :lol: много идееен човек ,много нещо :lol: ... кЪ и дЪ е...


стил?-Мой си.. :-D
Широки кеци,дънки,тениска/суичър,раница .... и тва е.... :-D Нищо особенно не e,но си ми харесва.... 8-[

Madness
10-08-2007, 06:52
Мда,Спорк,тва е стила :-D
Иначе аз съм в стил`свлечен клошар` :lol:

DisciplineAndOrder
10-08-2007, 07:57
Дънки,тениски,блузи,широки кецове...

Reed
10-08-2007, 11:01
ne6ty m/y hip-hop i metal :smt016 :smt016 :smt016
хухаху...е т'ва ме разби...

Shadow_Walker
10-08-2007, 11:52
ne6ty m/y hip-hop i metal :smt016 :smt016 :smt016
хухаху...е т'ва ме разби...Е че кво?
Една съученичка си пада и по метъл и по хип-хоп и се носи някак посредата, въпреки че сега повече клони към хип-хопа :-)

Alcohooligan
10-08-2007, 11:57
casual...марки няма да изброявам. :D

50cent
10-08-2007, 12:02
ami moq si stil zakvo trqbva da se obli4am vuv raparski stil samo za6toto slu6am 50cent

Alcohooligan
10-08-2007, 16:56
ami moq si stil zakvo trqbva da se obli4am vuv raparski stil samo za6toto slu6am 50cent
еваларка,машина си... :wink:

xXxScreamxXx
10-10-2007, 05:50
em men mn me kefqt hip-hop-1rite i punk-arite :smt007 :smt007

wRinKleS
10-10-2007, 06:59
em men mn me kefqt hip-hop-1rite i punk-arite :smt007 :smt007
А връзката между двете е?

wRinKleS
10-10-2007, 07:06
:smt043 :smt046 :smt043 :smt046 :smt078

sexy_devil4e
10-10-2007, 07:33
fashion style!п.с-моля ви не ме нападайте!не ме рогайте много!

?love_haTe!
10-10-2007, 09:47
Най-много се радвам на пънкарчетата...много цветове,много весело :-) Има и някои емота,които са облечени добре...Най-много се кефя като видя някои яки кецки,които са много цветни :P


Мразя фешънския стил.

Alcohooligan
10-10-2007, 09:50
Най-много се радвам на пънкарчетата...много цветове,много весело :-)

що не си теглиш ножа ?! :roll:

Kras4eto_lp
10-10-2007, 09:58
Каквито дрехи си харесам такива нося....но не оставам без кецове [-X

OtherDimension
10-10-2007, 10:10
Най-много се радвам на пънкарчетата...много цветове,много весело :-) Има и някои емота,които са облечени добре...Най-много се кефя като видя някои яки кецки,които са много цветни :P


Мразя фешънския стил.

емо = фешън, а и съм сигурен, че пънкарчетата, които имаш предвид = фешън...

?love_haTe!
10-10-2007, 10:13
Най-много се радвам на пънкарчетата...много цветове,много весело :-)

що не си теглиш ножа ?! :roll:

Защото те чакам...ти си първи.

?love_haTe!
10-10-2007, 10:16
Най-много се радвам на пънкарчетата...много цветове,много весело :-) Има и някои емота,които са облечени добре...Най-много се кефя като видя някои яки кецки,които са много цветни :P


Мразя фешънския стил.

емо = фешън, а и съм сигурен, че пънкарчетата, които имаш предвид = фешън...

И аз съм сигурна,че не си добре.Казах,че просто някои емота са облечени добре,както и,че не харесвам фешъни,а туй,че не можеш да четеш си е изцяло твой проблем.Доколкото знам страната ни разполага с училища,върви там,100% ще се научиш да четеш :wink:

OtherDimension
10-10-2007, 10:17
колко си зле
една елементарна ирония не можеш да схванеш...
ще ти е много трудно в живота
успех

?love_haTe!
10-10-2007, 10:20
колко си зле
една елементарна ирония не можеш да схванеш...
ще ти е много трудно в живота
успех
...благодаря,трогната съм.

П.С.Съжалявам за тези off-topic мнения..

Disrespect
10-10-2007, 10:46
харесвала емо ама мразила фешън стиловете..








:smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005

Child_In_Time
10-10-2007, 10:54
харесвала емо ама мразила фешън стиловете..








:smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005

Ееее оставете момичето на мира де Емотата са толкова сладки :smt007 :smt007 :smt007 :smt007 :smt005 :smt005

RAWRRR
10-10-2007, 10:54
колко си зле
една елементарна ирония не можеш да схванеш...
ще ти е много трудно в живота
успех

О,това беше много добро като за наредба,ще си го запиша. :twisted:

brain_stew
10-10-2007, 11:03
А аз не разбирам кво харесвате на кецките! :lol:

Alcohooligan
10-10-2007, 11:05
Най-много се радвам на пънкарчетата...много цветове,много весело :-)

що не си теглиш ножа ?! :roll:

Защото те чакам...ти си първи.
жалка си. :D

OtherDimension
10-10-2007, 11:28
колко си зле
една елементарна ирония не можеш да схванеш...
ще ти е много трудно в живота
успех

О,това беше много добро като за наредба,ще си го запиша. :twisted:

хммм.. присмиваш ли ми се?
и имаш писмо, на което не си отговорила

i'm so excited!
10-10-2007, 11:43
моя.

RAWRRR
10-10-2007, 12:23
колко си зле
една елементарна ирония не можеш да схванеш...
ще ти е много трудно в живота
успех

О,това беше много добро като за наредба,ще си го запиша. :twisted:

хммм.. присмиваш ли ми се?
и имаш писмо, на което не си отговорила

нееее!как ще се присмивам-сериозно ми хареса! :-) :-) :-)
виж на писмото повече мога да се присмея-то е така дълго и изчерпателно,че се чудя как не му е омалял крака на пощенския гълъб! :twisted:

Disrespect
10-10-2007, 17:43
А аз не разбирам кво харесвате на кецките! :lol:

и те не разбират..

Alcohooligan
10-10-2007, 21:31
белите кецки (не скейтърски!), рулирBат ! :D

Shadow_Walker
10-10-2007, 21:40
хмм...тез кецки като цяло не ме радват...даже си имам теория защо :lol:

"Ообичам те миилааа, с бели маратонкии и изтъркани джинсии" :lol:
това ми напомня как аз се нося с черни маратонки и прави и здрави дънки :lol:

П.П. не съм пил нищо, нее... :-D понякога лигата и иронията са необходими, особено ако си в лошо настроение...

brain_stew
10-10-2007, 21:54
А аз не разбирам кво харесвате на кецките! :lol:

и те не разбират..


Ама аз сериозно не разбирам, какво е удоволствието да вървиш с такава платформичка, с огримен език, която не се връзва!О.О
не мога да си представя обувки, които имат връзки, но хората не ги връзват!Тогава връзките са излишни...бе шашава раута!Не го разбирам...кецовете са тъпо нещо!

brain_stew
10-10-2007, 22:01
шшшшшшшшшшштттттттттттттт тттт


кецовете са яко нещо...

жалко, че последните 5 години стана модерно всеки издришляк да ходи с кецове...

пфъ...аз говоря за тоя тип "кецки", които...просто са едва ли не за украса...
Познавам толкова хора, ходещи с кецове...повечето са с готини, добре изглеждащи, изчистени черни кецове и деба, си връзват обувките....

Днес както съ разхождах на НДК, некво...ъъъ....'то' вървеше...беше с кецове с розови сърца...и вървеше и обувката му се събу!И то щото не си върза връзките...

аз може би тва не разбирам, как така не се връзват връзките деба!Има ли връзки - трябва да се вържат!

chirsten
10-10-2007, 22:06
И само не разбрах, защо е толкова съществено важно за всички да си лепнат някакъв етикет от типа "пънкар", "фешън", "емо" и т.н.?!

Аз пък се обличам както ми е кеф, не робувам на клишета. Айде със здраве... 8)

50cent
10-10-2007, 22:39
abe kufto si izmislq az hodq s nai razli4ni drehi tu rapurski tu pankarski tu justin tiberlake i taka i nikoi ne razbra 4e slu6am 50 cent

10-10-2007, 23:07
"По вкус и цветь - товариш ньет" :wink:
"На вкус и на цвет - таварища нет" :x

hforce
10-10-2007, 23:53
Metul mnogo qsno :) samo 4e ne stila na starite black metalisti s kosa do krusta, dunkovoto qke i kamuflajniq pantalon i t.n. ami ne6to koeto pove4e mqza na gothic...
drehite -
4erna teniska/4erna bluza/ 4eren switcher/4erna riza/bez dreha
primerno 4erni dunki/kojen pantalon/4eren pantalon 3 4etvurti
kubinki/maratonki
dulgo 4erno palto (kojen/ot plat)

aksesoarite - veriga, 2 grivni sus 6ipove, na6iinik sus 6ipove, 3 verigi... vruta do edna ruka, ot vruta do drugata ruka, i ot vruta v rukata na gadjeto mi :) imam i o6te 1 kamara prusteni, grivni i pro4ie...

imam o6te ideiki za oblekla i skoro 6te si gi nabava :)

find_m3
10-11-2007, 09:48
кецове,смъкнати дънки,потници,тениски,суит ери ....

1921
10-11-2007, 10:00
Аз съм маниак направо на тема бели кецове... Много обичам.
Само където след всяко излизане се налага да ги мия,щото се цапат от всичко. Но си заслужава :wink:

Дънки с протрит цвят и отдолу бели кецове - перфектната за мен комбинация :wink:
след диско придобиват мого интересни цветве тея бели кецове :-D

SpAcE_LaDy
10-11-2007, 10:47
Смъкнати панталони.. обикновено от "На Тъмно", дълги бели или черни потници.. по мен.. ма не д са супер прилепнали някви, просто д не стоят супер широко, че се губи женствеността хаха.. кецове с различни връзки - едната е с цвета на потника, а другата с цвета на панталона.. така се обличам аз.. този стил най-мн ми харесва..
то аз попринцип се обличам и с нормални дънки по мен и с анцуг примерно, но смъкнатия стил н обличане най-мн ме кефи:)

.PonY.
10-11-2007, 19:39
иуу всичко по мен ми харесва... фешън не мога да се нарека... ма понякога като издивея и така се обличам.. от вреем, на време като емо... нямам определен стил.. просто гледам всеки ден да съм различнааа :-D

FuCk`AnD`LoVe
10-11-2007, 19:50
хММ за момче .. много яко ще е ако си облече дънки с паднала талия .. откопчана ризка и кецове но конверс .. бритончето да е зализано или пък да е на бодлички .. :smt007 :smt007 :smt007 :smt007

blacksheep
10-11-2007, 20:12
емо
:wink:

brain_stew
10-11-2007, 20:16
Metul mnogo qsno :) samo 4e ne stila na starite black metalisti s kosa do krusta, dunkovoto qke i kamuflajniq pantalon i t.n. ami ne6to koeto pove4e mqza na gothic...
drehite -
4erna teniska/4erna bluza/ 4eren switcher/4erna riza/bez dreha
primerno 4erni dunki/kojen pantalon/4eren pantalon 3 4etvurti
kubinki/maratonki
dulgo 4erno palto (kojen/ot plat)

aksesoarite - veriga, 2 grivni sus 6ipove, na6iinik sus 6ipove, 3 verigi... vruta do edna ruka, ot vruta do drugata ruka, i ot vruta v rukata na gadjeto mi :) imam i o6te 1 kamara prusteni, grivni i pro4ie...

imam o6te ideiki za oblekla i skoro 6te si gi nabava :)


Боже, опази! :shock: :shock:

нали! :lol:

Disrespect
10-11-2007, 20:20
И аЗ сЕ кЕфЯ нА пЪнК сТаЙлА............

аМа Не На СтАрИя АмИ нА нОвИчКиЯ с ЧеРнО бЕлИтЕ гУмЕнКи И вРаТоВрЪзКиТе С чЕрЕпЧеТа ЩоТу Е мНоУ яКо И сИчКи Гу ПрАяТ :smt016 :smt016

Iria
10-12-2007, 12:04
мдааааааа, скейтър с пола...куул...как ли ще кара е интересно :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005

RAWRRR
10-12-2007, 12:58
Metul mnogo qsno :) samo 4e ne stila na starite black metalisti s kosa do krusta, dunkovoto qke i kamuflajniq pantalon i t.n. ami ne6to koeto pove4e mqza na gothic...
drehite -
4erna teniska/4erna bluza/ 4eren switcher/4erna riza/bez dreha
primerno 4erni dunki/kojen pantalon/4eren pantalon 3 4etvurti
kubinki/maratonki
dulgo 4erno palto (kojen/ot plat)

aksesoarite - veriga, 2 grivni sus 6ipove, na6iinik sus 6ipove, 3 verigi... vruta do edna ruka, ot vruta do drugata ruka, i ot vruta v rukata na gadjeto mi :) imam i o6te 1 kamara prusteni, grivni i pro4ie...

imam o6te ideiki za oblekla i skoro 6te si gi nabava :)

Искам и аз нашийник с шипове :smt010 .
Откъде си го взел своя?

Timbaland
10-12-2007, 13:15
http://www.prada.com/
http://www.dior.com/pcd/International/JSP/Home/prehomeFlash.jsp
http://www.lovesexmoney.com/
http://www.hugoboss.com/
http://www.dolcegabbana.it/
http://www.manufacturedessai.it/
http://www.cerrutiwatches.com/
http://www.burberryusaonline.com/home/index.jsp?rdir=1A
http://www.iceberg.com/
http://www.japanesestreets.com/
http://www.coccinelle.it/
http://www.antoniofusco.it/
http://www.freddytheclub.com/
http://www.annaritan.com/index2.html
И много,много други италиански фирми...разгледаите ги интересни са.

Disrespect
10-12-2007, 14:15
И аЗ сЕ кЕфЯ нА пЪнК сТаЙлА............

аМа Не На СтАрИя АмИ нА нОвИчКиЯ с ЧеРнО бЕлИтЕ гУмЕнКи И вРаТоВрЪзКиТе С чЕрЕпЧеТа ЩоТу Е мНоУ яКо И сИчКи Гу ПрАяТ :smt016 :smt016

h1 aSl PlS.. Mn M3 k3f16... 1 a3 s1m PUNK-4e. Mn e yako i e n1akfo muderno takova... s14k1 sa p1nk0ve 1 3a tfa 1 a3 stanax 8-[
m1sla i 3mo da stavam 6toto 4uh 4e mn s3 kef1l1 momi43tata na 3mota p1k 1 3 m0d3rn0 :)

тва ми отне поне 3 минути да го напиша :lol:

find_m3
10-12-2007, 14:28
И аЗ сЕ кЕфЯ нА пЪнК сТаЙлА............

аМа Не На СтАрИя АмИ нА нОвИчКиЯ с ЧеРнО бЕлИтЕ гУмЕнКи И вРаТоВрЪзКиТе С чЕрЕпЧеТа ЩоТу Е мНоУ яКо И сИчКи Гу ПрАяТ :smt016 :smt016

h1 aSl PlS.. Mn M3 k3f16... 1 a3 s1m PUNK-4e. Mn e yako i e n1akfo muderno takova... s14k1 sa p1nk0ve 1 3a tfa 1 a3 stanax 8-[
m1sla i 3mo da stavam 6toto 4uh 4e mn s3 kef1l1 momi43tata na 3mota p1k 1 3 m0d3rn0 :)

тва ми отне поне 3 минути да го напиша :lol:

:smt005 :smt005 хах вие ме счупихте мноу яко йоуу :lol:

Jeuelle
10-12-2007, 16:03
Обожавам Бритиш стайла

blahblahblah
10-12-2007, 19:48
Фешън-пънкове, защо не вземете да се гръмнете? 8-[

На мен ми харесва по-семплия стил. :-)

Spork
10-12-2007, 19:58
И аЗ сЕ кЕфЯ нА пЪнК сТаЙлА............

аМа Не На СтАрИя АмИ нА нОвИчКиЯ с ЧеРнО бЕлИтЕ гУмЕнКи И вРаТоВрЪзКиТе С чЕрЕпЧеТа ЩоТу Е мНоУ яКо И сИчКи Гу ПрАяТ :smt016 :smt016

h1 aSl PlS.. Mn M3 k3f16... 1 a3 s1m PUNK-4e. Mn e yako i e n1akfo muderno takova... s14k1 sa p1nk0ve 1 3a tfa 1 a3 stanax 8-[
m1sla i 3mo da stavam 6toto 4uh 4e mn s3 kef1l1 momi43tata na 3mota p1k 1 3 m0d3rn0 :)

тва ми отне поне 3 минути да го напиша :lol:

:smt005 :smt005 хах вие ме счупихте мноу яко йоуу :lol:


пахаахахаха чупих са :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005

Morning
10-13-2007, 09:40
Сийн стила. Другото не ме кефи..
Метали - момичетата не преличат на такива.
Чалга - момичетата преличат на курви.
Друго - другото ми харесва повеве от чалга и метъл.

Сийн/емо стил много ми харесва... Поне за момиче..
За момче да кажем... Нещо по така обикновенно ама да клони към пънк... Хм.. или просто изчистени дънки със някоя готина тениска.. Хихи..

Или просто момичета като Спорк имат най-якия стил. :)

RaLkb
10-13-2007, 13:50
Feshion style :-D :-D :-D

nO3Hau*
10-13-2007, 14:13
спортно , спортно елегантно небрежно

indecent
10-14-2007, 07:39
ami nqkakyv takyv:
http://www.kidzworld.com/multimedia/100/5627_1.gif
http://www.allmedianews.com/images/sm_capt.fwd133b20060612jpg.jpg
http://www.streettech.com/storypics/uraniumJeans.jpg
http://www.daisymaze.com/storeimages/welcome.jpg
http://fabsugar.com/files/images/63292_Rock_Republic_spring2007_201_122_387lo.previ ew_0.jpg
:wink:

AngelOfMercy
10-14-2007, 09:46
http://www.redbull.co.nz/mime/1172706775293-1532782804/hl_2_3/Juergen%20Miniramp%20Basel.jpg

_`SoMeThInG_StRaNgE`_
10-14-2007, 09:49
Feshion style :-D :-D :-D

:smt005 :smt005

prah
10-14-2007, 10:29
Feshion style :-D :-D :-D

Поне да го беше написала правилно... ](*,)


тАкА сИгууурНоУ е пО-яКоУ :roll:

ouT-oF(coNtr0L)
10-14-2007, 11:57
Моя :-D

caRamelO_cHicA
10-14-2007, 19:54
Ами можеби по женствения и момичешки стил тоест дамския.Или спортно елегнтия това е моят стил.И не съм съгласна ,че момиче облечено тип чалга звезда е курва не съм съгласна.

zagada4no_sladka
10-15-2007, 15:00
Men me kefi Emo stilut :P

hforce
10-16-2007, 01:08
Metul mnogo qsno :) samo 4e ne stila na starite black metalisti s kosa do krusta, dunkovoto qke i kamuflajniq pantalon i t.n. ami ne6to koeto pove4e mqza na gothic...
drehite -
4erna teniska/4erna bluza/ 4eren switcher/4erna riza/bez dreha
primerno 4erni dunki/kojen pantalon/4eren pantalon 3 4etvurti
kubinki/maratonki
dulgo 4erno palto (kojen/ot plat)

aksesoarite - veriga, 2 grivni sus 6ipove, na6iinik sus 6ipove, 3 verigi... vruta do edna ruka, ot vruta do drugata ruka, i ot vruta v rukata na gadjeto mi :) imam i o6te 1 kamara prusteni, grivni i pro4ie...

imam o6te ideiki za oblekla i skoro 6te si gi nabava :)


Боже, опази! :shock: :shock:

нали! :lol:

? ne6to protiv?

ta nqkoi pita za na6iinika... v gorgonata i subway sa nai-dobri :)

Disrespect
10-16-2007, 06:31
Metul mnogo qsno :) samo 4e ne stila na starite black metalisti s kosa do krusta, dunkovoto qke i kamuflajniq pantalon i t.n. ami ne6to koeto pove4e mqza na gothic...
drehite -
4erna teniska/4erna bluza/ 4eren switcher/4erna riza/bez dreha
primerno 4erni dunki/kojen pantalon/4eren pantalon 3 4etvurti
kubinki/maratonki
dulgo 4erno palto (kojen/ot plat)

aksesoarite - veriga, 2 grivni sus 6ipove, na6iinik sus 6ipove, 3 verigi... vruta do edna ruka, ot vruta do drugata ruka, i ot vruta v rukata na gadjeto mi :) imam i o6te 1 kamara prusteni, grivni i pro4ie...

imam o6te ideiki za oblekla i skoro 6te si gi nabava :)


Боже, опази! :shock: :shock:

нали! :lol:

? ne6to protiv?

аа.. :lol: мне ..

:lol:

hforce
10-16-2007, 09:50
Metul mnogo qsno :) samo 4e ne stila na starite black metalisti s kosa do krusta, dunkovoto qke i kamuflajniq pantalon i t.n. ami ne6to koeto pove4e mqza na gothic...
drehite -
4erna teniska/4erna bluza/ 4eren switcher/4erna riza/bez dreha
primerno 4erni dunki/kojen pantalon/4eren pantalon 3 4etvurti
kubinki/maratonki
dulgo 4erno palto (kojen/ot plat)

aksesoarite - veriga, 2 grivni sus 6ipove, na6iinik sus 6ipove, 3 verigi... vruta do edna ruka, ot vruta do drugata ruka, i ot vruta v rukata na gadjeto mi :) imam i o6te 1 kamara prusteni, grivni i pro4ie...

imam o6te ideiki za oblekla i skoro 6te si gi nabava :)


Боже, опази! :shock: :shock:

нали! :lol:

? ne6to protiv?

аа.. :lol: мне ..

:lol:

pitah tqh 2mata ama karai

Decu
10-16-2007, 09:55
Моят си стил..той не е само мой естествено :lol: нооо ми харесва :-)

SuNsEt
10-16-2007, 11:11
Ми...раздърпания :smt005 ...некво такова...смъкнати дънки...бе... :-D #-o :-D :shock: :shock: ...Не съм от моми4етата,които ще тръгнат да кръстосват улиците със къса поли4ка и 5см ток4ета :smt011 :lol: :wink:

miminia
10-16-2007, 14:19
Звучи клише или банало ,но моя си стил най- си ми харесва :D

tuzaro
10-16-2007, 14:26
ей така
http://movies.radiofree.com/photos/green_street_hooligans_2626.jpg

ЕPu
10-16-2007, 18:03
не май ами определено не е :lol: :lol:
нищо бе, нека си вярва..

tuzaro
10-16-2007, 18:06
да тия човек не се облича така, ама тука нали се пита кой стил най много ви харесва...пънк братството пак се събраха да се ебават....

RAWRRR
10-16-2007, 18:14
Що аз винаги изпускам да ги видя като се съберат да се ебават .. :evil:

HexGirl
12-17-2007, 18:03
samo punk be tva e jivota niama gadni povra6tani emota niama gadni sma4kani skinove samo PUNK mu e maikata i SKA est :smt006 :smt002

true.
12-17-2007, 19:35
^Кефиш ли са на Аврил? :smt002

hforse -баси смешния си,баце. :lol: Предполагам,че като те видя по улуците ше се радвам както бебе на биберон

brain_stew
12-17-2007, 20:22
Metul mnogo qsno :) samo 4e ne stila na starite black metalisti s kosa do krusta, dunkovoto qke i kamuflajniq pantalon i t.n. ami ne6to koeto pove4e mqza na gothic...
drehite -
4erna teniska/4erna bluza/ 4eren switcher/4erna riza/bez dreha
primerno 4erni dunki/kojen pantalon/4eren pantalon 3 4etvurti
kubinki/maratonki
dulgo 4erno palto (kojen/ot plat)

aksesoarite - veriga, 2 grivni sus 6ipove, na6iinik sus 6ipove, 3 verigi... vruta do edna ruka, ot vruta do drugata ruka, i ot vruta v rukata na gadjeto mi :) imam i o6te 1 kamara prusteni, grivni i pro4ie...

imam o6te ideiki za oblekla i skoro 6te si gi nabava :)


Боже, опази! :shock: :shock:

нали! :lol:

? ne6to protiv?



Да...по-тру си от мен! :D

Blacklisted
12-17-2007, 20:57
"Сцен" :lol:

RAWRRR
12-17-2007, 23:21
samo punk be tva e jivota niama gadni povra6tani emota niama gadni sma4kani skinove samo PUNK mu e maikata i SKA est :smt006 :smt002

1во.Не може ли да има скин,който да слуша пънк?
2ро.Емо стила напомня стила на обличане на пънковете от 70те..
тесни дънки,топирани коси,розово-черни десени (само че при едните на леопард,при другите на квадратчета).
:lol:
Само дето емотата не приличат на Ну Погоди.

Всъщност това,което казах е нашега..не се наемам да дам определение на пънк стила...защото съм виждала доста запознати хора с пънка-с музиката,културата и историята му,които се обличат като съвсем обикновени хора.

На последния концерт,на който ходих(glampunk),например .. нямаше нито един човек с гребен или с анархия на якето си..просто хора,които на улицата изобщо няма да ти заприличат на пънкари,имаше само 2ма с тениски на групи - единия на Mot

rakiQ
12-18-2007, 07:32
http://www.bangbangradio.com/img/Chambao_interor2007.jpg
http://img156.imageshack.us/img156/7113/e012dh01fo1.jpg
http://www.eud.com/2006/01/27/27318a1.jpg

Briseis
12-18-2007, 08:51
http://www.style.com/slideshows/standalone/peopleparties/street/101207STRE/06m.jpg
http://www.style.com/slideshows/standalone/peopleparties/street/101207STRE/08m.jpg
http://www.style.com/slideshows/standalone/peopleparties/street/101207STRE/13m.jpg
http://www.style.com/slideshows/standalone/peopleparties/street/101207STRE/18m.jpg
http://www.style.com/slideshows/standalone/peopleparties/street/101207STRE/20m.jpg
http://www.style.com/slideshows/standalone/peopleparties/street/101207STRE/01m.jpg
http://style.blogs.com/photos/uncategorized/2007/10/07/tulbalen.jpg
http://style.blogs.com/photos/uncategorized/2007/10/05/chnvika.jpg


Нещо такова ми харесва. Жалко, че не мога да си го позволя :-k

theEXPLOITED
12-18-2007, 08:54
емо :-D :mrgreen: :-D :-D

Orono
12-18-2007, 11:57
Без големите очила.
http://img27.picoodle.com/img/img27/5/12/18/f_bscap014m_f06385e.jpg

Blacklisted
12-18-2007, 12:10
^ Ти си истински PUA :razz:

Orono
12-18-2007, 12:34
^
А ти истински клошар :-)

RAWRRR
12-18-2007, 12:39
^
Клошар,ама хубав. :wink:
Казвам го от позицията на човек,който го е виждал лично. :)

Orono
12-18-2007, 13:18
^
Клошар,ама хубав. :wink:
Казвам го от позицията на човек,който го е виждал лично. :)
И к'во?
Да го еба ли?
:lol:

Blacklisted
12-18-2007, 15:50
Аха, ясно gay PUA wannabe 8)

true.
12-18-2007, 15:56
СсСцЦЕеЕеНнНнНнНН

lary
12-18-2007, 16:18
:?: A i q kajete nqkfi ideiki za breakerski stil po razdvijen (sk8terski :D) za mom4e 8)
аз сме скейтърче от 2 години и още когат почнах си се обличах как тряя .. слагаш 1 кецове (едната връзка - синя , другата да е друг цвят) по развлечена блуза , отпуснати дън ки или спортни панталони ... въобнще иди в инсомниата и ще си видиш квот те кефи .. да не забравим прЕческЪтЪ
гледай да си пуснеп дълга коса не ходи обръснат кат затворник (или поне не се подстригвай късо .. )
тва е друго нема :) коя не си пада по теб и еби майката !

wasntme_
12-18-2007, 16:21
FE6ANIQTA RULZZZZZZZZZ :grin: :smt001

true.
12-18-2007, 16:22
:?: A i q kajete nqkfi ideiki za breakerski stil po razdvijen (sk8terski :D) za mom4e 8)
аз сме скейтърче от 2 години и още когат почнах си се обличах как тряя .. слагаш 1 кецове (едната връзка - синя , другата да е друг цвят) по развлечена блуза , отпуснати дън ки или спортни панталони ... въобнще иди в инсомниата и ще си видиш квот те кефи .. да не забравим прЕческЪтЪ
гледай да си пуснеп дълга коса не ходи обръснат кат затворник (или поне не се подстригвай късо .. )
тва е друго нема :) коя не си пада по теб и е** майката !

ако не е синя е забранено!

TellMeYourName
12-18-2007, 16:27
FE6ANIQTA RULZZZZZZZZZ :grin: :smt001 Тегли патрона http://laki.dvhk.pl/test2/data/emoticons/suicide.gif 8-)

true.
12-18-2007, 16:29
FE6ANIQTA RULZZZZZZZZZ :grin: :smt001

Тъпа си като тая в профила ти

wasntme_
12-18-2007, 16:48
FE6ANIQTA RULZZZZZZZZZ :grin: :smt001

Тъпа си като тая в профила ти

ax ne e... ti kvo si??? nayrentirano??? sredny mejdy stilovete? lyta6to se i ne znae6to na kade kloni? :-D ili depresirano emo? beji sa reji v takav sly4ai... ili ne6ty drygo??? 6tttt mal4i siiiii :-x mn znae6 pa ti koq e taq na profila mi.... :x

brain_stew
12-18-2007, 17:18
FE6ANIQTA RULZZZZZZZZZ :grin: :smt001

Тъпа си като тая в профила ти

ax ne e... ti kvo si??? nayrentirano??? sredny mejdy stilovete? lyta6to se i ne znae6to na kade kloni? :-D ili depresirano emo? beji sa reji v takav sly4ai... ili ne6ty drygo??? 6tttt mal4i siiiii :-x mn znae6 pa ti koq e taq na profila mi.... :x


:D поне можеше да го/я изчакаш да ти каже кво е, тогава да заплашваш и нареждаш... :D

Orono
12-18-2007, 17:24
Аха, ясно gay PUA wannabe 8)
Забавлявай ме, sXe wannabe кучко...

wasntme_
12-18-2007, 17:28
FE6ANIQTA RULZZZZZZZZZ :grin: :smt001

Тъпа си като тая в профила ти

ax ne e... ti kvo si??? nayrentirano??? sredny mejdy stilovete? lyta6to se i ne znae6to na kade kloni? :-D ili depresirano emo? beji sa reji v takav sly4ai... ili ne6ty drygo??? 6tttt mal4i siiiii :-x mn znae6 pa ti koq e taq na profila mi.... :x


:D поне можеше да го/я изчакаш да ти каже кво е, тогава да заплашваш и нареждаш... :D

um.... zaplaha? savet? razlika mislq 4e ima? :neutral: [-X

Blacklisted
12-18-2007, 19:44
Т'ва опит за 'neg' ли беше? Странно, насочен към мъж, почваш да ме съмняваш наистина :)

magesniko
12-18-2007, 19:59
Олд Скул Трашарията убер алес! :smt002

MajeStic
12-18-2007, 20:53
По смъкнат и разпуснат (:

NSDAP
12-18-2007, 20:55
Като клошар :?

loyal_88
12-18-2007, 20:57
Кежуъл (от както им мина времето на кубинките и бомберите) :) Дрешките, които ме кефят са ясни, но в последно време се обличам повече с дрехи, които пак си изглеждат "обикновени", но нямат венци, надписи и тн :) В крайна сметка кежуъл културата в БГ би трябвало да изглежда точно така, защото вече и малките деца знаят кои се обличат с Хенри Лойд, Пери, Стоун Айлънд, Лонсдейл, Мерк и тн. ушев също не пасе трева. А и едно е да ми скъсат в бой или да ми изгорят с факла яке за 50-60 кинта, друго е за 150-200.
На последния цска - Левски на един до мене му падна огънчето от факлата право на левия ми кец, и ми съсипа кецки за 100 кинта. За това вече за такива срещи ще си взема едни маратонки за 15-20 лева от пазара, нахлузвам старото яке и не ми дреме :oops:

Orono
12-19-2007, 01:29
Т'ва опит за 'neg' ли беше? Странно, насочен към мъж, почваш да ме съмняваш наистина :)
И трябва да ми пука ли? :-#

Лош еджър такъв... с липса на индивидуалност, трябва и в интернет да ви забранят да влизате :D

Като клошар :?
Не подръжавай на fuckin hostile, че може някъде да те объркам и да те смачкам като кифла :-D

Liz
12-19-2007, 02:44
Индивидуален.

`Death`Whore``
12-19-2007, 03:15
За мъж - мъжествен стил.

true.
12-19-2007, 07:26
FE6ANIQTA RULZZZZZZZZZ :grin: :smt001

Тъпа си като тая в профила ти

ax ne e... ti kvo si??? nayrentirano??? sredny mejdy stilovete? lyta6to se i ne znae6to na kade kloni? :-D ili depresirano emo? beji sa reji v takav sly4ai... ili ne6ty drygo??? 6tttt mal4i siiiii :-x mn znae6 pa ti koq e taq na profila mi.... :x

Аз съм травестит :oops:

monityY
12-19-2007, 07:28
Ем0 :grin: :grin: :grin:

punkbebs
12-19-2007, 08:11
хихихи аз си имам личен скиллл....нешту между емо ... пънк иии моя сиии :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) мн се кефкаммммм

mulgore
12-19-2007, 10:27
Аз си се обличам скейтърско и пънкарско...
Но повече си падам по раздърпаното..Също и грънджарското облекло ми допада ^^...

И какви идеи да ти дадем..Оо Използвай въображението си..
Такива хора не обичам.. :roll:

ЕPu
12-19-2007, 18:25
Ем0 :grin: :grin: :grin:

чакай малко бе, ти не беше ли СЦЕН :shock:



хихихи аз си имам личен скиллл....нешту между емо ... пънк иии моя сиии мн се кефкаммммм

Искам твоя снимка.

Blacklisted
12-19-2007, 18:30
Лош еджър такъв... с липса на индивидуалност, трябва и в интернет да ви забранят да влизате :D


Мухаха пак в изходна позиция, в една друга тема преди време те питах как ми липсва индивидуалността, така и не ми отговори :) Давай сега...

Disrespect
12-19-2007, 18:33
ебаааааати темата, копеле :razz:

DisturbinThePeace
12-19-2007, 18:50
Ali G style 8-) 8-) :D :|

Orono
12-20-2007, 11:58
Мухаха пак в изходна позиция, в една друга тема преди време те питах как ми липсва индивидуалността, така и не ми отговори :) Давай сега...
Мухаха, разреви се и ще ти кажа :D

Blacklisted
12-20-2007, 14:24
Еджовете не плачат :), а ти продължаваш да отбягваш с еврейски номера 8-)

B3B0K
12-20-2007, 19:29
е 4е моя си .... :-P

AvaLan4e
12-21-2007, 17:00
обичам обичам слаби хора с хубави елетчета всякакви видове на голо <3
ама мажествени или женствени 8) :grin: то е до самото движене някакво....ммм не някакъв як с елек подчертаваш къв е мъж ми хм демек зависи си от телосложението (; (=

LiveFlower
12-21-2007, 17:17
Моят.

elektra_3996
01-02-2008, 18:20
vii pak zasto se darjite taka sgorkite emota.Imammn dobra priqtelka emo i tuk moje da vii skrie 6apkata na pove4eto sketari s markite na skeitove,drehi i pr. :-| ne 4e imam nesto protiv i ot drugite samo fashionite mi barkat malko da ne kazvam kade kato gi vidq :D

Blacklisted
01-02-2008, 18:25
Как ще ни скрие шапката, не разбира :neutral:

Blacklisted
01-02-2008, 18:29
Много ясно че няма нормални хора над 16, които да се обличат така - нормалните смучете!

Disrespect
01-02-2008, 18:37
само фе6ън вееееееее!!!!
да си фе6ън се иска най много време и най много грижи най много средства и 6том си фе6ън на4и си най-добре!!!
другите стилове като емо,пънк мънк фънк метали сме6ници мазни и там др е пълна клора6тина мн ги мраза...6от такиа има до 16 години никой нормален 4овек няма да е такъф докато фе6ън стил са футболисти,звезди други и така ;)

тфа е

аз да те питам нещо...виждам че разбираш от фешъни..

фешън ли е да си неграмотен? защото аз искам да стана фешън и ми трябва малко инфо

TellMeYourName
01-02-2008, 19:00
само фе6ън вееееееее!!!!
да си фе6ън се иска най много време и най много грижи най много средства и 6том си фе6ън на4и си най-добре!!!
другите стилове като емо,пънк мънк фънк метали сме6ници мазни и там др е пълна клора6тина мн ги мраза...6от такиа има до 16 години никой нормален 4овек няма да е такъф докато фе6ън стил са футболисти,звезди други и така ;)

тфа е

аз да те питам нещо...виждам че разбираш от фешъни..

фешън ли е да си неграмотен? защото аз искам да стана фешън и ми трябва малко инфо
aх ей зле
кфо общо има да си грамотен ве!!!!?!??!
темата е за обличане и си казвам мойто мнение..сички други сте ацките пумяри с некфи парцали за 100 лв сичкоацките пумяри хъхъХАьЪАьахьъахьаъьхаъьа хаьъьах

Disrespect
01-02-2008, 19:04
само фе6ън вееееееее!!!!
да си фе6ън се иска най много време и най много грижи най много средства и 6том си фе6ън на4и си най-добре!!!
другите стилове като емо,пънк мънк фънк метали сме6ници мазни и там др е пълна клора6тина мн ги мраза...6от такиа има до 16 години никой нормален 4овек няма да е такъф докато фе6ън стил са футболисти,звезди други и така ;)

тфа е

аз да те питам нещо...виждам че разбираш от фешъни..

фешън ли е да си неграмотен? защото аз искам да стана фешън и ми трябва малко инфо
aх ей зле
кфо общо има да си грамотен ве!!!!?!??!
темата е за обличане и си казвам мойто мнение..сички други сте ацките пумяри с некфи парцали за 100 лв сичко

ее ти си много груб...сигурно и останалите фешъни...не ви искам тъпата мода, умрете от чума

elektra_3996
01-04-2008, 08:37
Fuckin'Hostile Пуснато на: Сря Яну 02, 2008 10:25 pm Заглавие:

--------------------------------------------------------------------------------

Как ще ни скрие шапката, не разбира
Не го казах с лоши намерения :-) просто ми стана гадно че обиждате емотата но тя си разбира от всичко .Може да говори на всяка тема.ОТ марките на дъските до марки на кецовете.Според мен не всички емота са повърхностни както казват мн хора тук,а тези които не са позиори са супер готини хора :)

DisciplineAndOrder
01-04-2008, 09:11
само фе6ън вееееееее!!!!
да си фе6ън се иска най много време и най много грижи най много средства и 6том си фе6ън на4и си най-добре!!!
другите стилове като емо,пънк мънк фънк метали сме6ници мазни и там др е пълна клора6тина мн ги мраза...6от такиа има до 16 години никой нормален 4овек няма да е такъф докато фе6ън стил са футболисти,звезди други и така ;)

тфа е

щото са тъпи

Madness
01-04-2008, 09:23
Като клошар
Хахха
8)

zloto
01-04-2008, 09:38
Сега някой може да ме помисли за луда, обаче обожавам такива дрехи :smt003 http://www.viona-art.com/pages/frameset01/setmenu.html

Red_Diablo
01-04-2008, 09:54
Какъв стил ми харесва....свлечения...

bboy_bunker
01-04-2008, 13:28
аБи Да Е яКУ ФеШъН :pPpPppPpp~~~~

SmurkamDoZori
01-04-2008, 23:47
с анцузи ходя , от федерацията ми дават и пестим пари :D

01-05-2008, 00:09
Обличайте се ако щете като курвички. Рапъри, господи опази от такива лайнярщини. За емо нямам думи, тва си е чиста педерастия!!!

FelisDirus
01-05-2008, 07:22
Обличайте се ако щете като к**вички. Рапъри, господи опази от такива лайнярщини. За емо нямам думи, тва си е чиста педерастия!!!


А ти с военна немска униформа ли щъкаш? :razz:

beercore
01-05-2008, 10:00
гей брадърс бригейд и по точно като фен на токио хотел _)_

sladur4e_yo
01-05-2008, 12:57
Обличам се както ми хареса.Нося понякога кецове,имам обаче и ботуши и обувки на ток.Всичко зависи общо взето от настроението ми.Но в повечето случай може би не се обличам смъкнато,а по фешънско.Но имам дрехи от различен тип. :)

Malphax
02-09-2008, 14:18
АИ СТИГА ВЕЧЕ "ЕМОТО" БИЛО СТИЛ ГЛУПОСТИ НЯКВА ИЗМИВЛЪОУТИНА НА НЯКАКВИ 14-15 ГОДИШНИ ДЕЦА,ТЕ НАПРАВО ИЗОПАЧАВАТ ВСИЧКО И Е ТОЛКОВА КОМЕРСИАЛНО,ЧЕ НЯМА НА КЪДЕ!Ами аз си предпочитам Готик стила на обличане :)

Blacklisted
02-09-2008, 14:40
^ защо вдигна темата бе убитак, сега пак скърбя за ороноhttp://www.teenproblem.net/f/images/smiles/a060.gif

EarthShaker
02-09-2008, 14:45
както ми е удобно...

InFluEnCe
02-10-2008, 03:22
awe kw0 wSi4ki sTe zaribeni s teq yj emoTa..punkowe.. :lol: FasHion sTyLa si e тHe besT[!] 8)

EarthShaker
02-10-2008, 06:11
аве кви са тез теми ве...

дрехите ли са най-важното? или почаайййтеее, след прическата :lol:

къде ви отидаха ценностите... аз пък най-обичам с някои от пуоверите дет ми ги плете баба ми шот са супер удобни и топлят... това ми стига... егати суетата,егати чудесията

RAWRRR
02-10-2008, 06:32
Английска мода от 50те и 60те години. :)

Имам доста такива дрехи,които не са на 50 години,де..но имитират модели от онова време..страхотни са,изчистени линии,цветове,геометрични форми-каре,райе,точки,чертички-тези неща са непреходни във времето на модата..и тн.

Пример за такъв стил обличане е прекрасната Туигги. :)

http://projects.brg-schoren.ac.at/1968/Twiggy.jpg
http://usera.imagecave.com/dotty34/twiggy.jpg

LustForSk8ing
02-10-2008, 07:00
ne6to m-u skeityrsi,punkarski i...narkomanski (spored horata ) stil

Blacklisted
02-10-2008, 09:53
аве кви са тез теми ве...

дрехите ли са най-важното? или почаайййтеее, след прическата :lol:

къде ви отидаха ценностите... аз пък най-обичам с някои от пуоверите дет ми ги плете баба ми шот са супер удобни и топлят... това ми стига... егати суетата,егати чудесията

Махни си растите тогава... :)

RottenFlesh
02-10-2008, 10:32
Еми аз се нося свлечено и мама много ми се нерви и ми вика "ти си момиче и трябва да се обличаш като момиче" и тем подобни ама на кой му пука
Смъкнати рулзз :grin:

cold_arrow
02-10-2008, 10:37
аз съм виждала азис :grin: когато си бях на село кмета го беше поканил :grin: :grin:

HePeAJIeH
02-10-2008, 11:14
Хип-хоп style :) Много широки дънки кецове грамадни тениски готини суичери или анураци R&B шапки и кърпи-така се обличам аз :)

SuSamka
02-10-2008, 11:30
Мии...ъъ...най-много ми харесва моя стил :grin: :-D

SuNsEt
02-10-2008, 11:49
метъл и рап

Canis_Dirus
02-10-2008, 11:54
http://usera.imagecave.com/dotty34/twiggy.jpg
С това черно-бяло. Тея крака и тая изгладняла физиономия...
Е не бях срещал снимка, която по-точно да описва термина "манекен на Аушвиц"!

psychopath
02-10-2008, 12:25
Клошар стайл

Choko Princess
02-10-2008, 17:10
Мии...ъъ...най-много ми харесва моя стил :grin: :-D

EarthShaker
02-10-2008, 19:15
Махни си растите тогава... :)

каква е връзката... ?

Jeuelle
02-10-2008, 19:35
Харесвам такъв стил
http://www.naturalcollection.com/images/products302/s302p16600-1.jpg
http://www.telegraph.co.uk/fashion/graphics/2006/09/04/coat/c8.jpg

А за мъжко облекло , харесвам стила на Jude Law

AvaLan4e
02-10-2008, 19:45
А за мъжко облекло , харесвам стила на Jude Law
Може би само Джуд ^^ ('=

Jeuelle
02-10-2008, 19:57
А за мъжко облекло , харесвам стила на Jude Law
Може би само Джуд ^^ ('=

Какво имаш предвид?

AvaLan4e
02-10-2008, 20:08
А за мъжко облекло , харесвам стила на Jude Law
Може би само Джуд ^^ ('=

Какво имаш предвид?
Че това, че на него му отива, не значи, че и на друг би му отивало. (=

Jeuelle
02-10-2008, 20:29
Много остроумничиш.... но беше излишно :)
Този път не се получи...

AvaLan4e
02-10-2008, 20:34
Много остроумничиш.... но беше излишно :)
Този път не се получи...
Прява го по инерция. Остроумиченето във форум е не да се подскаже нещо. Инфакт нито знам какво е остроумичене, нито какво се очаква да стане в последсвтие. Просто пише по инерция. Каквото ми падне, но рядко има въобще нещо. Може би трябва просто да спра, но така мисля за повече неща. Сещам се разни работи. Помага ми да работя, да се разконцентрирам. В работата ми концентрацията ми е върл противник. (=

NH3
02-10-2008, 20:46
кефи ме стила в който се обличат мангалите на сватба 8-) 8-)

eu.hyricane
02-10-2008, 20:49
mi imam dostata4no drehi da se obli4am spored nastroenieto si ^^
no nai mnogo mi dopada formal oblekloto.. s pantaloni, niski kecove, riza i pulover.. ina4e prez lqtoto sym s izsuleni 3/4, teniska/potnik, evenutalno 6apka.. nqmam konkr stil ^^ tova e moqt stil ^^