PDA

View Full Version : Незнам какво да правя помогнете



ivetoOo
10-07-2007, 05:10
моята история е малко объркана надявам се да разберете и да ми помогнете защото просто незнам какво да правя значи така :преди 2 дни скъсах с авера заради едно момче от моя клас което ма кефи на max уж и той ма харесваше ама нещо се обърка нз и май сама се прецаках ,но не всичко е дотука има едно друго момче са няма да споменавам имена което днеска ще дойде да говорим и сигурно ще иска да ходим та проблема ми е в това ,че незнам да са опрая ли с бившия,да тръгна ли с .... или да изчакам да вида к'во ще стане със съученика??? :-k

OnFire
10-07-2007, 05:40
И как очакваш ние да ти помогнем? Ти си знаеш какви са ти отношенията към 3те момчета, кой те харесва и ти кой харесваш... Така, че сама трябва да си вземеш тва решение.

maybelline
10-07-2007, 06:46
Помисли кого всъщност харесваш ти.Нищо чудно да харесваш и тримата,но трябва да определиш кой е най-добрия за теб.Задай си най-важните въпроси относно своето гадже - какво трябва да е като характер и т.н.Ето ти някои, по които да се ориентираш.
Приятелят ми трябва да:
:arrow: ме защитава когато някой ме обиди/ нападне
:arrow: (НЕ) крие връзката си (в училище или пред познати хора или навън изобщо)
:arrow: плаща сметката
:arrow: не се притеснява да ме представи на родителите си
:arrow: (НЕ) ме води у тях
:arrow: е мил/ любезен с мен
:arrow: готин и всички да го харесват
:arrow: не обръща внимание на други момичета
:arrow: има/няма приятели от женски пол
:arrow: има/няма кола/ апартамент/ пари - каквото и да е материално
:arrow: (НЕ) тренира футбол/ баскетбол/ каквото и да е
:arrow: (НЕ) иска само секс (или не иска секс изобщо)
:arrow: ме обича истински
:arrow: ме гушка, прегръща, целува или обратното - да не показва толкова близост


Има и още много критерии,но само за тези се сетих сега.Прецени кое от момчетата отговаря на най-много и най-важните за теб критерии и тогава ще ти е по-лесно да решиш.

NightSky
10-07-2007, 13:09
Сама трябва да решиш с кого да бъдеш.

Iv4eTy
10-07-2007, 13:16
Еми как да ти помогнем, като май ти сама незнаеш към кого какво чувстваш. Изясни си чувствата и сама реши.

RaLkb
10-07-2007, 13:20
Milichka nie nemojem da ti pomognem ti nai dobre znaesh kak stoqt neshtata i s 3 mata i nai dobre znaesh s koi shte ti e nai dobre taka che sama napravi svoq izbor. :P

Insatiable
10-07-2007, 16:28
Ти самата не знаеш какво искаш та ние ли да ти помогнем (кажем)? Избери този, който е най-подходящ за теб и който наистина харесваш :)

*Never_Again*
10-07-2007, 16:32
първо разбери кфо искаш,избери си бе който те кефи повече и те заслужава

Maimunche_f
10-07-2007, 19:23
Решението е единствено в твоите ръце. Само ти знаеш какво чувстваш и с кой от 3мата искаш да бъдеш. Решавай и действай :smt006

suantito
10-07-2007, 19:27
То май и ти незнаеш кво исакш...

Mooo6no
10-07-2007, 19:27
След като и ти самата не знаеш какво искаш е по-добре да зарежеш и 3-та вместо да си играш с тях, защото тея 'игри' няма да завършат с нищо хубаво.

DevilWish
10-07-2007, 19:51
Oh my God ,пфф колебаеш се между трима???Наранила си бившия си - по-добре го остави да си почине от теб - както й да ти звучи тфа...Ако ти харесва съученика виж какво ще стане с него ,а ако не става с него и третия те харесва ,давай с него тогава...нз кфо да ти кажа...ама ти май самата не знаеш какво искаш..

Presley
10-07-2007, 20:03
Не обичам хора,които не энаят какво искат.А ти си точно такава.Не те поэнавам,но съдейки по темата ти е така!
Как очакваш някакви съвсем непоэнати хора,които нито поэнават въпросните 3 момчета,нито теб,нито са эапоэнати с положението да ти дадат съвет?Ние сме напълно некомпетентни по въпроса ти,эащото не сме дори и наблюдатели.В случая ние се водим непросветени и би било адски глупаво от страната на който и да било,да те съветва нещо.Просто няма как.Който и каквото и да ти каже ще е стрелба на посоки и нищо повоче.Ти сама трябва да си прецениш.

10-07-2007, 20:12
horata sa kazali ako iskash da si dobre badi s tozi koito obichash ne s tozi koito te privlicha ...... dr koeto moga da citiram e "badis tozi, koito te obicha, a ne s tozi koito obichash ti

I nai-pravilnoto spored men...."obichai s razum, a ne sas sarce"

tuzaro
10-07-2007, 20:32
не че нещо ама искам да кажа че си ку*ва а още някой няма ли да си харесаш ей така просто да има кво а пишеш в форума...
да позная ли че си на 13?

ZaHaRcHe
10-07-2007, 22:17
Сама си са накофтила като си зарязала авера си зарад друг който вече не му пука.Не мисля че лесно ще ти прости....Но опитай а ако не стане стане прбвай с този третия.... оф и аз нз оправяй са

freedom
10-08-2007, 03:02
Milichka nie nemojem da ti pomognem ti nai dobre znaesh kak stoqt neshtata i s 3 mata i nai dobre znaesh s koi shte ti e nai dobre taka che sama napravi svoq izbor. :P

+1

sasha_90
10-08-2007, 05:07
Кой от 3-мата харесваш?

kinitron
10-08-2007, 10:40
Добре ама аз не съм съгласен по някой по точно по едно нещо:
(НЕ) тренира футбол/ баскетбол/ каквото и да е ......
Защо да не тренира ако имаш предвид че няма да има време за теб..ако наистина те обича и държи на теб винаги ще намери време.. !!

По Темата : Хмм Според мене ти незнаеш какво искаш по добре действай защото, от 3 стола да не останеш на земята което е гадно !! ...

АКО МОЖЕ maybelline да отговори на това !!

ТОВА Е ОТ МЕНЕ !!! ВНИМАВАЙ И УСПЕХ :D :D :D

ReFlEcTiOn
10-09-2007, 13:12
След като и ти самата не знаеш какво искаш е по-добре да зарежеш и 3-та вместо да си играш с тях, защото тея 'игри' няма да завършат с нищо хубаво.



+1 :smt019

jadna_za_lubov
10-09-2007, 13:50
според мен е по-добре да избереш сама....но един съвет...не тръгвай с момчето от твоя клас....после като скъсате как ша се гледате секи ден...в моя клас имаше една двойка кояо бяха 7 месеца заедно и сега едва едва се търпят...

ivetoOo
10-10-2007, 13:06
ae molq vi se bez obidi 4e da ne va po4vam az :smt005 i sam na 15 ne na 13 ne mislq 4e tva ima zna4enie de

ivetoOo
10-10-2007, 13:14
eee v saita moje to v toq sait vseki e moga6t ama na jivo dali 6e mi kaje6 ne6to ae trai si tam ako iska6 da ti dam adres da doide6 da mi go kaje6 v o4ite ina4e ne ta priznavam to tai vseki moje

GregoryHouse
10-10-2007, 13:17
И как очакваш ние да ти помогнем? Ти си знаеш какви са ти отношенията към 3те момчета, кой те харесва и ти кой харесваш... Така, че сама трябва да си вземеш тва решение.

Даже тя не знае какви са отношенията и с 3та момчета пък ние ли да знаем...хъх абе я с единия ще ходиш с 2рия ше се ебеш а 3тия ще ти е бест фр на който да споделяш всичко...

Veno0m
10-10-2007, 15:52
Това не ми харесва!Какво е това нещо???!!!???!!Колко момчета харесваш,изобщо сигурна ли си в нещо?Избери си този,който най-много ти допада,и който мислиш за сигурен човек! :-k

MayKyTy
10-10-2007, 15:54
Oh my God ,пфф колебаеш се между трима???Наранила си бившия си - по-добре го остави да си почине от теб - както й да ти звучи тфа...Ако ти харесва съученика виж какво ще стане с него ,а ако не става с него и третия те харесва ,давай с него тогава...нз кфо да ти кажа...ама ти май самата не знаеш какво искаш..
мхм