PDA

View Full Version : Защо тялото е важно за всеки човек?



9556220
10-07-2007, 07:32
В у-ще ни зададоха въпроса:''Защо тялото е важно за всеки човек?''. Кой може да отговори? Ще ми помогнете много... :-k

Редактирано от ^npocTo^a3^f^
7 точка от правилника!

Jamalska
10-07-2007, 07:37
Защото е неговият материален облик тук на земята хах:)
в къф смисъл е важно?...що тряа да имаме тела а не само души или що тряа да си пазим крайниците от счупване

Presley
10-07-2007, 08:51
Тялото е един вид двигател.Главата и моэъка вэимат решенията ,а тялото спомага эа тяхното иэпълнение.Благодарение на тялото имаме качества като гъвкост,пластичност и т.н,които пък често са ни от полэа.Тялото помага при фиэическият труд,който е част от ежедневието ни.А и е важно ,эащото в него има много мускули и кръвоносни съдове,беэ които просто ще дме на оня свят. :-D
Абеее има много още какво да се каже,но не энам в каква посока да си носоча мислите :-D !Кажи по какво ти е тоя въпроси с каква цел е :?: :-D

tItEufFf
10-07-2007, 16:13
Щото иначе щяхме да сме духове, призраци, полтъргайсти и демони :lol:

iMmOrAl`GiRl
10-07-2007, 19:17
еми първото нещо,което виждаш в човека е тялото..първо впечатление все пак.. :smt016 не е най-важното,ама е важно!!! :D

gabrielka@a
10-07-2007, 19:29
Ми защото това е мн за всеки човек няма да ви е приятно да сте 200кила нали!Не е вярно че външният вид не е важен! 8)
Съгласна съм!И той играе важна роля! :wink:

10-07-2007, 20:40
Ако можех да превърна моя Supreme mastermind в чиста енергия бих го направил. 8)

thefreak
10-07-2007, 21:10
Тялото е един вид двигател.Главата и моэъка вэимат решенията ,а тялото спомага эа тяхното иэпълнение.Благодарение на тялото имаме качества като гъвкост,пластичност и т.н,които пък често са ни от полэа.Тялото помага при фиэическият труд,който е част от ежедневието ни.А и е важно ,эащото в него има много мускули и кръвоносни съдове,беэ които просто ще дме на оня свят. :-D
Абеее има много още какво да се каже,но не энам в каква посока да си носоча мислите :-D !Кажи по какво ти е тоя въпроси с каква цел е :?: :-D
Уникални глупости просто.
Поздравления!

SpoileR
10-07-2007, 22:36
Външния вид не е от значение, ама и да си кит не е далавера... :smt025

MoHuTo
10-07-2007, 22:47
Външния вид не е от значение, ама и да си кит не е далавера... :smt025

FeelTheBeat
10-07-2007, 22:52
"Само ограничените хора не съдят по външността. Истинската тайна на живота е заключена във видимото, а не в невидимото." Оскар Уайълд :).
Важна част е тялото... В крайна сметка материализира душата.

Shadow_Walker
10-08-2007, 08:31
Защото с него се представяш пред света =]

AliceSw
10-08-2007, 08:36
ако е в литературен аспект - без физическото е невъзможно да съществува духовното...дори и да се опитваш да загърбиш изцяло физическото, дори и да си краен аскет, пак оставаш човек, които е съставен от физическа част - тяло - и "вътрешност" - душевност...те са взаймно свързани и зависими, защото ако тялото не се чувства добре, духът не може да намери покои или да се занимава с други неща

`Death`Whore``
10-08-2007, 08:38
Външния вид не е от значение, ама и да си кит не е далавера... :smt025
Има много дебели хора, които имат приятели и гаджета. Давала съм пример с една моя приятелка.

mon4eto
10-08-2007, 08:40
Za6toto Ima edna pogovorka:PO van6niq vid posre6tat a po uma izpra6tat :wink:

N0_feAR
10-08-2007, 09:27
защото първото нещо, което човек забелязва е точно външният вид и по него си прави преценката. Пък и е важно и за самия себе си....за да имаш самочувствие.

SpoileR
10-25-2007, 00:38
Външния вид не е от значение, ама и да си кит не е далавера... :smt025
Има много дебели хора, които имат приятели и гаджета. Давала съм пример с една моя приятелка.

Никъде не съм казал, че пълните хора не могат да имат гаджета... [-X
Това са глупости. За всеки влак си има пътници...АМА ЗА АБСОЛюТНО ВСЕКИ.

Просто казах, че да си добре сложен е "по на далавера"...
(особено за момиче...) :wink:




защото първото нещо, което човек забелязва е точно външният вид и по него си прави преценката. Пък и е важно и за самия себе си....за да имаш самочувствие.

Съвсем не...по външния вид не можеш да прецениш абсолютно нищо друго, освен дали би ти било гот ако си с нея (него) за една нощ...(примерно)

Всъщност реално можеш и да прецениш дали е богат или беден примерно (по облеклото/колата/обувки и тн...) или дали е невъзпитан (по маниерите му), което съвсем не е маловажно за да си направиш преценка, но това категорично не е критерий да кажеш този е такъв и такъв, или примерно тоя става само за т'ва другия за онова...

Може да има вид на престъпник, пък да е душица.
Единствено съм съгласен, че добрата визия е предпоставка за самочувствие. :agree:

Но никой не познава другия, по-добре от самия него.

monityY
10-25-2007, 06:39
За да си изгради някакво самочувствие предполагам... :roll:

Mar1na
10-25-2007, 06:50
За да си изгради някакво самочувствие предполагам... :roll:

Точно така.

Проблемът, обаче, е че медиите (телевизия и прочие) ни налагат този модел за съвършеното тяло.

Я вземете Ренесанса. Знаете ли какво представлява жената от Рубенсовия тип? Тогава това е било на мода.

Тялото е важно, защото ОБЩЕСТВОТО го налага...
Баси, почвам да звуча като някаква лелка :roll: