PDA

View Full Version : трябва ми помощ !:)



dj_mace
10-07-2007, 12:25
na4i iskam da va pitam kak da se samoobiq po nai bezbolezniq na4in?plz ne mi davaite akul 4e ne si zaslyjava,4e 6 pravq glyposti ili takiva n6!naprao ve4e mi pisna.a i sry 4e obarkah kade da q sloja.a iskam sa samoobiq zaradi edin tapanar koito ve4e 3 meseca reva za nego i ne moa si go izbiq ot glavata ](*,) ](*,) ](*,) ](*,)

Anf3tamin4o
10-07-2007, 12:32
Единствения начин е като пораснеш :)

Sashkov
10-07-2007, 12:36
Най-безболезнения начин да се убиш,е тва не го бях чувал :-k :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :smt005 \:D/ =D> 8-[ :shock: :-D мухахаха,то така или иначе си решила да правиш глупост,хвърли се от някой блок само 3-4 секунди ще гледаш земята и ще осъзнаеш в тези секунди че си направила глупост =D> но ще е късно

FairyNymph
10-07-2007, 12:36
т.12 от Правилника!

Модерирано от sh3_1s_7h3_0n3

И ПОСЛЕДНО-МИЛИЧКА, ТИ НЯМА ДА СЕ САМОУБИЕШ...няма да ти наливам акъл в главата, но по този начин няма да постигнеш нищо.
Предполагам, че на твоята възраст и точно с тая ценностна система единственото, което искаш и мислиш, че ще постигнеш е, че ще го нараниш и ще си отмъстиш за всичката му причинена болка.Ако ще си гадна го накарай да страда по друг начин, по който ще можеш всеки ден да виждаш отвратената му и презрителна физиономия...

deninka@
10-07-2007, 12:36
az p1k s1m revala za edin pomiqr 2 godini -e zareji az gi prevazmogvam..........i ne mi puka.sega ve4e te za men revat.

FieRy_GirL
10-07-2007, 12:42
kfi sa teq gluposti e :?: 6se symoubiva6 zaradi mom4e..ti luda li si???tfa pyk e nai-golqmata glupost kyqt sym 4uvala-"nai bezbolezneniq na4in da se samoubiq"..No Comment prosto..

suantito
10-07-2007, 12:44
Незнам то начини много ама не се беси, защото се напикаваш....

FairyNymph
10-07-2007, 12:48
Незнам то начини много ама не се беси, защото се напикаваш....
докато чакаш ли?

NightSky
10-07-2007, 12:52
Ти самата казваш, че е тъпанар... какъв смисъл тогава да се самоубиваш за него?

suantito
10-07-2007, 12:59
Незнам то начини много ама не се беси, защото се напикаваш....
докато чакаш ли?
Като се обесиш не че ще ти пука ама се пак...

Iv4eTy
10-07-2007, 13:09
Страдала 3 месеца и ще се самоубива, страдала съм много по-дълго време и има хора които са страдали много повече от теб, но не са се самоубивали. Виж какво не всичко в тоя свят е рози, трябва да свикваш че няма винаги да си щастлива. Ти още от сега като мислиш за самоубийства как ще се справяш напред в живота?! Избий си тея мисли от главата и не се прави на жертва, сега ти е гадно но ще видиш ще ти мине и тогава ще се чудиш как си могла да мислиш за самоубийсвто. [-X

maybelline
10-07-2007, 14:05
Най-безболезнения начин да се самоубиеш? Начинът е да пораснеш.Така вече няма да си малко дете,което мисли и говори глупости - какъв по-хубав начин да изчезнеш от това да се появи зряло момиче на твоето място?Изисква повече време от наркотиците или ножът,но е най-приятния начин.Дори изходът е прекрасен.

Presley
10-07-2007, 14:34
Ако имаше сериоэни намерения да се самоубиеш,нямаше да пускаш теми иэ форумите-това е ясно на всеки.И ти го энаеш.Може би просто търсиш съчувствие.Еми имаш го.Съчувствам ти мнооого.
А и само да добавя-3 месеца са нищо.
:-D Абе предполагам не си на повече от 11-12,така че просто не си трови детството с такива неща.Има много време пред теб эа лъбов,момчета и всичко останало.

iMmOrAl`GiRl
10-07-2007, 14:58
:shock: ъЪ никой от тук не се е самоубивал,че да знае кой метод точно е най-безболезнения(шега ;] ) , а и за някакъв....загубеняк-няма смисъл,не е единственото момче на света

Иначе не си режи вените ;> ако си твърдо решена да се самоубиваш,което ме съмнява :)

kael
10-07-2007, 16:16
т.12 от Правилника!

Модерирано от sh3_1s_7h3_0n3

*Never_Again*
10-07-2007, 16:21
така слушай моя съвет въжето камъка и тичаш към най близката дълбока река като си скубеш косите и крещиш и скачаш или въжето липата и дърпаш.еййй бъзикам се да не ме послушаш верно,недей да се излагаш няма смисъл чак от такива глупости

Insatiable
10-07-2007, 16:21
Стига драми, живота ти продължава и без "тъпанара" нали? ;)

talisman4e_
10-07-2007, 16:27
Да ти кажа честно с умственния багаж си за никъде :) Щяла да се самоубива зарад момче ... дето го ревала 3 месеца... Апфф... Само да те питам .. какво ще спечелиш като се самоубиеш ?! Или и ти не знаеш :smt005 :smt005 ... Ама въпреки всичко прави каквото искаш .. самоубий се.. АКО ИМАШ СМЕЛОСТ :roll: Тъпи Tийн-ове :lol:

HePeAJIeH
10-07-2007, 17:16
Ела да те самоубия :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :-D :-D :-D :-D :-D :mrgreen: :mrgreen: :smt082 :smt082

Lake-of-tears
10-07-2007, 18:08
Ама как ли пък не да се самоубие хах. :::

YgaBHuk
10-07-2007, 18:52
И все пак ако се самоубие всички които писаха в тази тема са някакъв вид съучастници :twisted: Баси верно че нема да се самоутепа ама пък как може да й давате съвети :-k

MiMcHeTo
10-07-2007, 19:33
Абе какво става тука, как така ще се самоубиваш? И то заради "тъпанар", както сама го наричаш... Да ти кажа - в тоя живот тъпанари мноооого, ако заради всеки се самоубиваше по едно момиче, вярвай ми, че на света жени няма да останат... Предполагам, че повечето от нас са имали взаимоотношения с такива "индивиди",при това по няколко, ама за вземем всички да се убиваме ли? На мен примерно ми с е е случвало два пъти...Е, щом пиша това, значи все пак не съм се самоубила...
Казваш да не ти даваме акъл, ама тъй като гледам всички това правят... е аз как да не се включа :wink: Така де ставаше дума, че и аз съм ревала за не един а двама, и не 3 месеца, а по една година за всеки... Знам какво ти е, знам че си се предала, но живота не свършва с едно момче- прсто не си заслужава. Мен ако питаш не мисли за самоубийство, ами излез с високо вдигната глава, усмихни се на света - животът ти едва сега започва... И ако видиш въпросния "тъпанар", не му обръщай внимание, не му говори, преструвай се че го няма... Не можеш да си представиш израза на очити му, когато те види жизнерадостна и щастлива, все едно нищо не е станало. Е кажи ми не си ли заслужава да живееш, за да видиш този ужасен поглед, защото той ще бъде ужасен, че въпреки всичко ти си победила.
И си мисля че това не е само мое мнение...
Ами това беше от мен, аз само ти дадох съвет. Оттук - нататък всичко е в твои ръце!!!

suantito
10-07-2007, 19:37
Не се самоубивай защото душатати ще отиде право в ада...

sh3_1s_7h3_0n3
10-07-2007, 21:39
т.12 от Правилника!

Стига глупости! Вземи се в ръце и си избий глупавите мисли за самоубийство от главата! Най-лесно е да сложиш край на живота си... по-трудно е да се изправиш срещу трудностите в него и да се опиташ да ги преодолееш!