PDA

View Full Version : Концерта на Сити



LiveFlower
10-07-2007, 13:28
hora kuv e toq koncert na city,daite malko info:kude,koga,v kolko do kolko 4asa :?:

Редактирано от ^npocTo^a3^f^
Заглавието на темата трябва да е написано на кирилица!

teardrop
10-07-2007, 13:30
Днес, от 8, на пл.Батенберг, предполагам до към 10-11 макс ше продължи.

MusicIsTheKey
10-07-2007, 13:30
http://www.city.bg/index.html

http://city.bg/concert.html

http://www.city.bg/concert3.jpg

DjBaloon
10-07-2007, 13:31
За трети пореден път най-хитовата музикална телевизия в България – CITY TV, съвместно с най-младата мобилна мрежа LOOP, организира грандиозен концерт в центъра на София – LOOP LIVE! Това, което ще се случи, отново ще превърне площад Батенберг в една огромна музикална сцена, на която ще се качат 8 чужди световно известни изпълнители, повечето от които за първи път идват в България.
До този момент подробностите около концерта се държаха в тайна, но на официална пресконференция организаторите разкриха имената на звездите и детайли около тяхното гостуване.
CITY TV, която през октомври навършва две години, обещава това да се превърне в една незабравима вечер. От своя страна от LOOP обещаха специални изненади за техните настоящи и бъдещи абонати. В голямото събитие ще се включат любимите звезди на 2007 година. Настроението на площад Батенберг ще ескалира, когато на една сцена се качат:

Yarabi - Румънската група е съвсем млада - Йонут Кристиан Тиу и Адриан Филипидеску я основават през 2005 година. Музиката им е микс между денс и хаус, с поп елементи. Първият им сингъл “Yarabi” се превърща хит в Полша, Испания, Италия и Турция, а освен това попада в плейлистата на водещи радиостанции в Германия, Великобритания и Франция. В България сингълът “Yarabi” стана летния хит на годината.

Freemasons ft. Amanda – Вокалистката Amanda Wilson е родена в Лондон и започва да пее едва на 10 годишна възраст. Става част от Freemasons през 2004г, когато записва “Love on my mind”, която попада директно на N 1 в UK TOP 20 и “Rain Down Love”, с която само в Англия се продават над 100 000 копия за по-малко от седмица. Покрай многобройните си участия в САЩ и Европа Amanda Wilson работи върху нови проекти с Russell Small и James Wiltshire.

Million Stylez - Истинското име на реге изпълнителя е Kenshin Iryo. Роден е през 1981г. в Стокхолм, но има френски и японски корени. Той става популярен у нас с четвъртия си сингъл “Miss Fatty”, който превзема много бързо музикалните европейски сцени и се завърта ексклузивно за България по CITY radio/tv.

Jaba & Yves La Rock - Роденият в Швейцария Jaba създава първата си група още на 16 години- “Steelband”. Когато групата се разделя, Jaba основава своята настояща банда – “Moonrisers”. Издадената през юли песен на Jaba и Yves La Rock “ Rise up” достига 13-то място в UK Singles Chart, No. 2 в Тhe Buzz Chart, No. 4 във Fresh 40 Chart и е сред първите десет най-ротирани песни в Аirplay класации в над 20 европейски държави.

Asle & Anne - Asle Bjorn започва да се занимава с музика още на 14 години! За последните 3 години той създава свой собствен стил, който определя като “tight, dirty, and pumping house”. Сингълът му ‘Some Kinda Freak’ достига до номер 1 в UK Buzz Chart. Другият хит “Lucky You” най-вероятно нямаше да пожъне толкова голям успех у нас без участието на чаровната вокалистка Anne! Във всички чартовете на Източна Европа “Lucky you” достига 1-вото място!

Mans Zelmerlow - Роден в Швеция, където е избран и за най-сексапилен мъж, Mans Zelmerlow прави първите си крачки в музикалният шоубизнес благодарение на участието си в Swedish Idol 2005, където достига до финалната петица! Следва първият му сингъл "Cara Mia", познат на българската публика от ефира на City radio/tv! Тази година Mans Zelmerlow участва в Melodifestivalen 2007 с "Cara Mia" и печели 2-ро място като любимец на публиката! В Swedish Chart песента достига 1-вото място.

Lumidee - 23 годишната изпълнителка Lumidee е с пуерторикански и испанки произход. Родената в Ню Йорк певица само за няколко години успя да работи с големи имена от музикалният бизнес като: Gwen Stefani, Snoop Dog, Busta Rhymes, Pharrell Williams, Wyclef Jean и Shaggy. Последната песен на Lumidee – “Crazy” е с рапъра Pitbul. Първият й сингъл, който я прави известна още на 19 години е "Never Leave You" - дует с Busta Rhymes! Вторият й успешен сингъл “Dance”, който е официалния химн на FIFA World Cup 2006, достига до Top 5 в Германия! Певицата пристига от Ню Йорк в деня на концерта и ще се качи на сцената с още шест души танцьори, ди джеи и рапъри.

Outlandish - Първият им голям хит "Aicha", която в оригинал е изпълнявана от арабския певец Khaled, излиза през 2003 и взривява всички азиатски класации, като в европейските държави достига ТОП 5. В тяхната музика, която е повлияна от различния им произход, могат да се чуят ритми от Мароко, Пакистан, Латинска Америка и Панджаби. Последният им сингъл - “Callin’ U” достига Top 3 в Airplay на Скандинавия и Германия и е тоталния хит на 2007 в България.


За тези, които искат да видят това невероятно шоу на живо – 07.10.2007г. – неделя, 20:00 ч., пл. Батенберг, вход свободен! Концертът ще бъде излъчен пряко и по CITY TV.


Източник:www.city.bg

miminia
10-07-2007, 15:18
невероятно шоу

и кое му е невероятното , да ходя да се блъскам с некфи говеда и да креща и да се правя ,че съм им фенка :D лично мнение ,вие си ходете :-D [/code]

nO3Hau*
10-08-2007, 01:26
невероятно шоу

и кое му е невероятното , да ходя да се блъскам с некфи говеда и да креща и да се правя ,че съм им фенка :D лично мнение ,вие си ходете :-D [/code]

oфф аве защо не спираш да се цепиш постоянно ? това че ти не разбираш от музика не ти давва право да се опитваш да налагаш мнението си ? не на всеки му харесва пънка като цяло (музика , и стил на обличане и ...абе като цяло гаден е :(

Loshotia
10-08-2007, 07:53
невероятно шоу

и кое му е невероятното , да ходя да се блъскам с некфи говеда и да креща и да се правя ,че съм им фенка :D лично мнение ,вие си ходете :-D [/code]

Eeee, що няма да дойдеш бееее.....сега ме сдуха за целия ден

Аз бях там, беше тъпкано с народ, отидох заради три изпъление- Asle(после в Jeam-а беше страхотно), Yves Larock, Freemasons. Бях на 50 метра от сцената, съответно видях квото исках, но ми се иска вече тея концерти да са платени, щото сички тоя народ няма да се навие да отиде на концерт ако трябва да плаща 20лв примерно