PDA

View Full Version : Има ли смисъл?Сърцето казва друго..;(



nencuHka
10-07-2007, 16:30
....................

Insatiable
10-07-2007, 16:41
Много гадна ситуация :( Аз ще те посъветвам да си починеш още малко, не се занимавай с момчета, отдай се на приятели и купони ... любовта ще си дойде сама :)

Anti-Paris Hilton
10-07-2007, 16:42
И ние кво?
Само заради "метълка..стилът и и всичко останало е доста на по долно ниво от мен" те отписвам.

kael
10-07-2007, 16:46
И ние кво?
Само заради "метълка..стилът и и всичко останало е доста на по долно ниво от мен" те отписвам.


+13

gLoRiOuS_aNGeL
10-07-2007, 16:48
Според мен трябва да опиташ с И.! Кажи му,че изпитваш чувства към него или поне му го покажи.Забрави за Б. и гледай само напред...Пожелавам ти успех...

thefreak
10-07-2007, 16:49
Много споделящи неска бе...
Никой няма проблем уж, само споделя...
Замалко... и... и щеше да ми пука, съвсем малко ми остава, но уви....

FieRy_GirL
10-07-2007, 17:16
pyrvo-metalkite ne sa idiotki !!!!!vtoro-ili izberi edin ot 2mata ili gi za*bi i 2mata i si nameri nqkoi s koity e "vyzmojno" da si.

GregoryHouse
10-07-2007, 17:28
Като за начало..здравейте.Много от вас едва ли ме познават .. повече от половин година не съм писала,а от тогава форума е доста променен...Та тези ,които си спомнят за мен сигурно се сещат и за "незабравимата ми любов"..
Мина година и отгоре от как Б. не ми обръща внимание...вече пътищата ни се разделиха..Пред всички "аз отдавна го ненавиждам" .. ала не мисля сама за себе си така.Рядко се виждаме,но когато това стане все си мисля за нас двамата.Дори и най-малкия му жест за мен значи много.. Не знам обаче дали искам да се залъгвам..ама има и друго момче ..
Казва се И. ,когото познавам от много години..по голям е от мен с 2 години,но много ми харесва още от как бях 6ти клас.Скоро ми обръщаше повече внимание по скайп,което никога не се беше случвало..Радвах се..докато не разбрах,че ходи с "метълка"(не че имам нещо протиф тях).И тя е колкото мен,но стилът и и всичко останало е доста на по долно ниво от мен.Не мога да разбера как все хората които на мен ми допадат харесват все някакфи идиотки :cry:
Не знам..много ми харесва И. , но не мога да направя нищо..От друга страна видя ли Б. и всичко се обръща на 180 градуса.. Искам едно,но сърцето говори друго .. Друго .. но все невъзможно :cry: :cry: :cry:


Първо само изказването ти за нея ме видо до извода че си ревнива злобна "кучка" и според мен ти си по доло от нея...2ро това че е метълка какво ?! Да не би да ядат хора? 3 то май май не знаеш и ти какво искаш и не ти го казва сърцето а хормона...остави хората намира да са щастливи...не руши чуждото щастие дори това да коства твоето...въпреки че едва ли ще се вслушаш в думите ми...

П.п: Не те познавам отпреди и имай предвид че поста ми не е за цел да те обижда просто казвам това което мисля...

talisman4e_
10-07-2007, 17:31
Радвах се..докато не разбрах,че ходи с "метълка"(не че имам нещо протиф тях).И тя е колкото мен,но стилът и и всичко останало е доста на по долно ниво от мен.Не мога да разбера как все хората които на мен ми допадат харесват все някакфи идиотки :cry:

Еми нормално след като си толкова надута и подценяваш така хората да предпочете нея!!! :smt013 :smt013 Какво като е метълка?! Въпрос на стил и вкус.... Според мен няма значение какво слушаш , а има значение какъв човек си... И така като гледам не си от най-добрите :smt019

MoHuTo
10-07-2007, 17:45
По-добре остави Б. назад в миналото...и се помъчи да си оправиш нещата с другото момче :wink:

HePeAJIeH
10-07-2007, 17:50
Ами ти си едно неразбрано момиче нз какво искаш Не заслужаваш нито един от двамата а и те не заслужават да са с кучка като теб която се мисли че е хванала бога за хуя

koalka
10-07-2007, 18:23
Опитай се и двамата да ги забравиш, това трябва да се случи. :wink:
Сама виждаш, че с И. нещата не могат да станат.Пък за Б. вече много време се измъчваш...Забрави ги и двамата, но пък за целта е хубаво малко по-малко да ги виждаш, а не да се засичате нон-стоп. :wink:
И това за метълката-тъпо е, защото явно момчето не гледа само дрехите и стила й на обличане, за което е прав.Защо реши, че това е важно?

DevilWish
10-07-2007, 18:28
Първо само изказването ти за нея ме видо до извода че си ревнива злобна "кучка" и според мен ти си по доло от нея...2ро това че е метълка какво ?! Да не би да ядат хора? 3 то май май не знаеш и ти какво искаш и не ти го казва сърцето а хормона...остави хората намира да са щастливи...не руши чуждото щастие дори това да коства твоето...въпреки че едва ли ще се вслушаш в думите ми...

П.п: Не те познавам отпреди и имай предвид че поста ми не е за цел да те обижда просто казвам това което мисля...
+1
Съгласна съм..
най-много ме издразни изказването ти за това момиче...ревността какво може да направи Боже...Боже :-k

ражур
10-08-2007, 07:10
От кога метълите са второ качество хора? :smt018

freedom
10-08-2007, 08:06
Радвах се..докато не разбрах,че ходи с "метълка"(не че имам нещо протиф тях).И тя е колкото мен,но стилът и и всичко останало е доста на по долно ниво от мен.Не мога да разбера как все хората които на мен ми допадат харесват все някакфи идиотки :cry:

Еми нормално след като си толкова надута и подценяваш така хората да предпочете нея!!! :smt013 :smt013 Какво като е метълка?! Въпрос на стил и вкус.... Според мен няма значение какво слушаш , а има значение какъв човек си... И така като гледам не си от най-добрите :smt019

+1
Обаче пък не мисля,че е надуто момичето... Изказва си мнението за нея.Нормално е малко да я мрази при положение,че тя ходи с нейното момче(ако мога така да го нарека) .... И аз бих мразила такава... И бих я обиждала много повече... Така,че.. има право! Аз я подкрепям и ще я посъветвам да признае чувствата си на И., а Б. да го забрави напълно...Няма смисъл да се измъчваш заради нещо,което отдавна е в миналото и може би никога повече няма да е нито бъдеще,нито настояще.

nencuHka
10-09-2007, 13:16
За пореден път се убедих от вас съвет да не искам..Мерси. ](*,)

kobrichka
10-09-2007, 14:00
За пореден път се убедих от вас съвет да не искам..Мерси. ](*,)

Докато се мислиш за нещо повече от останалите,такива съвети ще получаваш."Бъди човек,за да се отнасят като човек с теб"

sasha_90
10-09-2007, 14:31
За пореден път се убедих от вас съвет да не искам..Мерси. ](*,)

Докато се мислиш за нещо повече от останалите,такива съвети ще получаваш."Бъди човек,за да се отнасят като човек с теб"
С това съм съгласна.

koalka
10-09-2007, 14:49
Това, че си казала една глупост, не означава, че всички трябва да сме съгласни с нея, нали?
И имам един въпрос-да ти заключвам ли темата, защото като гледам си редактирала първия си пост, махнала си написаното?