PDA

View Full Version : .MTV формат



vikipf
10-07-2007, 20:00
Проблеммммм....
Брат ми си купи мп3/мп4, която чете клиповете само в .mtv формат... А не мога да открия конвектор, който да ги преобразува в този формат.. Моля ако някой знае такава програма да напише името или да прати линк...
Много благодаря... :roll:

thefreak
10-07-2007, 20:06
Да не е .amv формата?

krisi_bep
10-07-2007, 20:09
Ааа Вики потърсих в едно сайтче и ми излезе една програма според кйоято .mtv файловете са на картинки :-s ---->

TubeesView е разглеждачка на изображения за популярните (и не толкова популярни) графични формати: BMP/DIB, CPT, DCX, DIC, FBM, FITS, GIF,JPEG, KCD, MSP, MTV, NOL, PAT, PCX, PBM/PGM/PPM, PICT, PCD, PSP, PXR, RGB/SGI, SUN/RAS, QRT, RLE, TGA, TIFF, XBM/XPM/XWD. Програмата поддържа и мултимедийни файлове между които: AIFF, ASF, AVI, AU, MP3, MPEG, WMA и WMV. Има изчистен интерфейс и не се гордее с много функции, прави точно това за което е предназначена - показва и възпроизвежда.

thefreak
10-07-2007, 20:12
Ааа Вики потърсих в едно сайтче и ми излезе една програма според кйоято .mtv файловете са на картинки :-s ---->

TubeesView е разглеждачка на изображения за популярните (и не толкова популярни) графични формати: BMP/DIB, CPT, DCX, DIC, FBM, FITS, GIF,JPEG, KCD, MSP, MTV, NOL, PAT, PCX, PBM/PGM/PPM, PICT, PCD, PSP, PXR, RGB/SGI, SUN/RAS, QRT, RLE, TGA, TIFF, XBM/XPM/XWD. Програмата поддържа и мултимедийни файлове между които: AIFF, ASF, AVI, AU, MP3, MPEG, WMA и WMV. Има изчистен интерфейс и не се гордее с много функции, прави точно това за което е предназначена - показва и възпроизвежда.
Ти май си пропуснала, това че момичето не търси плеяр, а конвертор.
Нищо де, не може всички да сме наблюдателни....

krisi_bep
10-07-2007, 20:42
Да знам какво търси тя . Просто исках да и покажа че .mtv явно не е за музикални файлове . Тя със сиг ме е разбрала ;) И не и я предлагам , защото няма да и свърши работа просто я давам за ПРИМЕР ;)

lmao
10-08-2007, 08:00
http://local.wasp.uwa.edu.au/~pbourke/dataformats/mtv/

MARKOS
10-08-2007, 09:33
Тази програма е мн яка дано ти свърши работа
http://arenabg.com/details.php?id=5f778bd98b8880bfef13e195d29cc6977f5 4cfdf

vikipf
10-08-2007, 12:13
Ох...Килпове в .mtv формат ми трябват.. Пробвах да качвам какви ли не други формати ама нищо не се пуска... А наистина ми трябва тоя тъп конвектор.... :cry: