PDA

View Full Version : Историята на едно хлапе



pink_champagne
10-07-2007, 21:14
Някога имах най-добър приятел и той беше всичко за мен.Когато нещо ми тежеше отивах и изливах болката си, а той винаги ми помагаше и ми даваше страхотни приятелски съвети. С него съм израстнала и с него винаги ме е свързвало нещо по-специално.Трудно човек може да открие толкова верен приятел. Ние бяхме малки хлапета и още помня как задружно всяка сутрин отивахме на градина хванати под ръка.Но годините минаваха и двамата се променяхме... и един ден се намеси любовта. Тя обърка всичко.И двете глупави деца се поддадоха на чувствата и един ден бяха много по-близки от приятели. Любовта им даде точно три месеца щастие. После всичко се промени.. тя поиска своята изгода... Всичко просто рухна...един ден аз намерих друг когото да обичам..но знаех че моят най-добър приятел още изпитваше по-специални чувства...Тогава той кипна...И вече не остана капка приятелство... Само горчиви спомени останаха .... и най-трудното... когато се видим и едно здрасти да не си казваме....един ден ИМАХ най-добър приятел...

Това е моята история..дори нямам конкретен въпрос..просто си напишете мнението плс

tuzaro
10-07-2007, 21:16
много лошо почти с сички приятелства се случва така

Presley
10-07-2007, 21:19
ТЪпо е ,че след като си намерила друг явно не си се иэяснила с него.на него му е било много кофти,щом е имал чувства към теб.
Явно обаче и на теб още ти тежи.Така че,эащо не го потърсиш и не поговорите?

babity
10-07-2007, 21:27
Да си кажа моето не е толкова лошо. Харесвах момче от класа си. Започнахме да си пишем, скайпове, кафета...всичко, просто всичко. От един непознат стана мой най - добър приятел. Разбирахме се чудесно и бяхме неразделни. Аз плаках с него, когато беше наранен и го болеше. Аз му давах съвети и го подкрепях дори в грешките му! Един ден след много дълго време, в което криех чуствата си се почуствах слаба. Имах и други проблеми, не издържах и му разказах всичко. Той реши, че съм била негова приятелка само за да се уредя с него и съм му казвала лоши неща (които до едно бяха истина, но той не пожела да разбере) за приятелката му. Изведнъж всичко приключи! Нямах приятел. Виждах го всеки ден в училище, но бяхме като непознати, въпреки, че дори седяхме заедно. Спряхме да си говорим. От най - свястното момче, което съ срещала се превърна в ужасен, арогантен женкар. От голямото приятелство и от дните, които прекарвахме заедно не остана нищо. Нищичко! Сега когато го погледна изпитвам болка. Той толкова се промени... Така, че напълно те разбирам. Знам какво ти е, но нищо неможеш да промениш. Изборът ти се състои в това да го игнорираш и да не мислиш за него, или да се измъчваш постоянно...

thefreak
10-07-2007, 21:28
Еми какво да кажа.
Ти си виновна.

FeelTheBeat
10-07-2007, 22:25
Това се случва често... Един мой роднина ми беше казал "приятелство между мъж и жена - няма! Поне единия от двамата, ще се надява на нещо повече." И е точно така... Една съфорумка, за подпис имаше някакъв цитат: "приятелството между мъжа и жената приключва с настъпването на ноща".
Незнам какво да ти кажа, просто съжалявам, че така се е получило.

Wrathchild
10-07-2007, 22:29
Хах, точно пък приятелството между момче и момиче е най-силно.
На мен пък като повечето ми приятели са момчета кво, да не би всичките да ме харесват? Или аз тях? :lol:
Отделно, дори да си гадже с някой пак може да сте приятели. Що на мене примерно гаджето ми освен всичко друго ми е и най-добрият приятел?
Така че това е много относителна тема...
А относно мацката, пуснала темата да си гледа работата. Сама си е виновна.

freedom
10-08-2007, 02:19
Тъжна история,ама кво да се прави... Живота е гаден! Отивам да изпуша 1 цигара... Направи и ти като мене...И гледай цигарата докато гори...Представи си,че тая цигара е твоя живот и като гледаш как бързо гори...Толкова бързо гори и живота,така че не си губи времето да съжаляваш и страдаш за изгубени неща...Живей си живота и се радвай на това,което имаш!

Presley
10-08-2007, 08:27
Тъжна история,ама кво да се прави... Живота е гаден! Отивам да изпуша 1 цигара... Направи и ти като мене...И гледай цигарата докато гори...Представи си,че тая цигара е твоя живот и като гледаш как бързо гори...Толкова бързо гори и живота,така че не си губи времето да съжаляваш и страдаш за изгубени неща...Живей си живота и се радвай на това,което имаш!
Не моа да се сдържа :-D
Поэдравявам те эа написаното!Много вярно. :-D !

mon4eto
10-08-2007, 08:29
Emi tova e to horata sa si go kazali:Priqtelstvo mejdu momi4e i mom4e ne moje da sa6testvuva ](*,)

kobrichka
10-08-2007, 11:54
Съжалявам наистина за това,което ти се е случило,но...това е живота.Лично оз смятам,че вие сте си виновни,но виждам че все още ти е гадно за тази случка и не искам да съм злата в случея.Тъй че ще се въдържа,но само ще ти кажа,че приятеството е мн хубаво нещо ти самата си го испитала и не е трябвало да го жертваш.Има хора,които са приятели и др хора които са гаджета,но не и приятелите да са ти гаджета,защото любовта е до време(сама си се убедила),а приятелите остават.Но вече е свършен факт и както каза freedom

Тъжна история,ама кво да се прави... Живота е гаден! Отивам да изпуша 1 цигара... Направи и ти като мене...И гледай цигарата докато гори...Представи си,че тая цигара е твоя живот и като гледаш как бързо гори...Толкова бързо гори и живота,така че не си губи времето да съжаляваш и страдаш за изгубени неща...Живей си живота и се радвай на това,което имаш!

slan4iceto_n
10-08-2007, 12:30
И гледай цигарата докато гори...Представи си,че тая цигара е твоя живот и като гледаш как бързо гори...Толкова бързо гори и живота,така че не си губи времето да съжаляваш и страдаш за изгубени неща...Живей си живота и се радвай на това,което имаш!
е това е най-страхотната мисъл, която скоро съм чела. невероятна е! иначе по темата- може би трябва да поговорите, понякога едно приятеслтво може да се реанимира, не знам дали е така във вашия случай. иначе прочетох коментари, че приятелство между момче и момиче не можело да съществува. може, повярвайте, знам го от личен опит,. просто тр да намериш човек, с който и двамата, така да се каже, сте се отписали за нещо повече от приятели

slan4iceto_n
10-08-2007, 12:31
И гледай цигарата докато гори...Представи си,че тая цигара е твоя живот и като гледаш как бързо гори...Толкова бързо гори и живота,така че не си губи времето да съжаляваш и страдаш за изгубени неща...Живей си живота и се радвай на това,което имаш!
е това е най-страхотната мисъл, която скоро съм чела. невероятна е! иначе по темата- може би трябва да поговорите, понякога едно приятеслтво може да се реанимира, не знам дали е така във вашия случай. иначе прочетох коментари, че приятелство между момче и момиче не можело да съществува. може, повярвайте, знам го от личен опит,. просто тр да намериш човек, с който и двамата, така да се каже, сте се отписали за нещо повече от приятели

sasha_90
10-08-2007, 12:40
Сама си си виновна.Нищо повече не можеш да направиш.

RaLkb
10-08-2007, 12:57
Naistina mnogo tbjno...vinata obache ne e samo tvoq ako toi ti beshe naistina istinski priqtel shteshe da ti vleze v polojenie....sajelqvam za vas :(

GregoryHouse
10-08-2007, 13:05
Тъжна история,ама кво да се прави... Живота е гаден! Отивам да изпуша 1 цигара... Направи и ти като мене...И гледай цигарата докато гори...Представи си,че тая цигара е твоя живот и като гледаш как бързо гори...Толкова бързо гори и живота,така че не си губи времето да съжаляваш и страдаш за изгубени неща...Живей си живота и се радвай на това,което имаш!


Ба това мнение все едно съм го написал аз по съгласен с друг не съм бил... просто нищо за добавяне...