PDA

View Full Version : Сложна работа



miss_fatty
10-08-2007, 08:11
Ще се опитам по-накратко да ви обясня ситуацията!Значи преди лятото моята най-добра приятелка започна да си харесва едно момче(с което цяло лято бяме заедно) а аз имах слаби симпатии към него!Тя постоянно ми говореше за него,но аз и казвах че няма смисал да се занимава с него щото ние за 1-ва година излизахме заедно щото компаниите ни бяха савсем различни(защото той е на 21,а тя на 14)!Но тя много много го харесваше,а той НЕ!А аз нали ви казвам имах леки симпатии към него но при положние че тя има силни чувства към него аз не взимах участие!И кво стана-той започна да ми звъни,да ми праща смси и аз като бях на море постоянно питал за мен!Като се прибрах той ме сваляше а моята приятелка разбра всичко,но пък се оказа че тя си харесвала вече друг!И така аз тръгнах с тва момче таа това продължава вече 2-ри месец!Много си се обичкаме,но тук се появява моята приятелка която му звъни постоянно,праща му смси,а пред мен се прави че нищо не е станало!Какво да правя с нея?Знам че и аз постъпих гадно но той просто като няма нищо към нея аз ли съм виновна?Ква е тая приятелка? :smt012


Офффф абе става по-сериозно!Седиме си днес в едно кафенце 3-мата и той и вика на нея,ама ти що не излизаш вечер?И тя вика ема няма с кой!И той вика еми ще започнеш да излизаш с нас!Алелелелее ужас!И после тя разправя нещо за утре че ще има гости които не харесва и той и вика ема нали ти казах ще започнеш да излизаш с нас!Сигурно 3-4 пъти повтараше да излиза с нас!И нещо по-едно време се споглеждаха само,усмихваха си се алллллл незнам кво става!Аз ли съм тъпа че не разбирам илии..... :smt011 :smt011 :smt011 :smt010

FieRy_GirL
10-08-2007, 08:17
1-vo:spored men tfa ne e priqtelka.
2-ro:ako sym razbrala pravilny kogaty si trygnala s tfa mom4e tfoita fr-ka si e hareswala dryg taka 4e ti nqa za kwo da se obwinqwa6!
3-to:gowori s neq po toq wypros da widim tq kfo obqsnenie 6ti dade
4-to:ne wi poznawam no spored men tfa NE e priqtelka !!!

freedom
10-08-2007, 08:18
Аз на това нему викам приятелка ами гадна ку*ва ! хаха ... Можеш да си поговориш с нея и да й кажеш,че няма смисъл да се навира повече м/у вас,защото се обичате твърде много,за да ви раздели някфа такава като нея...Може да й стане тъпо и да се скарате,но пък не мисля,че искаш да имаш приятелка като нея...

xXxScreamxXx
10-08-2007, 08:19
p1rvo tq ne ti e priqtelka sprqla e da b1de takava v momenta v koito e razbrala 4e ti i toi ste zaedno.a ina4e pitai go nego dali ima nqkakvi simpatii k1m neq :wink:

Presley
10-08-2007, 08:21
Не си постъпила никак гадно.Все пак тя вече е харесвала друго момче.какъв е проблема :?:
Съветвам те да не намесваш гаджето ти ,а да си решиш проблема на 4 очи с нея.Вижте се ,седнете и си поговорете.Кажи и,че не ти е приятно,че ако има нещо,което е премълчала може да ти каже..абе проведете един сериоэен раэговор и толкова.Предполагам,че ако е човек на място след това ще се осъэнае и ще престане.

DeVoi4eTo
10-08-2007, 08:21
Това не е приятелка...ти сама трябва да решиш "на коя страна да застанеш" или да се разделиш с въпросното момче и да изгладите нещата с приятелката ти или да я пренебрегнеш и да си си само с твоето момче.Сега така поставени нещата веднага би избрала момчето..но се замисли, ще имаш много други връзки тази може да приключи и след ден два...но приятелите (истинските) остават такива завинаги !

mon4eto
10-08-2007, 08:26
Emi spored men na neq i e gadno 4e si postapila taka i sega ti go vra6ta :smt017 No pak nali kaza 4e si haresvala drug i ne bi trqbvalo da ti se sardi za ni6to i da pravi tiq izpalneniq :roll:

miss_fatty
10-08-2007, 08:47
p1rvo tq ne ti e priqtelka sprqla e da b1de takava v momenta v koito e razbrala 4e ti i toi ste zaedno.a ina4e pitai go nego dali ima nqkakvi simpatii k1m neq :wink:

Аз съм говорила с него по тоя въпрос!Той по принцип няма много добро мнение за нея щото лятото се занимаваше с 3-ма негови приятели едновременно,а той такива работи не одобрява!Общо взето си я мисли за КУ*ВА!

Water_lili
10-08-2007, 09:06
мога само да те посаветвам,ако това момиче ти е била близка приятелка не разваляй приятелството си заради едно момче,колкото и да го обичаш.Не прави тази грешка [-X Не че ти го пожелавам,но след време всяка връзка ида до своя край и тогава на човек му остават само приятелите,и ако си ги изритал заради гадже оставаш напално сам :roll:

HePeAJIeH
10-08-2007, 10:44
Имаш много добра приятелка :-D За това вижте се с нея насаме и й кажи "Виж ся мърло нещастна ако още един път базикнеш гаджето ми щи напрая пичето на мартеничка а главата на издълбана тиква" и ако те гледа някак си странно и се прави на "дръж ми сливата" и кажи "не ме гледай кат пръднал заек в люцерна" и изиграваш едит десен прав в носа й :-D :-D :-D Гарантирам 100 процентов успех че повече няма да се задява с гаджето ти :D :D :D :smt005

FeelTheBeat
10-08-2007, 10:52
Ооо любовни триъгълници :) Толкова... Гимназиялно :-D . Сега сериозно... Ами виж сега... Ти си постъпила по-гадно. Според мен тя ти е казала, че не вече си пада по друг, защото е разбрала за вас двамата, и не е искала да обърква нещата. С една дума се е "жертвала"... А сега иска отмъщение мисля... Или просто държи на него.

kobrichka
10-08-2007, 11:07
мога само да те посаветвам,ако това момиче ти е била близка приятелка не разваляй приятелството си заради едно момче,колкото и да го обичаш.Не прави тази грешка [-X Не че ти го пожелавам,но след време всяка връзка ида до своя край и тогава на човек му остават само приятелите,и ако си ги изритал заради гадже оставаш напално сам :roll:

Попринцип съм съгласна с това мнение на Water_lili,но в случай на miss_fatty според мен,това момиче не и е истинска приятелка.Никоя истинска приятелка няма да се намесва в отношенията на приятелката си,при условие,че вижда че е щастлива с това момче.Е според ме и miss_fatty не си постъпила мн коректно,но това е твоя избор,така си преценила,така си направила.

miss_fatty
10-08-2007, 15:46
мога само да те посаветвам,ако това момиче ти е била близка приятелка не разваляй приятелството си заради едно момче,колкото и да го обичаш.Не прави тази грешка [-X Не че ти го пожелавам,но след време всяка връзка ида до своя край и тогава на човек му остават само приятелите,и ако си ги изритал заради гадже оставаш напално сам :roll:

Попринцип съм съгласна с това мнение на Water_lili,но в случай на miss_fatty според мен,това момиче не и е истинска приятелка.Никоя истинска приятелка няма да се намесва в отношенията на приятелката си,при условие,че вижда че е щастлива с това момче.Е според ме и miss_fatty не си постъпила мн коректно,но това е твоя избор,така си преценила,така си направила.

Дам аз знам че съм си виновна!Тогава тъпо постъпих,но като го погледна от друга страна като той примерно не я харесва и дори и аз да не се бях намесила пак нямаше да стане нищо,а сега въпреки че уж се разбрахме пак се появява тя и се опитва да ни раздели....Незнам просто,но мен не ме притеснява щото вярвам на приятеля си,но просто такава приятелка..... :smt009 :smt009 :smt009

koalka
10-08-2007, 17:32
Явно по някакъв начин иска да ти го върне...въпреки че не е права, при положение, че е харесвала друг и е нямала нищо против(е, затова не може да си сигурна).Говори с нея и й кажи да престане, пък и той, ако те харесва наистина няма да й обръща внимание. :wink:

L_i_z_I
10-08-2007, 17:43
Я първо помисли що за приятелка е това :-k ??!Щом се опитва да развали връзката ви,а ти самата твърдиш,че се обичате.Незнам.Според мен трябва доста сериозно да си поговорите и да разясниш на тази твоя "приятека" да спре да лицемерничи и да не ти се бърка в живота.А това,че тя отрича,че му звани и т.н за мен може да значи само едно..Тя не ти е никаква приятелка.. :::

DevilWish
10-08-2007, 17:47
Ооо любовни триъгълници :) Толкова... Гимназиялно :-D . Сега сериозно... Ами виж сега... Ти си постъпила по-гадно. Според мен тя ти е казала, че не вече си пада по друг, защото е разбрала за вас двамата, и не е искала да обърква нещата. С една дума се е "жертвала"... А сега иска отмъщение мисля... Или просто държи на него.
+1

iiii nai6 kfo...slu4i mi se podobno ne6to ,samo kadet moita "priqtelka" znae6e ,4e go haresvam i razpravq6e ,4e tq nqq ni6to kym nego i se pak trygna s nego nai-neo4akvano 1 den ,dokato prez celiq den mi obesnqq6e ,4e 6e sme mnoo sladki ako se syberem...normalno ,4e q zaebah...ama tvoq slu4ai e drug i mai naistina tq si pada malko...kurvi4ka izvinqvai znaq ,4e ti e fr...ama s 3ma na lqtoto ,sega si haresvala nqkav pyk i tvoq zaribqq ,a znae ,4e PRIQTELKATA i se pak e s nego mamka mu....mnoo se draznq na takia momi4eta 4esno :smt013

miss_fatty
10-09-2007, 16:39
Офффф абе става по-сериозно!Седиме си днес в едно кафенце 3-мата и той и вика на нея,ама ти що не излизаш вечер?И тя вика ема няма с кой!И той вика еми ще започнеш да излизаш с нас!Алелелелее ужас!И после тя разправя нещо за утре че ще има гости които не харесва и той и вика ема нали ти казах ще започнеш да излизаш с нас!Сигурно 3-4 пъти повтараше да излиза с нас!И нещо по-едно време се споглеждаха само,усмихваха си се алллллл незнам кво става!Аз ли съм тъпа че не разбирам илии..... :smt011 :smt011 :smt011 :smt010

MiMcHeToOo
10-09-2007, 17:02
p1rvo tq ne ti e priqtelka sprqla e da b1de takava v momenta v koito e razbrala 4e ti i toi ste zaedno.a ina4e pitai go nego dali ima nqkakvi simpatii k1m neq :wink:

Аз съм говорила с него по тоя въпрос!Той по принцип няма много добро мнение за нея щото лятото се занимаваше с 3-ма негови приятели едновременно,а той такива работи не одобрява!Общо взето си я мисли за КУ*ВА!

1-во не си виновна, че той те е търсил цяло лято нали?
2-ро тя кат си е харесала друг да се оправя
3-то еми след като я мисли за ку*ва не се притеснявай, няма да ти вземе гаджето
4-то ей те такива момиченца като твоята "приятелка" ги правя луди! направи и ти така.. ;)

MiMcHeToOo
10-09-2007, 17:04
Офффф абе става по-сериозно!Седиме си днес в едно кафенце 3-мата и той и вика на нея,ама ти що не излизаш вечер?И тя вика ема няма с кой!И той вика еми ще започнеш да излизаш с нас!Алелелелее ужас!И после тя разправя нещо за утре че ще има гости които не харесва и той и вика ема нали ти казах ще започнеш да излизаш с нас!Сигурно 3-4 пъти повтараше да излиза с нас!И нещо по-едно време се споглеждаха само,усмихваха си се алллллл незнам кво става!Аз ли съм тъпа че не разбирам илии..... :smt011 :smt011 :smt011 :smt010

хъх е виж вече и с него трябва да си поговориш.. ако сичко се прецака.. заеб*вай ги сичките колкото и да е трудно.. не позволявай да се еб*ват с тебе!

Kras4eto_lp
10-09-2007, 17:23
Според мене приятелката ти не го харесва толкова,а просто я е яд че ти си тръгнала с него...това за мене не е приятелка.Ако бях на твое място щях хубаво да я наредя... :smt021

juSTkiddy
10-10-2007, 22:55
Тфа не е приятелка [-X .. Ама ти все пак се опитай да говориш с нея и да и обясниш че те дразни поведението и..Ако не престане я остави да прави каквото иска .. щом се обичате с гаджето ти тя едва ли ще ви пречи чак толкоз :)