PDA

View Full Version : Изневярата, но защо??



DianaBaby
10-08-2007, 08:46
Здравейте!Искам да отворим една темичка тук и да видим защо мъжете казват че обичат и неискат никой друг,а всъщност изневеряват и нараняват, кажете вашите мнения.Благодаря предварително :) \:D/

Anf3tamin4o
10-08-2007, 08:48
Може би защтото ти омръзва да правиш секс,с едно и също момиче и търсиш разнобразие.
Тва е моето мнение :)

DeVoi4eTo
10-08-2007, 08:52
Всеки изневерява по 2 основни причини...или защото партньорът му е омръзнал...или ако е прекалил с алкохол и други замайващи и омайващи средства :)

miss_fatty
10-08-2007, 08:52
Здравейте!Искам да отворим една темичка тук и да видим защо мъжете казват че обичат и неискат никой друг,а всъщност изневеряват и нараняват, кажете вашите мнения.Благодаря предварително :) \:D/

защото повечето мъже са прасета (не искам да убиждам никой)!Щото напоследък само гледат как да спът с тебе и после "аре троши си главата"!Вече не се мисли с главата а с оная работа!Пфууууу :smt011

Water_lili
10-08-2007, 09:00
ми просто защото са мъже,дори да имат най-прекрасното момиче до себе си имат нужда да подхранят егото си че още са желани и могат да имат всяка :smt102 понякога ако обичат момичето истински това ги спира, поне от действието,от желанието едва ли ](*,)

monityY
10-08-2007, 09:02
nali ima6e takava tema? :-s

miss_fatty
10-08-2007, 09:32
Здравейте!Искам да отворим една темичка тук и да видим защо мъжете казват че обичат и неискат никой друг,а всъщност изневеряват и нараняват, кажете вашите мнения.Благодаря предварително :) \:D/

защото повечето мъже са прасета (не искам да убиждам никой)!Щото напоследък само гледат как да спът с тебе и после "аре троши си главата"!Вече не се мисли с главата а с оная работа!Пфууууу :smt011

ххахахаха. Повечето мъже били прасета... не мъж се е написал "госпожица дебела" (miss_fatty)

Ех,миличък,това няма нищо общо!Пък и ще си се пиша както си искам!То и без тва няма нищо общо с мен пък и да беше не ме избива нищо на комплекси!Абе кво ти обяснявам!НЕ БЕ НЕ ИСКАМ НИКОЙ ДА МИ СЕ УБИЖДА ПРОСТО ИЗКАЗАХ МНЕНИЕТО СИ !!!

^Sam90^
10-08-2007, 09:38
защото повечето мъже са прасета (не искам да убиждам никой)
Ами, да те светна - това Е обида! А и е толкова глупаво изказване, че няма на къде.
Първо, така като те гледам си на 12-13, тъй че надали си се занимавала с МЪЖЕ, а по-скоро с момченца. Второ, наистина ли мислиш, че имаш достатъчно опит, че да правиш такива изказвания или просто рецитираш какво си чула от филми и определени сериали с четири отчаяни дами? :)

-> Хората изневеряват, точно защото са хора - това са естествени чувства, които не бива да липсват. Страст, любов, възбуда... тези неща винаги присъстват в човека, а не сме толкова мощни, че да контролираме природата - просто се случва. Друг е въпроса, когато започнеш връзка с втори човек - тогава вече е лошо.
Когато човек усети, че във връзката му нещо не е наред, той трябва да обсъди проблема с половинката си, а не да търси решение другаде.
Аз не съм изневерявал, но са ми изневерявали и макар че винаги съм се заричал, че не бих простил, в крайна сметка стана обратното, но това е друг въпрос.
Изневярата е част от същността на човека - както на мъжа, така и на жената. Просто трябва и частта в главата ти да работи достатъчно добре и всичко ще е ОК.

sasha_90
10-08-2007, 09:46
Е стига с това "защо момчетата са измамници" или пък "всички жени са кучки" и всякакви подобни.Никой не знае дали е вярно.

FeelTheBeat
10-08-2007, 10:09
Според мен изневярата си е чисто разнообразие. На всеки един човек, партньорът му омръзва. Но това от своя страна има няколко варианта: обича те, но иска разнообразие, или пък е свикнал с теб, не те обича и търси щастието другаде.
Според мен повечето мъже, не искат да разбиват сърца - те просто го правят...

HePeAJIeH
10-08-2007, 10:10
Ние търсим начин си боднем чушлето
а вие-да си задоволите пичето :smt019 Не ни слагайте под общ знаменател ! Не всички сме такива! :smt013 Jfld Това че повечето от вас не намират подходящия мъж не означава че сче "говеда,прасета и прочие" [-X


П.П съгласен съм с sasha_90
П.П 2 писна ми от такива глупави теми някой да пусне тема "защо всички жени са тъпи курви" :smt011

Danielle
10-08-2007, 12:20
Всеки изневерява по 2 основни причини...или защото партньорът му е омръзнал...или ако е прекалил с алкохол и други замайващи и омайващи средства :)
за мен алокохола не е оправдание

RaLkb
10-08-2007, 13:04
offf stiga ste obvinqvali mbjete za vsichko be...iskate da kajete che jenite neizneverqvat i nelbjat :twisted: ....xaxax pulni gluposti vsichko zavisi ot choveka :!:

GregoryHouse
10-08-2007, 13:10
Заради алкохола...ако някоя ми каже "Абе бях пияна и затова ама много те обичам" най много да я потроша от бой...пълни глупости...всички изневеряват заради едно и също...липса на нещо - било то секс,любов,внимание или дори заради това че иска отново да почувства онази тръпка...а има просто кретени и кретенки който за бройката...

kael
10-08-2007, 13:10
защо винаги членивате заглавията само не мога да разбера .... ще кажеш само една единствена изневяра има .... ко му е лошото на "изневяра, но защо" ... то не бяха теми на тема "целувкаТА" и подобни .... айде на бегом в час по български

GregoryHouse
10-08-2007, 13:28
И май май много са яяя "ощастливявали" тея фешъни и не сме прасета ако ние сме расета то вие сте усойници!

GregoryHouse
10-08-2007, 13:44
По точно не става само с ебанее трябва и акъъъл :-D

miss_fatty
10-08-2007, 13:48
Не гледам само обвивката!Не ме разбирате правилно!Аз проблеми си нямам,но като си представя как преебаха яко една моя приятелка направо ви казвам намразвам всичко мъжко!Не казвам че всички са такива!Аз си имам златно момче с което проблеми нямам,но като помисля колко момичета си патят ....

free_spirit
10-08-2007, 14:20
според мен не само момчетата го правят тоя номер с "обичам те,ама айде да се срещаме с други"-образно казано,познавам и много момичета,които се кълнат в любов,а кръшкат и няма защо да слагаме всички момчета под общ знаменател.Защо ли-ами много просто: много често любовта и секса или да се изразя по-точно- страстта нямат нищо общо. Искало ми се е да спя с някой защото просто го харесвам на външен вид и точка.Наистина секса с любов е пъти по-хубав,но с времето тръпката се губи. А другия фактор е ,че просто хлапетата не знаят значението на думите "обичам те" и го казват ,за да се намират на приказка-за това малките момиченца се чудят защо като казва че ме обича ми изневерява-защото не е пораснал достатъчно ,за да знае какво говори,камо ли какво иска от едно момиче.

ЕPu
10-08-2007, 14:41
всичкло си е до човек :roll:
има такива, които не биха изневерили на приятелката си, дори и да имат шанс за това
аа пък други се възползват при първата възможност, така, че е тъпо да се каже, че всички мъже изневеряват

а ще кажа и още нещо..от известно време наблюдавам приятелите ми и техните гаджета и мога да кажа, че приятелките им изневеряват, не са виновни момчетата..

така, че зависи.. :wink:

DevilWish
10-08-2007, 14:46
Еми то не са момчетата изневеряват..ние го правим също.Сега те незнам защо може да правят ,но лично аз е винаги ,защото понякога ми минава едно като ток по тялото ,което ми казва ,че този човек ме привлича и ето ти изневерята....просто тръпката за нещо ново...често пъти след това съжалявам като усмисля ,но на момента нищо не мога да направя ,защото моментното привличане за мен е НАЙ-СИЛНО...
А при мъжете /повечето/ може би е просто ,заради новата бройка /секс/ ;)

DianaBaby
10-08-2007, 16:16
Да всичко си е индивидуално, мъже , жени всичко го прави но наи срещано е при мъжете.Гадно е когато ти изневери човек на когото ти държиш , ужасно е бих казала, много е тъпо.Един човек съм обичала в живота си и още обичам , но пък съвсем сериозно си признавам че никога не съм си лягала с други мъже и никога не съм му изневерявала, един път ми се е случвало да се целувам с друго момче.За период от 2 години аз не съм си помисляла да отида при някой друг, имало и периоди в които не ми е било хубаво когато си лягам с него но пак не съм изневерявала и затова ми е интересно защо хора прибягват до това сериозно и редовно, след като имат сериозни връзки :) :D

gothic_angel
10-08-2007, 17:24
ами защото им е омръзнало може би

suantito
10-08-2007, 17:33
Изневеряваме защото .... абе и аз не знам защо.... :-D

koalka
10-08-2007, 17:37
http://teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=134725