PDA

View Full Version : Какво прави с ония...



H8_mE
10-08-2007, 09:03
Kakvo pravite s ku4kite,koito proqvqvat po-golqm ot normalnoto interes kum gadjeto vi?T.e tezi koito se opitvat da vi zamestqt bez dori da znaqt ,4e su6testvuvate?
Ako naprimer nqkoq iska skype na gadjeto vi i tq mu pi6e kakvo 6te predpriemete?Nqma li da iskate da i natriete nosa kato pi6ete s neq ot negovo ime?

monityY
10-08-2007, 09:04
o6te ne mi se e slu4valo...t.e slu4valo se e.. ama az ne sum znaela za tezi ku4ki... ](*,) :smt012

H8_mE
10-08-2007, 09:09
:smt005 :smt005 :smt005


Чакай сега.. сек...


Значи някоя "кучка" пише на гаджето ти.. и ти си мислиш, че непременно иска да го сваля? Е, кво мога да ти кажа... иди и я ошамари. :-D

Ha ha ne az pisah s neq i tq opredeleno namerkva6e 4e si tursi gadje ne vsu6tnost ne namekva6e kazva6e go!A e imalo i drugi takiva slu4ai! :smt012 Zapoznavat se,snima go i mu iska skype i posle po nego mu pra6ta celuvki,koito razbira se polu4ih az deba i kravata! :lol: :lol:

monityY
10-08-2007, 09:14
:smt005 :smt005 :smt005


Чакай сега.. сек...


Значи някоя "кучка" пише на гаджето ти.. и ти си мислиш, че непременно иска да го сваля? Е, кво мога да ти кажа... иди и я ошамари. :-D

Ha ha ne az pisah s neq i tq opredeleno namerkva6e 4e si tursi gadje ne vsu6tnost ne namekva6e kazva6e go!A e imalo i drugi takiva slu4ai! :smt012 Zapoznavat se,snima go i mu iska skype i posle po nego mu pra6ta celuvki,koito razbira se polu4ih az deba i kravata! :lol: :lol:
4akaite malko,az li ti tursq gadje?ne ne az si imam ne mersi.. stava vupros 4e primerno se poqvi nqkoq koqto iska da go svalq i si go svalq.. samo deto az ne znam za neq.. koeto e mn gadno i nqma kak da q o6amarq ::: a ako znaeh.. prosto neznae kakvo q 4aka.. v pove4eto slu4ai mi izneverqvat s takiva kurvi.. az vinagi razbiram posledna... :-s

H8_mE
10-08-2007, 09:21
E hubavo e pone 4e az razbiram purva i moga da predpriema nqkakvo deistvie!Ami az se durjah mn gadno ot imeto na gadjeto mi s neq i na neq i stana mn gadno \:D/ i posle q blokirah !Ta se 4udq dali sum postupila pravilno vie kak mislite?

?love_haTe!
10-08-2007, 09:23
Тей,тей...значи който иска скайп на гаджето ми ще ми го взема.И кво ся?Аз трябва да дежура пред кенефа с него,за да не ми го отнеме и тоалетната ли? :lol: Когато имам приятел му давам свобода,но не до такава степен,за да си легне с някоя,но не съм имала и подобни моменти.Винаги момчето,с което съм била не ми е давало повод да го ревнувам или нещо подобно. :wink:

FieRy_GirL
10-08-2007, 09:32
ako e mn nahalna nabii q!!! :-D

pinki
10-08-2007, 09:45
леле аз щях да я съсипя тая ! :smt075 :smt021 хич недей да си траеш, действай докато му е времето, че да не стане като при мене ... :smt011 :smt013

H8_mE
10-08-2007, 09:49
леле аз щях да я съсипя тая ! :smt075 :smt021 хич недей да си траеш, действай докато му е времето, че да не стане като при мене ... :smt011 :smt013
A kakvo e stanalo pri teb?

sasha_90
10-08-2007, 09:52
Не ми се е случвало.
П.П:Ако някоя т.нар. "курва" се лепне на моята любов ще и издера очите. :-D

sweety_blondy
10-08-2007, 10:18
Не ми се е случвало.
П.П:Ако някоя т.нар. "курва" се лепне на моята любов ще и издера очите. :-D

+1 :!: =D> =D>

`Death`Whore``
10-08-2007, 10:20
Нормално е той да спомене за мен.

_BoSSy_
10-08-2007, 10:25
Направо ще я размажа :smt067 :smt093 .Аз се дразня само ако някоя му се усмихне или го погледне и само крещим по нея "Шо мааа??" , а да не говорим да му пише или звъни.. :smt021 Да се пазят ку*ките смотани - мн съм ревнива..тва ми е болна тема тва което си е мое си е само мое :-D [-(

kobrichka
10-08-2007, 11:15
Според мен това което си направила е прекалено.Ако момчето ти наистина те харесва,той сам щеше да се оправи с нея без твоя помощ.Според мен просто е трябвало да покажеш на това момиче,че сладурчето е с теб.Момичето просто може да не е знаело,че момчето е заето.А ако вече продължи да нахалства...,винаги има начин да се оправиш. :-D

Wrathchild
10-08-2007, 11:48
Мръсник, издал ме е пред теб...
Пък той каза, че ще скъсате и ще избягаме с него на някой остров и там ще се оженим...
Ще види той! :evil:

semki_i_bonboni
10-08-2007, 15:11
Аз ти казвам оставия да прави каквото иска с него ! Това е и нещо като начин да разбереш дали те обича и ти вярва истински защото не останах с впечетлението че му имаш особено доверие щом се плашиш от една `кучка` Ако те обича дори и да походят за ден , два ще разбере че по - добра от тебе няма !

sexy_for_you
10-08-2007, 16:02
Не бъди толкова ревнива.Ако виждаш явно,че някоя "кучка" застрашава връзката ви,тактично и обясни с кого си има работи.И успех!

cassy
10-08-2007, 16:06
hoho ...mi pre4ukai q ama bez nikoi da razbere heheh abe stresni gi malko da se os1znaqt 4e s tvoito mom4e da si nqmat rabota

Kras4eto_lp
10-08-2007, 17:11
E hubavo e pone 4e az razbiram purva i moga da predpriema nqkakvo deistvie!Ami az se durjah mn gadno ot imeto na gadjeto mi s neq i na neq i stana mn gadno \:D/ i posle q blokirah !Ta se 4udq dali sum postupila pravilno vie kak mislite?
Оуу и аз така съм правила :smt005 :smt005 :smt005 Правилно си постъпила много ясно :smt067 :smt067

gothic_angel
10-08-2007, 17:18
Ами никък казвам им го и така :lol:

H8_mE
10-08-2007, 17:21
Аз ти казвам оставия да прави каквото иска с него ! Това е и нещо като начин да разбереш дали те обича и ти вярва истински защото не останах с впечетлението че му имаш особено доверие щом се плашиш от една `кучка` Ако те обича дори и да походят за ден , два ще разбере че по - добра от тебе няма !

Tq kogato mu pisa i toi q blokira,no az iskah da si pogovorq s neq!Na nego mu imam doverie,no prosto tq me drazni!I to mnogo!

koalka
10-08-2007, 17:22
Ако е с мен, няма да си пише с друга, познавам го.Или по-точно, няма да си пише с друго момиче по този начин.Иначе просто я игнорира и това е, ако разбере, че онази се натиска по някакъв начин.

MiMcHeToOo
10-08-2007, 18:18
E hubavo e pone 4e az razbiram purva i moga da predpriema nqkakvo deistvie!Ami az se durjah mn gadno ot imeto na gadjeto mi s neq i na neq i stana mn gadno \:D/ i posle q blokirah !Ta se 4udq dali sum postupila pravilno vie kak mislite?

Естествено, че си постъпила правилно. :-D

ахЪ.. подкрепям :!: :-D

DevilWish
10-08-2007, 18:29
ОоОоо познато......тъй като приятеля ми е едно от най-харесваните момчета в моето училище.... :| Емии просто някой път ще се стигне до скубане на коси :smt014 ама за сега всичко минава с едно леко злобно погледче ако не малко се поразвиквам :smt005 и го остават :-& [-(

VeSna
10-08-2007, 18:58
Kakvo pravite s ku4kite,koito proqvqvat po-golqm ot normalnoto interes kum gadjeto vi?T.e tezi koito se opitvat da vi zamestqt bez dori da znaqt ,4e su6testvuvate?
Ako naprimer nqkoq iska skype na gadjeto vi i tq mu pi6e kakvo 6te predpriemete?Nqma li da iskate da i natriete nosa kato pi6ete s neq ot negovo ime?

Така - ако гаджето ти приказва с другомомиче, значи ли че прави нещо др. с нея? Не! Ти приказваш ли с момчета?Предполагам, да и какво спиш ли с тях? Той как би реагирал ако ти си пишеш с някое момче по скайп? В интерес на истината има едно момче, с което от 3 год. си пишем по скайп и си пращаме e-mail-и и какво? Има си приятелка, но на мен страшно много ми е помагал! А дори не съм го виждала и не сме говорили очи в очи никога. Мисълта ми е - защо мислиш, че всичко се свежда до свалка и т.н. ?

H8_mE
10-08-2007, 19:09
Kakvo pravite s ku4kite,koito proqvqvat po-golqm ot normalnoto interes kum gadjeto vi?T.e tezi koito se opitvat da vi zamestqt bez dori da znaqt ,4e su6testvuvate?
Ako naprimer nqkoq iska skype na gadjeto vi i tq mu pi6e kakvo 6te predpriemete?Nqma li da iskate da i natriete nosa kato pi6ete s neq ot negovo ime?

Така - ако гаджето ти приказва с другомомиче, значи ли че прави нещо др. с нея? Не! Ти приказваш ли с момчета?Предполагам, да и какво спиш ли с тях? Той как би реагирал ако ти си пишеш с някое момче по скайп? В интерес на истината има едно момче, с което от 3 год. си пишем по скайп и си пращаме e-mail-и и какво? Има си приятелка, но на мен страшно много ми е помагал! А дори не съм го виждала и не сме говорили очи в очи никога. Мисълта ми е - защо мислиш, че всичко се свежда до свалка и т.н. ?

Sujalqvam ,no izglejda 1.Ne si razbrala za kakvo govorq 2-ro ne si pro4ela otgovorite na razbralite!
Stava vupros tuk za edno momi4e,s koeto az si pisah i to mnogo i po vsi4ko li4e6e,4e iska ne6to pove4e ot priqtelstvo,za6toto az napravih vsi4ko vuzmojno,za da razbera dali naistina e taka kakto si mislq i taka se i okaza!Za6toto az q pitah ne6to,na koeto tq otgovori s "DA",koeto e edno dostatu4no dokazatelstvo,4e tova momi4e trqbva da se likvidira!Tuk az ne govorq za mom4eto,govorq za momi4eto!Az znam ,4e mom4eto ni6to nqma da napravi ,a i ne iska da naparavi!Prosto ku4kata me drazni!Dano sega da si razbrala!Sujalqvam,ako sum se otnesla leko grubo....

iskamTe_vednaga
10-09-2007, 08:50
До всички МОМИЧЕТА виниги ще се навърта тъй наречената ''кучка'' обсалютно винаги независимо дали го знаете или не .Ако човека до вас е правялния и има чуства към вас и държи на вас няма да има проблем той ще я игнорира.Запомнете ревноста няма да помогне и да ревнувате и да не ревнувате няма да помогне с нищо той реши ли да се занимава с нея/забива няма нищо да го спре!НО това веднага сигнализира че човека до вас не струва!Моменти в който трябва да се притеснявате е когато се карате а "кучката" се прави на загрижена приятелка и го успокоява....А ако тя е достатачно нахална говорите един път с нея един път с него ако пак имате самнения ги събирате заедно и говорите и пред двамата за да сте наясно с ситлацията и да няма изненади!
От горчив опит съм се научила на някой неща с нахалните пачаври!

tuka6na
10-09-2007, 09:41
Такива 'кучки' винаги ще има. :-s И нз къде ще му излезе края ,ако обръщаш толкова внимание.
Аз никога не се заемам да 'разкарвам' въпросните.Просто имам достатъчно доверие на приятеля ми и ми е все едно кой ще се опита да го заговаря,сваля и тн.И разбира се,мисля си,че още преди да съм заподозряла намеренията и,той ще е споменал за мен.Даже запознал,ако въпросното лице мноого се натиска да общува; )Случва се често,и ако го взимах толкова присърце нямаше да стигнем далече.
Та както казах никога не съм се ...намесвала при подобна ситуация,защото знам къде и е края.Но ако мацката стане мн настоятелна,сигурно ще се запозная с нея като за начало.Умея и да завладявам с изказ-ще си поговорим,за мъжа ми ако пожелае дори,и сега даже няма да пропусна да спомена ,че съм сгодена :-D (в твоя случей-гаджосана,но няма мн голяма разлика-твой си е)
Та така..би трябвало да имаш доверие на приятеля ти.Поне да го познаваш достатъчно ,че да знаеш как би реагирал.Ако си разбрала,че е редовен,и няма да обърне внимание на поредната настоятелна приятелка ,то няма какво да му мислиш.

Котарана
10-09-2007, 11:41
Мисля, че това което си направила е малко прекалено ! По спокойно бе момиче, ако се нервиш на всяка която се доближи до него то какво ще стане ? Мисля, че не е станало нищо толкова съществено.Случвало ми се е безброй пъти някви кукчи да се врът дето не трябва и кво ли не е ставало, много ядове съм брала, но сега разбирам, че напразно съм се нервила.Ревността ти няма да го спре да направи нещо, ако е решен да го направи!

MayKyTy
10-09-2007, 14:06
Не ми се е случвало.
П.П:Ако някоя т.нар. "курва" се лепне на моята любов ще и издера очите. :-D

+1 :!: =D> =D>
+2 :P

ZaHaRcHe
10-09-2007, 21:08
Ами на мен една кучка на 21 ми отне гаджето ама е чак в Палма и не моа напрая нищо но ако е по близко до мен щях да измета улиците с нея

naMy4Ho_KoTe
10-09-2007, 21:12
Kakvo pravite s ku4kite,koito proqvqvat po-golqm ot normalnoto interes kum gadjeto vi?T.e tezi koito se opitvat da vi zamestqt bez dori da znaqt ,4e su6testvuvate?
Ako naprimer nqkoq iska skype na gadjeto vi i tq mu pi6e kakvo 6te predpriemete?Nqma li da iskate da i natriete nosa kato pi6ete s neq ot negovo ime?

Не, не би ми се приискало. Досега мъжо достатъчно добре се оправя с такива субекти (яко ги псува) и после ми разправя и се смеем от сърце.

Fanatichka
10-09-2007, 22:37
Хмм досега не съм се сблъсквала пряко с "такива кучки", но знам че ги има!Приятелят ми, ми е разказвал как некви му се натискат дори като знаят, че е зает ... ест. ги режее, ама те са нахални :smt013
Има някои, даже като им кажеш,ч е си зает пак продължават упорито - е такава ако ми е пред очите ще помета пода с нея .. много ме нервят такива неориентирани евтини курвииии гррр

gal4ety
10-10-2007, 01:04
ей остави го малко момчето да диша..дай му малко свобода,лично пространство не го задушавай [-X [-X

BuBi008
10-10-2007, 04:01
Hm.... eee az ne moga da razbera ot kade idva vsichkata taq omraza..... Az lichno se naslajdavam kato vidq nqkoq da se zaglejda po moito bebe zashto da ne gleda tova e dobre znachi imam neshto razlichno i unikalno koeto i drugi biha jelali da imat ama nemojeeee..... Naslajdavam se i zashtoto znam che si obicha men i tolkova nqma da trugne da se vuzpolzva ot tova che edi koq si go e zagledala i takiva .... Prekaleno mnogo nervi vkarvate vv vryzkite si kato si imate doverie i prevreushtate tiq momenti na omraza revnost ili kakvoto i da bilo v shtastlivi i zabavni momenti vsichko stava mnogo po-krasivo

`Death`Whore``
10-10-2007, 04:06
Авторке...между другото...след като момичето не знае, че той си има гадже, защо да е "кучка"? :-D

wRinKleS
10-10-2007, 05:34
Аз пък казвам че мъжа е за бой, след като е достатъчно ТЪП да остави жената да разбере че се заиграва и с други

`Death`Whore``
10-10-2007, 05:37
Аз пък казвам че мъжа е за бой, след като е достатъчно ТЪП да остави жената да разбере че се заиграва и с други
Мааайната ти. :-D

wRinKleS
10-10-2007, 05:39
Аз пък казвам че мъжа е за бой, след като е достатъчно ТЪП да остави жената да разбере че се заиграва и с други
Мааайната ти. :-D
Това не означава че вече не ме обичаш нали? :smt017

everything_ends
10-10-2007, 05:45
Такива 'кучки' винаги ще има. :-s И нз къде ще му излезе края ,ако обръщаш толкова внимание.
Аз никога не се заемам да 'разкарвам' въпросните.Просто имам достатъчно доверие на приятеля ми и ми е все едно кой ще се опита да го заговаря,сваля и тн.И разбира се,мисля си,че още преди да съм заподозряла намеренията и,той ще е споменал за мен.Даже запознал,ако въпросното лице мноого се натиска да общува; )Случва се често,и ако го взимах толкова присърце нямаше да стигнем далече.
Та както казах никога не съм се ...намесвала при подобна ситуация,защото знам къде и е края.Но ако мацката стане мн настоятелна,сигурно ще се запозная с нея като за начало.Умея и да завладявам с изказ-ще си поговорим,за мъжа ми ако пожелае дори,и сега даже няма да пропусна да спомена ,че съм сгодена :-D (в твоя случей-гаджосана,но няма мн голяма разлика-твой си е)
Та така..би трябвало да имаш доверие на приятеля ти.Поне да го познаваш достатъчно ,че да знаеш как би реагирал.Ако си разбрала,че е редовен,и няма да обърне внимание на поредната настоятелна приятелка ,то няма какво да му мислиш.


а така ако приятеля ти те обича там и държи на тее ебала си ги у кучките :smt019

xXxScreamxXx
10-10-2007, 05:56
da we ima gi mn takiva ama nqma da tr1gna da se biq s neq zarad nego ako pone malko me haresva sam 6te q razkara :wink: :!:

H8_mE
10-10-2007, 06:46
Аз пък казвам че мъжа е за бой, след като е достатъчно ТЪП да остави жената да разбере че се заиграва и с други
Мааайната ти. :-D

#-o O Boje ! +1 Toi ne se zaigrava s drugi!

My_Dear
10-10-2007, 08:06
Оффф... Абе я чакай малко, като не става дума за момчето, теб момичето к'во те грее?
Майната й и толкова. К'во ся, ще ходиш да й вдигаш махленски скандали ли? Дръж се на ниво!

ЕPu
10-10-2007, 08:09
това твоето гадже май трябва да те съди за тормоз..
верно, че трябва да си го пазиш, ама ти прекаляваш..

и кво, като някоя го заговаря, какво, като има приятелки от женски пол..ти едва ли не му забраняваш да общува с други момичета.. :roll:

ако си сигурна в него, имаш му доверие, няма да се притесняваш за такива неща :wink:

FairyNymph
10-10-2007, 08:56
Аз пък никога не бих направила нещо подобно.Първо не бих си позволила да влизам с неговия скайп, второ няма защо да го правя, защото му имам доверие.
Защо не го оставиш да видиш той какво ще направи?Миличка, такива "кучки/курви" или както там ги наричаш, винаги ще ги има..и няма да са само в скайп, а ти не можеш да си вечно около него и да следиш той какво и с кого прави,затова хората си имат довееееееерие

Kras4eto_lp
10-10-2007, 09:00
Аз пък никога не бих направила нещо подобно.Първо не бих си позволила да влизам с неговия скайп, второ няма защо да го правя, защото му имам доверие.
Защо не го оставиш да видиш той какво ще направи?Миличка, такива "кучки/курви" или както там ги наричаш, винаги ще ги има..и няма да са само в скайп, а ти не можеш да си вечно около него и да следиш той какво и с кого прави,затова хората си имат довееееееерие
Не е само до доверието...когато човек 1 път е имал доверие и човекът когото е обичал го е предал...тогава доверието изчезва,тогава човек загубва вяра и самочувствие в себе си.Тя сама тряба да си го преодолее... :::

GeorgiaLove
10-10-2007, 10:47
На мен ми се случи наскоро ей така да се позинервя на една девойка ... въпреки че имам страхотно доверие на приятеля си, знам че няма да и обърне внимание(най малкото че тая е супер долнопробна) и тн...ама ей така, дразни ме бе! Супер ме дразни държанието и, хем се познаваме с нея, работили сме заедно и тн. и пак нахална!.. бих и ударила два три шамара, ама не щото ме е страх че ще ми го вземе, а просто щото ме нервират такива като нея..

*Never_Again*
10-10-2007, 10:58
еми това според мене да ходиш и да вдигнеш някаф скандал е тъпо и грозно.сеа че му пращала целувки по skype не означава нищо нали не е имало действие.а аз вече съм забелязала че почти няма връзка в която да се изневерява и май това вече е нещо нормално.е и мен би ме издразнило дръжанието на някоя к**ва която се слага на гаджето ми но ако ще и го връщам няма да е с некви скандали.

hungry_vampire_f
10-10-2007, 11:11
Бих си уредила среща с тая от негово име и ще ида аз вместо той :twisted:

`Death`Whore``
10-10-2007, 11:12
Бих си уредила среща с тая от негово име и ще ида аз вместо той :twisted:
...после аз съм била луда. Как ще реагираш, ако напишеш на някой приятел прегръдка в чата и гаджето ти си уреди среща с него, за да се разправя с него?

hungry_vampire_f
10-10-2007, 11:16
Бих си уредила среща с тая от негово име и ще ида аз вместо той :twisted:
...после аз съм била луда. Как ще реагираш, ако напишеш на някой приятел прегръдка в чата и гаджето ти си уреди среща с него, за да се разправя с него? И къде па си видяла, че става въпрос за прегръдка :?: :!: Момичето казва, че оная курва е искала да тръгне с гаджето й! И ако обичаш не бързай със заключенията кой луд и кой не още повече, че в случая изобщо не си прочела за кво става въпрос даже :smt011

`Death`Whore``
10-10-2007, 11:18
Я не ми говори по този начин.
1. Онази не е курва - нали не знае, че си има гадже.
2. Тя откъде знае?
3. Защо момичето трябва да се разправя - момчето ако е мъж на място, ще отреже онази още при първия намек.
4. ДАДОХ ПРИМЕР! Прегръдката може да се изтълкува също като "намерение за тръгване".
5. И ако отидеш на срещата, ще я пребиеш ли? :smt005

hungry_vampire_f
10-10-2007, 11:23
Я не ми говори по този начин.
1. Онази не е курва - нали не знае, че си има гадже.
2. Тя откъде знае?
3. Защо момичето трябва да се разправя - момчето ако е мъж на място, ще отреже онази още при първия намек.
4. ДАДОХ ПРИМЕР! Прегръдката може да се изтълкува също като "намерение за тръгване".
5. И ако отидеш на срещата, ще я пребиеш ли? :smt005
Ти така ли предлагаш на някой да тръгнете? Пращаш му прегръдка в чата и се считате вече за гаджета :smt005 И моето държание към теб е огледално на твоето.

`Death`Whore``
10-10-2007, 11:25
Няма нужда да изопачаваш думите ми - признай си, че не разбираш какво говоря. Не е срамно.

hungry_vampire_f
10-10-2007, 11:37
Няма нужда да изопачаваш думите ми - признай си, че не разбираш какво говоря. Не е срамно.
Признай си, че си тъпа овца и отивай да пасеш :smt005

`Death`Whore``
10-10-2007, 11:38
Всъщност от животните съм прасе, зайче и мишчица :lol:

Leksi23
10-10-2007, 12:33
Това ми напомни какъв скандал бях дигнала на една уж приятелка дето се натискаше на фр-да ми :lol: . Онази овца постоянно го преселедваше и постоянно го разпитваше, аз тъпях, търпях ама накрая много грандиозно се получи :smt005 . Оная едва не се напика от страх така се бях развикала , че чак гаджето ми се стресна :lol: и след като кротнах го погледнах и му викам "Ма миличко ти да не си помислиш нещо, тва е единичен случай" :lol: . То си е така де аз рядко избухвам, ама като избухна е със силата на атомна бомба :smt036 :smt075

sexy_angell
10-10-2007, 14:02
predlagam ti parvo da si pomisli6 tova mom4e dali darji dostata4no na teb 6tom e tragnal da se svalq s nqkvi ku4ki po skype.

kiwii
10-10-2007, 15:34
E az si pisheh s edno mom4e kato priqteli ii ne sum go svaalqla a vednaj priqtelkata mu mi pisa ot negoviq skaip i me skusa ot hrana ebasi

gazarka
10-10-2007, 21:24
E hubavo e pone 4e az razbiram purva i moga da predpriema nqkakvo deistvie!Ami az se durjah mn gadno ot imeto na gadjeto mi s neq i na neq i stana mn gadno \:D/ i posle q blokirah !Ta se 4udq dali sum postupila pravilno vie kak mislite?
a toi 6to si dava skype i pozvolqva da se snimat s nego?tova zamislqla li si se

gost_s_reg
10-10-2007, 22:19
E hubavo e pone 4e az razbiram purva i moga da predpriema nqkakvo deistvie!Ami az se durjah mn gadno ot imeto na gadjeto mi s neq i na neq i stana mn gadno \:D/ i posle q blokirah !Ta se 4udq dali sum postupila pravilno vie kak mislite?
a toi 6to si dava skype i pozvolqva da se snimat s nego?tova zamislqla li si se

a za6to ne we? Da se ograni4ava li kvo?

BWald0rf
10-10-2007, 22:29
Ем ако гаджето ти е сериозен няма да се задява с нея и ще каже че е обвързан .. Ако нещу стане между тях той също е виновен ..
п.п.- изваждане на очи,бой и всякакви други прояви на насилие няма да ти решат проблема ;)

iskamTe_vednaga
10-11-2007, 12:06
Мисля че вече темата е изчерпана защотото се пише едно и също и никой не чете предните коментари и пише едно и сащо

suantito
10-11-2007, 12:11
Мисля че вече темата е изчерпана защотото се пише едно и също и никой не чете предните коментари и пише едно и сащо
Аз кат гледам в другите теми са зиползвани същите отговори като: Зарежи го , забрави го, излизай с приатели, сичко с времето си и т.н. май тея отговори са универсални......

des1ncet0o
10-11-2007, 12:14
Kakvo pravite s ku4kite,koito proqvqvat po-golqm ot normalnoto interes kum gadjeto vi?T.e tezi koito se opitvat da vi zamestqt bez dori da znaqt ,4e su6testvuvate?
Ako naprimer nqkoq iska skype na gadjeto vi i tq mu pi6e kakvo 6te predpriemete?Nqma li da iskate da i natriete nosa kato pi6ete s neq ot negovo ime?
Амиии,не че нещо но според мен тези така наречени "кучки" едва ли ще са толкова големи кучки щом не знаят за твоето съществуване :P Иии се замисли...кой е по-виновен във ситуацията....ти или гаджето ти,защото ти си писала "...bez dori da znaqt ,4e su6testvuvate..." щяха да знаят ако любимото ти гадже им беше казало :P

stealthyGirl
10-11-2007, 12:18
А според мен пък това е начин да провериш дали гаджето ти наистина е за теб ;)

П.П.Но не изключвам и това, че ще има много нервии.. :D

Lake-of-tears
10-12-2007, 06:02
Хич не си постъпила правилно. Той ако сам не може да се защити от тях, то за какво говорим изобщо. Не можеш така да му навлизаш в личното пространство.

freedom
10-12-2007, 06:42
А той знае ли ,че ти си пишеш с нея от негово име?

П.П. И аз бих издрала очите на някоя к*рвичка,която сваля приятеля ми... :)

`Death`Whore``
10-12-2007, 06:44
След като сте такива моралистки, как има толкова теми във форума за момичета, харесващи момчета, които имат сериозни гаджета, и ВИЕ ОТГОВАРЯТЕ ДА ИМ ПРИЗНАЯТ ЧУВСТВАТА СИ И ДА ГИ СВАЛЯТ? 'Баси лицемерките!

freedom
10-12-2007, 07:09
След като сте такива моралистки, как има толкова теми във форума за момичета, харесващи момчета, които имат сериозни гаджета, и ВИЕ ОТГОВАРЯТЕ ДА ИМ ПРИЗНАЯТ ЧУВСТВАТА СИ И ДА ГИ СВАЛЯТ? 'Баси лицемерките!

Да,наистина... Съгласна съм...

`Death`Whore``
10-12-2007, 07:12
С бившия ми имаше един много забавен случай...имаше в кафето, в което се влачеше той с компанията си, някакви пикли...9-ти клас може би...досадни, лигави...и аз всеки ден съм с него там...а едната пикла решила, че е влюбена в него...веднъж го причакала пред тоалетната и го попитала: "Ти мен ли обичаш повече или Виолета" :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 Как я режеше този човек...за някои неща му се възхищавам...и веднъж в рейса аз отивах на среща с него, те бяха почти до мен и когато ме забелязаха, веднага започнаха да говорят за него :smt005 :smt005 :smt005

YgaBHuk
10-12-2007, 07:13
Камик.... :idea:

V1k1tYyY
10-12-2007, 07:31
Tezi kuchki men lichno ne me pritesnqwat..Smisul ako mojesh da zadarjish wnimanieto na gajeto si nqma mqsto za pritesnenie!Winagi ima takiwa,no po-dobre da ne im se obrashta wnimanie..Ako seriozno se buta obache trqbwa ad si po twarda i da ne jalish sredstwa za da si zapazish wrazkata :twisted: