PDA

View Full Version : Какво си говорят двама министри?



Shadow_Walker
10-08-2007, 10:28
http://zazz.bg/play:1b48c67f

Пускам това, защото явно темата за учителските стачки е водеща...нека да видим какво мислят и управляващете по въпроса.
Изгледайте видеото докрай (ако вече не сте...) и споделете мнение.

Аз съм възмутен ](*,)

feddel
10-08-2007, 10:34
простаци долни помяри,идиоти мразя го тоя даниеллл презирам го :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: ](*,) ](*,) ](*,) да умира Мизерния

Jack_Sparrow
10-08-2007, 10:40
Да горят в деветия кръг на ада, и да духат на Луцифер! :smt013 :smt013 Ето какво говорят всъщност,това изобличава простотията и плиткоумието на политиците.До един са ръждави!

DeVoi4eTo
10-08-2007, 10:41
МАФИЯ!!!МАФИЯ!!!На никой не му пука за нас учениците....аман от непукисти вече :x

bengi
10-08-2007, 11:05
porednoto dokazatelstvo kakyv "hubav" ministyr si imame-za 4udo i prikaz napravo! ](*,)

feddel
10-08-2007, 11:11
сАмОзАгУбЕнИ, пРаЗнОгЛаВи, аНтИиНтЕлИгЕнТнИ, мАлОуМнО-уМоЗаКлЮчИтЕлНи, пРоСтИ мОрАлНо-дЕгРаДиРаЛи, мАтЕрИаЛнО иЗвИсЕнИ, нЕсЪсТоЯтЕлНо оРиЕнТиРаНи, кРиТиЧнО оТбЛъСкВаЩи същества :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) :smt019 :smt019 :smt019 :smt019 :smt019 :smt013 :smt013 :smt013 [/b]

*SwEeTy_KiTtY*
10-08-2007, 11:15
Няма да бъда толкова многословна колкото feddel,просто ше кажа ИДИОТИ!!!!

Reed
10-08-2007, 11:23
сАмОзАгУбЕнИ, пРаЗнОгЛаВи, аНтИиНтЕлИгЕнТнИ, мАлОуМнО-уМоЗаКлЮчИтЕлНи, пРоСтИ мОрАлНо-дЕгРаДиРаЛи, мАтЕрИаЛнО иЗвИсЕнИ, нЕсЪсТоЯтЕлНо оРиЕнТиРаНи, кРиТиЧнО оТбЛъСкВаЩи същества :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) :smt019 :smt019 :smt019 :smt019 :smt019 :smt013 :smt013 :smt013 [/b]
лол...я малко по-спокойно :lol: ние си учиме...само мойто даскало не стачкува..хъх..аа за тия...и да ги коментирам нищо няма да се промени... :roll:

Water_lili
10-08-2007, 12:04
бих казала типично българска работа,без да искам да заспягам никой освен министрите които само грабят пари и се чудят как да не си върщат работата :smt070

ArTanDra
10-08-2007, 12:23
Като видях клипчето се засмях .. ама не е смешно. Това е пълна гавра , но се радвам , че са го дали по телевизията да видят учителите , че нищо няма да постигнат ... и да се осъзнаят , че трябва да се почне учебната година.

Мулиган-чу
10-08-2007, 12:38
бих казала типично българска работа,без да искам да заспягам никой освен министрите които само грабят пари и се чудят как да не си върщат работата :smt070
Тогава не казвай типично българска работа, а типично министерска! Може да не искаш да засегнеш никого, но засягаш!

BlueSky
10-08-2007, 13:12
Приличат ми на гей двойка :lol:
Вижте влюбения поглед на Вълчев :shock:

*SwEeTy_KiTtY*
10-08-2007, 13:22
Приличат ми на гей двойка :lol:
Вижте влюбения поглед на Вълчев :shock:

Да,има и такъв момент!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

nofi
10-08-2007, 13:41
В една нормална държава до сега щяхме да сме свалили цялото правителство, но разбира се, както всички знаете, България не е нормална държава. Нека учителите продължават да се правят на клоуни по "седянките" на министрите :evil:

fuckyouuuu
10-08-2007, 13:45
за пореден път се убеждавам, че простотията ходи по хората, а не по гората...а относно двамцата...какво да кажа..ИЗРОДИ !!!

FairyNymph
10-08-2007, 14:54
Аз пък се радвам.Нека...нека да ги види цяла България, нека да се видят те самите...

Мулиган-чу
10-08-2007, 15:01
Аз пък се радвам.Нека...нека да ги види цяла България, нека да се видят те самите...

Че цяла България не знае ли, мислиш?

Мулиган-чу
10-08-2007, 15:12
в една нормална държава след такова политическо фиаско щеше да има оставки...

в една нормална държава след изказване: "Образованието е приоритет" и случващото се сега, щеше да има вот на недоверие

в една нормална държава родителите щяха да кажат: "Не искаме децата ни да учат в паралелки от по 40 ученика"

ама...

Ам..къде има 40 ученика паралелка?

Борат
10-08-2007, 15:22
в една нормална държава след такова политическо фиаско щеше да има оставки...

в една нормална държава след изказване: "Образованието е приоритет" и случващото се сега, щеше да има вот на недоверие

в една нормална държава родителите щяха да кажат: "Не искаме децата ни да учат в паралелки от по 40 ученика"

ама...

Ам..къде има 40 ученика паралелка?
Ние сме 34, а съседния клас 35...
в провинцията са над 50 :-$

Мулиган-чу
10-08-2007, 15:28
в една нормална държава след такова политическо фиаско щеше да има оставки...

в една нормална държава след изказване: "Образованието е приоритет" и случващото се сега, щеше да има вот на недоверие

в една нормална държава родителите щяха да кажат: "Не искаме децата ни да учат в паралелки от по 40 ученика"

ама...

Ам..къде има 40 ученика паралелка?
Ние сме 34, а съседния клас 35...
в провинцията са над 50 :-$

В някоя китайска провинция ли? В провинцията училища или няма или са двойни класове - 2 и 4, 1 и 3 и така. И пак едвам събират 20 човека.

Мулиган-чу
10-08-2007, 15:32
Аз пък не разбирам какво е това експертна комисия, какви експерти ще викат?

mtg1992bg
10-08-2007, 15:40
Приличат ми на гей двойка :lol:
Вижте влюбения поглед на Вълчев :shock:

А стига бе :lol: Наистина е така...
Особено лУбимият ми министър като казва "Е, тебе няма да те има известно време" и другия " Дааа, три дни" :lol: направо ме разбиха :lol: . :arrow: Първо от смях после от възмущение от празноглавието им и тъпизмът им и нахалството им и безочието им и...

feddel
10-08-2007, 16:02
http://edu.dir.bg/2007/10/08/news2190332.html


хаха вижте товаа

Democrat
10-10-2007, 06:36
http://edu.dir.bg/2007/10/08/news2190332.html


хаха вижте товаа


много добро =D> =D> =D>
Така е!
Само ДСБ 8)

gorska
10-11-2007, 18:40
за пореден път се убеждавам, че простотията ходи по хората, а не по гората...а относно двамцата...какво да кажа..ИЗРОДИ !!!

За радост не ходи по гората... за да може да не се омърсява това мое тъй любимо място... :)
НОООООООООО за съжаление заминава към хората и тва е поредното доказателство...
Ей, мноу кофти, писна ми да не ходя на даскало... искам тия да ги ЗАСТРЕЛЯМ или да ГИ ОСТАВЯ ДА УМРАТ ОТ ГЛАД или да ГИ УДУША..........
ОООООо, вече и аз не знам #-o

капчица
10-11-2007, 20:32
без коментар......

malko mace
10-12-2007, 08:54
Приличат ми на гей двойка :lol:
Вижте влюбения поглед на Вълчев :shock:

Да,има и такъв момент!!! :lol: :lol: :lol: :lol:
Хах,така е май,и на мен на такива ми мязат :smt005 :
Вълчев:Аз предлагам така:теб нали и без това няма да те има сега известно време...
Орешарски:Да,3 дни...
Вълчев:2 де,недей така,2,стига де...
Орешарски:Е,в сряда на обяд ще дойда...
:smt005 :smt005 :smt005
Ще се пукна от смях...Без думи... :-# =; #-o 8-[

Mooo6no
10-12-2007, 09:01
Аз пък не виждам от какво толкова се възмущавате. Не е ли нормално така да си говорят едни политици? Не в България, навсякъде по света.

Мулиган-чу
10-12-2007, 09:05
Разбира се, че не е нормално. Как може да си позволят да обсъждат каквото и да било лично нещо, когато са в преговори за решаване на проблем в държавата?! Как може да определят това събрание като седЕнка? Пък да бяха поплели и поиграли хоро тогава! Простаци, долни боклуци! Долу правителството!

Mooo6no
10-12-2007, 09:08
Пък да бяха поплели и поиграли хоро тогава! Простаци, долни боклуци! Долу правителството!
И кой ще дойде на негово място?

Мулиган-чу
10-12-2007, 09:10
По-зле поне няма как да бъде. Ако това правителство падне ще дойде служебно, което няма право да направи нищо, освен да организира новите избори, на които, за да спечелят, всеки ще каже как ще увеличи заплатите на учителите. Пък и всеки достоен човек, не политик, би си оставил оставката без да му я искат, когато види, че не се справя с нещо ;)

Shadow_Walker
10-12-2007, 09:19
Не знам дали е нормално или не, но не е правилно.Освен това мен не бе обижда толкова това, че е казал "седенката", колкото факта, че са обрекли преговорите на провал още в зародиш...просто са си решили, че няма да стане...

И айде не говорете за сваляне на правителството и т.н...

Мулиган-чу
10-12-2007, 09:20
Причина да не говорим?!

Shadow_Walker
10-12-2007, 09:23
Не е наша работа; тъпо е да свалиш цяло правителство заради двама министри; ново правителство няма да е по-добро от това...

Мулиган-чу
10-12-2007, 09:28
И за пореден път да се повторя - по-лошо няма да е. А да не би другите министри да са добре?!?! Ти къде живееш?! Пък ти не си ли гражданин на тази жалка имитация на държава. След като не искаш и не ти пука какво става тук си трай и ни пиши във форуми по теми, които не те засягат!

Shadow_Walker
10-12-2007, 09:35
Ако си сляп, нека ти отворя очите - темата съм пуснал аз.
Възмутен съм от поведението на тези двамата.
Това обаче на означава, че автоматично, защото на някой му е кефнало, трябва да се сваля правителството.
По-лошо нямало да бъде..откъде си сигурен?!
Сегашното правителство е направило и доста положителни неща за страната...Не казвам, че е идеално и е най-доброто, че си върши перфектно работата и все пак?

Освен това, кой си ти, че да ми казваш къде да пиша и от какво ще се интересувам?Интересувам се от реформата в образованието, защото ме засяга лично.Интерсувам се и от това, което става в държавата.
Просто е тъпо някакви псевдо-бунтари да издигат лозунги "Хайде да свалим Правителството", а като дойде следващото отново да са недоволни...

В заключение ще кажа - Пич, не се вземай насериозно.

Мулиган-чу
10-12-2007, 09:40
Всички ни интересува лично реформата в образованието. И не съм псевдобунтар, което се пише слято, разбира се, не съм дори бунтар. Напиши, запознатия, какво е направило провалителството добро?! Да, аз не съм никой, има свобода на словото, дадох ти полезен съвет. И точно за такива като тебе е на тоя хал. Да това правителство трябва да падне, да, не си върши работата, нищо не е направило! И не защото е това правителство и този кабинет, а защото не си върши работата.
Аз имам политически пристрастия, но това няма значение, дори ДПС да са на власт, ако не направят нормална държава, което няма как да стане, добре, те да са!

V1k1tYyY
10-12-2007, 09:54
ayxhaxhahxhyhhxhaxyyhx :lol: Towa klipche me razbi :lol: Samo ne moga da razbera kakwo se wazmushtawate sichki :roll: Smisul tfa si e lichen razgowor m/u tqh 2-ta,te otkude da znaqt che she se izlachi?te da si warshat rabotata,pa kakwo si goworqt po mejdu si nqma nikakwo zna4enie :D Pri towa az ne s1m saglasna s u4itelite w taq situaciq!!Ne se zamisliha che uchenicite stradat(ili sa se zamislili no ne im puka)..Mojeha da dadat edin glawen u4itel koito da otide da pregowarq,a ne da zadrastwat centara..bate po po-ciwilizowan na4in moje6e da stane si4ko!!Razgowora naistina e malko gadni4ak,no i wesel to ena stana..XXxaxaxa az kat go slu6ah 1-wiq pat 6tqh da se padna ot smqh :lol: :lol:

Shadow_Walker
10-12-2007, 09:57
Всички ни интересува лично реформата в образованието. И не съм псевдобунтар, което се пише слято, разбира се, не съм дори бунтар. Напиши, запознатия, какво е направило провалителството добро?! Да, аз не съм никой, има свобода на словото, дадох ти полезен съвет. И точно за такива като тебе е на тоя хал. Да това правителство трябва да падне, да, не си върши работата, нищо не е направило! И не защото е това правителство и този кабинет, а защото не си върши работата.
Аз имам политически пристрастия, но това няма значение, дори ДПС да са на власт, ако не направят нормална държава, което няма как да стане, добре, те да са!Няма да ни наложат предпазна клауза в земеделието, БВП се повишава, външния дълг намалява, безработицата постепенно спада.
И най-важното - приеха ни в ЕС , след като имаше опасност да не стане.
Както казах - правителството не е перфектно, но защо пък чак такова желание да бъде свалено от власт :shock:

Проблемите с образованието са големи, да, но за това носи отговорност Даниел Вълчев...

Мулиган-чу
10-12-2007, 10:00
Че да не би приемането да е било заради тях?! Се едно става за 1 ден.. Глупости, това, че при цар Петър е имало 40 годишен мир между България и Византия означава ли, че е бил качествен? Той е бил грешка, както и това правителство. А тези, които си бъркат в оса, по време на пленарно заседание? А тези, които лепят дъвки под столовете, а тези 90 прозента, които не идват на заседания? А това, че приеха редица абсурдистични закони? А това, че развалят държавата само с безмислинети си закони? Не говори глупости!
И недей да твърдиш, че само Вълчов носи отговорност. Всичките са идиоти. Това, че се събрахме вчера 70 000 човека, а те казват, че нямало протест. Това, че Вълчев каза:"Нека си протестират, няма да преговаряме в четвъртъ!". А това, че бяхме обградили парламента, а Сер-гей е изгонил представителя на исканията?

Shadow_Walker
10-12-2007, 10:03
Попита какво добро са направили - казах ти.Нали това питаше?
а и не знам как така си бъркат в оса :lol: къде е тая оса... :roll:
Къде намесваш цар Петър и разни мирни договори ме е доста странно :-s ... но както и да е.

peZz
10-12-2007, 10:04
Ами тъй ще си приказват хората!То вече им бактиса на министрите от простотии!
То вече аман от даскали,гевезелъци и тва не ми харесва,онова не ми харесва!..Не искат съкращения,не искат това,не искат онова,искат 100% ... 100% ще получат на кукуво лято!Да не ми дават образование за 1000 лева ,бе?! Ще вземат повече от моите родите заедно взети!Той министъра парите да нему падат от небето?! Гламави даскали! :smt013

Мулиган-чу
10-12-2007, 10:06
Може да ти се обясни само със сравнение явно. И тези "разни мирни договори" не са идеята на поста, която ще благоволя да ти е представя...отново. Не е за похвала това добро, което са направили, защото на тях това им е работата. Лекаря не го хвалят, когато спаси живот, защото това му е работата. Пък и лошото, което са направили е много повече от доброто, което добро го направиха, защото им го казаха от ЕС.

Мулиган-чу
10-12-2007, 10:08
Ами тъй ще си приказват хората!То вече им бактиса на министрите от простотии!
То вече аман от даскали,гевезелъци и тва не ми харесва,онова не ми харесва!..Не искат съкращения,не искат това,не искат онова,искат 100% ... 100% ще получат на кукуво лято!Да не ми дават образование за 1000 лева ,бе?! Ще вземат повече от моите родите заедно взети!Той министъра парите да нему падат от небето?! Гламави даскали! :smt013
Смешкоо, не му падат от небето, падат му в джоба на министъра. Има пари, има 3 млн. лева бюджетен излишък, който може да не е за коли. А подителите ти, ако не живееш добре, да почнат да стачкуват!

Shadow_Walker
10-12-2007, 10:09
Даааааа, когато се направи нещо лошо всички го виждат и почват да плюят, а като се направи нещо добро - на никой не му пука...

peZz , даскалите вземат по 300 лева!Заслужават да получат увеличение.

Мулиган-чу
10-12-2007, 10:14
Пич, виждам, че си с позиция, не искам да спорем, а да дискутираме.
Не съм ли прав за това: един човек тряа да прави добро, а когато това му е задължение трябва ли да се хвали. Трябва да е горд с това, което е направил. Да, направили са добро в парламента. Но колко лошо още изсипаха?

peZz
10-12-2007, 10:16
Може и да заслужават ама 100% ли?
Те ся си клатят краката по масите,пък ако получат повечеее....

На министъра като му падат в джоба,падат,корупция,ма никой не в тръгнал да вдига стачки против него!Да се дърви по улиците и да се натяга!

Имало 3 млн. лева,дето трябва да отидат само за образувание ли?Пък другите отрасли да се спасяват както могат,те не са важни.

Вземат 300 лв. .. ми моите родители вземат по-малко.И още не сме умрели от глад.И не съм виждала учител дето да рови по казаните и да няма кво да облече.

Мулиган-чу
10-12-2007, 10:21
Че до там ли трябва да се стигне. Родителите ти както ти казах, да стачкуват, никой не им отнема правото. Щом един човек си трае- той е доволен. Аз също не съм доволен от това, което получавам в училище, то е много - да, но може и повече. Затова, обаче трябват и пари. Да, тези пари специално сега трябва да отидат за образование. Щом досега друг никой не е вдигнал стачка, значи няма да се засегнат, всичко ще е по старому. И не знам дали знаеш какво става в държавата, но се вдигнаха срещу министъра, който трябва да служи, ане да си пълни джобовете. Научете малко за думите, които не са български!

peZz
10-12-2007, 10:24
Ми супер,дай да стачкуване за по-добро обучение.
Наще ще стачкуват за по-големи заплати.
Трети за по-големи стипендий.
Четвърти за каквото си решат.
Дай цялата страна ще стачкуваме кой за каквото се сети.

Мдаа,наще са мноого доволни..Заплатата им бутат,не я вземат..тц. [-X

Мулиган-чу
10-12-2007, 10:29
Именно, когато искаш по-добро образование стачкуваш. Стипендиите се определят от нещо съвсем различно, така че тва отпада. Но иначе да! Прав си.

peZz
10-12-2007, 16:42
:roll: :lol:
Жена съм,бе пич. :-)

Мулиган-чу
10-12-2007, 16:43
И по кое ти личи?

peZz
10-13-2007, 13:42
:shock:
А по какво трябва да личи?
Трябва на аватара и подписа ми да има цветенца и играещи дечица ли?

Мулиган-чу
10-13-2007, 13:45
Не, разбира се, но ми заприлича на обидена с тоя пост, че си момиче. Та да ти кажа, че след като няма никакви индикатори, не можеш да искаш от мене да ти научквам пола. Което от своя страна няма нищо общо с темата.

peZz
10-13-2007, 17:21
Ммм..всъщност не съм се обидила,просто отбелязвам. :-)

А колкото до темата..май найстина ударихме на лафче. :lol: