PDA

View Full Version : Доволни ли сте от начина на преподаване на вашите учители?



I_want_your_sex
10-08-2007, 10:33
dovolni li ste ot metodite im na prepodavane? kakvo iskate da se promeni ?

Модерирано по т.1 и 7 от Правилника!
коалка

kobrichka
10-08-2007, 10:34
Тази тема не е за раздел любов.

DeVoi4eTo
10-08-2007, 10:35
Тази тема не е за раздел любов.

:smt038

zorri
10-08-2007, 10:41
Аз от повече от половината ДА.. Имам една -две дето адски много ме дразнят .. и с поведение и с начин на преподаване.. ама .. Нямам избор.. то не само аз де,... ама .. Иначе всички други учители са перфекти.. и те занимават... в часовете им е мн интересно.. знаят си материала.. И така.. Между другото уча в Бургас в ГЧЕ "Васил Левски" - руската.... Много готини учители..

sweety_blondy
10-08-2007, 10:56
мислиш ли че темата е за раздел любов???


относно темата , Не не съм доволна , защото не може един учител уважаваш себе си да казва "ученици правете каквото си искате в час" , нали за това е училището да се научим на ред и култура и да се образоваме , да взимаме пример от учителите ни , е какъв пример може да се вземе от тях??

pink_champagne
10-08-2007, 10:58
Е убийте ме,ако тая тема е за тоя раздел!!!! ](*,)

suantito
10-08-2007, 10:58
Има и които преподават добре има и такива дето незнам защо са станали учители , абе има ги сякакви.

Water_lili
10-08-2007, 11:27
ми естесвено че не сам доволна не е нормално учителите да се страхуват от учениците си и да ги оставят да играят карти в час или да им дават контролните за вкъщи,освен това смятам че личните симпатии на учителите би трябвало да се игнорират и да има равноправие за всички,не може някои да се подмазват да закасняват за час ,да не учат и да правят всякви маимунщтини в час и въпреки това да имат същите оценки ,ако не и по високи като съвестните ученици които си вършат работата

kael
10-08-2007, 13:04
мойте преподават много добре .... ако имам проблем винаги ми обясняват ... то оставаше и да не преподават добре - за ко им плащам иначе

GregoryHouse
10-08-2007, 13:11
мислиш ли че темата е за раздел любов???


относно темата , Не не съм доволна , защото не може един учител уважаваш себе си да казва "ученици правете каквото си искате в час" , нали за това е училището да се научим на ред и култура и да се образоваме , да взимаме пример от учителите ни , е какъв пример може да се вземе от тях??

По голям шрифт нямаше ли ?! Споко вече и от самолет се вижда...а по темата която съвсем не е за тук...мисля че зависи от учителя има такива свестни който си вършат работата съвестно а има и противоположността...

RaLkb
10-08-2007, 13:17
Тази тема не е за раздел любов.


=D>

bqsna_teenagerka
10-08-2007, 13:18
1.както казаха другите темата ти не е за тук но както и да е най вероятно ще с епремести
2.дадох в анкетата не...прибързано...като се замисля има учители на които харесвам начина на преподаване но има и учителлли,които не заслужават никакво повишение на заплатата!

Axel_f
10-08-2007, 13:30
Защо подяволите няма отговор "от някои да,отдруги не"....?! Или за теб светът се дели само на лоши и добри?! Все пак ДА, доволна съм от 80% , може да си имат кусури,но досега не съм попадала на учител,който ще ни остави да играем карти в часа му (изключение е рисуването и в бившето квартално физиката) Но и в двата случая става въпрос за много кадърни даскали и отвратителни ученици.

`Death`Whore``
10-08-2007, 13:37
Голяма част от моите учители пък бяха много добри.

ArTanDra
10-08-2007, 13:41
Да кажем от 20 учители само 2 си вършат работата както трябва ;). И естествено , че не съм доволна , защото аз губя - времето си и пари.. налага се да се ходи на частни уроци за да препокрия некадърността на учителите. Какво да се прави , но не са виновни само те , а цялата образователна система , ама това скоро няма да се оправи тъй че поколението , което идва да се подготви психически , че като влезе в училище нищо няма да научи.

FairyNymph
10-08-2007, 13:45
Доволна съм от начина на преподаване на повечето учители.Харесват ми проектите, които ни дават да правим и задачките.Или разни презентации, защото си личи старанието им да ни накарат да го правим с желание и интерес, а не по задължение.

kael
10-08-2007, 13:46
нз аз в началното почти не съм ходил на даскало по математика - 1 месец а по български 3 - за дасе науча да пиша есета за приемния ми изпит ... зависи от града, и училището основно...и квартала

MaRiNkA_16
10-08-2007, 15:56
ot nqkoi da ot drygi ne...

tItEufFf
10-08-2007, 15:58
ами от 3-4 учителя съм много доволна, но от другите... [-X