PDA

View Full Version : Гледам форума... и само някакви преливки от чувства нявсякъд



PankO
10-08-2007, 12:46
Скивайте само темите:

Не мога да я забравя - моля за съвет.
Историята на едно хлапе
Глупаво ли е??
подарък за приятеля ми
Изневярата, но защо??
Малка ли съм?
Най-романтичните песни
Отново!
Посъветвайте ме какво да правя! ;(
Губя го...,а не искам!!!

и тн...

И някакви.. вълни от цветове и емоции и гласове просто ме обливат и се чувствам... ненормален ;-)?

Сори, просто не ми е ден ;_)


и половината теми завършват с:
Съжалявам за глупавата тема,просто имах нужда да споделя.

.... какво сме ние? малоумни същества, които се оставят да бъдат наранявани или може би ние сме наранителите без да го осъзнаваме?

RaLkb
10-08-2007, 12:52
Nerazbrah zashto potochno si q pusnal taq tema i kakvo iskash da ni kajesh....

pampers
10-08-2007, 12:55
и каква е целта на темата че нещо не схващам :shock:

kobrichka
10-08-2007, 12:57
Да прав си за темите,че подчти всички се повтарят,но това е teenproblem,а тиновете това ги вълнува.мисля,че темата е безмислена

kael
10-08-2007, 13:00
ти какво очакват темата е любов..... любовта е относително понятие ..... не се мъчи да разбираш другите ако не ти харесва раздела - има и други

GregoryHouse
10-08-2007, 13:01
И ние какво трябва да направим по въпроса? Да пишем черно бели теми?!

PankO
10-08-2007, 13:13
идеята ми беше, че непрекъснато се нараняваме един друг ;-)
непрекъснато караме миналото си гадже да скърби за нас заради тъпа наша постъпка или обратното - ние скърбим, защото той/тя ни зарязва, а ние не можем да живеем без него/нея...

GregoryHouse
10-08-2007, 13:16
А да се радваме ли трябва?!

kael
10-08-2007, 13:29
кът нйе тъ кйефи фащай пътйа ва

HePeAJIeH
10-08-2007, 16:56
*чака си банановата мелба от kael* съгласен съм с почитателя на банановия сплит :-D

Presley
10-08-2007, 17:05
Съдържанието на повечето теми е почти едно и също,но това е положението.Това все пак е форум и тука хората споделят,иэливат си мъките и който иска ги съветва.Насйтина има вълна от емоции,сълэливи истории и наранени хора.Явно това е eжедневието на един тийн в днешно време :-D
Вярно е ,че все се нараняваме един-друг,но и това не може да се промени.Погледнато с един общ поглед -в случая над форума,го осъэнаваме.Но нали все пак сме индивидуалисти.Всеки гледа собствения си живот и го ръководи.Негативиэма е нейэбежен.Нараняваме се,наранявали сме се и ще продължим.Това е :-D

koalka
10-08-2007, 17:39
Еми, такъв е живота...така сме устроени и ние.

DevilWish
10-08-2007, 17:59
Emi to za tfa foruma e krysten teen PROBLEM ,za da se oplakvat horata tuka ;)

kael
10-08-2007, 18:46
*чака си банановата мелба от kael* съгласен съм с почитателя на банановия сплит :-D
въйййй ми що не ми писа едно лично ве аз напълно забравих :D

babity
10-08-2007, 18:49
*чака си банановата мелба от kael* съгласен съм с почитателя на банановия сплит :-D
въйййй ми що не ми писа едно лично ве аз напълно забравих :D

искам и аз мелбааа :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

kael
10-08-2007, 18:59
*чака си банановата мелба от kael* съгласен съм с почитателя на банановия сплит :-D
въйййй ми що не ми писа едно лично ве аз напълно забравих :D

искам и аз мелбааа :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
за тебе две =Р

H8_mE
10-08-2007, 19:00
Скивайте само темите:

Не мога да я забравя - моля за съвет.
Историята на едно хлапе
Глупаво ли е??
подарък за приятеля ми
Изневярата, но защо??
Малка ли съм?
Най-романтичните песни
Отново!
Посъветвайте ме какво да правя! ;(
Губя го...,а не искам!!!

и тн...

И някакви.. вълни от цветове и емоции и гласове просто ме обливат и се чувствам... ненормален ;-)?

Сори, просто не ми е ден ;_)


и половината теми завършват с:
Съжалявам за глупавата тема,просто имах нужда да споделя.

.... какво сме ние? малоумни същества, които се оставят да бъдат наранявани или може би ние сме наранителите без да го осъзнаваме?

Horata sa mnogo lesno ranimi su6testva!Te mn se zablujdavat v edno ne6to i kogato razberat,4e to ne e to4no taka kakto e v predstavite im boli!Boli gi kogato izgubqt ne6ot cenno,boli kogato se nakurnqva dostoinstvoto im i t.n!Togava kogato 4eovek e naranen i nai-4esto ot lubov toi ima nujda ako ne ot suvet pone ot podkrepa!I pi6e tuk,za da polu4i tova,ot koeto ima nujda!I nakraq pi6e tova,4e sujalqva,za6toto s temite si spored nego natovarva ili gubi vremeto na ostanalite i za da ne bude dopulnitelno koren za "tupata" si tema si go priznava! I taka...

flowerlina
10-08-2007, 19:06
И аз кво? :-s Да ти отворя бурканче с кисело мляко :lol: Тва на нас ни е ясно къф е смисъла от темата :-s

kael
10-08-2007, 19:09
мммм мляяяякооооооооооо =P~ =P~ =P~

sasha_90
10-08-2007, 19:16
Да,забелязвам какви са темите и тяхното съдържание.Но какво мога да направя?

flowerlina
10-08-2007, 19:18
мммм мляяяякооооооооооо =P~ =P~ =P~

Може и компот :lol: :smt005 :smt005 :smt005

П.С.Пак се разлигавих :lol:

kael
10-08-2007, 19:27
пак аз и без да се лигавя ми текат лиги :} ( от млякото ще да е )

flowerlina
10-08-2007, 19:48
Може да е от мелбата :lol:

beyond_transience
10-08-2007, 20:20
Вярно, че и темата не казва нищо ново, но и вие здраво я оспамихте ...

Така е, искаме или не, ние се нараняваме - и мен са ме наранявали и аз съм го правила, и смятам, че осъзнаваме това мн добре.

Това, обаче, не ни прави малоумни (наистина си имал лош ден :wink:)

Трябва да признаем и още нещо- всеки реагира по различен начин (това и друг път съм го посочвала като пример) - за някои гаджето е длъжно да се обажда всеки ден и липсата на едно такова обаждане се възприема едва ли не като "смъртен грях" и момичето или момчето (съответно) е на смъртен одър ...

Силно преувеличено, разбира се, но съм успокоявала и такива крехки душици :wink:

Може да е гадно, но е така - съзнателно или не, ние се нараняваме

KocMoHaBTa
10-08-2007, 20:38
Скивайте само темите:

Не мога да я забравя - моля за съвет.
Историята на едно хлапе
Глупаво ли е??
подарък за приятеля ми
Изневярата, но защо??
Малка ли съм?
Най-романтичните песни
Отново!
Посъветвайте ме какво да правя! ;(
Губя го...,а не искам!!!

и тн...

И някакви.. вълни от цветове и емоции и гласове просто ме обливат и се чувствам... ненормален ;-)?

Сори, просто не ми е ден ;_)


и половината теми завършват с:
Съжалявам за глупавата тема,просто имах нужда да споделя.

.... какво сме ние? малоумни същества, които се оставят да бъдат наранявани или може би ние сме наранителите без да го осъзнаваме?

и те не знаят какво искат... :-({|=

50cent
10-08-2007, 22:07
изкаш да кажеш че не трябва да пускаме теми с които да си излеем душата

абе човек аре опитаи се ти да разкажеш на човек когото познаваш лично какви чувства си изпитвал към някои друг итк (тоест съдържанието на темите от раздел любов) разбирасе че няма да го кажеш ако ти имаше 1/3 от проблемите на някои съфорумници нямаше да си на такова мнение за темите

EvilBrunette
10-08-2007, 22:23
Скивайте само темите:

Не мога да я забравя - моля за съвет.
Историята на едно хлапе
Глупаво ли е??
подарък за приятеля ми
Изневярата, но защо??
Малка ли съм?
Най-романтичните песни
Отново!
Посъветвайте ме какво да правя! ;(
Губя го...,а не искам!!!

и тн...

И някакви.. вълни от цветове и емоции и гласове просто ме обливат и се чувствам... ненормален ;-)?

Сори, просто не ми е ден ;_)


и половината теми завършват с:
Съжалявам за глупавата тема,просто имах нужда да споделя.

.... какво сме ние? малоумни същества, които се оставят да бъдат наранявани или може би ние сме наранителите без да го осъзнаваме?

Мдам, прекалено много проблеми (уж) имаме, а сме все още тийнове. Тц тц, представи си като пораснем. Ще умрат много тропически гори за производство на носни кърпички... sad :roll:

class
10-08-2007, 23:19
Мдам, прекалено много проблеми (уж) имаме, а сме все още тийнове. Тц тц, представи си като пораснем. Ще умрат много тропически гори за производство на носни кърпички... sad :roll:


Хахах :smt005 :smt005 :smt005 Тогава няма да можем да мислим за тези неща , защото ще сме затрупани с работа , работа и пак работа :smt013 [/quote]

`Death`Whore``
10-08-2007, 23:21
Предлагам им да си намерят приятели.

bloodranger
10-09-2007, 00:06
тва е форум за 4увства и ако даде господ за лиготий тъй 4е скрий са :smt005 :smt005 :smt005

freedom
10-09-2007, 08:42
Глупава тема...