PDA

View Full Version : Оплакване



Charlotte_
10-08-2007, 13:01
Всъщност не намерих място във форума за оплаквания,въпроси,свързан и със сайта,и затова реших да пиша тук,ако някой от екипа реши да премести темата някъде другъде нямам нищо против,но по-важното е това,което сега ще кажа.Преди малко отварям този сайт,който отскоро ми стана познат и симпатичен зариди интересните форуми,статии и общо взето всичко за тийн лайфа.Но какво да видя на първа страница,тема с заглавие ''Мириша ли там долу?'' WtF Is ThiS?!? Първо не можеше ли да формулирате заглавието на темата по друг начин,малко по-недиректен,аз няма да ви давам идеи за формулировки на заглавия,защото не е моя работа,но като потребител на този сайт не допускам,че ще отворя този сайт,и ако например някой по-възрастен е в близост до мен и прочете това,какво ли би си помислил,със сигурност не че съм с ума си.И второ дори като прочетох цялата статия не намерих информация,от която биха се интересували хора,които мислят,че имат проблеми с това.И трето не мисля,че ако някой има проблеми с разни миризми би чел в интернет за това,просто би отишъл на някакъв преглед,за да се консултира и за да вземе мерки.Но най-вече темата НЕ е за първа страница!!

NightSky
10-08-2007, 13:52
Във форума има много теми със заглавие и съдържание като тази, която ти посочваш. Такова е положението, какво да се прави...

mon4eto
10-08-2007, 15:47
7.Да пишат пълно и описателно заглавие на темите си.
Теми от рода на "?", "help", "zashto?" и т.н. ще бъдат поправяни или
премахвани по преценка на модераторите. Заглавията трябва да са на КИРИЛИЦА.


Tova e ot pravilata na foruma...tova 4e horata imat takiva problemi ne ozna4ava 4e trqbva da gi sadi6...tova sa si normalni bitovi ne6ta i ako na teb ne ti haresvat prosto ne vlizai vav voruma :!:

P.S Temata ne e v pravilniq razdel ](*,) Ima si specialen razdel za kritiki i oplakvaniq...

Charlotte_
10-08-2007, 17:48
Аз не съдя никого,явно не си го разбрал от темата ми,но това,което казвам,е че заглавието на тази статия звучи мн просташко,дори може да те избие на смях,а нали не е това целта да ти става смешно,като се има на предвид че тази статия е написана,за да реши проблема на някой,а тази точка седем реши да ми я цитираш,понеже си мн запознат с правилата на форума ли?А в същото време ти използваш латиницата,мани мани,всеки почна да дава акъл на другите.

mon4eto
10-08-2007, 17:57
Aide da ne sporq oba4e v t.7 pi6e 4e ZAGLAVIQTA trqbva da se pi6at na kirilica a ne mneniqta...

Charlotte_
10-08-2007, 19:51
Абе човек според тебе аз на какво съм написала заглавието??На джигитайски ли?Това ако не е кирилица,не знам какво е.Спри да спамиш само,това съобщение не е отправено към тебе,а към екипа. Нямал да спори,а какво по-точно правиш,поне като спориш,не отричай каквото правиш.