PDA

View Full Version : Повтаряне на годината...



MostHated
10-08-2007, 14:51
Ако стачаката продължава, дали има вероятност да повтаряме годината и ако това се случи все пак някои има ли решение... в чужбина или бла бла... драсенете по 1 мнение, защото повечето сме ученици и до някаква степен ни можем да се окажем най-пострадалите от тази стачка.

bEbsI
10-08-2007, 14:55
Такава тема май има.Относно стачката не смятам,че ще се провали годината,но ако това стане аз лично или отивам в частно училище или си наемам учител и накрая само се явявам на изпити.Годината няма да я пропилея к'вото и да става.

SlAdKy_KoTi
10-08-2007, 14:56
мдам възможно е :? те казаха че ако стачката продължи 1 месец годината се анулира :? тоест мисля че ако продължи още 2 седмици и ша анулират годината :smt012

desi_bonbona
10-08-2007, 15:02
az mislq, 4e nai-veroqtno 6te ni mahnat vakanciite i 6te otmenqt maturite, no godinata nqma da se anulita

RiseGirl
10-08-2007, 15:09
В никакъв случей няма да нулират годината :smt018 представяте ли си какво ще настъпи

comics
10-08-2007, 15:24
ак0 т0ва се случи, сърдете се на мног0уважавания крадец Министър Вълчев- той цака и даскалите и учениците и даскалата и сичко- голям е дръвник, а ? Ак0 зависеше 0т мен, д0 ся да съм му светил маслото.. Да го е*а в Г*за деПУТатски!!!

Water_lili
10-08-2007, 15:29
ами смятам че ако някой се опита да ви анулира годината тогава всичко си зависи от вас и от родителите ви и да им подпалите креслата там докато не се вземе някакво решение защото това е вашето бъдеще и ако се борите заедно всички ще имате и успех,но ако всеки трагне да се оправя както си може тогава много ще изгорят. И въпреки това силно се съмнявам че ще я анулират казват го само за да манипулират общественото мнение

mtg1992bg
10-08-2007, 15:33
Няма да анулират годината, спокойно. Просто все ще се намери някакъв компромис съз заплатите на учителите и увеличенията, така че да не ни се налага да повтаряме.

kobrichka
10-08-2007, 15:34
Няма да се анулира годината,товае е цяла година мислите ли че е толкова лесно да се анулира.Просто ще ни съкратят от учебния материал и от ваканциите,но да се анулира годината не вярвам,никой няма интерес от това.

_PoLiTy_
10-08-2007, 15:52
ххаха .. че по добре да я анулират .. една година да повтаряме че кфо голяма работа :smt016

mon4eto
10-08-2007, 15:55
Ako ni anulirat godinata 6te po4na rabota nai veroqtno za 2 3 meseca i 6te se izkefa na jivota na MAX \:D/

tItEufFf
10-08-2007, 15:56
Абе ако някой отсъства 3 месеца трябва да повтаря годината. И за тва аз си мисля, че стачката трябва да продължи 3 месеца, за да я анулират....ама не съм сигурна :?

Kisses_P
10-08-2007, 15:59
ХОра стига сте се панивали.Няма да анулират годината.А и анулиране не значи повтарянев руъмъния са стачкували 3 месеца и не са я анулирали,в гърция до нова година и пак не са я анулирали.Защо мислите че при нас ще я анулират заради 15 неучебни дена?да, точно 15 са.. АМи учителите осатват без работа за едно година.Те какво прават?Родителите с малки деца кво прават? кой ще ги глед апрез цялото това време като не са на училище?ами гимназиите и университетите с приемите си?АНулиране на годината би спънало работата на всеки невероятно много и никой не би допълнал да се стигне до там.

Ela Tancyvai S Men
10-08-2007, 16:12
не вярвам да я анулират..обаче ако стане ще завършим на по 20... [-X

MostHated
10-08-2007, 18:24
каквото и да става, не съм сигурен че ще намерят толкова пари за заплатите на учителите! просто те толкова се окрадоха че вече няма накъде... Но, по тази схема още много хора с различни професии могат да правят стачки и други глупусти... всеки иска да получава добра заплата!

А за Вълчев... не вярвам още дълго време да си заема поста!

vodolei4e_m
10-08-2007, 18:31
А за Вълчев... не вярвам още дълго време да си заема поста!
dam, mai vsi4ki sa na tva mnenie :wink:

sasha_90
10-08-2007, 19:23
Доста такива теми се навъдиха. :) Едва ли ще анулират годината.

VictoriaIgnatova
10-08-2007, 19:37
И на мен не ми се вярва да я анулират,все пак и тази година има кандидатстващи ,което е най-малкото.Макар че,някой гледа ли новините по БТВ вчера?И по-точно вечерните.Велчев говореше с Орешарски да разваляли седянката и някви подобни глупости.Това означава,че хич не им пука ни за учителите,ни за учениците,ни за годината и че май в скоро време няка да повишат заплатите на учителите.А това пък значи,че още поне две седмици няма да учим и за това нищо не се знае.Учителите ,поне в нащо даскало са на принципа "двойно или нищо" и са много,ама много надъхани.Предлагам за всеки случай си учете напред,щот ако прегрупират материала или ни вземат от ваканциите,тая година ще стане кошмарна!А пък и аз таз

SlAdKy_KoTi
10-10-2007, 07:38
каквото и да става, не съм сигурен че ще намерят толкова пари за заплатите на учителите! просто те толкова се окрадоха че вече няма накъде... Но, по тази схема още много хора с различни професии могат да правят стачки и други глупусти... всеки иска да получава добра заплата!

А за Вълчев... не вярвам още дълго време да си заема поста!
е хубу де ама пари има!не слуша ли новините че казаха че има държавата пари в излишък 2 млн. лева :evil: как ша нямат пари...имат ама само са праат :evil: :evil: :smt011

kahn
10-10-2007, 07:41
каквото и да става, не съм сигурен че ще намерят толкова пари за заплатите на учителите! просто те толкова се окрадоха че вече няма накъде... Но, по тази схема още много хора с различни професии могат да правят стачки и други глупусти... всеки иска да получава добра заплата!

А за Вълчев... не вярвам още дълго време да си заема поста!
е хубу де ама пари има!не слуша ли новините че казаха че има държавата пари в излишък 2 млн. лева :evil: как ша нямат пари...имат ама само са праат :evil: :evil: :smt011
ne 2 млн,а 2 милярда!

SlAdKy_KoTi
10-10-2007, 08:02
каквото и да става, не съм сигурен че ще намерят толкова пари за заплатите на учителите! просто те толкова се окрадоха че вече няма накъде... Но, по тази схема още много хора с различни професии могат да правят стачки и други глупусти... всеки иска да получава добра заплата!

А за Вълчев... не вярвам още дълго време да си заема поста!
е хубу де ама пари има!не слуша ли новините че казаха че има държавата пари в излишък 2 млн. лева :evil: как ша нямат пари...имат ама само са праат :evil: :evil: :smt011
ne 2 млн,а 2 милярда!
така де сбърках :?

Forest_girl
10-10-2007, 08:06
ХОра стига сте се панивали.Няма да анулират годината.А и анулиране не значи повтарянев руъмъния са стачкували 3 месеца и не са я анулирали,в гърция до нова година и пак не са я анулирали.Защо мислите че при нас ще я анулират заради 15 неучебни дена?да, точно 15 са.. АМи учителите осатват без работа за едно година.Те какво прават?Родителите с малки деца кво прават? кой ще ги глед апрез цялото това време като не са на училище?ами гимназиите и университетите с приемите си?АНулиране на годината би спънало работата на всеки невероятно много и никой не би допълнал да се стигне до там.
А в Чехия 23дни и са я анулирали!

10-10-2007, 09:21
Smqh na parcali (precaka mi se kirilicata).
Moje da se anulira godinata, kvo shte stane li?
Gimnazite nqma da postradat, edinstveno universitite shte postradat, no te i bez tova si ni doqt za svetovno, are sega 1 godina nqma da se nagushat s pari.
1 godina bez rabota? Ima si sta4ni fondove.
Da ne zabravqme, 4e daskalite , koito nqmat supruzi/jeni koito da nosqt i te pari v kushti(li4no v moeto u4ilishte ima kursove po matematika i mai uroci po vsi4ko, tui4e daskalite mi nqma da gladuvat) , ako se anulira godinata, shte si kisnat v u4ilishte (kvo mislite pravqt 2 meseca prez lqtoto? d ane mislite 4e po4ivat? :smt005 mne kisnat si tam po 8 4asa).
Ako bqh u4itel mislish li 4e shteshe da mi puka mnogo-mnogo kvo shte stane s malkite deca?
Nadqvam se da q anulirat, prez pishkata mi e 4e shte si zagubq 1 godina.
Shte q opolzotvorq v neshto polezno, koeto e nqmalo da moga da napravq ina4e.
Nadqvam se da q anulirat i na vas vsi4ki da vi e super-gadno :smt005

luckygirl92
10-10-2007, 19:14
Абе ако някой отсъства 3 месеца трябва да повтаря годината. И за тва аз си мисля, че стачката трябва да продължи 3 месеца, за да я анулират....ама не съм сигурна :?

ako sta4kata produlji 30 u4ebni dni se anulira godinata

FaRaOnA
10-10-2007, 21:03
Според мен за 30 дни ще постигнат все някво споразумение, защото не вярвам министара да позволи готината да бъде анулирана [-(

Blab
10-10-2007, 21:13
Smqh na parcali (precaka mi se kirilicata).
Moje da se anulira godinata, kvo shte stane li?
Gimnazite nqma da postradat, edinstveno universitite shte postradat, no te i bez tova si ni doqt za svetovno, are sega 1 godina nqma da se nagushat s pari.
1 godina bez rabota? Ima si sta4ni fondove.
Da ne zabravqme, 4e daskalite , koito nqmat supruzi/jeni koito da nosqt i te pari v kushti(li4no v moeto u4ilishte ima kursove po matematika i mai uroci po vsi4ko, tui4e daskalite mi nqma da gladuvat) , ako se anulira godinata, shte si kisnat v u4ilishte (kvo mislite pravqt 2 meseca prez lqtoto? d ane mislite 4e po4ivat? :smt005 mne kisnat si tam po 8 4asa).
Ako bqh u4itel mislish li 4e shteshe da mi puka mnogo-mnogo kvo shte stane s malkite deca?
Nadqvam se da q anulirat, prez pishkata mi e 4e shte si zagubq 1 godina.
Shte q opolzotvorq v neshto polezno, koeto e nqmalo da moga da napravq ina4e.
Nadqvam se da q anulirat i na vas vsi4ki da vi e super-gadno :smt005
Ах, как искам да ми е гадно :lol:
Т'ва ще са прекрасни месеци, оползотворени по всевъзможни начини:))
И ще завърша на 19 :::

vodolei4e_m
10-10-2007, 21:19
1. wsy6tnost na 19 po4ti 20 (ако не и на 20)... :)
2. W bylgariq sta4ni fondove nqma
3. нещо ми се ебава постоянно кирилицата :smt017
4. това за анулирането е пълен блъф само и само да се откажат
5. пари има да, ама не мисля че вместо да ми намалят разходите на мен или да направят нещо др за страната било то и да намалят дупките по улиците трябва да увеличават заплатите (не оставайте с грешно мнение - за стачката на учителите съм и против гея-министър койт тряа си ходи)
6. ъъъъ.... забрайх го ... за ся толкоз :smt005

Blab
10-10-2007, 21:59
1. wsy6tnost na 19 po4ti 20 (ако не и на 20)... :)

е, не, в този случай тръгналите на 6 сме облагодетелствани :-D

CrIsTiaNo_
10-11-2007, 08:54
nqma da ima za6toto 6te se polu4i nuleva godina v universiteti te .vaprosa e kolko vreme 6te e sta4kata

Usarian
10-11-2007, 09:28
Ами хора има и другаде случай на анулирана година,защо си мислите че и тук е невъзможно? В Чехия е била анулирана както и на още 2 места (не помня кои)А и го погледнете от добрата страна.Анулирана година е супер и лично аз искам да я анулират.Това значи цяла година да си гледаме кефа.Аз лично по купони насам натам,а може даже работа някаква да почна.Едно анулиране не е чак толкова лошо.Освен това не си мислете че няма начин да я анулират,за да не останете неприятно изненадани.Да може и да има излишък от 2 милиярда Лева,но тои не е във образуванието.Бюджета за образованието е вече направен и няма как да им ги увеличат 100%.Има един начин,но той е да увеличат данъците и с една дума да вземат пари от наще родители за да ги дадат на наще учители,а аз лично не съм очарован от тази идея,а предполагам и повечето от вас.Ако даскалите не си преосмислят исканията според мен ще анулират годината,а тъй като ги гледам те колко са надъхани,... бай :smt006 баи учебна годино.

Dark_Angel_F
10-11-2007, 09:35
Ами имаше някъв слух , че ако стачката продължи след края на октомви цяла фодина ще си седим вкъщи и после на есен с песен пак същия клас.......

Kras4eto_lp
10-11-2007, 09:38
Не ми се вярва да я анулират..не смеят.Сега има избори никой няма да гласува за тяхната партия,освен тва и оня кретен на образованието има деца :smt012

VIP_SIMONA
10-11-2007, 09:40
Ima veroqtnost da byde anulirana uchebnata godina,no se symnqvam!lushah po radioto,4e minalata godina u4itelite v Rumyniq sta4kuvali 1 mesec i anulirali godinata!

Usarian
10-11-2007, 10:19
Не ми се вярва да я анулират..не смеят.Сега има избори никой няма да гласува за тяхната партия,освен тва и оня кретен на образованието има деца :smt012

Да има,но за съжаление децата на оня кретен са вече големи.Дъщеря му завърши миналата година(последната година без матури...Странно съвпадение нали? :evil: )

DoomShadow
10-11-2007, 10:42
neka da si izqsnim ne6tata:
1. Na6to pravitelstvo e super korumpirano i e okradilo si4ko kvoto moje ot dyrjavnite pari.
2. daskalite iskat prekaleno mnogo-100% tova e ypsurt! a lekarite ne zaslujvat li po visoki zaplati? ami lesni4eite? i kolko o6te drugi?
3. nito na daskala, nito na ministyra im puka za u4enicite- i dvete strani si gledat interesa(ministyra izka da zeme parite za negovata grupi4ka i da si zemat mercedesite pyk daskalite iskat za tqx)
5.tova sa mnogo ama mnogo pari, dori s ikonomikata na USA ne mojem da si go pozvolim. pari moje i da ima no dignat li zaplatite 6te si jiveem dobre nqkolko meseca sled koeto 6te stane AD!!!

IZVOD: AKO NIE- U4ENICITE I NA6ITE NASTOINICI(RODITELI) NE NAPRAVIM NE6TO NQMA KOI DA NAPRAVI.

moito mnenie e 4e trqa da se davat 580 leva na si4ki daskali i nito lev pove4e

Eрнст Баркман
10-11-2007, 11:02
neka da si izqsnim ne6tata:
1. Na6to pravitelstvo e super korumpirano i e okradilo si4ko kvoto moje ot dyrjavnite pari.
2. daskalite iskat prekaleno mnogo-100% tova e ypsurt! a lekarite ne zaslujvat li po visoki zaplati? ami lesni4eite? i kolko o6te drugi?
3. nito na daskala, nito na ministyra im puka za u4enicite- i dvete strani si gledat interesa(ministyra izka da zeme parite za negovata grupi4ka i da si zemat mercedesite pyk daskalite iskat za tqx)
5.tova sa mnogo ama mnogo pari, dori s ikonomikata na USA ne mojem da si go pozvolim. pari moje i da ima no dignat li zaplatite 6te si jiveem dobre nqkolko meseca sled koeto 6te stane AD!!!

IZVOD: AKO NIE- U4ENICITE I NA6ITE NASTOINICI(RODITELI) NE NAPRAVIM NE6TO NQMA KOI DA NAPRAVI.

moito mnenie e 4e trqa da se davat 580 leva na si4ki daskali i nito lev pove4e
еи хамстера пиши на кирилица

vodolei4e_m
10-11-2007, 11:25
абе тея нормални ли са
не изчетох всички постове ама се сетих нещо

нали според данни на министерството стачкуват ЕДВА около 30% от учителите, е тогава останалите 70% (и техните класове) защо да иамт нулева година :smt017 .. това е при условие че СЛУЧАЙНО след 1 милион седмици кажат че има нулева година...

sasha_90
10-11-2007, 13:27
абе тея нормални ли са
не изчетох всички постове ама се сетих нещо

нали според данни на министерството стачкуват ЕДВА около 30% от учителите, е тогава останалите 70% (и техните класове) защо да иамт нулева година :smt017 .. това е при условие че СЛУЧАЙНО след 1 милион седмици кажат че има нулева година...
Да.Не може примерно 30 % да учат другите не и да анулират годината.Ще стане объркано.Вероятно ще почнем училище обаче с намалени ваканции.

bqsna_teenagerka
10-11-2007, 13:34
ох стига вече направихме достатъ4но теми относно ста4ката,няма да има анулиране на годината по всяка вероятност и надежда по4ваме в понеделник! :roll:

Seducti0n
10-11-2007, 19:06
Надявам се да се стигне до споразумение м/у учители и министерството-така няма да се анулира годината.Но все пак,замислете се колко материал се изпуска.... :?

luckygirl92
10-11-2007, 19:40
Надявам се да се стигне до споразумение м/у учители и министерството-така няма да се анулира годината.Но все пак,замислете се колко материал се изпуска.... :?

osobeno za sega6nite 7 i 12 klas...su6to i 8 klas v gimnaziite s usileno izu4avane na nqkakuf ezik...za edin mesecse izpuska stra6no mnogo material,koito e po4ti nevuzmojno da se navaksa tazi godina...Abe taka ili ina4e nie sme nai-precakani ot cqlata rabota....

PoPPy
10-11-2007, 23:20
ак0 т0ва се случи, сърдете се на мног0уважавания крадец Министър Вълчев- той цака и даскалите и учениците и даскалата и сичко- голям е дръвник, а ? Ак0 зависеше 0т мен, д0 ся да съм му светил маслото.. Да го е*а в Г*за деПУТатски!!!

Той парите ги сере, нали ?

malko mace
10-12-2007, 08:31
neka da si izqsnim ne6tata:
1. Na6to pravitelstvo e super korumpirano i e okradilo si4ko kvoto moje ot dyrjavnite pari.
2. daskalite iskat prekaleno mnogo-100% tova e ypsurt! a lekarite ne zaslujvat li po visoki zaplati? ami lesni4eite? i kolko o6te drugi?
3. nito na daskala, nito na ministyra im puka za u4enicite- i dvete strani si gledat interesa(ministyra izka da zeme parite za negovata grupi4ka i da si zemat mercedesite pyk daskalite iskat za tqx)
5.tova sa mnogo ama mnogo pari, dori s ikonomikata na USA ne mojem da si go pozvolim. pari moje i da ima no dignat li zaplatite 6te si jiveem dobre nqkolko meseca sled koeto 6te stane AD!!!

IZVOD: AKO NIE- U4ENICITE I NA6ITE NASTOINICI(RODITELI) NE NAPRAVIM NE6TO NQMA KOI DA NAPRAVI.

moito mnenie e 4e trqa da se davat 580 leva na si4ki daskali i nito lev pove4e
Хм,DoomShadow,само една малка поправка-с всичкото си 100% увеличение учителите ще взимат 580 лева!Те всъщност искат толкова! :lol: Прекалено много ли ти се вижда???

malko mace
10-12-2007, 08:40
абе тея нормални ли са
не изчетох всички постове ама се сетих нещо

нали според данни на министерството стачкуват ЕДВА около 30% от учителите, е тогава останалите 70% (и техните класове) защо да иамт нулева година :smt017 .. това е при условие че СЛУЧАЙНО след 1 милион седмици кажат че има нулева година...
vodolei4e_m,както ти сам каза-ПО ДАННИ НА МИНИСТЕРСТВОТО!!!Те си преиначяват всякакви данни,както на тях им е кеф,а всъщност процентите са много по-различни!!!За пример вчера,на протестния митинг,бяха около 80 000 души само учители от общо около 150 000 учители от цялата страна,а от министерството съобщиха,че всъщност са били само 50 000! :lol: Всъщност почече от половината учители стачкуват!А другата седмица казаха,че ако не си постигнат исканията,на митинг ще се съберат 200 000 души-внушително число,нали?!Както казах вече,всички учители в страната са общо 150 000,останалите 50 000 на предстоящия митинг ще бъдат ученици,родители и хора от различни други сфери на труд!

kakadu
10-12-2007, 10:09
Примирих се и с двата варианта, нищо че съм 12 клас. Ако анулират годината си намирам работа веднага, поне да не скубя нашите за брекети.

vodolei4e_m
10-12-2007, 10:29
Примирих се и с двата варианта, нищо че съм 12 клас. Ако анулират годината си намирам работа веднага, поне да не скубя нашите за брекети.
az pak zamianwam za angliq.... i znam li moje i da blagovolq da se varna za sledva6tata u4ebna....

.PonY.
10-12-2007, 11:15
така за сега няма никаква, никаква опасност да анулират годината защото по принцип по програма имаме 12 почивни дена отеделени за празници, екскурзии и т.н... +това ще престукторират програмата учебната като махнат упражненията по всеки предмет ;-) така че спокойно... относно моето училище до сега нямам нито един неучебен ден хаха... нащу даскалу не стачкува и ние си учим :-D редовно :)

vodolei4e_m
10-12-2007, 18:43
така за сега няма никаква, никаква опасност да анулират годината защото по принцип по програма имаме 12 почивни дена отеделени за празници, екскурзии и т.н... +това ще престукторират програмата учебната като махнат упражненията по всеки предмет ;-) така че спокойно... относно моето училище до сега нямам нито един неучебен ден хаха... нащу даскалу не стачкува и ние си учим :-D редовно :)
да не би дъщерята на вълчев да учи там? :)
твойте учители начи са някви неблагодарни :-D , защото ако увеличат заплатите ще ги увеличат и на тях пак нищо не губят :smt012

caRamelO_cHicA
10-13-2007, 08:57
Ами незнам вече сме 13 Октомври стачките почнаха още на 15 знаци вече 28 дни ако бройм и почивните дни а доколто знам ако стачката продължи повоче от 15 учебни дни ни анурират годината .Оххх незнам аз неискам да повтарам вярно не съм нито 7 нито 12 клас но една година би била пагубна за мен а и за всички ученици.Тук не е въпрос само за 7 и 12 клас въпроса е за всички всеки иска да завърши да се реализира а не да повтара класа.Вярно ще си почиваме хубаво но на есен пак същия клас аз неискам по-добре да учим отколкото да повтараме годината.Искрено се надявам близките дни да постигнат някакво споразумение и да си учим нормално.Ние не учим вече втора седмици ходим понякога за по 1-2 часа в най-лошия случей за 3-4 .аз все си мисля че ние в Понеделник сме си на даскало даже съм убедена но ще видим .Ако анурират годината както върви да стане аз не мисля да бездействам ще ходя на частни уроци или на частно училище и се опитам да премина класа макарче ме съмнява да успея смисъл отлицничка съм но едно е в училище всеки ден друго е на частни уроци за по 1-2 часа.

prettyIdeath
10-14-2007, 06:35
Министъра няма да позволи да се провали годината [-X И ако на учителите им дигнат заплатите няма да е защото те искат ..а за да можем ние да влезем в нормален учебен процес..

FreeSpirit
10-14-2007, 08:46
Ще пропуснем входните и ще претупаме преговора,но годината ще си мине без др промени(е да може и да ни понамалят ваканциите)
Нали сега сме ваканция,какво толкова искате ;)

kahn
10-14-2007, 09:52
някой знае ли по закон колко време не трябва да се учи ,зада се обяви годината за нулева?

Usarian
10-14-2007, 10:14
някой знае ли по закон колко време не трябва да се учи ,зада се обяви годината за нулева?

Да мисля че това са 15 дни,които изтекоха този петък,но не съм сигурен.А освен това спрете с това вземане от ваканциите,защото отново по закон нямат право(всъщност дори по 2 закона нямат право да ни отнемат от ваканциите и то заради стачка)Така че не се притеснявайте.Лично аз за мен съм си убеден,че няма да постигнат нищичко.

kahn
10-14-2007, 10:23
някой знае ли по закон колко време не трябва да се учи ,зада се обяви годината за нулева?

Да мисля че това са 15 дни,които изтекоха този петък,но не съм сигурен.А освен това спрете с това вземане от ваканциите,защото отново по закон нямат право(всъщност дори по 2 закона нямат право да ни отнемат от ваканциите и то заради стачка)Така че не се притеснявайте.Лично аз за мен съм си убеден,че няма да постигнат нищичко.
Аз мисля ,че даскалите ще успеят да си извоюват увеличението,само се надявам да не ни се прецака годината.

cendy_shop
10-14-2007, 18:16
ако все пак стане и ние ще се дигаме на стачка :lol:

136179
10-15-2007, 14:09
закон :smt005 в БГ кой ти гледа законите .. щом има цял месец за наваксване няма да ви пуснат току-така .. по твоята логика и грипните ваканции нямаше да се отучват, ама като гледам не беше така мин година

bobka
10-15-2007, 15:11
ми ако се продължава така може и да я анулират.нз...

^Sam90^
10-15-2007, 15:13
Това никога няма да стане с повтарянето - невъзможно е. Ше съкратят материала, някои ваканции и толкоз...

tItEufFf
10-15-2007, 17:04
Няма опасност от анулиране на годината. Аз говорих с една даскалка от ОУ Кирил и Методий (Варна) и тя каза, че няма да ни режат ваканциите, защото така ще се хабят пари за отопление и ток...Просто няма да имам спортни празници, празници на даскало и т.н. :wink: