PDA

View Full Version : Предложение към учениците



мацка от класа
10-08-2007, 18:41
Толкова се проточват нещата със стачката,ЧЕ има голяма вероятност годината просто да бъде анулирана... Не мислите ли,че няма да е справедливо,ако ни кажат в един момент-обратно на училище и целия този материал да чака нас? Не мислите ли,че тогава ние ще сме върховно прецакани? От цялата тая работа ние ще изгубим! По-разумно е при тези условия,особено,ако смятат да продължават да стачкуват(което ще стане най-вероятно),ние да не се явим на училище,ако ни извикат! Аз сега агитирам хората около себе си за това. 1на изгубена година,но по-добре от това,което би ни се случило! Не би бил нормален процеса на обучение... (това е моето рпедложение,ако стачката продължи по-дълъг период от време,а сигурно ще е така!)! Нека не ходим на училище демонстративно,и ние имаме право да сме недоволни! Аз съм недоволна,защото годината се провали,а това не е малко!

vodolei4e_m
10-08-2007, 18:45
Толкова се проточват нещата със стачката,ЧЕ има голяма вероятност годината просто да бъде анулирана... Не мислите ли,че няма да е справедливо,ако ни кажат в един момент-обратно на училище и целия този материал да чака нас? Не мислите ли,че тогава ние ще сме върховно прецакани? От цялата тая работа ние ще изгубим! По-разумно е при тези условия,особено,ако смятат да продължават да стачкуват(което ще стане най-вероятно),ние да не се явим на училище,ако ни извикат! Аз сега агитирам хората около себе си за това. 1на изгубена година,но по-добре от това,което би ни се случило! Не би бил нормален процеса на обучение... (това е моето рпедложение,ако стачката продължи по-дълъг период от време,а сигурно ще е така!)! Нека не ходим на училище демонстративно,и ние имаме право да сме недоволни! Аз съм недоволна,защото годината се провали,а това не е малко!

po zakon nqma6 pravo da NE hodi6 na u4ili6te kvoto i da stava (osven ako ne si bolna i takvia)

a i precakani sme nie to e qsno, nqma kvo da naprai6, i kolkoto i da agitira6 nikoi nqa se zaribi da propusne 1 godina, a i ne mislq 4e sme tolkvoa precakani prosto 6te trqa da si u4i6 p oredovno(kakto po pricnip trqa da e)...

vodolei4e_m
10-08-2007, 18:46
Толкова се проточват нещата със стачката,ЧЕ има голяма вероятност годината просто да бъде анулирана... Не мислите ли,че няма да е справедливо,ако ни кажат в един момент-обратно на училище и целия този материал да чака нас? Не мислите ли,че тогава ние ще сме върховно прецакани? От цялата тая работа ние ще изгубим! По-разумно е при тези условия,особено,ако смятат да продължават да стачкуват(което ще стане най-вероятно),ние да не се явим на училище,ако ни извикат! Аз сега агитирам хората около себе си за това. 1на изгубена година,но по-добре от това,което би ни се случило! Не би бил нормален процеса на обучение... (това е моето рпедложение,ако стачката продължи по-дълъг период от време,а сигурно ще е така!)! Нека не ходим на училище демонстративно,и ние имаме право да сме недоволни! Аз съм недоволна,защото годината се провали,а това не е малко!

po zakon nqma6 pravo da NE hodi6 na u4ili6te kvoto i da stava (osven ako ne si bolna i takvia)

a i precakani sme nie to e qsno, nqma kvo da naprai6, i kolkoto i da agitira6 nikoi nqa se zaribi da propusne 1 godina, a i ne mislq 4e sme tolkvoa precakani prosto 6te trqa da si u4i6 p oredovno(kakto po pricnip trqa da e)...

dobavka: nqkoi mod da sloji kliu4e

Forest_girl
10-08-2007, 18:50
Идеята ти е много тъпа! По-добре е от нулева година! Лично аз ще ходя на училище и се надявам да ни извикат!

koalka
10-08-2007, 18:52
Има право да не ходи на училище, ако е навършила 16 години...

L_i_z_I
10-08-2007, 18:52
Прецакани сме,няма спор.Ама така или иначе няма начин всички да се обединим и да не ходим на училище.Не сме виновни за нищо ама всичко ще се отрази върху нас..Просто трябва да се стегнем доста тази година..

SexYLipS
10-08-2007, 18:58
Еми не мисля, че годината трябва да се анулира, поради 3 причини.
1. Ще трябва да завършим на по 19 [-X
2. Всички който тази година ще кандидатстват се прецакват.
3. Няма да оставя да съм с една година на зад. [-X
Това няма как да стане просто, учениците да се противопоставим на даскалите и министрите за анулират годината.Не ме ебе че ще имам много да уча, ще наваксваме някак, но съм твърде против да анулират годината. [-X ](*,) [-(

sasha_90
10-08-2007, 19:08
Няма да анулират годината.

find_m3
10-08-2007, 19:19
Еми не мисля, че годината трябва да се анулира, поради 3 причини.
1. Ще трябва да завършим на по 19 [-X
2. Всички който тази година ще кандидатстват се прецакват.
3. Няма да оставя да съм с една година на зад. [-X
Това няма как да стане просто, учениците да се противопоставим на даскалите и министрите за анулират годината.Не ме ебе че ще имам много да уча, ще наваксваме някак, но съм твърде против да анулират годината. [-X ](*,) [-(


#-o неграмотна и неинформирана

завършва си се на 19 по принцип БЕ!

jyji
10-08-2007, 19:21
ve4e predpo4itam da q...ma ne vijdam kak 6te stane

Mooo6no
10-08-2007, 19:26
Надявам се скоро да ходя на училище. Това с противопсавянето е тъпо, защото хората, които искат да го направят са калпазаните. Тези, които си търсят повод да не учат, без да е достатъчно голяма причината. Ако стачката се протака найстина много годината ще бъде нулирана.

Forest_girl
10-08-2007, 19:29
Еми не мисля, че годината трябва да се анулира, поради 3 причини.
1. Ще трябва да завършим на по 19 [-X
2. Всички който тази година ще кандидатстват се прецакват.
3. Няма да оставя да съм с една година на зад. [-X
Това няма как да стане просто, учениците да се противопоставим на даскалите и министрите за анулират годината.Не ме ебе че ще имам много да уча, ще наваксваме някак, но съм твърде против да анулират годината. [-X ](*,) [-(


#-o неграмотна и неинформирана

завършва си се на 19 по принцип БЕ!
Зависи кой месец си роден/а БЕ!

feddel
10-08-2007, 19:30
Еми не мисля, че годината трябва да се анулира, поради 3 причини.
1. Ще трябва да завършим на по 19 [-X
2. Всички който тази година ще кандидатстват се прецакват.
3. Няма да оставя да съм с една година на зад. [-X
Това няма как да стане просто, учениците да се противопоставим на даскалите и министрите за анулират годината.Не ме ебе че ще имам много да уча, ще наваксваме някак, но съм твърде против да анулират годината. [-X ](*,) [-(

съгласна съм с теб една година ей тка да мине,о не!! някак ше го наваксаме, макар малко трудно.Не трябва да има нулева година,пффффффф :smt013

mon4eto
10-09-2007, 08:20
Еми не мисля, че годината трябва да се анулира, поради 3 причини.
1. Ще трябва да завършим на по 19 [-X
2. Всички който тази година ще кандидатстват се прецакват.
3. Няма да оставя да съм с една година на зад. [-X
Това няма как да стане просто, учениците да се противопоставим на даскалите и министрите за анулират годината.Не ме ебе че ще имам много да уча, ще наваксваме някак, но съм твърде против да анулират годината. [-X ](*,) [-(

съгласна съм с теб една година ей тка да мине,о не!! някак ше го наваксаме, макар малко трудно.Не трябва да има нулева година,пффффффф :smt013
A kak 6te navaksa6 celiq tozi material koito e propusnat 6e ti izleze prez nosa i ne samo na teb a na vsi4ki u4enici koito sega na u4at...za tova za men e po dobre da se anulira godinata za da moje sledva6tata da si po4nem normalno i da si u4im normalno a ne sa po 3,4 uroka v edin 4as kvo 6e zapomni6 ot tva kato ti predadat si4ko nakup :arrow: ni6to

Slave4You
10-09-2007, 08:52
И аз мисля че сме мн прецакани но няма как да навиеш всички ученици от България да не ходят на даскало :lol: Иначе като тръгнем ще трябва да правим контролни през час сигурно за да имаме оценки и ще вземаме по 2 урока на час за да наваксаме. Или чух нещо че може да се удължи годината с 1 месец!!!! Абе все кофти;)

shmatka_s_patka
10-09-2007, 11:09
тъпи ли стееееееее
никой няма да позволи да се нулира годината, тва значи пълен хаос в цялата държава, не само образованието!!!!!!!!!!

До автора: ти си най тъпата/тъпия... как мислиш че ще стане това, НЯМА НАЧИН РАЗБЕРИ, не си фантазирай

UnaBletoLoVeU
10-09-2007, 11:18
Живеем в България. Министрите са свикнали да ни манипулират и с нетърпение очакват да видят как грохнали, учителите ще развеят бялото знаме и правителството ще сложи поредното тикче за триумф над народа. Те не приемат на сериозно стачката и поради тази причина не действат така. Мислите ли, че на онези горе им дреме пък и за нас?! Те за учителите не им пука..пък ние къде сме..ехее...Така че годината е напълно възможно да бъде анулирана-хехе, 1 година ще загубят ония..че на кого му пука бе?! Или пък " Защо да действаме сериозно..имаме толкова време..даскалите ще се откажат, а учениците..е квоо..все пак 7 месеца ( в един от най-лошите случаи) са им напълно достатъчни да се подготвят за матури..пък и да не ги вземат...ние нали сме добре..кво ни пука за младите?!" А за предложението на авторката-АБСУРТ!

feddel
10-09-2007, 12:26
Еми не мисля, че годината трябва да се анулира, поради 3 причини.
1. Ще трябва да завършим на по 19 [-X
2. Всички който тази година ще кандидатстват се прецакват.
3. Няма да оставя да съм с една година на зад. [-X
Това няма как да стане просто, учениците да се противопоставим на даскалите и министрите за анулират годината.Не ме ебе че ще имам много да уча, ще наваксваме някак, но съм твърде против да анулират годината. [-X ](*,) [-(

съгласна съм с теб една година ей тка да мине,о не!! някак ше го наваксаме, макар малко трудно.Не трябва да има нулева година,пффффффф :smt013
A kak 6te navaksa6 celiq tozi material koito e propusnat 6e ti izleze prez nosa i ne samo na teb a na vsi4ki u4enici koito sega na u4at...za tova za men e po dobre da se anulira godinata za da moje sledva6tata da si po4nem normalno i da si u4im normalno a ne sa po 3,4 uroka v edin 4as kvo 6e zapomni6 ot tva kato ti predadat si4ko nakup :arrow: ni6to

кой клас си?
ако трябва да ни съкратят ваканциите. ще се навакса по някакъв начин.предпочитам с по 3 4 урока на час вместо да губя цяла година, че и ше кандидатствам :smt013
тези които не са 12-ти класове все им е едно (на повечето),една година да изпускам,само и само да не взимаме по 3 4 урока на веднъж?А не ако се налага 10 урока да уча пак ше ги наууча.Едва ли някой 12токласник ще подкрепя тази нулева година :smt019 :smt019
съмнявам се

naMy4Ho_KoTe
10-09-2007, 13:04
Няма да анулират годината.

Амин, сестро.

Вие луди ли сте? Как може да вярвате, че ще ни анулират годината? Знаете ли какъв хаос ще настане???! Просто Такева плаши Вълчев, та по-бързо да се свърши със стачката, че на даскалите им писна по цял ден да висят в училищния кабинет... Ама Вълчев не е вчерашен да се върже де. Пфу, как може да вярвате на всичко, което чувате...

miloto_girl_4e
10-09-2007, 14:19
Ох, писна ми от хора, които говорят без да мислят и без да са разучили нещата ...
Принципно всяка учебна година има 2 свободни седмици, т.е материала е така пресметнат, че да има две седмици, които могат да бъдат загубени(я даскалката е болна, я има изпити, избори и т.н) От както е почнала стачката до вчера вие не сте загубили нищо, от вчера почват вече дните, които губите .. Но те ще бъдат наваксани, я с учене в събота, я с малко по-къси ваканции..
Защо искате да не ходите демонстративно на училище и така догодина да ви е по-трудно да кандидатствате?(ако ви анулират годината или вие сами постигнете това, догодина конкуренцията ще е двойно по-голяма, а тази година малкото училища, които не са стачкували ще си влизат, където си поискат, поради липсата на кандидат-студенти) :!: И така говорите за загубата на време и за това, че ще ви товарят много, все едно се спуквате да учите.. Айде всички знаем какъв е процеса на обучение в днешно време в училищата... :!: :!: :!:

MayKyTy
10-09-2007, 14:33
Еми не мисля, че годината трябва да се анулира, поради 3 причини.
1. Ще трябва да завършим на по 19 [-X
2. Всички който тази година ще кандидатстват се прецакват.
3. Няма да оставя да съм с една година на зад. [-X
Това няма как да стане просто, учениците да се противопоставим на даскалите и министрите за анулират годината.Не ме ебе че ще имам много да уча, ще наваксваме някак, но съм твърде против да анулират годината. [-X ](*,) [-(

съгласна съм с теб една година ей тка да мине,о не!! някак ше го наваксаме, макар малко трудно.Не трябва да има нулева година,пффффффф :smt013
A kak 6te navaksa6 celiq tozi material koito e propusnat 6e ti izleze prez nosa i ne samo na teb a na vsi4ki u4enici koito sega na u4at...za tova za men e po dobre da se anulira godinata za da moje sledva6tata da si po4nem normalno i da si u4im normalno a ne sa po 3,4 uroka v edin 4as kvo 6e zapomni6 ot tva kato ti predadat si4ko nakup :arrow: ni6to
абсолютно съм съгласна с последното мнение браво!!! На никой няма да му е приятно да завърши на 20 , но все пак е по-добре от това да не научим нищо тази година да ни вземат от ваканциите иии прочие ... пък и какво толкова 1 година ще поработим и догодина айде пак на училище ... Що се отнася до мнението на милото гърл4е искам да кажа че по закон след 1 месец неучебен се анулира годината ...

Theoatguy
10-09-2007, 15:57
Аз едно ще ви кажа... прецакани сме си още преди да сме се родили и проходили. Това, което ни прецака се нарича - комунизъм, в днешно време социализъм и корупция.

Не очаквам да знаете за какво става въпрос, но който знае, знае за какво иде реч.

lyly_lili
10-09-2007, 18:33
Няма да анулират годината.

N0_feAR
10-09-2007, 18:50
и в двата случея все ние сме прецаканите, но със сигурност не искам да ни анулират годината пък и многу се съмнявам учителите да издържат дълго без заплати. Може да са просто 350 лв (или там колкото са) ама са си пари, така че....

miloto_girl_4e
10-09-2007, 19:06
CBupen`3aeK казах, че всяка учебна година има по 2 свободни седмици, а не по един месец.. до направата на един месец има ЦЕЛИ две седмици...
182+44_4adel, естествено, че няма :wink: Ние си учим, няма какво да ни анулират :)

FairyNymph
10-10-2007, 08:49
Еми не мисля, че годината трябва да се анулира, поради 3 причини.
1. Ще трябва да завършим на по 19 [-X
2. Всички който тази година ще кандидатстват се прецакват.
3. Няма да оставя да съм с една година на зад. [-X
Това няма как да стане просто, учениците да се противопоставим на даскалите и министрите за анулират годината.Не ме ебе че ще имам много да уча, ще наваксваме някак, но съм твърде против да анулират годината. [-X ](*,) [-(


#-o неграмотна и неинформирана

завършва си се на 19 по принцип БЕ!

Тя имаше предвид, че ще завършим с една година по-късно.Някои може да завършат на 18(ако са почнали по-рано), други на 19, а трети на 20.......

sun_flower
10-10-2007, 09:46
xaxaxaxax nqma da se anulira godinata:P
pomislete kolko 12klasnici ima v bg i kolko mn vuzovete 6te zagubqt,nqma kak da stane,stiga detski naivni mneniq be hora:)
kolkoto do u4ebnite zanqtiq,vs e izmisleno,spoko
i to4no sega u4itelite 6te pravqt pove4e kompromisi,za6toto ne moje ti da u4i6 vsekidnevno za 7 predmeta s po 3-4 uroka.vs u4itel pravi ne malko kompromisi vinagi,taka 4e... :)
samo maturite da razkarat,ako ne stane za na6iq,pone za sledva6tite vipuski,4e nz ve4e za kandidatsvane li da mislq,za maturi li :P

Heaven_inhabitant_f
10-10-2007, 17:01
Прости ми,ама това дето го говориш е върховна глупост! 1 година загубена,като не искаш да ти се стовари целия материал на главата си сядаш сега на дупето и стачка не стачка си учиш сама! Аз съм 12ти клас и от вече 2 месеца си ходя на уроци и даже ми идва добре тази стачка,защото имам повече време за темите. А и учителите знаят какво е положението (поне повечето) и няма да ни юрнат да учим ден и нощ,за да наваксваме. Ти какво предлагаш да не ходим 1 година и какво да си клатим краката,това просто е глупаво,ами после тези,дето не ги приемат 1та година (надявам се да съм от тях де,ама знае ли човек:)) са загубили 2 и кво докато станат на 30 ще са си студенти (не че е лошо де) .
Но какти каза miloto_girl-4e помислете какво ще стане тази година на канд.-ст.,куцо и сакато ще влиза....

LizZz
10-11-2007, 21:20
Даааай боже да я нулират!!! [-o< [-o< [-o< [-o< [-o<
Че има да наваксваме с купоните! 8)
А и не бързам да свърша даскало... :-({|=

Борат
10-11-2007, 21:21
Даааай боже да я нулират!!! [-o< [-o< [-o< [-o< [-o<
Че има да наваксваме с купоните! 8)
А и не бързам да свърша даскало... :-({|=
:lol: точно така!

Shadow_Walker
10-11-2007, 21:36
Стига бе...най-много един месец да не учим, чак пък толкова нанагорнище няма да дойде.

А годината няма да я анулират.

LizZz
10-12-2007, 07:14
Стига бе...най-много един месец да не учим, чак пък толкова нанагорнище няма да дойде.

А годината няма да я анулират.
Eeeee :smt010

malko mace
10-12-2007, 08:26
Аз имам въпрос...
Ако тези които учат сега (като мен) ще повтарят ли ако годината бъде анулирана :-k
Не знам дали ще ви бъде анулирана годината,но при нулева година ако си VII,VIII или XII клас няма да можеш да кандидатстваш-нито гимназиите,нито професионалните училища(по старо техникуми),нито пък университетите ще приемат ученици!Казаха го по новините! :wink: А аз лично съм VII клас...

Мулиган-чу
10-12-2007, 08:37
Толкова се проточват нещата със стачката,ЧЕ има голяма вероятност годината просто да бъде анулирана... Не мислите ли,че няма да е справедливо,ако ни кажат в един момент-обратно на училище и целия този материал да чака нас? Не мислите ли,че тогава ние ще сме върховно прецакани? От цялата тая работа ние ще изгубим! По-разумно е при тези условия,особено,ако смятат да продължават да стачкуват(което ще стане най-вероятно),ние да не се явим на училище,ако ни извикат! Аз сега агитирам хората около себе си за това. 1на изгубена година,но по-добре от това,което би ни се случило! Не би бил нормален процеса на обучение... (това е моето рпедложение,ако стачката продължи по-дълъг период от време,а сигурно ще е така!)! Нека не ходим на училище демонстративно,и ние имаме право да сме недоволни! Аз съм недоволна,защото годината се провали,а това не е малко!

Някой мой плаче за внимание? Кой те спира да ходиш на училище, бе мила! А ти знаеш ли какво означава нулева година?! А колкото да това дали ще се анулира, това зависи само от това какъв материал остава не взет и това колко остава до края на годината, ако стане така, че да ни може да се вземе - тогава се анулира. А пък има и достатъчно свесни даскали, които (познават) казват, че много добре знаят учениците, в светлината на стачката, колко ще имат за края на годината - 6, разбира се. Ти може да си недоволна и от климата, но не съдиш слънцето, нали! Пък и недоволствай си сама у вас. Предложението ти е абсурдно и лишено от грам логика. А ако се съмняваш в собствените си способности, че можеш да се справиш с това, което те очяква, по-добре да легнеш и да умреш (с извинение), защото училището само подготвя за живота, той е доста по-суров. Понякога ти се налага да избираш не кога да научиш по това и кога по онова, а по кое да научиш и по кое - не. Така, че размисли се малко!

Мулиган-чу
10-12-2007, 08:41
Няма да анулират годината.

Амин, сестро.

Вие луди ли сте? Как може да вярвате, че ще ни анулират годината? Знаете ли какъв хаос ще настане???! Просто Такева плаши Вълчев, та по-бързо да се свърши със стачката, че на даскалите им писна по цял ден да висят в училищния кабинет... Ама Вълчев не е вчерашен да се върже де. Пфу, как може да вярвате на всичко, което чувате...

Я, народе, се събудете. В Румъния стачката е продължила 9 месеца, в Испония 1 година. Няма да я нулират ли?! Като нищо! Въпросът е дали даскалите могат да издържат без пари, ако могат ще я нулират! А ако това реши проблема, аз съм за!