PDA

View Full Version : Защо всеки гледа външността?!



Inconsolable
10-08-2007, 19:18
za

kael
10-08-2007, 19:26
Просто не си намерил/а човека , има хора които не ги интересува толкова външността (като мен)
+1
BTW няма как да им гледаме вътрешностите

prah
10-08-2007, 19:28
Просто не си намерил/а човека , има хора които не ги интересува толкова външността (като мен)
+1
BTW няма как да им гледаме вътрешностите

има, но тогава ще ни обявят за психопати :roll: то угодия няма #-o

hosper
10-08-2007, 19:28
Просто не си намерил/а човека , има хора които не ги интересува толкова външността (като мен)

+1

tItEufFf
10-08-2007, 19:35
Еми не е приятно да те гледат по външния вид. Няма човек, който да не гледа по външния вид! Но има хора, които гледат САМО и ЕДИНСТВЕНО по него :!: Сигурна съм, че ще намериш човека, който да те харесва такава каквато си и да не се опитва да те променя. Съветвам те да избягваш такива като "оня" , който се е опитвал да те променя...Игнорирай ги...Нищо не можем да направим с/у такива като тях :smt012

ubuntu
10-08-2007, 19:36
МИ много е просто малко са момчетата които си падат по грубите момичета стил кубинки и метълски изпълнения!Едно от нещата които и отблъсква е това че славата за нечистоплътност на метълите е много голяма и аз съм на тва мнение в клса ми има метълка която вкара теориата че трябва да се къпеш веднъж на 6 дена щото ако се къпеш по често ще ти окапе косата ... и кво ли не още от тоя сорт . . . не е въпрос на музаиката която слушаш .. просто на едно нежно създание не му отиват широки черни дрехи с ужасни знаци и подобни истории имам приятели които слушат метъл но не парадират с това дори и аз мога да слушам не ми пречи не съм от хората край слушам само тва останалото е пикоч . . . и токчетата не са задължителни просто прекалено широките дрехи и парадирането с метълското обличане отблъсква момчетата независимо колко е красиво дадено моомиче и колко чиста и готина душа има ..... айде стига че написах цял роман . . . . УСПЕХ и все пак всеки има право на свой личен избор :) :wink:

10-08-2007, 19:38
един съвет не се променят заради мнението на някой.... остани такава каквато си, бъди такава каквато искаш да бъдеш да не ти пука за околните ... в един момент ще срещнеш човека, който ще те приеме и ще те обича заради самата теб

NightSky
10-08-2007, 19:49
Има много момчета, за които е важно единствено да са с момиче, което носи само къси поли, силно изрязани блузи и 15 сантиметра токчета. Допълнителен плюс е ако се разхожда с половин кило грим на лицето си. Не че имам нещо против тези девойки, но се питам с какво те превъзхождат момичетата, които се обличат по друг начин. Много е тъпо да се вглеждаш само във външния вид на околните, без да обръщаш внимание на характера.

NightSky
10-08-2007, 19:50
Има много момчета, за които е важно единствено да са с момиче, което носи само къси поли, силно изрязани блузи и 15 сантиметра токчета. Допълнителен плюс е ако се разхожда с половин кило грим на лицето си. Не че имам нещо против тези девойки, но се питам с какво те превъзхождат момичетата, които се обличат по друг начин. Много е тъпо да се вглеждаш само във външния вид на околните, без да обръщаш внимание на характера.

Inconsolable
10-08-2007, 19:53
Има много момчета, за които е важно единствено да са с момиче, което носи само къси поли, силно изрязани блузи и 15 сантиметра токчета. Допълнителен плюс е ако се разхожда с половин кило грим на лицето си. Не че имам нещо против тези девойки, но се питам с какво те превъзхождат момичетата, които се обличат по друг начин. Много е тъпо да се вглеждаш само във външния вид на околните, без да обръщаш внимание на характера.

И аз мисля така

kobrichka
10-08-2007, 19:58
Няма човек,които да не гледа външността на даден човек,вес пак когато си харесаш някое момче първо те грабва външността,а после характера.Е понякога има момчета,като тези на които ти си попаднала,но понякога им и други.Моят съвет е да не се отказваш и да не се променяш заради някого,бъди такава каквато искаш,съвсем права си,че живеем в свободна държава.А що се отнася до "И защо любовта трябва да зависи от това как се обличаш..."-не трябва,дрехите нямат нищо общо с любовта.

naMy4Ho_KoTe
10-08-2007, 20:06
Как няма всеки да гледа външността? Това си е нагон. А нагона не може да бъде преборен от разума и моралните ценности. Да търсиш партньор с добри гени е инстинкт, благодарение на който човечеството оцелява.

Инак за конкретния случай - малко е прекалил, да. Моят приятел още от началото (носех кецки и дънки) ми каза, че бих изглеждала прекрасно на токчета и наконтена. Реших да пробвам. И ми хареса. Честно казано - харесах се как изглеждам така :) И не бих казала, че ме е насилвал да се обличам по друг начин. Просто ми дойде времето да съзрея и да оставя кецките на дъното на гардероба и да облека нещо по-елегантно и женствено.

ubuntu
10-08-2007, 20:09
И все пак всеки по дрехите по среща и по ума изпраща . . .

cassy
10-08-2007, 20:14
prava si prosto ne gi slu6ai t1po e tova koeto sa pravili priqtelite ti i gadjetata . v1n6nostta nqma tolkova golqmo zna4enie

`Death`Whore``
10-08-2007, 20:20
Това не е гледане на външността, а материализъм в мнгоо лош вариант - насочен не само към самата личност, ами и към хората, с които общува.

DivoTo_KoTe
10-08-2007, 20:29
МИ много е просто малко са момчетата които си падат по грубите момичета стил кубинки и метълски изпълнения!Едно от нещата които и отблъсква е това че славата за нечистоплътност на метълите е много голяма и аз съм на тва мнение в клса ми има метълка която вкара теориата че трябва да се къпеш веднъж на 6 дена щото ако се къпеш по често ще ти окапе косата ... и кво ли не още от тоя сорт . . . не е въпрос на музаиката която слушаш .. просто на едно нежно създание не му отиват широки черни дрехи с ужасни знаци и подобни истории имам приятели които слушат метъл но не парадират с това дори и аз мога да слушам не ми пречи не съм от хората край слушам само тва останалото е пикоч . . . и токчетата не са задължителни просто прекалено широките дрехи и парадирането с метълското обличане отблъсква момчетата независимо колко е красиво дадено моомиче и колко чиста и готина душа има ..... айде стига че написах цял роман . . . . УСПЕХ и все пак всеки има право на свой личен избор :) :wink:



Тука съм почти съгласна.И на мен не ми допада нежно и хубаво момиче да се облича като момче и да слага ужасния черен грим на метълите.Хубаво,и аз слушам метъл,но не ми харесва т.нар. метълски стил.Всеки си има мнение,така,че не се отчайвай за всеки влак си има пътници,ако не ти харесва не се променяй

`Death`Whore``
10-08-2007, 20:35
МИ много е просто малко са момчетата които си падат по грубите момичета стил кубинки и метълски изпълнения!Едно от нещата които и отблъсква е това че славата за нечистоплътност на метълите е много голяма и аз съм на тва мнение в клса ми има метълка която вкара теориата че трябва да се къпеш веднъж на 6 дена щото ако се къпеш по често ще ти окапе косата ... и кво ли не още от тоя сорт . . . не е въпрос на музаиката която слушаш .. просто на едно нежно създание не му отиват широки черни дрехи с ужасни знаци и подобни истории имам приятели които слушат метъл но не парадират с това дори и аз мога да слушам не ми пречи не съм от хората край слушам само тва останалото е пикоч . . . и токчетата не са задължителни просто прекалено широките дрехи и парадирането с метълското обличане отблъсква момчетата независимо колко е красиво дадено моомиче и колко чиста и готина душа има ..... айде стига че написах цял роман . . . . УСПЕХ и все пак всеки има право на свой личен избор :) :wink:
Тука съм почти съгласна.И на мен не ми допада нежно и хубаво момиче да се облича като момче и да слага ужасния черен грим на метълите.Хубаво,и аз слушам метъл,но не ми харесва т.нар. метълски стил.Всеки си има мнение,така,че не се отчайвай за всеки влак си има пътници,ако не ти харесва не се променяй
Ще ме уморите. Какъв метъл слушаш ти, DivoTo_KoTe? И откога блекарките /които носят черен грим/ ходят с момчешки дрехи? И глупаци такива, МЕТЪЛИТЕ НЕ СА СМЪКНАТИ И НЕ ХОДЯТ С ШИРОКИ ДРЕХИ! За метълките да не говорим. И аз имам кубинки...мъжът ми казва, че съм супер сладка с тях. Нито съм като мъж, нито нищо.

И все пак ми е интересно какво слуша момиченцето.

DivoTo_KoTe
10-08-2007, 20:39
МИ много е просто малко са момчетата които си падат по грубите момичета стил кубинки и метълски изпълнения!Едно от нещата които и отблъсква е това че славата за нечистоплътност на метълите е много голяма и аз съм на тва мнение в клса ми има метълка която вкара теориата че трябва да се къпеш веднъж на 6 дена щото ако се къпеш по често ще ти окапе косата ... и кво ли не още от тоя сорт . . . не е въпрос на музаиката която слушаш .. просто на едно нежно създание не му отиват широки черни дрехи с ужасни знаци и подобни истории имам приятели които слушат метъл но не парадират с това дори и аз мога да слушам не ми пречи не съм от хората край слушам само тва останалото е пикоч . . . и токчетата не са задължителни просто прекалено широките дрехи и парадирането с метълското обличане отблъсква момчетата независимо колко е красиво дадено моомиче и колко чиста и готина душа има ..... айде стига че написах цял роман . . . . УСПЕХ и все пак всеки има право на свой личен избор :) :wink:
Тука съм почти съгласна.И на мен не ми допада нежно и хубаво момиче да се облича като момче и да слага ужасния черен грим на метълите.Хубаво,и аз слушам метъл,но не ми харесва т.нар. метълски стил.Всеки си има мнение,така,че не се отчайвай за всеки влак си има пътници,ако не ти харесва не се променяй
Ще ме уморите. Какъв метъл слушаш ти, DivoTo_KoTe? И откога блекарките /които носят черен грим/ ходят с момчешки дрехи? И глупаци такива, МЕТЪЛИТЕ НЕ СА СМЪКНАТИ И НЕ ХОДЯТ С ШИРОКИ ДРЕХИ! За метълките да не говорим. И аз имам кубинки...мъжът ми казва, че съм супер сладка с тях. Нито съм като мъж, нито нищо.

И все пак ми е интересно какво слуша момиченцето.

нищо лично всеки си има мнение и лично предпочитание

`Death`Whore``
10-08-2007, 20:41
Не съм се обидила, че да ми казваш "нищо лично". Но ти явно не си и прочела какво съм написала. Отговори, де. Ако беше метълка, щеше да имаш малко акъл в главата, защото голяма част от метълите са много интелигентни и са движили в метълските среди, поради което знаят, че метълите като цяло са много чистоплътни. Метълите и метълките имат най-красивите коси, защото не ги третират с глупости, а се грижат за тях.

ubuntu
10-08-2007, 20:46
И са кво след като външния вид нямало значение всички давайте да ходим в Мак Доналдс да се тъпчем денонощно докато не станем с фини фигури по 180 кила и после пак да се харесваме ... Я не се заблуждавайте Аз си го казвам директно ОТВРЪЩАВАМ СЕ ОТ МОМИЧЕТА С КУБИНКИ!!!! Виждал съм супер готини мацки с перфектни тела но и с кубинки -това и проваля красотата и готината визия в тия кубинки краката ти стават на мърша сваляш ги и около теб почва да се говори затварайте врата и дайте чука да убием пора ХОРА живем в 21 век а не в казармата !!!!!!

My_Dear
10-08-2007, 20:46
Защо всеки гледа външността? Защото тя е един вид визитна картичка. Когато даден човек те види отстрани, той може да съди за теб по това, което има като фактология за теб, а това е външността ти.

А и виж го по този начин - за да има интимни отношения трябва да има привличане. Ако партньорът ти не те възбужда, какъв е смисълът да си с него?
А това дали даден човек ще те привлича или не, си се определя до голяма степен от външността.
Едва след като е открил, че го привличаш на чисто сексуално ниво, той ще поиска да те опознае, да види що за човек си. И ако му допаднеш и като характер, да имате вече някакви по-сериозни отношения.

Относно историята, която споделяш ти - момчето се е държало тъпо. Или харесваш един човек такъв, какъвто е, и се държиш за него, или просто не си с него. А той тръгнал да се опитва да те нагажда по своя вкус. Естествено, че не е прав.

От друга страна е вярно, че когато се барнеш с някаква по-елегантна блузка по тялото, ще изглеждаш супер сладко. И дори не е нужно деколтето да е неприлично голямо. Но деколтето, както и високите токчета, дрехите, очертаващи красивата фигура - всички те са белези на женствеността и красотата на една жена.

А ти... Никой няма право да иска от теб да се променяш. И няма смисъл да го правиш, ако не желаеш. Има момчета, които не държат да имат до себе си порцеланови кукли... и ти ще си намериш някой такъв :)

ubuntu
10-08-2007, 20:49
Не съм се обидила, че да ми казваш "нищо лично". Но ти явно не си и прочела какво съм написала. Отговори, де. Ако беше метълка, щеше да имаш малко акъл в главата, защото голяма част от метълите са много интелигентни и са движили в метълските среди, поради което знаят, че метълите като цяло са много чистоплътни. Метълите и метълките имат най-красивите коси, защото не ги третират с глупости, а се грижат за тях.
И как се грижат за косите си - като си отварят рафинерии и не се къпят по цяла седмица за да не им окапят!!!! Имам приятели които слушат метъл и са ебати пичовете вярно е но не парадират с това носят си нормални дрехи и край и се КЪПЯТ!!!! Аре стига тая тема я мразя метъли и останали - НЕИЗЧЕРПАЕМА Е !

`Death`Whore``
10-08-2007, 20:50
И са кво след като външния вид нямало значение всички давайте да ходим в Мак Доналдс да се тъпчем денонощно докато не станем с фини фигури по 180 кила и после пак да се харесваме ... Я не се заблуждавайте Аз си го казвам директно ОТВРЪЩАВАМ СЕ ОТ МОМИЧЕТА С КУБИНКИ!!!! Виждал съм супер готини мацки с перфектни тела но и с кубинки -това и проваля красотата и готината визия в тия кубинки краката ти стават на мърша сваляш ги и около теб почва да се говори затварайте врата и дайте чука да убием пора ХОРА живем в 21 век а не в казармата !!!!!!
Първо си кон с капаци, второ - говориш глупости, и трето - не мислиш. Има много женствени кубинки, които са като ботуши с връзки. И те ли загрозяват? А и на теб какво ти пука как ходят момичета, които въобще няма и да ти обърнат внимание дори като приятел?

Определено си идиот. Аз като съм метълка, да не би да не се къпя? Или да ми е мазна косата?

Чудя се дали да не се махна оттук, бтв...няма нужда да казвате, че няма да ви липсвам, просто обичам да мисля на глас...ЕДИН ИНТЕЛИГЕНТЕН РАЗГОВОР НЕ МОГА ДА ЗАВЪРЖА! Глас в пустиня. Хората не отговарят на мен, а казват несвързани неща. 'Баси, започва да ми омръзва.

А като заключение на темата за метълите ще кажа, че познавам доволно количество такива. Да, някои от тях не се къпят и някои метълки се обличат с мъжки дрехи, но те не са голям процент. Това за косите е така - който иска, да го приема, който ще се прави на хейтър, да не го приема.

EvilBrunette
10-08-2007, 20:58
Най-важно е да се чувстваш добре в тялото и дрехите си. Да знаеш, че си ти. Никои не заслужава да се променяш заради него. Ако някои иска да те промени, значи че не му пука толкова за самата теб. И не си заслужава да се занимаваш с него. Не бъди такава, каквато хората очакват да бъдеш. Бъди себе си - уникалната... :wink:

kael
10-08-2007, 21:01
Метълите и метълките имат най-красивите коси, защото не ги третират с глупости, а се грижат за тях.

аххх какви са сладки чернокоси ( ко им харесвате на изрусените ) :smt007 :smt007 :smt007

`Death`Whore``
10-08-2007, 21:03
Всъщност доста метъли са с естествения си цвят. Както и аз. Кафява е. И е много по-красива от косите на 80% от момичетата като прибавим факта, че не е много в ред и е била и доста по-красива.

А и какво имаш против черните коси? Обясни ми.

kael
10-08-2007, 21:04
ъм *оглежда се* аз ли ?!?

ubuntu
10-08-2007, 21:04
`Death`Whore``
Обществото на метълите е създадено от хора отритнати от останлите - пълни сдуханяци и за да се докажат като нация се превземат и започват да се мислят за велики ! И понеже никой не ги забелязва започват да се обличат по този ужасен начин! Мисля че тва е достатъчно не искам да се карам с никой всички сме хора и всеки си има предпочитания и интереси мойте са такива! Не си падам по метъл стайл и кво ! Не си падам и по фешъните не можеш да разбереш кое е момиче и кое момче но поне се подържат и това им личи !

`Death`Whore``
10-08-2007, 21:07
Обществото на метълите е създадено от хора отритнати от останлите - пълни сдуханяци и за да се докажат като нация се превземат и започват да се мислят за велики ! И понеже никой не ги забелязва започват да се обличат по този ужасен начин! Мисля че тва е достатъчно не искам да се карам с никой всички сме хора и всеки си има предпочитания и интереси мойте са такива! Не си падам по метъл стайл и кво ! Не си падам и по фешъните не можеш да разбереш кое е момиче и кое момче но поне се подържат и това им личи !
1. Когато искаш да се обърнеш към някого, не го цитираш.
2. ГОВОРЯ ТИ ЗА СЪВСЕМ РАЗЛИЧНИ НЕЩА! ЕБАХ МУ МАЙКАТА! НЕ МИ ГОВОРИ ПРОСТОТИИ! ОБЩЕСТВОТО НА МЕТЪЛИТЕ ГО ИМА, ЗАЩОТО ТАМ ИМА ХОРА С ЕДНАКВИ МУЗИКАЛНИ ПРЕДПОЧИТАНИЯ!
3. Не ме интересува дали харесваш фешъните.
4. Преставам с разговорите...отказвам се вече. Омръзна ми от хора, които нямат представа от нещата и говорят.

А Каел...съжалявам, май не съм разбрала...нещо изтрещявам...водя 2-ри малоумен спор с идиот тази вечер във форума...а съм и болна... :smt009

My_Dear
10-08-2007, 21:10
`Death`Whore``
Обществото на метълите е създадено от хора отритнати от останлите - пълни сдуханяци и за да се докажат като нация се превземат и започват да се мислят за велики ! И понеже никой не ги забелязва започват да се обличат по този ужасен начин! Мисля че тва е достатъчно не искам да се карам с никой всички сме хора и всеки си има предпочитания и интереси мойте са такива! Не си падам по метъл стайл и кво ! Не си падам и по фешъните не можеш да разбереш кое е момиче и кое момче но поне се подържат и това им личи !
Не си падаш - ок. Лично мнение.

Но да критикуваш и обиждаш - ето затова ти трябва компетентност и обективност, каквито ти нямаш.

Особено първите две изречения - има неща, които не разбираш. Просто си мълчи и няма да има свади...

kael
10-08-2007, 21:11
споко ;) видях му постовете на гения ... няма си и идея за ко говори ....

btw ubuntu - аз слушам метъл и ко прави ли ме тфа мръсен - hell no, stupid retard
( ако не беше ясно в предишния пост - "арйесвам ги чйернукоси, супер са ми сладки" )

`Death`Whore``
10-08-2007, 21:11
И впрочем...ти знаеш ли как си се появил? Появил си се от смесването на някакви азиатци с някакви руси хора. Мелез - всички сме такива. Но това би ли дало право на някой чужденец да ни обижда?

kurabiikata
10-08-2007, 22:27
Не стия че си тъпа... вероятно си и грозна ... Не знаеш как да се обличаш... пък навсичкото отгоре си мислиш че и ти си права...
много ясно че кат си смотана и грозна няма да си намериш гадже...
тва че за всеки влак има пътници е приказка да успокоява такива хора като вас... тези който сте тъпи и смотани
айде бегай от тука ... тъпа мъжкарана

kurabiikata
10-08-2007, 22:31
споко ;) видях му постовете на гения ... няма си и идея за ко говори ....

btw ubuntu - аз слушам метъл и ко прави ли ме тфа мръсен - hell no, stupid retard
( ако не беше ясно в предишния пост - "арйесвам ги чйернукоси, супер са ми сладки" )

да бе не те праи мръсен
разправяй ги тия на баба ти
кат те гледам от тук си напрао ... баси боклука
даже ме е гнус да ти чета постове

Смърт за металите

`Death`Whore``
10-08-2007, 22:31
Май когато нямате какво да кажете, започвате да си измисляте? :-D Абсолютно глупаво е да говориш неща, за които нямаш представа. Казваш, че съм глупава - окей, но нямаш данни нито за начина ми на обличане, нито за външния ми вид.

А кога съм казвала, че се обличам като метълка? Споменах кубинки и веднага съм мъжкарана и метълски изглеждаща?

И още нещо - откога слушането на някакъв вид музика определя хигиенните навици на човек? :-k

`Death`Whore``
10-08-2007, 22:44
метълите, които са се осрали с корпс пейнта и шиповете
И на мен са ми смешни...колко са ме псували, защото казвам, че нарисуваните блекари са педали, защото се гримират :smt005

babity
10-08-2007, 22:45
споко ;) видях му постовете на гения ... няма си и идея за ко говори ....

btw ubuntu - аз слушам метъл и ко прави ли ме тфа мръсен - hell no, stupid retard
( ако не беше ясно в предишния пост - "арйесвам ги чйернукоси, супер са ми сладки" )

да бе не те праи мръсен
разправяй ги тия на баба ти
кат те гледам от тук си напрао ... баси боклука
даже ме е гнус да ти чета постове

Смърт за металите

Бати и лайнара задръстен!!! :x :x :x :x Ако нещо не ти понася - спокойно се ИЗНАСЯЙ!!! Аман от малоумници!!! :x :x :x :x :x :x :x :x

`Death`Whore``
10-08-2007, 22:52
Гадни блекариииии :smt016 Мен бившият ме псуваше...нали е блекарче човекът...

`Death`Whore``
10-08-2007, 22:57
Мен ме кефят много малко блекарии...псувам само външния вид. Макар че Бехемот бяха толкова секси... :smt007

SlAd!4kYy
10-08-2007, 23:03
em kak 6to gledat vun6niq vid e ko da gledam purvo tfa moga da vida :-D a i za men e vajen vun6niq vid :-D i az sum kazvala na mom4e kak da se obli4a i toi se suglasqva6e i sega nemoje6 go poznae6 :-D ponqkoga horata se nujdaqt ot saveti za oblekloto i taka otkrivat drugi ne6ta za sebe si i kolko sladki mogat da budat :-D

`Death`Whore``
10-08-2007, 23:05
А той помоли ли те за съвет и мнение?

SlAd!4kYy
10-08-2007, 23:07
emi ne az hodeh s nego i mu vikam aide da hodim da si pazaruvame dre6ki i taka :-D

`Death`Whore``
10-08-2007, 23:09
И ти вярваш, че той е искал да се промени, а не ти е ходел по гъза, защото е хубав /гъза/?

SlAd!4kYy
10-08-2007, 23:14
emi sigurno i za tova de ama neznam dali e iskal da se promeni ama stana neveroqtno sladuk :smt007 i sa mi e mn dobro priqtel4e :-D

`Death`Whore``
10-08-2007, 23:15
Аха...тръгнали сте, не си го харесвала, променила си му прическата и гардероба, харесала си го и си го заебала. Уау!

SlAd!4kYy
10-08-2007, 23:19
:-D :-D g/d taka stana ama ina4e mnogo si go obi4kam kato priqtel4e :-D :smt016 :smt016 i e adski sladuk :smt007

`Death`Whore``
10-08-2007, 23:19
Не съм ти тъпа путка, не ми говори простотиите си.

SlAd!4kYy
10-08-2007, 23:20
Не съм ти тъпа п*тка, не ми говори простотиите си.

koi prostotii??

`Death`Whore``
10-08-2007, 23:22
Че си се гаврила с някакъв, който е толкова зле, че сега ти е приятел...а и два пъти каза колко е сладък. Не ме интересува.

SlAd!4kYy
10-08-2007, 23:23
aa ne sym se gavrila s nego =; i ne e zle :P am kato ne te interesuva dobrem axxa kara6 li mi se ne6to??

`Death`Whore``
10-08-2007, 23:25
Днес съм много агресивна и гадна. :lol: И как не си се гаврила, след като потвърди думите ми, че не си го харесвала, променила си го и си го заебала? Това ако не е гавра...

SlAd!4kYy
10-08-2007, 23:28
emi posle go haresvah kato si stana pi4 ama toi po4na mn obojatelki da ima a az hodeh s o6te 1 mom4e i taka re6ihme da sme si priqteli :-D :-D s nqkoq druga 6te e po 6tastliv i e

`Death`Whore``
10-08-2007, 23:29
emi posle go haresvah kato si stana pi4 ama toi po4na mn obojatelki da ima a az hodeh s o6te 1 mom4e i taka re6ihme da sme si priqteli :-D :-D s nqkoq druga 6te e po 6tastliv i e
:smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005

SlAd!4kYy
10-08-2007, 23:29
:smt017 :smt017

talisman4e_
10-09-2007, 00:14
SlAd!4kYy нищо лично ама си доста зле :smt012 ...доста курвенско изпъплнение си направила ::: Но все пак по темата... не знам дали има човек,който да не гледа външния вид... Лично аз не мога да не му обърна поне малко внимание :)) Все пак.. според мен вечния спор между различните стилове е просто безмислен.. метълите били еди какви си , фешъните били еди кви си и т.н. .... Няма смисъл от тези спорове ве хора.. едни имат едно мнение, други друго.. не може всички да мислят еднакво [-X Всеки има право на лично мнение и вкус!!! Поне аз съм на това мнение и не деля хората по това как се обличат и каква музика слушат :wink:

SlAd!4kYy
10-09-2007, 00:48
xaxaxa e koe mu e kurvenskoto 4e napravih ebati sladkoto mom4e :-D tree da se zaema s tfa hxahxa

`Death`Whore``
10-09-2007, 05:24
Човек е хубав, ако ще и клошар да е.

iskamTe_vednaga
10-09-2007, 08:23
Всичко е въпрос на избор!Посрещат по дрехите изпращат по ума...и така простичко казано забелязват те заради външния ти вид и след това те опознават и от това зависи дали ще останете заедно.Относно промяните ... трябва да те харесват такъв какав то си а не това което не си не си заслужава да се променяш заради някой нито дрехи нито поведение нито характер обс. нищо трябва да си себе си ...а ако не те харесват и се опитат да те променят човека с/у теб не е точния!

SINDEL
10-09-2007, 08:55
xaxaxa e koe mu e kurvenskoto 4e napravih ebati sladkoto mom4e :-D tree da se zaema s tfa hxahxa


Ах, колко познат слу4ай.. Сещам се за едно мом4е, на което му се слу4и същото... Много ми е интересно дали няма да се окаже той.. Може да споделиш как се казва, или от кое у4илище е.. ако искаш.

SlAd!4kYy
10-09-2007, 09:28
emi sega e v moito u4ili6te v sportno :-D aa kalin se kazva :smt016

Krom
10-09-2007, 09:44
Ами ... всъщност аз не гледам външността :twisted: , е разбира се освн когато не се заглеждам за да плакна очи =P~ \:D/ , но това е разбераемо, и по принцип когато се запознавам с някоя нова "звезда" правя впечатление не с дрехите си а с настроението си :shock:
Тоест, ако не съм на кеф съм свестен пич, но ако съм на кеф след 10 мин съм най-големия олигофрен, който тя е срещала и повече неиска да ме вижда :smt017. А като цяло най-добрите ми приятелки са именно такива момичета, които първия път са ме мразили в червата си, но после са ми дали втрои шанс за изява. Абе ... интересно е, как някои хора изглеждат готини, ама иначе и 5 стотинки не струват.

А външният вид на жената все още е най-силното й оръжие сред мъжете и докато има мъже смятащи, че жената е нещо седящо под тях ще трябва да се грижите за вуншния си вид.

=)
10-09-2007, 09:48
ми аз да си призная и външноста гледам :wink:
но никога няма да ходя с момиче колкото и красиво да е ако характера и не ми харесва :) иначе ДА признавам гледам и външнста защото за мене е много ;-)

naMy4Ho_KoTe
10-09-2007, 11:42
Човек е хубав, ако ще и клошар да е.

Съгласна съм. Хубавият кон и под черен чул си личи.

^Sam90^
10-09-2007, 12:03
Един приятел казва "physical attraction is a must"... и е прав. Трябва да има привличане, страст, да желаеш другия... иначе не става. Това в никакъв случай не значи, че трябва да си търсиш топ модели - всеки човек си има различни критерии за "хубаво". Но ако половинката ти не те възбужда... няма шанс.

white_chik
10-09-2007, 16:43
Много верни неща си написала.Жалко е,че външнстта е толкова важна,но да се бориш с това нещо е все едно да се биеш с вятърни мелници.Преди и аз носех широките дънки,кецовете и бях сладка,но пораснах малко и почнах да си облича по женствено-сега определено ме харесват повече,а и се чувства по-добре в собствената си кожа.Гадно е да,но е факт.Но въпреки всичко не пренебрегвай своята индивидуалност заради другите,ако ти харесва да си смъкната-бъди такава,ще си намериш момче,което да те харесва такава,каквато си, другите да си говорят,каквото искат.

v!p princesa
10-09-2007, 17:24
emi postarai se da si nameri6 nqkoi koito 6te te xaresva takava kakvato si ... i ne se promenqi zaradi nqkoi dryg , samo za da se xaresa6 .... makar 4e ni6to li4no no ne xaresvam metalite ... predpo4itam po -jenstvenite momi4eta ...

monityY
10-09-2007, 18:53
Реших да Ви пиша, защото ми писна всеки да гледа външността. Темата може и банална да е, но я създадох. Преди време се запознах с едно момче. Всичко беше ОК той ме хареса и ми предложи. Тръгнахме, но бавно малко по малко показа истинската си същност. Принуждаваше да си купувам скъпи дрешки и да оставя моите( всъщност нося широки дрешки ) и се опита да ме накара да нося токчета. Аз разбира се отказах и така се свърши с връзката ни. След време друг ми каза почти същото, аз си замълчах и го оставих да говори както си иска. Нарече ме "мъжкарана" заради облеклото ми. Живеем в свободна държава според мен трябва да приемаме хората такива каквито са и да не си правим изводи по облеклото. Споделям с "едни приятели" че ще излизам с едно момче и те ми заявяват " сложи си грим и някоя блузка с дълбоко деколте". Не мислите ли че е тъпо ? За жалост никой не гледа душата на човека,почти всички са заслепени от външността, от това на колко високи токчета си, колко грим си слагаш и колко къса е полата ти...
Днес както си се разхождам с моята приятелка, която е метълка едно момче каза : Мразим такива като вас.
С какво аз съм по-различна от другите? С какво е по-различна тя? Според мен не трябва да правим разлика между хората. Все пак хора сме и трябва да се уважаваме...Скъпите дрешки не показват нищо, докато пътят за всичко е душата... И защо любовта трябва да зависи от това как се обличаш... ee macka dojivqh da vidq edna takava tema!!! EVALA =D> =D> =D> da naistina sa prekaleno malko horata koito gledat haraktera... i du6ata... nO GI IMA!!! sega vsi4ki momi4eta sa s tok4eta i kusi poli4ki kak mom4etata da ne gledat tova?ta to se nabiva na o4i i prosto i da ne iskat mom4etata zqpat se tam i za tqh stava nai vajno tova "kak da iz4uka6 nqkoq" "s kolko kusa pola e" "s kolko golemi cici e" "s kva pri4eska e" "s kvi drehi e" i izob6to "krasiva li e" daa samo tova e vajno za tqh.. no da si priznaq i za momi4etata stana mn po vajen vun6niq vid.. nqkoe mom4e kat se naprai na fe6un4e s qki dre6ki prilepnali i "cool" pri4eska te provukatirat momi4etata.. i taka i te se lepvat samo za nai gotinoto mom4e... da si priznaq i az gledam vun6niq vid.. no za mene vinagi na 1vo mqsto e bil haraktera.. sa kolkoto i da e svesten nqkoi i da e "krasiv" po du6a ako nqma minimalno privli4ane..to ne si e rabota.. i da az sum otrqzvala takiva mom4eta.. svestni mom4eta,naistina svestni samo 6toto izob6to ne sa me prevli4ali..moje i da sum sburkala,no ina4e prosto nqma6e kak da stane vruzkata ako ne mi dopada pone malko! i moi priqtelki i te.. kato imam sre6ta s nqkoe mom4e i primerno sled sre6tata mi vikat "kak si naprai kosata" i az kaja "em taka kakto mi e ni6to ne sum pravila" i te me izgledat edno nadmenno i naduto.. pff bati ide mi da gi obezglavq.. taka se zabih s edno mom4e predi vreme pratih snimki na 2 fr-ki i kato go vidqha kazaha ""toq pi4 nikoga nqma da vurje na "monika" "" emm.. kfo da se pravi.. nito ima istinski priqteli nito izob6to istinski hora...!!! no naistina macka ne si promenqi stila na obli4anezaradi nqkoi si driplio koito ne znae kakvo iska...produljavai da tursi6 i "mom4eto na me4tite ti" 6te se poqvi..rano ili kusno.. ai uspeh i o6te 1 put EVALA za temata,izob6to ne e banalna.. dano se namerqt hora koito da q ocenqt.. aide s zdrave :smt006

ZaHaRcHe
10-09-2007, 21:00
Такива са повечето момчета за тях по важно е момичето да е с мн грим къса пола високи токчета и блуза от която д аим са виждат гърдите.Но мисля че това е адски тъпо.. но за тях не е .Недей да се отчайваш скоро ще намериш момче което да те харесва такава каквато си...

IdiOtKa
10-09-2007, 21:14
Реших да Ви пиша, защото ми писна всеки да гледа външността. Темата може и банална да е, но я създадох. Преди време се запознах с едно момче. Всичко беше ОК той ме хареса и ми предложи. Тръгнахме, но бавно малко по малко показа истинската си същност. Принуждаваше да си купувам скъпи дрешки и да оставя моите( всъщност нося широки дрешки ) и се опита да ме накара да нося токчета. Аз разбира се отказах и така се свърши с връзката ни. След време друг ми каза почти същото, аз си замълчах и го оставих да говори както си иска. Нарече ме "мъжкарана" заради облеклото ми. Живеем в свободна държава според мен трябва да приемаме хората такива каквито са и да не си правим изводи по облеклото. Споделям с "едни приятели" че ще излизам с едно момче и те ми заявяват " сложи си грим и някоя блузка с дълбоко деколте". Не мислите ли че е тъпо ? За жалост никой не гледа душата на човека,почти всички са заслепени от външността, от това на колко високи токчета си, колко грим си слагаш и колко къса е полата ти...
Днес както си се разхождам с моята приятелка, която е метълка едно момче каза : Мразим такива като вас.
С какво аз съм по-различна от другите? С какво е по-различна тя? Според мен не трябва да правим разлика между хората. Все пак хора сме и трябва да се уважаваме...Скъпите дрешки не показват нищо, докато пътят за всичко е душата... И защо любовта трябва да зависи от това как се обличаш...
жалко но и истина
"По дрехите посрещат, по дрехите изпращат..."
Е мислиш ли, че някой го ебе за тва как се чувстваш ти .. ?! НЕ !
Тъжно но факт ..!
Никой не се интересува от това, дали си момиче с добър характер, дали си умна....прсто положението е , както обичам да казвам .... ТрагиКомично !!!!

EternalSilence
10-09-2007, 21:32
If only people knew...

мисля че това е достатъчно красноречиво ;)

kurabiikata
10-10-2007, 06:20
Такива са повечето момчета за тях по важно е момичето да е с мн грим къса пола високи токчета и блуза от която д аим са виждат гърдите.Но мисля че това е адски тъпо.. но за тях не е .Недей да се отчайваш скоро ще намериш момче което да те харесва такава каквато си...

не ве просто се промени
за кво да те харесва 1 момче ... като можеш да имаш 10

`Death`Whore``
10-10-2007, 07:08
За к'во ти е един 'уй, след като можеш да имаш поне 3? А ако избираш гимнастици или йоги, могат да се наместят и повече и да станат 5-6-7-8, та даже и 10.

freedom
10-10-2007, 07:25
Реших да Ви пиша, защото ми писна всеки да гледа външността. Темата може и банална да е, но я създадох. Преди време се запознах с едно момче. Всичко беше ОК той ме хареса и ми предложи. Тръгнахме, но бавно малко по малко показа истинската си същност. Принуждаваше да си купувам скъпи дрешки и да оставя моите( всъщност нося широки дрешки ) и се опита да ме накара да нося токчета. Аз разбира се отказах и така се свърши с връзката ни. След време друг ми каза почти същото, аз си замълчах и го оставих да говори както си иска. Нарече ме "мъжкарана" заради облеклото ми. Живеем в свободна държава според мен трябва да приемаме хората такива каквито са и да не си правим изводи по облеклото. Споделям с "едни приятели" че ще излизам с едно момче и те ми заявяват " сложи си грим и някоя блузка с дълбоко деколте". Не мислите ли че е тъпо ? За жалост никой не гледа душата на човека,почти всички са заслепени от външността, от това на колко високи токчета си, колко грим си слагаш и колко къса е полата ти...
Днес както си се разхождам с моята приятелка, която е метълка едно момче каза : Мразим такива като вас.
С какво аз съм по-различна от другите? С какво е по-различна тя? Според мен не трябва да правим разлика между хората. Все пак хора сме и трябва да се уважаваме...Скъпите дрешки не показват нищо, докато пътят за всичко е душата... И защо любовта трябва да зависи от това как се обличаш... ee macka dojivqh da vidq edna takava tema!!! EVALA =D> =D> =D> da naistina sa prekaleno malko horata koito gledat haraktera... i du6ata... nO GI IMA!!! sega vsi4ki momi4eta sa s tok4eta i kusi poli4ki kak mom4etata da ne gledat tova?ta to se nabiva na o4i i prosto i da ne iskat mom4etata zqpat se tam i za tqh stava nai vajno tova "kak da iz4uka6 nqkoq" "s kolko kusa pola e" "s kolko golemi cici e" "s kva pri4eska e" "s kvi drehi e" i izob6to "krasiva li e" daa samo tova e vajno za tqh.. no da si priznaq i za momi4etata stana mn po vajen vun6niq vid.. nqkoe mom4e kat se naprai na fe6un4e s qki dre6ki prilepnali i "cool" pri4eska te provukatirat momi4etata.. i taka i te se lepvat samo za nai gotinoto mom4e... da si priznaq i az gledam vun6niq vid.. no za mene vinagi na 1vo mqsto e bil haraktera.. sa kolkoto i da e svesten nqkoi i da e "krasiv" po du6a ako nqma minimalno privli4ane..to ne si e rabota.. i da az sum otrqzvala takiva mom4eta.. svestni mom4eta,naistina svestni samo 6toto izob6to ne sa me prevli4ali..moje i da sum sburkala,no ina4e prosto nqma6e kak da stane vruzkata ako ne mi dopada pone malko! i moi priqtelki i te.. kato imam sre6ta s nqkoe mom4e i primerno sled sre6tata mi vikat "kak si naprai kosata" i az kaja "em taka kakto mi e ni6to ne sum pravila" i te me izgledat edno nadmenno i naduto.. pff bati ide mi da gi obezglavq.. taka se zabih s edno mom4e predi vreme pratih snimki na 2 fr-ki i kato go vidqha kazaha ""toq pi4 nikoga nqma da vurje na "monika" "" emm.. kfo da se pravi.. nito ima istinski priqteli nito izob6to istinski hora...!!! no naistina macka ne si promenqi stila na obli4anezaradi nqkoi si driplio koito ne znae kakvo iska...produljavai da tursi6 i "mom4eto na me4tite ti" 6te se poqvi..rano ili kusno.. ai uspeh i o6te 1 put EVALA za temata,izob6to ne e banalna.. dano se namerqt hora koito da q ocenqt.. aide s zdrave :smt006

Мони,и аз съм така.. гледам характера на момчето,но... не мога да не се загледам и във външността..И аз съм рязала свестни момчета заради външният им вид...А на авторката ще й кажа : не се променяй! Най-важното на този свят е да бъдеш себе си,а не някоя измислена играчка!

ЕPu
10-10-2007, 08:05
опааа..май я хвана :lol: :wink:

`Death`Whore``
10-10-2007, 10:43
Неее, Мониту ходеше с 3-ма, защото все И изневерявали. :-D