PDA

View Full Version : Стипендианти от изпита по чужд език след 8-ми клас...



blahblahblah
10-08-2007, 19:29
...да четат тук! :)

Има ли отличници тук? :P

blahblahblah
10-08-2007, 20:06
Хайде бе, 150 човека и само аз да влизам тук. :P

10-08-2007, 20:36
1 otgovor ne mi stigna...

linka92
10-08-2007, 21:07
Какви са тези стипендии?От тази учебна година ли са въведени?Защото на мен(на никой от нашето у-ще #-o ) не е казано за такива стипендии.Аз миналата година бях 8ми клас и изкарах 5,03 8-[ .Каква оценка трябва да имаш,за да получиш стипендия? :smt017

П.С.Нали говорим за този изпит след 8ми клас по чуждия език,който ако не го вземеш не преминаваш в 9ти(то трябва цяла год. учебник да не си отварял,за да не го вземеш ,де).За този изпит ли става въпрос? :-k

blahblahblah
10-08-2007, 22:19
Какви са тези стипендии?От тази учебна година ли са въведени?Защото на мен(на никой от нашето у-ще #-o ) не е казано за такива стипендии.Аз миналата година бях 8ми клас и изкарах 5,03 8-[ .Каква оценка трябва да имаш,за да получиш стипендия? :smt017

П.С.Нали говорим за този изпит след 8ми клас по чуждия език,който ако не го вземеш не преминаваш в 9ти(то трябва цяла год. учебник да не си отварял,за да не го вземеш ,де).За този изпит ли става въпрос? :-k Ооо за твоята оценка няма стипендия. Иначе тази инициатива на Пощенска банка е от 2-3 години.

http://www.postbank.bg/TransformationService.asmx/XHTML?strXML=/bg-BG/about/Sponsorship/015HighStrtResults2007/

10-08-2007, 22:59
Какви са тези стипендии?От тази учебна година ли са въведени?Защото на мен(на никой от нашето у-ще #-o ) не е казано за такива стипендии.Аз миналата година бях 8ми клас и изкарах 5,03 8-[ .Каква оценка трябва да имаш,за да получиш стипендия? :smt017

П.С.Нали говорим за този изпит след 8ми клас по чуждия език,който ако не го вземеш не преминаваш в 9ти(то трябва цяла год. учебник да не си отварял,за да не го вземеш ,де).За този изпит ли става въпрос? :-k Ооо за твоята оценка няма стипендия. Иначе тази инициатива на Пощенска банка е от 2-3 години.

http://www.postbank.bg/TransformationService.asmx/XHTML?strXML=/bg-BG/about/Sponsorship/015HighStrtResults2007/
О колко си могъща само
"оо за твоята оценка няма стипендия" :lol: :lol: :lol:
Бас ловя, че ако те захвърлят в страната в която си учила ламе англиски, няма да се оправиш хич.
Нито знаеш диалект, нито си говорила на живо с някоя англичанин (хич не говорят бавно и разбрано като учителката , да ти кажа само).
Ей, такива като теб най-ги обичам. Тази година теста беше много зле. поне по англиски... рийдинга беше под всякакво ниво и беше писан от някой пълен идиот, във второт упражнение имаше грешки :lol: Да не коментирам, че имаше и неща който не се учеха този клас по програма и само ако учителката ти е поела инициатива може да ги знаеш ;)
Въобще нямай никакво самочувствие, че знаеш много , защото ще те разочаровам, че не е така , на улицата никой няма да ти говори правилно като даскалката, ще говорят бързо и грубо, не меко като даскалката. Ще изпускат разни думи, който ни карат да пишем в школо.
Англиския който учиш е на учебно ниво, не на социално.

`Death`Whore``
10-08-2007, 23:04
Аз имах 6:00 на устния и над 5.50 на писмения. И да, злобея.
Majestic12, прав си. Чудя се дали ще се усетят някога, че този Шекспиров английски не е от голяма полза...

Slave4You
10-09-2007, 08:48
Пощенска банка дава 450лв на първите 100 човека в страната по успех на изпита;) Аз така знам. Мин година бях 8 клас и на изпита имах 5.25. Аз нямаше и да имам шанс за стипендия защото тогава бях в частно даскало и на тях не дават :smt012

blahblahblah
10-09-2007, 09:07
Какви са тези стипендии?От тази учебна година ли са въведени?Защото на мен(на никой от нашето у-ще #-o ) не е казано за такива стипендии.Аз миналата година бях 8ми клас и изкарах 5,03 8-[ .Каква оценка трябва да имаш,за да получиш стипендия? :smt017

П.С.Нали говорим за този изпит след 8ми клас по чуждия език,който ако не го вземеш не преминаваш в 9ти(то трябва цяла год. учебник да не си отварял,за да не го вземеш ,де).За този изпит ли става въпрос? :-k Ооо за твоята оценка няма стипендия. Иначе тази инициатива на Пощенска банка е от 2-3 години.

http://www.postbank.bg/TransformationService.asmx/XHTML?strXML=/bg-BG/about/Sponsorship/015HighStrtResults2007/
О колко си могъща само
"оо за твоята оценка няма стипендия" :lol: :lol: :lol:
Бас ловя, че ако те захвърлят в страната в която си учила ламе англиски, няма да се оправиш хич.
Нито знаеш диалект, нито си говорила на живо с някоя англичанин (хич не говорят бавно и разбрано като учителката , да ти кажа само).
Ей, такива като теб най-ги обичам. Тази година теста беше много зле. поне по англиски... рийдинга беше под всякакво ниво и беше писан от някой пълен идиот, във второт упражнение имаше грешки :lol: Да не коментирам, че имаше и неща който не се учеха този клас по програма и само ако учителката ти е поела инициатива може да ги знаеш ;)
Въобще нямай никакво самочувствие, че знаеш много , защото ще те разочаровам, че не е така , на улицата никой няма да ти говори правилно като даскалката, ще говорят бързо и грубо, не меко като даскалката. Ще изпускат разни думи, който ни карат да пишем в школо.
Англиския който учиш е на учебно ниво, не на социално.Абе да те... какво лошо съм казах. Вие пък най-много ме дразните, да разбирате хората погрешно. Нищо не знаеш за мен, дори за момиче ме мислиш и вече ще разтъкаваш какво правя в час, какво уча, бла бла... И съм говорил с англичани, и пиша във форуми на английски!
Пфу... :smt012

10-09-2007, 09:50
Какви са тези стипендии?От тази учебна година ли са въведени?Защото на мен(на никой от нашето у-ще #-o ) не е казано за такива стипендии.Аз миналата година бях 8ми клас и изкарах 5,03 8-[ .Каква оценка трябва да имаш,за да получиш стипендия? :smt017

П.С.Нали говорим за този изпит след 8ми клас по чуждия език,който ако не го вземеш не преминаваш в 9ти(то трябва цяла год. учебник да не си отварял,за да не го вземеш ,де).За този изпит ли става въпрос? :-k Ооо за твоята оценка няма стипендия. Иначе тази инициатива на Пощенска банка е от 2-3 години.

http://www.postbank.bg/TransformationService.asmx/XHTML?strXML=/bg-BG/about/Sponsorship/015HighStrtResults2007/
О колко си могъща само
"оо за твоята оценка няма стипендия" :lol: :lol: :lol:
Бас ловя, че ако те захвърлят в страната в която си учила ламе англиски, няма да се оправиш хич.
Нито знаеш диалект, нито си говорила на живо с някоя англичанин (хич не говорят бавно и разбрано като учителката , да ти кажа само).
Ей, такива като теб най-ги обичам. Тази година теста беше много зле. поне по англиски... рийдинга беше под всякакво ниво и беше писан от някой пълен идиот, във второт упражнение имаше грешки :lol: Да не коментирам, че имаше и неща който не се учеха този клас по програма и само ако учителката ти е поела инициатива може да ги знаеш ;)
Въобще нямай никакво самочувствие, че знаеш много , защото ще те разочаровам, че не е така , на улицата никой няма да ти говори правилно като даскалката, ще говорят бързо и грубо, не меко като даскалката. Ще изпускат разни думи, който ни карат да пишем в школо.
Англиския който учиш е на учебно ниво, не на социално.Абе да те... какво лошо съм казах. Вие пък най-много ме дразните, да разбирате хората погрешно. Нищо не знаеш за мен, дори за момиче ме мислиш и вече ще разтъкаваш какво правя в час, какво уча, бла бла... И съм говорил с англичани, и пиша във форуми на английски!
Пфу... :smt012
Ох, колко си могъщ само... всеки може да пише във форум на англиски, но твоя явно е могъщ
Онзи англичанин с който си говорила, явно доста се е съобразявал с теб, акто ти говори и го е карал по "шекспиорвия начн"

vra4ka
10-09-2007, 10:06
А някой да знае покрай стачката дали ще ни възтановят стипендиите, които се дават всеки месец :?:

blahblahblah
10-09-2007, 10:34
Majestic12, или имаш някакви психически отклонения, или просто искаш да се заяждаш с някой. :smt006

Madness
10-09-2007, 11:14
и тва само за ЕГ ли е?Щот аз примерно съм ПМГ и пак има такъв изпит...

blahblahblah
10-09-2007, 11:27
и тва само за ЕГ ли е?Щот аз примерно съм ПМГ и пак има такъв изпит...Мисля, че е за всички, защото и МГ-то имат стипендии. :)